Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.10.2008, 23:54   #21
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Meni djeluje od svih najavljenih MMO naslova, ovaj najzanimljivije. Prvo, sto se radi u univerzumu, i igra moze biti ogromna-sa svim planetama koje se mogu posjetiti, fantasticno...Plus, sto kaze moj brat ronin-dzedaji i light i dark side-na primer, pola igre igrate kao light a onda predjete na dark side, i onda pocinje klanica sa kojima ste ratovali do tada...Mocno...
E sad nema veze sa wowom niti treba porediti odmah, jeste da mi je wow naj i da ludujem po Azerothu kad imam vremena...
Vjerujem da ce ovo biti hit... Mada isto tako vjerujem da ce svi zeliti da budu dzedaji, tako da za druge klase nisam siguran (lovci na ucjene, ratnici, i sl...)... Mada kazu u intervjuu, da kad nesto pogrijesite, sa takvom odlukom cete morati da zivite, sto znaci nema povratka niti popravke-mozda ce biti trening za dzedaja, pa ako ga prodjete-prodjete, ako ne, pusku u ruke i kolji...
Bice vrh...
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 0:36   #22
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ja nisam puno igrao mmo igara, ali cini mi se da vecina kopiraju wow, kako po tematici tako i po dizajnu, pa cak i nekim detaljima kao sto su interfejs i sl. Jedino sto se nesto razlikuje od wow-a je Guild Wars, ima tu jos nekih eve online i dr. A ovo ce sigurno biti nesto drugacije (zahvaljujuci univerzumu u kome se radnja odvija) samo da bude dobra grafika, game play, rpg elementi, prica da bude dobra to je dosta bitno(a ne kao warcraft pretvorise ga u spansku seriju) tj. treba sve da bude wrh pa da onda bude vrijedno i igranja i placanja Ali kazem ipak je to Bio Ware, tako da nema potrebe za prevelikom brigom
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 1:38   #23
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citaj ovo Ronine, pa ces vidjeti da ta spanska serija ima odakle da krene-http://www.wow-europe.com/en/info/story/timeline.html :P

Sto se tiche SW:TOR , postoje svi uslovi da se razvije dobra prica, i elementi-samo da vidimo kako ce sve to uknapovati. Vjerujem da izdavanje mmo-a nije lak posao, treba ugoditi hiljadama i hiljadama raznih ljudi, ali imaju da uche od sadasnjih MMO-a (tj. na sta narod pada i sta ih tjera da igraju dalje i dalje), plus ranije su izdavali iznad prosjeka RPG-ove, pa ako sve to spoje, bice hit!
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 14:10   #24
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Mada, vise bih volio da su najavili K.O.t.o.r. 3 nego ovaj mmo. Nesto gledam ove screenshotove i cini mi se da je grafika nekako stilizovana, sto mi se licno ne svidja, to je valjda uradjeno pod uticajem novog star wars animiranog filma Clone Wars. Radije bih volio da vidim neku realisticnu super grafiku, nego ovako, brate, previse nam je wow sto igramo
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 15:18   #25
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Slazem se za grafiku, iz istog razloga mi Princ of Persia deluje neprivlacno, al opet vecina igara od kojih malo ocekujem ispadnu mega cool (Far Cry, Guild Wars, FlatOut, The Settlers, Brothers in Arms...) i meni omiljene, tako da jos ima nade.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 20:12   #26
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ma nemate pojma... meni se ovaj art style koji kombinuje 2d i 3d graficka resenja mnogo dopada...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 22:44   #27
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Nije da se meni ne svidja taj karikaturalni stil, nego cini mi se da bi realisticna grafika najbolje odgovarala Star Wars tematici. A sa takvom grafikom bi na pravi nacin mogli da docaraju mracnu atmosferu koja bi odgovarala dark sideu, i ne smo to nego igra bi izgledala koliko toliko ozbiljnije(kada igram wow osjecam se kao klinac od 12+ godina) Ali sad je kasno pricati o tome
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 22:58   #28
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

A meni su dosadili kvazi realizmi koji na kraju izgledaju odvratno. Ako vec mmo ne moze da bude sa grafikom kao na primer Call of Duty 4, draze mi je da to malo poligona sto imamo budu stilizovani...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2008, 23:44   #29
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
A meni su dosadili kvazi realizmi koji na kraju izgledaju odvratno. Ako vec mmo ne moze da bude sa grafikom kao na primer Call of Duty 4, draze mi je da to malo poligona sto imamo budu stilizovani...
"Kvazi realizmi" koji izgledaju "odvratno"??!
Mmo i te kako moze da bude uradjen sa vrhunskom grafikom, neke mmo igre koriste i Cryengine, koji je po meni pet puta bolji od cod4(quake 3 engine)! A takvih igara sa realisticnom grafikom nema puno, vecina su radjeni u nekom karikaturalnom fazonu
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.10.2008, 17:19   #30
Red Dragon
Starosedelac
 
Član od: 16.7.2006.
Lokacija: Ima
Poruke: 2.409
Zahvalnice: 275
Zahvaljeno 739 puta na 370 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Red Dragon
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ne znam, meni ovo mirise na igru koja bi mogla u roku od nedelju dana po izlasku da k'o od sale srusi WoW.
SW fransiza je jedna od najjacih, da ne spominjemo visemilionsku armiju fanova. BioWare je proverena kompanija, koja dosad jos nije izbacila neku bezvezni i "na brzaka" igru, svi smo uvereni u njen kvalitet. Takodje, ne verujem da ce oni previse obracati paznje na WoW, oni ce furati neki svoj stil (koji se do sada pokazao jako uspesnim). S obzirom na vremenski raspon SW serijala (pogotovo pre filmova), mogu opusteno da razmisljaju o nekoj epskoj radnji. Ne treba da se previse posvecuju klasama, po nekoliko za svaku stranu (i onako ce svi odma' da se mase za svetlosne sablje).
Naravno, velika je steta sto ce se placati, ali sta je tu je. Mozda ce i vredeti s obzirom na kvalitet (naravno, ne bih se iznenadio da u tom slucaju zazive i piratski serveri).
Sve u svemu, mislim da nas ocekuje jako kvalitetan MMO.

Mada, da se ja pitam, ja bih iskombinovao borbe dzedaja kao u "Jedi Academy" (sa sve egzibicajama, raznoraznim pokretima sablji, trcanjem po zidu i ostalog), pucanje iz treceg lica ala "Psi-Ops", i sve ostalo iz "KOTOR"-a.
I tako vam se pravi igra koja zgrce 50 000 000 000 $. Ja bih je odma' igrao.
Red Dragon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.10.2008, 23:39   #31
ddak
Veteran
 
Član od: 3.12.2005.
Lokacija: Rapture
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 86 puta na 55 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku ddak
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

I ja vjerujem da ima potencijala da kad izadje bude naj mmo, ali cinjenica je da ako namjeravaju da ga naprave kako valja, trebace im dosta vremena, pa neka ga par puta odloze, pa ovo pa ono...Igracemo je ako bude srece negdje 2011, 2012 godine. Do tada, ko zna sta ce sve biti... A onda, Blizzard radi na next gen MMO, ali niko ne zna sta je u pitanju, pa znas vec kako to ide...
ddak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2008, 22:23   #32
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

KOTOR MMO Screeenshots ENJOY
http://torwiki.com/index.php?title=Screenshots
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2008, 9:29   #33
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Ohhohoho, ovo sam cekao! Samo ima da se nacekam ali vredece sigurno cim je BioWare na celu... Pretplata bi trebala da bude kao u WoW- u ja mislim, tako da ja sa te strane nemam problema..Can't wait!!
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2008, 14:36   #34
dark mesiah
Član
 
Član od: 11.12.2006.
Lokacija: Heaven and Hell
Poruke: 157
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 126 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku dark mesiah
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jel neko primetio da na screenshotu onaj lightsaber koji drzi sith, izgleda cudno, ko da drzi flasu iz koje izlazi svetlost... a ne lightsaber.

Bice ovo dobra igra ako je pametno budu napravili. Klasa ce verovatno biti, mada ne verujem da ce odmah biti moguce da postanes dzedaj ili sit, vec ces morati prvo da budes nesto od "obicnih" klasa. A i nece biti zanimljivo da imas lightsaber ako ih svi ostali odmah dobiju.

Bas me zanima kako ce napraviti borbu...
dark mesiah je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.11.2008, 16:22   #35
Sarmatian
Starosedelac
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 2.885
Zahvalnice: 269
Zahvaljeno 812 puta na 454 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ne verujem da ce se cekati 2011 ili 2012. Ovo Bioware pravi vec najmanje dve godine, verovatno i tri. Zbog ovogo su kupili Pandemic Studios pre nekoliko godina, koji se bavi MMO igrama.
Sarmatian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2008, 17:59   #36
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: SW: KotOR Shrine

Citat:
Al3k5an9ar kaže: Pregled poruke
Ohhohoho, ovo sam cekao! Samo ima da se nacekam ali vredece sigurno cim je BioWare na celu... Pretplata bi trebala da bude kao u WoW- u ja mislim, tako da ja sa te strane nemam problema..Can't wait!!
za razliku kakav je Wow ruzan i koliko kosta rado cu platiti TOR po istoj ceni.ZA LS se ne brini sharao sam po sajtu,tweakovace ga
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku KiB0rG3000xII na korisnoj poruci:
Al3k5an9ar (12.11.2008)
Stara 12.11.2008, 18:03   #37
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Citat:
Red Dragon kaže: Pregled poruke
Ne znam, meni ovo mirise na igru koja bi mogla u roku od nedelju dana po izlasku da k'o od sale srusi WoW.
SW fransiza je jedna od najjacih, da ne spominjemo visemilionsku armiju fanova. BioWare je proverena kompanija, koja dosad jos nije izbacila neku bezvezni i "na brzaka" igru, svi smo uvereni u njen kvalitet. Takodje, ne verujem da ce oni previse obracati paznje na WoW, oni ce furati neki svoj stil (koji se do sada pokazao jako uspesnim). S obzirom na vremenski raspon SW serijala (pogotovo pre filmova), mogu opusteno da razmisljaju o nekoj epskoj radnji. Ne treba da se previse posvecuju klasama, po nekoliko za svaku stranu (i onako ce svi odma' da se mase za svetlosne sablje).
Naravno, velika je steta sto ce se placati, ali sta je tu je. Mozda ce i vredeti s obzirom na kvalitet (naravno, ne bih se iznenadio da u tom slucaju zazive i piratski serveri).
Sve u svemu, mislim da nas ocekuje jako kvalitetan MMO.

Mada, da se ja pitam, ja bih iskombinovao borbe dzedaja kao u "Jedi Academy" (sa sve egzibicajama, raznoraznim pokretima sablji, trcanjem po zidu i ostalog), pucanje iz treceg lica ala "Psi-Ops", i sve ostalo iz "KOTOR"-a.
I tako vam se pravi igra koja zgrce 50 000 000 000 $. Ja bih je odma' igrao.
Napomenuli su da ce uvesti sve siteme igranja iz svake njihove igrice do sad NW,BG,naravno KOTOR itd i kazu da ce igra biti ogromna i da se trude da naprave nesto jedinstveno
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2008, 21:51   #38
Al3k5an9ar
Veteran
 
Član od: 9.6.2008.
Poruke: 707
Zahvalnice: 225
Zahvaljeno 160 puta na 99 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Ma ovo mora da bude dobro, jednostavno mora. Ako nista drugo ne bude valjalo(cisto sumnjam) bar ce prica da otkida jer ipak je to Kickass BioWare. Je l' ima nekih najava kad bi trebalo da se pojavi ili se nista ne prica?
Al3k5an9ar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2008, 19:15   #39
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

Jedva cekam ovu igru, detaljno sam precesljao sajt, sve SSove pogledao, deluje fino igra, videcemo da li ce biti dostojna zamena za wow.
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.11.2008, 0:30   #40
KiB0rG3000xII
Banned
 
Član od: 26.5.2007.
Lokacija: Ebon Hawk
Poruke: 509
Zahvalnice: 70
Zahvaljeno 95 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Star Wars:The Old Republic

kazu da imaju contenta za kotor 3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 i vise.I moci ce da se bira frakcija,ali to nece uticati na vas alinement (jbg ne znam kako se pise).Znaci mozes da budes zao a npr da budes na strani republike.

Ovde pogledajte sve nove clanke i teme o igrici
http://www.swtor.com/community/forumdisplay.php?f=4
THIS GAME WILL ROX
KiB0rG3000xII je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
kotor, star wars

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39
Star Wreck- najbolja star trek/ babilon 5 parodija Iilija64 Brbljaonica 9 25.1.2008 19:57
Star Wars Yoda's Rap oluja Cvet kompjutera 7 8.2.2007 1:22


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:31.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com