Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.12.2005, 13:15   #61
Erdeljan Boris
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Poruke: 404
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
Super ideja... a ne da ja ovako trazim i moljakam neke debile da me prime...

Odakle ti info da je SSF pukao? Taman sam planirao da im se pridruzim.
Znam da je pukao posto sam ja jedan od retkih koji je jos u njemu. Nasi oficiri i glavni nisu Online vec 3 nedelje, a vecina je iz Guilda izasla ili je izbacena
Erdeljan Boris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 13:44   #62
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Pa nista, ja bih najvise voleo da se ostvari ideja koju si ti dao mada sumnjam, jer jako malo ljudi odavde igra ovu igru a i ti koji igraju su u nekim klanovima vec... mogli bi smo da ti i ja napravimo klan... nisam siguran kako se to radi, ti si iskusniji u tome, a treba nam i mnogo para... mozda da nadjemo jos nekoga...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 14:03   #63
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Slicno kao sto su sada uradili oko bozica/nove godine uradili su i za noc vestica. Ako me pamcenje ne vara za noc vestica je bilo aktivno blizu 30 engleskih districta(ko zna koliko drugih), skidali smo se goli, igrali oko vatre i tako to.
Evo jelke u LA-u
http://img132.imagevenue.com/img.php...7ffd_gw260.jpg

@ Ogi, Erdeljan Boris
Pobrkali ste imena.


Odoh da resavam praznicne questove.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 14:09   #64
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
Pobrkali ste imena.
Molim?
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 14:12   #65
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

SFF = Serbian Freedom Figfters
SSF = Serbian Security Forces
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 14:40   #66
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
Ogi kaže:
Nema, nema takvog lika. Tu gore se nalaze crafter i weapons lik. A sto se 1000 gold zove PLATINUM? Mislim, gde si to procitao? I kako bre da skupim tolike pare? Jedva da imam 400, igra je nevidjeno skrta na zlatnicima...
Ako nema u uvodnom delu ima sigurno cim dodjes u Old Ascalon. A sto se tice platinuma, ti si jos uvek u jako, jako ranom stadijumu igre i zato ti to zvuci cudno. A procitao sam u igri, jer se 1000 golda zaista zove 1 platinum. Videces, cim skupis 1000 golda, u inventaru ce ti nestati tih 1000 i pojavice se 1 platinum.

Citat:
Ogi kaže:
Za 10 PLATINUMA? Za 10 000 GOLD-a? Mora da se salis...
Shvati da je i 10 platinuma mala para. Ja sam jedno mesec dana pre nego sto sam batalio Guild Wars svaki dan farmovao po bar dva sata i zaradjivao u proseku oko 15000-20000 golda dnevno (15-20 platinuma ) samo od toga (ponekad i mnogo vise, ponekad mnogo manje). Najvise para sam potrosio na 75k oklope (oklop od 75000 golda) jer sam craftovao vise setova. Onda na predmete, black dye-eve (na njih sam bacio citavo bogatstvo) i tako.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 16:12   #67
Kemp
Novi član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

E Sermane nemoj lagati ljude, svi znamo da
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	friendlyreminder8bb.jpg
Viđeno:	252 puta
Veličina:	52,0 KB
ID:	272  
Kemp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 16:13   #68
Kemp
Novi član
 
Član od: 8.12.2005.
Poruke: 16
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars



Daj batali taj GW aj malo na wow ^^
Kemp je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 18:02   #69
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Joj nesreco jedna, pa gde si? Jesi tuzan sto si prodao WOW? A Guild Wars sam batalio jos davno (u avgustu), jer me je kostao malo vise od par hiljada dinara telefonskog racuna i mnogo izgubljenog vremena.

p.s. DODO, nadji ribu umesto sto se glupiras po forumima
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 18:53   #70
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
SFF = Serbian Freedom Figfters
SSF = Serbian Security Forces
Da, u pravu si. Je l' si ti u nekom guild-u? Aj' da oformimo.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 19:16   #71
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja sam u SSF guildu, ako zelis tamo da se prikljucis procitaj ovo

http://www.phpbbforfree.biz/forums/v...4&mforum=remus
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.12.2005, 21:25   #72
Sale013
Kind Of A Big Deal
 
Avatar korisnika Sale013
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: Levo od Pakla
Poruke: 2.214
Zahvalnice: 344
Zahvaljeno 450 puta na 265 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ja sam u jednom malom guildu, ne igramo jos GvG ali su svi super likovi... Ima jako puno srpskih guildova, samo je potrebno malo potraziti.
Sale013 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 4:33   #73
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Kupio sam belt pouch, stavio ga pored backpack-a i normalno ga koristim, posle sam kupio jos jedan i kada hocu da ga postavim pored ovog da i on bude u funkciji, igra mi ne dozvoljava. Zasto?

Dobio sam od neke ribe super BOW i nesto sam se istripovao i kao da probam ja uradim CRAFT na njemu i pretvorim ga u gomilu drva!!! KOJI SAM KRETEN!!! Znaci, popizdeo sam!!! Mnogo sam pglu!!!

A i nerviram se sto sam mnogo slab. Ta riba se borila sa mnom, ona je lvl20 i baci neku magiju na mene i niko ne moze da mi prismrdi. Bez nje sam golja.

Kada stignem do lvl20, da li i dalje nekako mogu da dobijam atribut poene koje cu dalje da raspodeljujem?
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.12.2005, 17:42   #74
Sherman
Član
 
Član od: 12.12.2005.
Poruke: 141
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 22 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Igra dozvoljava :: backpack, belt pouch, bag, bag :: kombinaciju . Ne mozes imati dva belt poucha-a (a zasto, pitaj onoga ko je napravio guild wars ).

Postoji ogranicenje u atribut poenima. Mislim da je bese 190 (ili tako nesto), ali to je brojka do koje dodjes sa osnovnim maksimalnim atribut poenima + atribut poeni iz jednog questa + atribut poeni iz jos jednog questa. I po tome se razlikuje PvP od RPG lika, RPG lik je jaci za mislim 25 atribut poena.
Sherman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 2:46   #75
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Ogi brate za tebe nije RPG!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 15:38   #76
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Dosta sam pohvatao igru i mnogo mi se svidja samo menervira non stop jurnjava za armor-ima i parama i para nikada nemam! Tuga jedna. Pa onda ljudi mi daju dobar BOW a on zahteva markmanship 9 ili 10 a ja imam 6, pa se nerviram...

Posmatrao sam neke GvG bitke i MNOGO mi se svidja... samo ne znam sta treba da uradim da bi me vodja klana ubacio u ekipu... tj. koliko jak moram da budem... u stvari, mislim da je to sto sam posmatrao bilo GvG (taster B u igri, opcija OBSERVE) jer mi je ovde receno da i PvP nije u stvari jedan na jedan kako sam ja mislio. Samo da ojacam, posle cu da se bavim time... za sada imam jos da odradim mali milion quest-ova...

Inace, usao sam u SSF, ima dosta ljudi, imaju HALL i sinoc oko 3 ih je bilo dosta on-line...


Zanima me da li je neko presao misiju koja se zove CITIES OF ASCALON, to je ono kada treba da se pronadju tri statue??? Poludeo sam resavajuci je i na kraju je nisam resio. Kao da ima nekibag. Evo u cemu je fazon:

- kompas mi pokazuje gde treba da idem, i ja idem u tom pravcu i naidjem na prvu statuu, onda idem dalje do sledeceg point-a koji je u stvari neki most, stignem, onda se u daljini pojavi novi, pa novi i kada stignem do poslednjeg on me baci na sasvim drugi kraj mape, preko zida a odatle gde se nalazim ne mogu da prodjem!?!?!?!?! Mislim, uzas, navodi me i na kraju me ispali!? Igrao sam oko 3 sata tu misiju juce i na kraju sam morao da odustanem. Posle su mi rekli da tu misiju i ne mogu tako da zavrsim vec da moram da je odradjujem "usput" znaci da istrazujem mapu i onda da pronalazim teritorije jer se statue nalaze na 3 razlicite teritorijalne celine.


A sad' imam jos jedno pitanje... znaci, kupio sam runu od prodavca i recimo nadogradio neki armor (sto je glupost, jer kakve veze ima markmanship na primer za cizmama!?!?) i broj za recimo markmanship mi se povecao za jedan i poplaveo i onda sam opet kupio istu runu u nadi da ce mi se ponovo povecati medjutim kada sam je iskoristio broj je ostao isti (a runu sam iskoristio) - znaci nije mi jasno, za sta sam je iskoristio ako se broj nije povecao, ispada da sam je potrosio dzabe jer nista nisam dobio njome - trebalo je onda da mi kaze da ne mogu to dva puta da uradim da ne bacam pare za dzabe.

Shodno tome, kada upgrade-ujem jedan armor, posle kada ga skinem smanji se i taj atribut za vrednost tog upgrade-a, sto mi se takodje ne svidja... a taj armor ne mogu da prodam ni za sta... ali ajde, tako je pa **** ga...


I jos nesto...

Zasto se one CANDY CANE SHARDS prodaju za tako velike pare (od 400 pa na vise) ? Ja sam ih dobio 4 u jednom quest-u i posle sam otisao kod onog lika koji pravi oruzje od toga... i koji ce mi moj to oruzje kada je ono daleko slabije od ovog sto ja sada imam? Nejasna mi je svrha tih "slatkisa" . Vidim da mogu da se i craft-uju ali ih svi zivi prodaju... ne znam sta bi trebalo da radim sa njima...
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 17:21   #77
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

U Cities of Ascalon cilj ti je da se upoznas sa kulturnim znamenitostima Ascalona, tj. treba da nadjes tri statue koje se nalaze u razlicitim krajevima zemlje. Prva se nalazi u Regent Valley u blizini mesta gde ce da radis Red Cloacked Disaster, drugu ces da nadjes dok budes radio misiju u Surmiji (kada budes trebao da spustis most princu Ruriku), a treca se nalazi kod Nolani Academy, kada budes izlazio iz Nolani popni se levo uz hram (usput ces da ubijes dosta Gargoyla).
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 19:15   #78
Ogi
Banned
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 288
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ogi Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ogi
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
U Cities of Ascalon cilj ti je da se upoznas sa kulturnim znamenitostima Ascalona, tj. treba da nadjes tri statue koje se nalaze u razlicitim krajevima zemlje. Prva se nalazi u Regent Valley u blizini mesta gde ce da radis Red Cloacked Disaster, drugu ces da nadjes dok budes radio misiju u Surmiji (kada budes trebao da spustis most princu Ruriku), a treca se nalazi kod Nolani Academy, kada budes izlazio iz Nolani popni se levo uz hram (usput ces da ubijes dosta Gargoyla).
Ne shvatam. "Objasnio" si mi ono sto sam i sam shvatio. A ja sam pitao da li ju je neko zavrsio i ukazao sam na problem koji postoji vezano za tu misiju.
Ogi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 21:23   #79
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Uzaludno je tebi pomagati.
Napisao sam ti gde ces da nadjes sve tri statue i to je sve sto ti treba. Taj quest ne moze da se uradi odjedanput vec se radi u etapama, zbog toga ti se kompas tako ponasa pa tu i ne postoji nekakav problem.
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.12.2005, 23:04   #80
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars

Citat:
GaleOm kaže:
Uzaludno je tebi pomagati.
pa lepo ja rekoh da za njega nije RPG! brate pa moras nesto i sam da uradis!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
..opet Guild Wars... bizent Mrežne igre 6 18.4.2006 7:55
Traze se Guild Wars PvP igraci GaleOm Mrežne igre 0 12.4.2006 11:35
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:20.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com