Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.5.2008, 15:26   #21
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Age Of Conan

Hajde sada svi koji su igrali betu neka kazu imali ovo ikakve sanse da se takmici sa WoW-om
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2008, 17:22   #22
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

kratko i jasno: ne.

war i aoc ce zajedno nakupiti u vrh glave pola miliona do milion igraca, sto je nista u poredjenju sa wow-ovih 11 miliona.

EDIT: ako si mislio na kvalitet age of conan-a... za sad ti mogu reci posto sam probao samo tech beta verziju i, na zalost, kvalitet je dosta ispod wow-a. nadam se da ce finalna verzija biti bolja, jer mi se bash igra neki novi DOBAR mmo, ali, ako igra ostane ovakva, tj. nista znacajno se ne poboljsa, nista od toga.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.5.2008, 18:02   #23
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Evo probao sam... Nema sanse da se nosi sa WoW-om Izgleda jadno, sporo, lose animirano i preterano dosadno (i to na samom pocetku igre). Ok, ima lepo odradjenu kustomizaciju likova, ima nov sistem borenja... verovatno svasta jos, ali ovakva igra u ovoj fazi izgleda toliko jadno da je to neverovatno... Ne kapiram sta ce im ova beta... ovo je stvarno jad i beda. I to sve u 20 gigabajta

Ako neko hoce da proba neka me cima na PM da mu dam user i pass...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 20:11   #24
crossover
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 174
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku crossover Slanje poruke preko MSN-a korisniku crossover Slanje poruke preko Skypea korisniku crossover
Određen forumom Re: Age Of Conan

Jel ima ko da mi prosledi beta klijent? Imam beta key ali se download vuče k'o crevo
crossover je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.5.2008, 20:18   #25
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ja sam ga obrisao... ionako sam tanak sa memorijom tako da mi drzanje 30 gigabajta djubreta nikako nije delovalo kao pametna ideja...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 2:35   #26
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Uporedjivati WoW sa AoC je tako retardirano da ja nemam rechi. Takodje, iznoshenje na tas koja igra ima vecu igrachku populaciju u svrhu odredjivanja njenog kvaliteta je u najmanju ruku priglupo. EVE ima oko 200.ooo igracha i daleko je najbolji mmo trenutno.
Naravno, od ljudi kojima je WoW biblija ne ochekuje se da svare jednu strateshki i ekonomski slozenu igru kao shto je vec pomenuti EVE.
Zato EVE i ima igrachku populaciju kojoj je prosek 25 godina dok WoW igraju i deca od po 10 godina starosti.
Komentarisanje da je WoW > Aoc je sa jedne strane jako dobro jer ce svu dechurliju (nevezano za godine vec za mmo zrelost) zadrzati tamo gde vec jesu i time uchiniti AoC igrachkoj populaciji veliku uslugu.
Josh jedno polje na kojem je AoC superiorniji jeste tehnichka strana i izvodjenje. Plakanje za gigabajtima koje sam ovde prochitao ili " Ne kapiram sta ce im ova beta" necu ni da komentarishem. To samo za sebe dovoljno govori koliko posetioci ovog foruma blage predstave nemaju o mmorpg zajednici generalno. To je i razlog totalnog dezinformisanja koje vlada na ovim stranicama. Pratio sam shta se pisalo i kada je Burning Crusade izashao, necu ni da komentarishem koliko ste besmislica iznosili.

Rezime, svidja vam se WoW? Super, ja vas molim i da ostanete u njemu. AoC i nije za vas.

Za ljude koje to interesuje, AoC se moze nabaviti u Beogradu u "Orange shop"-u, verujem da dosta njih to ne zna.

Poslednja ispravka: Caffein (12.5.2008 u 3:01) Razlog: p.s.
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 8:01   #27
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ja ne igram WoW. Igrao sam ga godinu dana pa sam ga batalio i sad ne bih mogao da ga igram cak i da me teras. To je cinjenica.

AoC sam probao i posle pola sata sa gadjenjem obrisao. I to je cinjenica.

Da li si ti igrao WoW i koliko dugo? Da li si ti igrao AoC betu i koliko dugo?

Hocu bas da vidim na osnovu cega tako masno lupetas...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 9:25   #28
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
Caffein kaže: Pregled poruke
EVE ima oko 200.ooo igracha i daleko je najbolji mmo trenutno.
Naravno, od ljudi kojima je WoW biblija ne ochekuje se da svare jednu strateshki i ekonomski slozenu igru kao shto je vec pomenuti EVE.
Zato EVE i ima igrachku populaciju kojoj je prosek 25 godina dok WoW igraju i deca od po 10 godina starosti.
tema je o AoC, a ti svoje troll-ovanje nosi odavde; mada, na sve tvoje izrecene i nezasnovane gluposti ionako nije potreban komentar.
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 10:16   #29
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: Age Of Conan

E vidiš Caffein, meni se baš EVE kao igra nije svidela, iako sam dosta vremena skuckao igrajući neke druge svemirsko-trgovačko-borbene simulacije (čitaj X2 i X3 npr). Mada ni WoW mi se nešto preterano ne sviđa. Ukusi su različiti...

Ali kad smo već kod ukusa, nekako ću se pre povesti za mišljenjem sashe i geniusa (ljudi sa par hiljada postova na ovom forumu, sa kojima se mahom slažem) nego za mišljenjem osobe koja ima jedan jedini post, i u tom "prvencu" iznapušava druge..

Sa koliko žara braniš AoC, pomislio bi čovek da si na njihovom platnom spisku
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 11:48   #30
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Naravno da je ochekivano biti "napadnut" od istih ljudi koje sam iskritikovao u postu, ali za razliku od vas ja ne moram da hranim i velicham svoj alter ego na forumu. Ja razumem neke od vas koji su pokupili par fraza listajuci strane forume pa sad serviraju neke izraze kao shto je trolovanje i slichno. Morali bi za promenu prvo da razumete znachenje/upotrebu nekih rechi da bi ih koristili korisno. Ja sam i prichao o Conanu, a opet nazvan trolom dok je gomila tvojih forum drugara pomenulo WoW masu puta pre mene i nisu dobili taj epitet. Zanimljivi ste skroz.

WoW sam igrao dve godine i sve shto pricham znam shto pricham, ali to vama nije dovoljno. Jer, sad kad znate da sam igrao dve godine samo je pitanje vremena kada ce neki od vas da izadje sa stavom "Aha, al nije znao da igra!", onda cu vam ja linkovati svoj karakter na WoW-u gde biste videli gde sam "stigao" i "kako sam igrao".. a onda je samo pitanje vremena kada ce neko od vas reci "Aha, al ja imam XXXX koji je daleko bolji od njegovog YYYY".. i tako u nedogled. Istina je da ne postoje prava merila koja bi vashe kriterijume "pro igracha" zadovoljila. Igrao sam i beta test Conana, za razliku od vas ja nikad nishta ne pricham napamet ili ako mi drugar sa kojim sam pishkio iza zgrade kaze da je AoC glup pa to brzo postane mainstream mishljenje u bloku.
Ista stvar i sa zvanichnim forumima AoC koje kako neko od vas reche je chitao. Da ste chitali ne biste prichali gluposti koje prichate, ili opet, chitali ste samo ono shto vama odgovara. To je, pak druga pricha.

Na kraju, ja ne znam shto se nalazite pogodjeni. Napravio sam poentu i vidim da nisam puno omashio, s obzirom da ste izashli sa gomilom napaljenih gluposti u pokushaju da omalovazite sve ono shto sam u prvom postu napisao. Reci cu ponovo, ne svidja vam se AoC? Ne igrajte ga, time chinite uslugu ljudima kojima se igra svidja.
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 12:39   #31
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

izgleda nisi dobro procitao moj prosli post...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.5.2008, 14:36   #32
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

I da se tebi u stvari AoC svidja... i to toliko da imas potrebu da se svadjas ovde ko malo dete. Zar ne mislis da je bilo pametnije umesto da se izivljavas da lepo izneses konkretno mane i prednosti koje AoC ima i da onda dozvolis ljudima koji nisu probali betu da dodju do pravog zakljucka. Mene naravno ne mozes da ubedis, jer sam igrao betu i znam koliko je beta djubre (final nisam pa neznam - koliko ja znam final nije ni izasao pa me tim vise cudi cinjenica da u nekoj radnji moze da se kupi). Ali, neko ko nije igrao je sigurno jako zainteresovan pa lepo iznesi konkretne cinjenice...
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2008, 16:49   #33
crossover
Član
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 174
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku crossover Slanje poruke preko MSN-a korisniku crossover Slanje poruke preko Skypea korisniku crossover
Određen forumom Re: Age Of Conan

Uđoh u betu od danas...nije uopšte loša igra. Ima očiglednih propusta, ali je ovo beta pa je bilo i očekivano.
crossover je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2008, 14:40   #34
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

pocelo je... sad se samo ceka na free trial...
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2008, 14:48   #35
ForceCommander
Član
 
Član od: 28.4.2008.
Lokacija: Arrakis
Poruke: 277
Zahvalnice: 102
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Probaću ovu igru ali ipak više nade polažem u Warhammer online...
ForceCommander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.5.2008, 15:02   #36
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Ma meni Mythos izgleda mnogo zanimljivo... www.mythos.com
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.5.2008, 20:39   #37
Caffein
Novi član
 
Član od: 12.5.2008.
Poruke: 9
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
Ma meni Mythos izgleda mnogo zanimljivo... www.mythos.com
Ne vidim tvog pulena Sashu Vukelica da te naziva trolom jer si skrenuo sa AoC teme.
Caffein je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.5.2008, 13:10   #38
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

genius je davno skrenuo
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 10:19   #39
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Age Of Conan

Evo upravo rezervisao jedan AoC za mene i opet nije sigurno da cu ga dobiti,jer cim poruce 15 komada i vise,odma sve rasprodaju Toliko o tome koliko se igra dobro primila kod nas,sta onda reci za ostatak sveta. Ako je nabavim danas ,javljam sa prvim utiscima. Inace igra kosta 3300 din. Ako jos neko ovde igra AoC ili planira da igra,neka kaze ovde na kom serveru ce da igra. Da se skupe srbi na jednom serveru
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.5.2008, 11:27   #40
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Age Of Conan

Kolko para mesechno?! I mozhe li bez kreditne
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Conan The Cimmerian download za Amigu.... Covenant Stare igre 7 9.8.2006 2:23


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com