Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.7.2010, 19:09   #121
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Aneemath?
Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Znači ti si to Mollochu sunce li ti žarko !!!
Nakopon ste se skontali...samo vas "gledam" (chitaj "chitam")...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 19:18   #122
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Nakopon ste se skontali...samo vas "gledam" (chitaj "chitam")...
svaka ti dala kume <.<

no molly, ako sakaš jednu informaciju kako da se lakše radi TT 3-x, cimni me olakšaće ti život za BH TT
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 20:00   #123
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Da, taj sam, priznajem, sve priznajem (samo je Aneemah xD)

A što se eventa tiče, ne smem to druže jer mi laguje skoro ko slajd šow I kad sam trčao morao sam na performans mod da jašem (veruj mi da ne smem ni legion attack, ubiju me od laga). Sad sam u Reunited kod peruca, pa ludak nas sabere po 20 kom za WB, i možeš isliti kakav je drop + share lol (dobio 170k zadnji put a popio mane ko niko ), pa vid dal se isplati wb sa takvom ekipom Nirvana je stvarno bila kul, ali sad 300k za uncunny, pa ne da neću da kročim, nego Grind, ema se de druže, jedino mesto mu dođe oht3, a to je skoro ubistvo za non aoe class-e

Ne znam više, sad ide sexy time za opremanje i refine, tako da
Auuu matori 100god,ma cim si pomenuo da ti zena u saladima pade mi napamet da si to ti jbt ja kapirao da si kvitao posto te nije bilo bash dugo online pa te kikno sa FL :\
Bedak za slide show Tuga brate Aion mi nestucne a PW...nije da laguje al zna poshteno da zanese kad su eventi btw izvalio sam <tj drug je> da najveci problem pravi textura pod_a o.O znachi ona odvratna\mutna od 5 boja sto kad je zumirash lichi na MRLJU lol znachi uzas
Nisplati se WB sa gildom,ja sam to probao u Radiance al slabo tj bash kao sto i sam kazesh,fora je da napravish stalni squad sa ljudima koji znaju i u koje mozesh da imash poverenja,u proseku nebi trebalo da traje vishe od 20min po boss_u!
A znam 300\350k stim sto rapture je i dalje oko 1.6mil each,nije nesto kinta,ali kad pogledash da uigran squad odradi run za 12min x4h trchanja...velika lova P.S. ccc nabaci zeni deicide bre
Ma ima samo nikako VoS i Unicon,tamo ce vishe da platish sto su ti olupali gear nego sto cesh da zaradsih,evo ja i dalje kad grindam radim to na spiderima,nalurash celu oblast 1hit_ujesh ih pokupish drop i tako u krug
Uglavnom tako u krug kad te smori jedno radish ono drugo

P.S. Chujemo se ingame matori, odoh na pivce sad...prokuvao sam skroz
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 20:06   #124
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Nakopon ste se skontali...samo vas "gledam" (chitaj "chitam")...
Hehe :P
P.S. Beaton_e jel ima neka vest u vezi FW_a
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.7.2010, 20:42   #125
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Auuu matori 100god,ma cim si pomenuo da ti zena u saladima pade mi napamet da si to ti jbt ja kapirao da si kvitao posto te nije bilo bash dugo online pa te kikno sa FL :\
Bedak za slide show Tuga brate Aion mi nestucne a PW...nije da laguje al zna poshteno da zanese kad su eventi btw izvalio sam <tj drug je> da najveci problem pravi textura pod_a o.O znachi ona odvratna\mutna od 5 boja sto kad je zumirash lichi na MRLJU lol znachi uzas
Nisplati se WB sa gildom,ja sam to probao u Radiance al slabo tj bash kao sto i sam kazesh,fora je da napravish stalni squad sa ljudima koji znaju i u koje mozesh da imash poverenja,u proseku nebi trebalo da traje vishe od 20min po boss_u!
A znam 300\350k stim sto rapture je i dalje oko 1.6mil each,nije nesto kinta,ali kad pogledash da uigran squad odradi run za 12min x4h trchanja...velika lova P.S. ccc nabaci zeni deicide bre
Ma ima samo nikako VoS i Unicon,tamo ce vishe da platish sto su ti olupali gear nego sto cesh da zaradsih,evo ja i dalje kad grindam radim to na spiderima,nalurash celu oblast 1hit_ujesh ih pokupish drop i tako u krug
Uglavnom tako u krug kad te smori jedno radish ono drugo

P.S. Chujemo se ingame matori, odoh na pivce sad...prokuvao sam skroz
Ako ako, samo ti ladi ćelu, ovaj bubrege

A Decice, ona jadna još nosi annihilator nema Str za veće Mada nabavila herka pa možda bude nešto I da, imao takvo iskustvo u nirvani, ali neće to često, bar sad sa 300k QQ, a za pauce propaću posle RB sigurno I čujemo se ign, imam nešto a private da ti pišem
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.7.2010, 10:04   #126
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Hehe :P
P.S. Beaton_e jel ima neka vest u vezi FW_a
Ima...OVDE...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 20:24   #127
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Ozivesmo mi ovu davno zaboravljenu temu
e da..ty za link xD
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2010, 21:33   #128
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Evo jos malo blebetanja na temu... Aj' stari i trenutni igrachi sta vas je drzalo odnosno jos uvek vas drzi za PW? Mene HUGE community koji je rezultovao time da ni jednog momenta world chat nije bio dosadan, burna ekonomija kakvu nisam puno puta vidjao u igrama...znao sam satima da visim online a da pri tom ni jedan quest ne uradim vec sve vreme utrosim na potragu za jeftinim materijalima i opremom koju bih naknadno preprodavao.. Ogromna mapa bez uchitavanja i centralni grad gde su svi od 20 do najviseg nivoa boravili, razgovarali, duelovali, trgovali, zenili se, dramili, spletkarili...i da neverovatan character customisation gde od hiljade i hiljade igracha ni 2 lika nisu lichila jedan na drugi. I sve to iako nakon odredjenog broja nivoa postaje debela grindara.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.7.2010, 22:28   #129
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

e ljudi nov sam u pwe....tek 15lvl, zavrsio sam sve zadatke u city of lost i okolnim selima, sta sad????
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2010, 0:22   #130
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
e ljudi nov sam u pwe....tek 15lvl, zavrsio sam sve zadatke u city of lost i okolnim selima, sta sad????
Pa na početku, kaži nam na kom si serveru počeo igrati. Pošto kažeš da si u City of Lost, to mora da je barb ili veno klasa (tanker ili per user). Što se tiče nivoa i quest-ova, imaš onu opciju pod "Q" -> "Find Quest" -> "Normal Quests"; ako tu nema šta, onda moraće malo grind, ali sumnjam (quest-ovi te leveluju do 38-og nivoa, posle ide suša do 40, pa 40+ Daily quest sa hrpom XPa)
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2010, 1:24   #131
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Mene lichno i dalje drzi jer mi pruza mnoge stvari koje jednostavno nisam nashao u nijednom drugom MMORPG <bilo da je Pay to Play il Free to Play>! Secam se kad sam pocheo PWI prvo me je privukla prelepa grafika i apslutno najbolji character creation koji sam do sada video

Evo naveshcu stvari zbog kojih sam i dalje tu , i naravno one koje mi smetaju sto se tiche PWI-a

Plusevi:
-Grafika koja moze da se nosi i sa novijim igrama <jbg svima nama prvo grafa zapadne za ochi pa tek kasnije izvaljujemo dobre i loshe strane igre>
-Character creation,mislim da je PW i dalje NO.1 sto se ovoga tiche tako da ako se potrudite mozete napraviti heroja da izgleda kako god vi zelite,jako davno sam video kako je likusha odradila Laru Kroft i odushevio sam se!
-Kvestovi kojih ima MNOOGOOOOOO nisu loshi tj dovoljno zanimljivi da vam drze paznju a i nagrade su skroz solidne
-Cash shop koji je koristan svima,znachi nema gluposti kako su kesh shop igrachi OP u poredjenju sa nama koji igramo 4fun
-Classes ,balans je odlichan tako da nema podele tipa OP i useless
-Skills znachi do sada nisam video ni u jednom jedinom MMORPG_u tako dobro iztajmirane skilove
-Ekonomija je prilichno stabilna i mozete imati apslutno sve sto pozelite ,naravno ako se potrudite
-Gear ,ima toliko puno razlichitih setova sa koje kakvim bonusima tako da mozete da se zezate i sami odaberete sta je po vama dobitna kombinacija
-Fesh mislim da su ovim OWNOVALI dobar deo zenske populacije koja se zanima za MMORPG,ima jako puno fesh_a koji pritom super izgleda, tako da ako vas smori armor...
-Auction House je odlichna sve je lepo poredjano po kategorijama + item filter tako da nema zabune oko nalazenja item_a + dozvoljna je prodaja zhen_a sto omogucava ljudima koji nemaju mogucnost da uplacuju prave pare il pak to ne zelele da pazare stvari iz cash shop_a sto je skroz OK
-Community je ogroman i ljudi su prilicno fini i korektni,tako da ako zabodete negde slobodno pitajte sta i kako i pomocice vam
-Levelanje je skroz dobro,imate vishe nachina da levelujete svoj char:kvestovi,zhen<AOE>,instance,koje kakvi oracle_ovi i naravno grind tako da sami izaberete sta vam najvishe odgovara
-PK je predobar,nema gluposti kao u vecini igara da igrachi cas ulaze cas izlaze i tako drndaju jedni druge,u PK se ulazi od lvl 30+ i traje 10h ingame stim sto vishe ubijash to se vreme povecava <moi record je do 250h > ,safe zone su samo gradovi i sela tako da je bojno polje ogromnooooo + sto gradovi imaju guardiane <NPC> koji ce vam objasniti neke stvari ako im se priblizite lol Naravno u PK_u sve moguce dropa bilo da nosite to na sebi ,gear etc> il stvari iz inventara ,e sad postoji itemi koji prechavaju drop .GAS koji se troshi po svakom kilu a mozete i baundovati ceo gear ako nezelite da bacate pare na GAS! I josh jedna stvarno dobra stvar je sto ako ste recimo pocetnik koji je greshkom ushao u PK mod i nezelite da igubite to malo bede sto ste skupili,samo nemojte napadati tj braniti se i necete dropati!
-Territiry Wars vechita zabava ,svet je podeljen na xxyy territorija oko kojih se gilde bore ,svaka territorija donosi bonuse gildi koja je poseduje:kinta,poboljshan refinement,teleport etc...Mislim da je PW po ovome jedinstven!
-Pet System pored gomile battle petova koji su omoguceni samo za klasu venomanser,postoje i all class petovi koji jako slatko izgedaju
-Update koji je redovan!!!
-GM podrshka je fenomenalna!!!
-Eventi

Nekako u PWI mi do sada nikad nije bilo dosadno tipa *sad sam end game i nemam sta da radim* uvek se nadje nesto cime mozesh da se zanimash, dal to bile instance,PK,kvestovi,farmanje koje kakvih materijala,igranje sa prijateljima etc...

Minusi:
Eh sad nema ih mnogo al opet znaju da nerviraju!

-u PWI imamo 8 klassa a i dalje je squad ogranichen na 6 chlanova

-Primetio sam da u PWI mozete chuti maximalno 2 zvuka u isto vreme + dosta cleric skilova nema nikakav zvuk ,inache nerazumljivo je i to koliko su zvukovi <skilova> losheg kvaliteta

-Kad je doshla expanzija Rising tide nisu se ama 0% potrudili da preprave\prilagode ostatak sveta,naravno ostatak sveta stvarno lepo izgleda za to vreme kad je napravljen ali prosto kad se uporedi novi deo mape gde je Rising tide i bilo koji drugi stari deo mape razlika je OGROMNA tj sve drugo izgleda jadno i shugavo!!! Mislim da je PWE mogao da poradi po tom pitanju jer kad pogledamo koliko PWI donosi para toj kompaniji....bilo bi fer + verujem da bi time privukli josh veci roj igracha


Btw za pocetnike par sajtova koji mogu biti od koristi:
http://1perfectworld.com/
http://www.ecatomb.net/pwi/
http://www.pwdatabase.com/pwi/
http://pwcalc.ru/pwi/
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.7.2010, 22:48   #132
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Pa na početku, kaži nam na kom si serveru počeo igrati. Pošto kažeš da si u City of Lost, to mora da je barb ili veno klasa (tanker ili per user). Što se tiče nivoa i quest-ova, imaš onu opciju pod "Q" -> "Find Quest" -> "Normal Quests"; ako tu nema šta, onda moraće malo grind, ali sumnjam (quest-ovi te leveluju do 38-og nivoa, posle ide suša do 40, pa 40+ Daily quest sa hrpom XPa)
barb sam....15 lvl....pokusacu nesto...hvala
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 22:22   #133
Belfegor
Starosedelac
 
Član od: 3.12.2006.
Lokacija: Autoput za Nis
Poruke: 1.277
Zahvalnice: 370
Zahvaljeno 240 puta na 131 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
barb sam....15 lvl....pokusacu nesto...hvala
sad ide...jos jedno pitanje...od kog lvl-a mogu u instance
Belfegor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2010, 23:34   #134
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Belfegor kaže: Pregled poruke
sad ide...jos jedno pitanje...od kog lvl-a mogu u instance
Na 19-20 dobijaš prvu instancu, Den of the Rabid Wolves ako se ne varam. Samo znaj, ovde se intance identifikuju po namenskim skraćenicama, radi nekakvog "olakšanog" pristipa (ili su ameri samo lenji ). Tako ako čuješ/pročitaš FB x9 (x je broj od 1 do 9), znaj to je klasična instanca za pokolj i jedan quest Call to Duty (FB im je skraćeno of Fu Ben {ili FuBar kako kažu neki }, što je kineski za Dungeon). Kad dobiješ "tab", tj. tablicu sa natpisom "Call to Duty: <nešto>" onda radiš "svoj FB quest". Takođe, kad pređeš 40, onda počinje čuveni BH quest (Bounty Hunter), koji ti zadaje da ubijaš nekog bossa iz FBova na dnevnom nivou, pa se neretko viđa i natpis BH x9 (BH ima svrhu ubiti bossa za taj quest, dok FB raditi stadardne questove u toj instanci).

Ostale instance - skraćenice:

TT - Twilight Temple - instanca za 60+ igrače gde ubijaš bos-eve za drop od kojih se pravi Twilight, ili TT gear; standardna oprema za high-end likove.
FF - Frost - Forgotten Frostland - nekada služio za farmanje kao TT (frost gear), dok sada služi za levelovanje i hvatanje XP-a, preporučljivo 85+
LG - Lunar - Lunar Glade - isto instanca za farmanje Lunar gear-a, samo druge tematike, 95+
RB - Rebirth - Rebirth Order X - Specijalna instanca/event gde squad brani NPCa od hrpe mobova i bossova koje treba sprečiti. ima 4 različita opsega: alpha 40-55; beta 56-70; gama 71-85;i delta 86-105.
WS - Warsong - Warsong City - nekadašnji FB109 u raju, sada event iz nekoliko etaba, koji se ipak na kraju svodi "podi sve što mrda". Dostupan je na 80, ali ne preporučuje se ispod 95.
Nirvana - Palace of Nirvana - takođe prerađeni pakleni FB109, u kome sada ima samo 7 bosseva, koji dropuju mate za Nirvana gear, 100+ oprema.

Cube - Cube of Fate - ne baš instnca, ali dnevni event u kome rešavaš zagonetke i krećeš se pomoću kocke. Daje dobar xp,40+
DT - Dragon Temple - nedeljni event u PK otvorenoj podvodnoj zoni, gde se sakupljaju/kopaju sanduci na dnu, 60+
CoA - City of Abominations - nedeljni event, u kome je cilj pobiti što više stvari. Postoje 4 instance, i bore se međusobno "ko će više pobiti brže". 50+
Race - Snake Isle Race - Dnevna trka konjima, ili drugim moutovima,40+

Tu i tamo ima koja mapa koju sam izostavio, s tim što one nisu nekog "instancnog" tipa.

No da malo uprostimo odgovor ovde, tebi su dostupne kroz igru: FB19 (prve 3 rase ima svaka svoj FB19), FB29, FB39, Cube, RB alpha, CoA, trka, FB51 (nema na 49), RB Beta, FB59, TT, FB69, RB Gamma, FB79, Frost,RB Delta, FB89, Lunar, Warsong, FB99, Nirvana...
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku animusu na korisnoj poruci:
Belfegor (30.7.2010)
Stara 6.8.2010, 11:55   #135
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Najnovije izmene od jutros : http://pwi.perfectworld.com/news/?p=97191&style=pwi

May the Mass QQ begin
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2010, 15:49   #136
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Lolololololol...urnisashe tw... Klasika, daj da "popravimo" ono sto je vec funkcionisalo kako treba...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2010, 16:07   #137
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Nemoj tako pocheli su josh sinoc da QQ Al ako,ja iskreno mislim da ce ovo vratiti stvari na svoje i ponovo uciniti TW zanimljivim,ovo je <po meni naravno> jedina korisna stvar koju su uradili u zadnjih.....mnogo xD
btw ste videli izmene u vezi venchanja?


Perfect World International – The Perfect Chapel

PWI now proudly presents a new romantic wedding setting in the form of a new area – The Perfect Chapel. Here is a little preview of the new exciting and incredibly romantic PWI marriage system.



The Wedding Ceremony
Now you can plan a beautiful wedding ceremony for your spouse to be! The PWI marriage has been fully upgraded so couples can get married in a beautiful church instead of the cutthroat marketplace of West Archosaur.



Soon to be wed couples will be able to set the date of the wedding and send out invitations to their friends, where they will be teleported to this sacred area.
The Perfect Chapel will be decorated with red carpets, champagne towers, wedding cakes, and much, much more! You and your love will cherish this day forever!



So look for this feature to be implemented in an upcoming patch, and until then you may want to start making plans for that special someone on your server; you know, the one who's always got your back, whether they're healing you from afar, or pulling mobs off you from up close.

Take care, and we'll see you in game!

Jbt pored toliko bitnijih stvari koje trebaju da dorade...
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2010, 18:49   #138
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Pročitaj nov pach za venčanje Molly i videćeš da je to samo još jdan "plaćeni" event u instanci sa "ljubomornim bivšim"

Nego, upravo testiram nešto kako da normalizujem čat, i mislim da mogu da vratim stare fontove u opticaj...

Evo kako izgleda rezultat

Stari font



Novi font


Sad ako te znima šta i kako, to već košta malo
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2010, 17:56   #139
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
animusu kaže: Pregled poruke
Pročitaj nov pach za venčanje Molly i videćeš da je to samo još jdan "plaćeni" event u instanci sa "ljubomornim bivšim"

Nego, upravo testiram nešto kako da normalizujem čat, i mislim da mogu da vratim stare fontove u opticaj...

Evo kako izgleda rezultat

Stari font



Novi font


Sad ako te znima šta i kako, to već košta malo
LOL zezas za to u vezi venchanja?
UI resize Ma znam,al onda mi je sve krzavo Uglavnom nisam nesto odushevljen ovim <.<
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.8.2010, 22:35   #140
animusu
Veteran
 
Član od: 14.7.2010.
Poruke: 647
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 100 puta na 56 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
LOL zezas za to u vezi venchanja?
UI resize Ma znam,al onda mi je sve krzavo Uglavnom nisam nesto odushevljen ovim <.<
Da Bog da crko Molly ako te lažem

Citat:
And this is where the real fun begins: The wedding activities! No longer are the bride and groom the only characters who get special quests with special rewards. In this ceremony, the guests are encouraged to participate to earn prizes both for themselves and for the newlyweds. These wedding activities include cutting the cake, serving champagne, catching the bouquet, and defending the church from a monster assault. Yes, you read that correctly, a monster assault.


As guests partake in these activities, they will be accumulating contribution points, which, at the end of the hour-long ceremony, will be used to determine the prize level of items given to the bride and groom. The guest contributors themselves will also receive different prizes based on the amount of contribution points they’ve accumulated, so the newlyweds will get to see which of the guests really cares about their love.


Couples who are already married can each purchase a Banquet Reservation from the Boutique, squad up, and reserve a Banquet date.


Some things to note:
1. Players must be married (to each other) for the Banquet Reservation to work.
2. If the registration times are all filled up, just wait until the next available week appears.
3. Players must be in a squad with their significant other.
4. There is a contribution quest during the Banquet ceremony. A Jealous Ex will arrive and try to stop you from having your ceremony. Make sure you are equipped to fight him and his friends off!
Tako da da, oće bivši da ti otme ženu

Nego za fontove, nije resize u pitanju, nego sam "hakovao" klijent i vratio stari font u optiaj Samo što je čitav hak u stvari bio copy/paste
animusu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Perfect World! ricma985 MMORPG igre 42 25.8.2009 23:47
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36
Warcraft World Editor Lucic Nemanja Strateške igre 4 14.10.2007 17:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:25.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com