Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.6.2008, 18:53   #141
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Da li postoji neki trial za ovu igru cisto da se proba, citam mnogo negativnih komentara na stranim forumima o ovoj igri, pa me zanima da li postoji neki trial da se sve to proba!
Sistem borbe mi takodje deluje i suvise komplikovano i jako odbojno pa je ovo jos jedan od razloga zasto pitam da li postoji neka trial verzija!
Inace ovo je video na kome sam se upoznao sa sistemom borbe i deluje mi i suvise zakomplikovano kao neka simulacija letenja!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.6.2008, 19:16   #142
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Da li postoji neki trial za ovu igru cisto da se proba, citam mnogo negativnih komentara na stranim forumima o ovoj igri, pa me zanima da li postoji neki trial da se sve to proba!
Sistem borbe mi takodje deluje i suvise komplikovano i jako odbojno pa je ovo jos jedan od razloga zasto pitam da li postoji neka trial verzija!
Inace ovo je video na kome sam se upoznao sa sistemom borbe i deluje mi i suvise zakomplikovano kao neka simulacija letenja!
Video je dobar,i dobro objasnjava,mada meni tu stvarno nista nije komplikovano,ali opet to je subjektivna stvar. Na forumima su ti uglavnom debili (mmorpg.com npr.) i na njima se uglavnom prica neistina. Recimo ubedljivo se najvise budalastina i negativnih stvari prica za WoW,a vecina tih komentara nije tacno. Ako si nesto procitao lose,slobodno pitaj ovde nas koji imamo igru dal je tako. Mislim da trial ne postoji. Poz
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 4:47   #143
smilodon
Novi član
 
Član od: 17.5.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Cernobil kaže: Pregled poruke
Ja igram na Fury serveru, Ratamon je nick,30 lvl ToS,do sada ni ja nisam nasao nikog od nasih. U svakom slucaju ako ti treba guild,ja sam u "Spartans",pa cimni ako hoces da udjes Inace ovih dana ni ne igram zbog ispitnog roka. Poz

Cao, igram se i ja na Fury serveru u Libertalia gildu, nick Smilodon Ima dosta ljudi iz Srbije u gildu, ali je gild internacionalan.


Inace igrica je dobra, ima jos dosta bugova nazalost. Za one sa slabijim zivcima, preporucujem da uzmu za mesec -dva.
AoC se ocigledno mnogima ne svidja, sto necudi, jer je borba drugacija nego vecina MMO. Ako vama igra nije dobra, ok, ali nemorate da je pljuljete. Ima nas kojima se dopada.


Ps, Kuzma je bas napljuvao igru, svaka mu cast na tekst koji bas i nije objektivan.
Naprimer kaze da se moze solo doci do 35 levela ... ma nemoj, a u WoW si morao da ides sa drustvom, ili si mogao do level 60 a da ni ne pogledas drugog igraca ?
Mnogi bugovi sa te beta verzije vec su ispravljeni.
smilodon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 14:15   #144
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
BobaL kaže: Pregled poruke
Da li postoji neki trial za ovu igru cisto da se proba, citam mnogo negativnih komentara na stranim forumima o ovoj igri, pa me zanima da li postoji neki trial da se sve to proba!
moja preporuka je da definitivno sacekas trial. ali ja mislim ni da me trial nece natjerati da zaigram igru, jer sam isprobavao igrati malo s pocekta kod druga, a i on mi je pokazivao svoje likove. necu reci da je igra losa, jer o ukusima ne vrijedi raspravljati, ali cu reci da je meni bezveze... stvarno ti ne bih preporucio da ulazes tolike pare samo da vidis da li ti se svidja. probaj naci nekoga ko ti je blizu da probas igru, ako uspijes naci, that is... tako ces najlakse vidjeti da li se tebi svidja!
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 15:17   #145
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Znaci ovo su mane igre koje sam procitao na stranim forumima, nisam probao igru ali bi bilo jako dobro da neko ko ima igru prokomentarise ovo:

Govori se da igra nema dovoljno zadataka, odnosno izgradnja lika po nivoima do 40-tog nivoa je sjajna zadataka je dovoljno i lako se napreduje, ali od 40-tog igra nema nikakav sadrzaj odnosno zadatke koje mozes da pokupis daju jedva 10% iskustva za taj nivo, dok ostalih 90% skupljas kroz grind (ludacko ubijanje jednih te istih kreatura iznova i iznova)!
Kombo udarci koji se izvode u igri su prilicno "vrljavi" odnosno svaki duzi kombo nije moguce izvesti ako se lik izmakne na polovini tvoje serije udaraca!
Grane u koje se ulazu talent poeni (mozda se ne zove bas tako ali to je sustina) su kompletno besmislene i ne daju nikakve specijalne bonuse odnosno ne menjaju ni nacin igre niti menjaju nesto bitno, isto je kao da ih i nisi ulozio!
Dobar deo magija, vestina ili kako god uopste ne radi (kod vecine klasa)!
Chat sistem je skroz "vrljav", a takodje i sistem udruzivanja u grupe!
Klase su kompletno ne balansirane, i odredjene klase su prejake u odnosu na druge!

Ovo su negativni komentari koji se jako cesto ponavljaju u utiscima o igri mene samo zanima koliko je od ovoga istina, ili su ovo samo utisci iz bete!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 15:50   #146
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

"ali od 40-tog igra nema nikakav sadrzaj odnosno zadatke koje mozes da pokupis daju jedva 10% iskustva za taj nivo, dok ostalih 90% skupljas kroz grind (ludacko ubijanje jednih te istih kreatura iznova i iznova)!"
Ne znam jer sam jos 30,ali i ja sam cuo slicne komentare u igri (naravno to za 10% nije tacno),ali bas zbog toga vec ovog leta ubacuju ogromnu novu teritoriju za 40,50-60+ lvl.

"Kombo udarci koji se izvode u igri su prilicno "vrljavi" odnosno svaki duzi kombo nije moguce izvesti ako se lik izmakne na polovini tvoje serije udaraca!"
Kad krenes da radis kombo i samo na pocetku udaris protivnika,a u drugom delu tvoj se protivnik izmakne ,naravno da ga neces udariti jer ne postoji lock target kao u WoW-u i GW-u,tj. ako se izmakne neces ga udariti bez obzira sto si zamahnuo. Mnogi se debili na to zale da je onda kombo beskoristan (ustvari ne znaju da igraju sa svojom klasom) ,ali moju klasu ToS, conqueror moze, kombo udarcima ,da ubije maltene iz prve,tako da bi nelogicno bilo da je lako izvrsiti kombo na protivnickom igracu. Ali nije ni nesto tesko.

"Grane u koje se ulazu talent poeni (mozda se ne zove bas tako ali to je sustina) su kompletno besmislene i ne daju nikakve specijalne bonuse odnosno ne menjaju ni nacin igre niti menjaju nesto bitno, isto je kao da ih i nisi ulozio!"
Ovo je TOTALNO netacno. Cista glupost. Recimo nekim mojim talentom imam 50% sanse da zakucam protivnika na mestu i da ne moze da se pomera nekoliko sekundi. Sad sam odluci dal je to nebitno

"Dobar deo magija, vestina ili kako god uopste ne radi (kod vecine klasa)!"
Skroz netacno,meni do sada SVE magije rade.

"Chat sistem je skroz "vrljav", a takodje i sistem udruzivanja u grupe!"
Delimicno tacno. Chat jeste malo zeznut ,ali samo treba provaliti kako se menjaju (bez misa) chat kanali,jednom mi je slucajno uspelo ,ali istina je da je to moglo jednostavnije da se uradi. Pozivanje u grupu slicno. Znaci ne moze se kliknuti na lika pa ga pozovete u grupu,nego,vec sam zaboravio kako ,ali kad se provali onda nije tesko. To je zbog toga sto recimo,za razliku od WoW-a niste "prijatelj" sa ostalim igracima nego ga vas lik automatski nacilja kao neprijatelja (u WoW-u horda ne moze da napadne hordu).

"Klase su kompletno ne balansirane, i odredjene klase su prejake u odnosu na druge!"
Totalna glupost! Ali u smislu da to NIKO ne moze (za sada) da kaze jer igra postoji tek 2 nedelje,i nema puno (tek po neki i oni ni ne rade PvP nego su do sada grindovali lvl) 80 lvl,tj. nema high end PvP-a jos uvek. A ja sam na Fury serveru koji je populated FULL. Znaci ljudi lupaju,odvali ih neko u igri,onda oni odu na forum i zale se kako su klase neizbalansirane. Ono sto ja mogu da kazem iz mog licnog iskustva do 30 lvl-a je da mi je (normalno) lakse da pobedim neke klase od drugih. Npr. meni je ranger NAJTEZI protivnik cak i ako je par nivoa ispod mene, opet je borba na zivot i smrt. Ali to je do 30lvla,niko ne zna kakvi su nam skilovi posle. Ni u jednom MMORPG-u klase NIKADA nece biti izbalansirane. Pogledaj WoW kad je izasao a pogledaj ga sada. Ko je bio BM pre BC-a. Patcheve ni da ne pominjem. Tako je sa SVAKIM mmorpg-om. I ma koliko se Bliz ,ArenaNet, FunCom itd. trudili da ih izbalansiraju,nikada nece moci potpuno.
Poz

Poslednja ispravka: Cernobil (6.6.2008 u 15:59)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.6.2008, 19:35   #147
smilodon
Novi član
 
Član od: 17.5.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

"ali od 40-tog igra nema nikakav sadrzaj odnosno zadatke koje mozes da pokupis daju jedva 10% iskustva za taj nivo, dok ostalih 90% skupljas kroz grind (ludacko ubijanje jednih te istih kreatura iznova i iznova)!"

Nije bas tako, ali ima rupe od 50 -60 levela, pola ce biti grind. Za dalje neznam.


"Kombo udarci koji se izvode u igri su prilicno "vrljavi" odnosno svaki duzi kombo nije moguce izvesti ako se lik izmakne na polovini tvoje serije udaraca!"

Netacno. Naravno da neces udariti protivnika ako se izmakne kod ZADNJEG udarca u seriji. U seriji od 3 komba, prva mozes da ispucas u prazno, a treci ako pogodi protivnika, udario si ga sa kombom.


"Grane u koje se ulazu talent poeni (mozda se ne zove bas tako ali to je sustina) su kompletno besmislene i ne daju nikakve specijalne bonuse odnosno ne menjaju ni nacin igre niti menjaju nesto bitno, isto je kao da ih i nisi ulozio!"

Glupost ...


"Dobar deo magija, vestina ili kako god uopste ne radi (kod vecine klasa)!"

Ima magija koje buguju, recimo solderima buguje charge, ali opet, i u WoW bugje charge, i posle toliko godina.
Ponavljam, IMA magija koje buguju, ali neradi se o "dobrom delu", koji sugerise vecinu.


"Chat sistem je skroz "vrljav", a takodje i sistem udruzivanja u grupe!"

Sa ovime bih se slozio, nije komotan kao u WoW, ali sluzi svrsi.


"Klase su kompletno ne balansirane, i odredjene klase su prejake u odnosu na druge!"

Demonologist, Necromancer, i Assassin su stvarno slabi, sto se ostalih tice, imam osecaj da balansa ima.

Inace ja sam 54 level, a imamo i 80tke u gildu, koje su vec ubile raid bossa, i +svaki dan imamo dosta pvp


Demo i Necro su obecali da ce popraviti u narednih nekoliko nedelja, takodje i onaj level grind izmedju 50 -60, zato kazem, one sa slabijim zivcima, strpite se do septembra, i ako sve ovo poprave, bice igra odlicna

PS. naravno nije igra za svakog, tj. svako ima svoj ukus, nekima se svidja, nekima ne, normalno je to
Za one koji se misle da li da kupe, stvarno je najbolje da probate kod nekog drugara/ u igraonici, kao sto kaze Sasha.

Poslednja ispravka: smilodon (6.6.2008 u 19:45)
smilodon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 1:25   #148
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

IGN.COM:

Age of Conan Reaches One Million Milestone


Funcom's MMO is officially number one on the charts in all major markets.




Funcom is proud to announce that Age of Conan will pass the astounding "One Million Copies Shipped" milestone, in less than three weeks after the launch of the game.
Age of Conan has for the past few weeks been claiming number one spots on the sales charts across the western world - including the US, Germany, France and the UK
"We are very proud to be one of the fastest selling PC games ever in a launch month and the biggest simultaneous Europe/US MMO launch in history."
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 2:36   #149
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ako WoW izgubi toliko igraca sa Lich Kingom koliko je izgubio sa TBC-om ovo ce verovatno imati sve sanse da ga prestigne u prodaji i popularnosti pod uslovom da warhammer bude zesci krs.
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 9:29   #150
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

WOW nikada nije imao vecu populaciju nego danas, mozda su neki igraci otisli ali je mnogo vise njih doslo sto govore brojevi, i trenutno je mmorpg sa najvecim brojem pretplatnika, Warhammer po mom misljenju ne moze propasti jer postoji jako dugo i iza njega stoji ogroman broj obozavaoca pogotovo u SAD i zapadnoj Evropi koji bukvalno sa nestrpljem ocekuju da objave datum izlaska da bi poceli da broje dane do toga!
Conan ce sigurno biti jako popularan i to je i sada jasno ali da li ce biti najpopularniji mmo buducnosti? Ja ne mislim tako, mislim da mnogo vece sanse ima Warhammer upravo zbog velike baze obozavaoca koji ce igru kupiti ma kakva ona da bude!
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 12:08   #151
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Age Of Conan

o bozhe znachi josh jedan GRIND festival? Daaaaaaaaj ovo zaobilazim u SHIROKOM luku... dosta mi je WoW grinda... kako su tako ne inovativni o.O
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.6.2008, 14:51   #152
chegster
Novi član
 
Član od: 4.6.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
o bozhe znachi josh jedan GRIND festival? Daaaaaaaaj ovo zaobilazim u SHIROKOM luku... dosta mi je WoW grinda... kako su tako ne inovativni o.O
znachi LOL

e neki ljudi ne chitaju nishta besh mi sve, ovo je sve samo nije grind...

lepo chovek kaze imaju 2x rupe u igri gde mora malo da se "grinda" i to je uvidjeno i na loading screenu ti pishe kako ce da isprave i to, znachi ne nije grind...
chegster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 15:06   #153
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Zanimljivo je kako svaki lik koji postavi neko pitanje na koje je vec odgovoreno najmanje jedanput zahteva posebnu paznju i odgovor.
Josh je zanimljivije kako neki ljudi gube vreme pokushavajuci nekom da objasne stvari koje nisu ni vredne logovanja na forum.

A tek ovi shto ne znaju ni shta ustvari hoce da kazu...

10 godina mature, flashback.
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 16:24   #154
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
chegster kaže: Pregled poruke
znachi LOL

e neki ljudi ne chitaju nishta besh mi sve, ovo je sve samo nije grind...

lepo chovek kaze imaju 2x rupe u igri gde mora malo da se "grinda" i to je uvidjeno i na loading screenu ti pishe kako ce da isprave i to, znachi ne nije grind...
ako treba da ubijem 5 chudovishta SAMO zbog levela to je i previshe grinda za mene...
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 16:25   #155
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Bila igra dobra ili ne, jasno je da se Cernobil nalozio zesce za Konana i necu da mu kvarim srecu... njemu i milion drugih koji su jos uvek zainteresovani za mmorpg igre... meni je wow ubio svaku zelju za takvim igrama tako da u startu nisam objektivan, a da je igra djubre, jeste djubre je... ali doduse, to mislim o svakoj mmorpg igri trenutno tako da sigurno da nisam objektivan. Ocigledno ima ljudi koji to vole da igraju...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 18:48   #156
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Bila igra dobra ili ne, jasno je da se Cernobil nalozio zesce za Konana i necu da mu kvarim srecu... njemu i milion drugih koji su jos uvek zainteresovani za mmorpg igre... meni je wow ubio svaku zelju za takvim igrama tako da u startu nisam objektivan, a da je igra djubre, jeste djubre je... ali doduse, to mislim o svakoj mmorpg igri trenutno tako da sigurno da nisam objektivan. Ocigledno ima ljudi koji to vole da igraju...
A sto mene spominjes? Sta vam je ljudi? Ako imate nesto da kazete o igri recite,sve ostalo na PM. Nema ti meni sta da kvaris srecu,to nije moguce,sto bi se mene ticalo sta ti mislis o igri ili dal ti se svidja,sto bi to mene unesrecilo? Tvoja stvar,sta ces da igras apsolutno. A AoC je dobra igra i stvarno me je odusevila,ali ne vidim gde sam to bio subjektivan? U kojoj recenici? Ako neko misli da sam ostrascen u komentarima,molim neka citira neku moju recenicu koju sam napisao i neka kaze to nije tako to je ovako,i neka kaze u cemu sam bio neobjektivan. Strasno, kad kazes nesto lose o igri koja se odredjenoj grupi svidja onda si flejmer i trolujes ili sta vec,a kad kazes nesto dobro o igri koja se toj istoj odredjenoj grupi ne svidja onda si ostrascen i fanatik. Pih,kakav nacin razmisljanja. Ne odnosi se licno na tebe Genius,ali kako tvrdis da sam "zesce nalozen" onda bi bio red da kazes u cemu sam preterao Ali sve vise uvidjam uzaludnost mojih postova,i sve manje volje da ih pisem u ovoj temi. Mozda je bilo bolje da je pustim likovima koji je nisu ni igrali da je popljuju Poz

Poslednja ispravka: Cernobil (8.6.2008 u 18:57)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 19:33   #157
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

"Glupo je kupiti ne bas jeftinu igru sa pretplatom da bi se uverio covek jel mu se svidja ili ne" naravno da se slazem,ali za koju igru mozes biti apsolutno siguran da ce ti se svideti? Tacnije za koji MMORPG?

"Sto se tice grafike, izgleda kao i svaki mmorpg. Nista posbeno, cak pomalo ruznjikavo ali to je normalno za mmorpg. " ovo je naravno netacno mozda je u beti bilo tako. U svakom slucaju imam i GW i WoW, AoC ima bolju grafiku od obe igre bar 10 puta (i to su GW i WoW na max naravno,a AoC na medium)

Poslednja ispravka: Sale013 (8.6.2008 u 20:46)
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 20:30   #158
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Nisam rekao da je ruzniji od drugih mmorpg-a nego da mi je ruzan u odnosu na igre koje ja igram najvise...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.6.2008, 23:32   #159
smilodon
Novi član
 
Član od: 17.5.2007.
Poruke: 14
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
ako treba da ubijem 5 chudovishta SAMO zbog levela to je i previshe grinda za mene...
Pa jednostavno nemoj da igras dok ne ubace kontent, niko te ne tera
Ako ti grind toliko smeta, nemoj pocinjati.


Inace, mnogo manje grinda je potrebno nego u WoW, koliko mi za sada izgleda. Nema da grindate honored sa ovim, exalted sa onim.
U WoW (poredim pre TBC levelovanje, verovatno su ga sada jako olaksali) je bilo ubi 600 kripova, dobi 1 drop, i tako do 10 dropova dodje level.
Ovde nema te vrste grinda, zato je i manjak questova, jer kada ima quest sa nekim dropom od moba, meni je bar za sada uvek palo u prvih par killova.


Genius, u redu je sto ti se neigra ni jedan MMO, ali sto onda uopste posecujes ovaj forum ?
smilodon je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.6.2008, 1:22   #160
chegster
Novi član
 
Član od: 4.6.2008.
Poruke: 7
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 3 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

iz mog iskustva 100% drop rate uvek :P
chegster je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Conan The Cimmerian download za Amigu.... Covenant Stare igre 7 9.8.2006 2:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:52.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com