Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 8.6.2009, 23:12   #81
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Prestali da igrate? ili se raspali zbog necheg drugog (da ne kazhem svadje etc)
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2009, 12:46   #82
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Johny Atos kaže: Pregled poruke
Prestali da igrate? ili se raspali zbog necheg drugog (da ne kazhem svadje etc)
Haha pa svadje sta bi drugo ,jbg nzm ako si bio u gildu verovatno znash o cemu se radi... A jbt bilo bi extra kad bi se skupili svi ljudi sa ovih prostora ,recimo da se ujedine BUREK,exFirma,exNITRO mogli bi da imamo bash mnogo za*ban gild al sta cesh sto kazu Srpska posla
Izgleda da je Metin2 jedini mmorpg u kome su ljudi iz exYU uspeli da se sloze i naprave gild koji dominira vec god ipo

P.S. go go BalkanHeart go go Critical
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2009, 9:06   #83
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
C64freak kaže: Pregled poruke
Raspade se NITRO pa Firma...sta ce biti sa Balkaniom bog sveti zna x)
Eh da tuzno je to sve...NITRO je bio prvi takoreci nashki faction na Heavens Tearu koji je pukao zbog nasheg mentaliteta.A silno sam "g...o pojeo" sto sam ga uopste i pravio i to na nagovor nekih nashih igracha koji su posle prvi napustili jer pobogu gde cemo mi srbi da se slozimo i budemo pod jednim krovom?!Ma 'ajde!? Posle chujem ex-NITRO prdonja osnovao BureK i koliko znam ima ih i jos su zivi. Sa druge strane clawfinger namesti Firmu i skupio je 50-tak ljudi koji bi i funkcionisali da nije bilo nekolicine koji su napravili razdor i rasterali ljude kad su se dochepali "fotelje" (srpska posla). Pukla kako chujem. E sad sam sa altom osnovao Balkaniu i to sa ciljem...da pomognemo i uputimo u igru sve nove igrache sa podruchja Balkana bez obaveza, foruma, pritiska da se leveluje zbog TW,TT i pre svega druzenja.

Tako da ako ste pocheli i na HT serveru ste whisp Beaton, Srebrna, Matche i dodjite da se druzimo...Balkania FTW!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2009, 21:27   #84
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
N.K.P.D. kaže: Pregled poruke
Eh da tuzno je to sve...NITRO je bio prvi takoreci nashki faction na Heavens Tearu koji je pukao zbog nasheg mentaliteta.A silno sam "g...o pojeo" sto sam ga uopste i pravio i to na nagovor nekih nashih igracha koji su posle prvi napustili jer pobogu gde cemo mi srbi da se slozimo i budemo pod jednim krovom?!Ma 'ajde!? Posle chujem ex-NITRO prdonja osnovao BureK i koliko znam ima ih i jos su zivi. Sa druge strane clawfinger namesti Firmu i skupio je 50-tak ljudi koji bi i funkcionisali da nije bilo nekolicine koji su napravili razdor i rasterali ljude kad su se dochepali "fotelje" (srpska posla). Pukla kako chujem. E sad sam sa altom osnovao Balkaniu i to sa ciljem...da pomognemo i uputimo u igru sve nove igrache sa podruchja Balkana bez obaveza, foruma, pritiska da se leveluje zbog TW,TT i pre svega druzenja.

Tako da ako ste pocheli i na HT serveru ste whisp Beaton, Srebrna, Matche i dodjite da se druzimo...Balkania FTW!
heh Beaton_e nije to bila stvar otimanje oko fotelja<u firmi> vec jbg niko nije postovao dogovor\nisu se interesovali sto i sam znas...jbg
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 5:52   #85
likonja
Novi član
 
Član od: 17.6.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

hahahaahhahaah,beaton de bijes ti?
kao prvo.nitro nije prva balkan gilda..
nego serbia,pa onda balkan,pa tek onda "NITRO"
tolko o tome kolko si upoznat,a pricas.
drugo,"NITRO" se ne bi raspavo,da si ti kao leader bio online,Da nas uputi kako ti kazes,nego uvek offline i nikad ne odgovara.
trece,FIRMA se nije raspala zbog nekih ljudi sto se docepali "fotelje"
nego zato sto je oinvsac otiso,i niko nije imao volju da nastavi igru u tom savezu,a da i zbog previse altova.

ps: kakva ti je to gilda,kad sam ne zelis da lvl-aju,a ni za TT,TW?


zz,od likonje - ne zaboravi 100 ruze

Poslednja ispravka: likonja (17.6.2009 u 5:54) Razlog: greska u pisanju
likonja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 17:39   #86
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
likonja kaže: Pregled poruke
hahahaahhahaah,beaton de bijes ti?
kao prvo.nitro nije prva balkan gilda..
nego serbia,pa onda balkan,pa tek onda "NITRO"
tolko o tome kolko si upoznat,a pricas.
drugo,"NITRO" se ne bi raspavo,da si ti kao leader bio online,Da nas uputi kako ti kazes,nego uvek offline i nikad ne odgovara.
trece,FIRMA se nije raspala zbog nekih ljudi sto se docepali "fotelje"
nego zato sto je oinvsac otiso,i niko nije imao volju da nastavi igru u tom savezu,a da i zbog previse altova.

ps: kakva ti je to gilda,kad sam ne zelis da lvl-aju,a ni za TT,TW?


zz,od likonje - ne zaboravi 100 ruze
Hehe likonja nisi u pravu...Serbia je bila gild sa 3 clana? Balkan? Nikad cuo...toliko o njemu. NITRO je prvi nas koji je imao preko 40 clanova, a nije tacno da nisam bio online. Bilo je dana kad nisam mogao zbog posla, ali sam uglavnom bio. NITRO se raspao iz drugih tebi nepoznatih razloga. Firma se raspala onda kad je srki dobio lead i napravio dar-mar poizbacivavsi sve a ne samo altove. A otkud bi ti to znao kad vec tad nisi bio clan Firme? Nisi ni znao sta se dogadja. I jos nesto...mani se pametovanja...ja sam u PWI jako dugo i znam dosta. Reci cu ti samo da je moj prvi character sa kojim ne igram vec 3 meseca 10 nivoa jos uvek veci od tvog sa kojim ti jos uvek igras... PEACE! I da Balkania je ponavljam napravljena sa ciljem da se pomogne nasim igracima. Ko nije bio u TW
neka ide...ja sam dosta ratovao.

PS. Nisam zaboravio ruze...oduzicu ti se nekako... PEACE!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 19:20   #87
likonja
Novi član
 
Član od: 17.6.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

haha,meni bi bilo glupo da optuzujem ortaka da se unistio gildu,a pogotovo srkija,pokri se,a zna se da on to nije uradio,ali nema veze misli sta oces.
Inace,nije bitno dal si ti veci lvl,nego je rec o tome,ko je kakav,i zbog toga ne mozemo da se slozimo,ali ti ni to ne znas.a te ljude koje ti imas u balkaniji,su svi is firme,tolko o tome kolko si ih ti sakupio..Da uvek si bio offline,kad si naba trebao.Uostalo,skroz je nebitno,samo mi je krivo,sto takav covek,laje,a nema pojma o cemu se radi.

ps.devojka ti igra pw??? wtf.

ja bi obriso postove da ne bi vido srki,jer je stvarno glupo,i skroz ret.sa tvoje strne,jer nemas pojma o cemu pricas,a LAJES
likonja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 21:29   #88
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
likonja kaže: Pregled poruke
haha,meni bi bilo glupo da optuzujem ortaka da se unistio gildu,a pogotovo srkija,pokri se,a zna se da on to nije uradio,ali nema veze misli sta oces.
Inace,nije bitno dal si ti veci lvl,nego je rec o tome,ko je kakav,i zbog toga ne mozemo da se slozimo,ali ti ni to ne znas.a te ljude koje ti imas u balkaniji,su svi is firme,tolko o tome kolko si ih ti sakupio..Da uvek si bio offline,kad si naba trebao.Uostalo,skroz je nebitno,samo mi je krivo,sto takav covek,laje,a nema pojma o cemu se radi.

ps.devojka ti igra pw??? wtf.

ja bi obriso postove da ne bi vido srki,jer je stvarno glupo,i skroz ret.sa tvoje strne,jer nemas pojma o cemu pricas,a LAJES
Prvo, isao sam na fer odgovor ali vidim da teras po svome i da ne znas sta se desavalo..zato cu ovako.. Nije me briga da li ce srki da vidi jer je zasluzio da se o njemu govori tako. Ne postoji niko kome sam ja pomagao i cinio usluge kao srkiju cak sam ga ja i doveo u PW i na kraju me je on PRVI bez razloga isprozivao i LAJAO za mnom meni iza ledja. Nista mu nisam rekao zbog toga samo sam prekinuo kontakt..bio sam fer. Naucio sam ga svemu, a on me ispljuje. I MNOGO sam ucinio za njega. Haha lajao je i za tobom i za madstrenghtom kao i za mnogim drugima iz NITRO-a. Vi ste zbog low nivoa bili NIZA klasa za njega. Ne znas ti nista. Nisi ni svestan sta se desavalo i u NITRO dok smo bili, a ni kasnije. Srki je izbacio sve iz Firme kad je dobio lead...jel znas to? Pod izgovorom da izbacuje altove izbacio je sve koji nisu igrali redovno. Ne znas ti to. Ne mozes da govoris da sam los covek jer me ne poznajes. Pa sta ako je nekoliko ljudi iz Firme? Ko je zeleo kod nas presao je. Ko nije otisao je u Rasengan. Pa sta? Sta se to tebe tice i kakve veze ima sa tobom? Da, moja devojka igra PW zajedno sa mnom. Pa?! Sta oces da kazes? Zar nije i shadowova devojka bila sa nama? Uostalom sta se tebe ista od svega ovoga tiche? Samo mi to objasni....mada kad bolje razmislim bolje nemoj...nemam nista sa tobom,a ni ti sa mnom...pozdrav!
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 23:25   #89
Eris
Član
 
Član od: 30.6.2007.
Poruke: 487
Zahvalnice: 341
Zahvaljeno 103 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Daj reshite to 1 na 1...skrecete sa teme..a ovaj likonja dos'o na forum samo da proziva oO ??
Eris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.6.2009, 23:31   #90
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Eris kaže: Pregled poruke
Daj reshite to 1 na 1...skrecete sa teme..a ovaj likonja dos'o na forum samo da proziva oO ??
Ma bas sam cekao da neko nesto postuje pa da zavrsimo sa ovim...eto ima i takvih ljudi i onda ode ovo previse u OFF...tema je posvecena PW-u, a ne medjuljudskim odnosima. Kako bilo drzacu se ubuduce teme.
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.6.2009, 2:38   #91
likonja
Novi član
 
Član od: 17.6.2009.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

i opet ja kriv,a?? pa da tako je bilo uvek.i nisam doso da prozivam,nego samo da objasnim coveku..

Inace , jer se jos igra na HT?


e da,beaton nisi veci lvl,hehee
likonja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.6.2009, 8:47   #92
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

[QUOTE=N.K.P.D.;803749 Srki je izbacio sve iz Firme kad je dobio lead...jel znas to? Pod izgovorom da izbacuje altove izbacio je sve koji nisu igrali redovno. [/QUOTE]

Josh 1 Off topic plz i end
1-Nije Srki ni jednog jedinog alta ili igracha izbacio vec ja ,tako da nemojte optuzivati lika kad ne znate....!!!
2-Razlog:Napravljen je dogovor\plan,ljudi nisu postovali i kraj ,tako da ili cemo imati Gild ko ljudi ili ga necemo imati uopste<ako se ja pitam a tad sam se pitao> tako da niko nema prava da se ljuti ili da se oseca izdano... nazovite to kako god

PozZzz i GL sa novim gildama! love u all
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2009, 12:00   #93
psihoclaw
Novi član
 
Član od: 1.8.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

I`m back XD, moj stari acc je banovan, ni clawfinger ni Galu ne postoje vise, igram sa clericom (nick psiho XD, server Heavens tear), dodajte me, zezamo se zajedno. Sto se tice ove prepirke oko guildi i to, hocu da kazem sledece :

1.
2.
i na kraju 3.

Poz svima, clawfinger
psihoclaw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.8.2009, 13:28   #94
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Des claw druze stari! Znaci pravis veliki povratak...lepo, lepo. Druzicemo se.
Btw sto ti acc banovan? Sta si radio? Nista druze vidimo se u igri...

PS. Svim igracima PWI jedno obavestenje...igrajte one nove Jolly old jones zezalice...mozda vam se posreci kao meni da dobijete Scarlet Ninetail mounta pa ga prodate za 25 miliona coinsa...
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.8.2009, 0:29   #95
psihoclaw
Novi član
 
Član od: 1.8.2009.
Poruke: 2
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
Des claw druze stari! Znaci pravis veliki povratak...lepo, lepo. Druzicemo se.
Btw sto ti acc banovan? Sta si radio? Nista druze vidimo se u igri...
Nekoliko nas smo izneli direktne kritike gm-u posle expanzije age of spirits i dobili najgluplje moguce odgovore, cak i pretnje banom zbog uvreda. Nisam skontao gde i kako je, u tom mailu, kritika shvacena kao uvreda, pa rekoh da im docaram pojam uvrede slikovito, sve po spisku. Tu sam uspavao sve likove pre bana, totalno razocaran gluposcu gm-ova i celog dev tima PWI.
E betoncino , dosao sam nazad zbog ekipe i druzenja. Nigde nisam upoznao takve ljude kao u pwi, najbolja ekipa na planeti! Nadam se da cemo raditi tonu stvari zajedno, "kvalitetno gubiti vreme" XD i nadam se da cemo se nekad upoznati i u rl, otici negde na kupus sa kolenicama i brdo piva, odvaliti se najstrasnije i brljaviti celu noc

poz i vidimo se ing
psihoclaw je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.8.2009, 0:34   #96
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Citat:
psihoclaw kaže: Pregled poruke
Nekoliko nas smo izneli direktne kritike gm-u posle expanzije age of spirits i dobili najgluplje moguce odgovore, cak i pretnje banom zbog uvreda. Nisam skontao gde i kako je, u tom mailu, kritika shvacena kao uvreda, pa rekoh da im docaram pojam uvrede slikovito, sve po spisku. Tu sam uspavao sve likove pre bana, totalno razocaran gluposcu gm-ova i celog dev tima PWI.
E betoncino , dosao sam nazad zbog ekipe i druzenja. Nigde nisam upoznao takve ljude kao u pwi, najbolja ekipa na planeti! Nadam se da cemo raditi tonu stvari zajedno, "kvalitetno gubiti vreme" XD i nadam se da cemo se nekad upoznati i u rl, otici negde na kupus sa kolenicama i brdo piva, odvaliti se najstrasnije i brljaviti celu noc

poz i vidimo se ing
Auuu brate...izgleda da im nije prijalo malo konstruktivne kritike sa vase strane... E jbg bas mi je bedak sto moras ponovo lev...ali btw vidim ja da to ide tebi...40 za par dana...cool

Dobro si uradio sto si se vratio...pw ume bas da okupi i zabavi ppls a ponajvise jer dosta ljudi sa nasih prostora fura ovo. I ja se nadam...bicemo sad i malo cesce online pa se vidimo u igri, a i u rl nekad nadam se...ko zna?

PS. Gotov fb39?
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.1.2010, 21:38   #97
Arsenijee
Član
 
Član od: 9.1.2010.
Poruke: 29
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Arsenijee Slanje poruke preko Yahooa korisniku Arsenijee
Određen forumom Perfect World International

Perfect World je besplatni MMORPG... Daje malo osvezenja u odnosu na orkove i undeade, jer je u pitanju kineska kultura...

Rase:
Human (Champion of morality and societal grace , the Humans have been dominated diplomacy and commerce in PW)
-Blademaster
-Wizard
Untamed ( Focus on physical strength and poisonous ,disabling magic)
-Venomancer
-Barbarian

Winged Elves (In combat, Winged Elves specialize in archery and healing magic)
-Archer
-Cleric

Ako ste ljubitelji MMO-a , onda ovo trebate svakako da probate...
Arsenijee je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.1.2010, 12:34   #98
N.K.P.D.
Veteran
 
Član od: 11.2.2008.
Lokacija: Raccoon City
Poruke: 596
Zahvalnice: 71
Zahvaljeno 69 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International

Citat:
Arsenijee kaže: Pregled poruke
Perfect World je besplatni MMORPG... Daje malo osvezenja u odnosu na orkove i undeade, jer je u pitanju kineska kultura...

Rase:
Human (Champion of morality and societal grace , the Humans have been dominated diplomacy and commerce in PW)
-Blademaster
-Wizard
Untamed ( Focus on physical strength and poisonous ,disabling magic)
-Venomancer
-Barbarian

Winged Elves (In combat, Winged Elves specialize in archery and healing magic)
-Archer
-Cleric

Ako ste ljubitelji MMO-a , onda ovo trebate svakako da probate...
I zaboravio si da pomenes novu rasu u PWI...
Tideborns
-Psychic
-Assassin
N.K.P.D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2010, 16:44   #99
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Trebalo bi pobrisati postove koje se ne odnose na gamplay i samu igru ,malo smo zagadili temu pa ce se ljudi koje bi igra zanimala zesce smoriti kad budu poceli da citaju nashe prepirke
C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.4.2010, 17:02   #100
Felix_Domestica
Član
 
Član od: 17.7.2007.
Poruke: 159
Zahvalnice: 36
Zahvaljeno 15 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Perfect World International!

Ahahahahh, citam ovu svadju rofl. Kakvi ste vi kraljevi pa se svadjate oko igrice lmao...
Felix_Domestica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Perfect World! ricma985 MMORPG igre 42 25.8.2009 23:47
WTS World CCN 4.17 Freelancer Mod loki Mrežne igre 0 17.6.2008 14:36
Warcraft World Editor Lucic Nemanja Strateške igre 4 14.10.2007 17:16


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com