Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.11.2021, 11:44   #221
Packy
Deo inventara foruma

Član od: 19.1.2008.
Zahvalnice: 1.787
Zahvaljeno 1.270 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Packy
Određen forumom Re: Da li ste planirali da prestanete sa igrama?

Ne, pravio sam duze pauze u vise navrata zato sto me sami naslovi nisu puno privlacili.

Mozda same pauze nisu trebale da budu toliko duge. Pravio sam i dosta ruki gresaka pri prelasku neke igre(ne bas u samoj igri), pa onda nisam imao snage nista drugo da pokrenem u sledeca 3-4 meseca. Desavalo mi se u poslednjih pet godina da neku igru pokrenem pocetak koji me ne uvuce, pa nastavim godinu dana kasnije.

Tek ova i prosla godina su me podsetile koji su me svi elementi ometali u prelazenju. Kada su igre van mog zivota, stvori se disbalans a i moje procene postanu za moje standarde lose. Najbitnije je podvuci crtu, ne treba biti ni previse izolovan, a ni previse u kontaktu sa ljudima bilo to online/RL. I neke kancerogene teme koje se stalno potezu, ili limitirati takav sadrzaj da ne dolazi puno stvari do tebe ili samo preseci to dok nije kasno. Previse se nakupi negativne energije koju ne generisem generalno ja, pa sam postanem mrzovoljan i moji zivci postanu tanji. Brzo dignem ruke od nekih stvari.

Definitivno sam trebao neke igre da prelazim u periodu 2012-2014, ali malo sta me je privlacilo. Posle sam se ubedacio kada nista nisam mogao da pokrenem od 2014 pa do 2017 dok nisam kupio novu kompjuter.

Koliko god pauzu da napravim, kada se pojavi zanimljiva gaming godina ja nesto prelazim. Ne moraju da budu ni igre iz te godine, ali mi probudi zelju da nesto igram.
Packy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2021, 15:29   #222
Akumu
Veteran

Član od: 3.1.2006.
Zahvalnice: 251
Zahvaljeno 193 puta na 112 poruka

Nisam, ali su okolnosti sad takve da ne igram ništa.

Novi PES je katastrofalan, Hollow Knight 2 i Cuphead DLC kasne, računar mi nije dovoljno jak da potera DOOM Eternal, RDR2 i Forza Horizon 5, a povrh svega toga od posla nemam ni vremena.

Svakako planiram da nabavim nov računar uskoro i da odigram dosta toga što sam propustio u poslednje 3-4 godine zbog hardverske inferiornosti, ali svakako najviše čekam HK i Cuphead.
Akumu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2021, 0:02   #223
Aibo
Deo inventara foruma

Član od: 30.6.2008.
Zahvalnice: 972
Zahvaljeno 3.780 puta na 2.277 poruka

Taman sam hteo da napišem post o tome kako je kod mene suša već pola godine... I zaista jeste što se tiče mojih omiljenih SP akcija. RE3 čeka nedovršen negde na pola. Uncharted 4 igrao pa ostao bez sejva... A nagomilalo se obaveza i ličnih problema pa nikako da se opustim i vratim se nečemu. Ali u pola kucanja skontam da me ustvari svako drugo veče devojka natera da okrenemo partiju They Are Billions, konkretno community challanges što se pojavljuju novi svake nedelje novi. To mi je nekako baš relaksirajuće pred spavanje...i ne znam što ga ne doživljavam kao igranje. Valjda kad ne vrtim ništa novo i story driven po prvi put, imam osećaj kao da stojim u mestu.

Tako da eto, igram i kad mi se čini da ne igram.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.11.2021, 21:59   #224
Malik Tintilinic
Veteran

Član od: 14.12.2010.
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 257 puta na 172 poruka

Pa, to kao ja sto u poslednje vreme igram neke skirmishe u strategijama, 2-4 dnevno, znaci oko pola sata - sat vremenski, a bez da nesto mnogo razmisljam, vise opusteno, pobeda nije imperativ.
Ne mogu nesto, kao ranije, da igram kampanje, da se udubim u pricu, simpatisem likove.
I isto neki osecaj kao da ne igram iako igram.
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2021, 12:51   #225
m1aden
Veteran

Član od: 2.12.2012.
Zahvalnice: 100
Zahvaljeno 250 puta na 163 poruka

Iskreno, kod mene se igra kao nikad! Već par godina unazad bukvalno završim jednu i počinjem drugu, a skoro svo slobodno vreme koristim za igranje.Ni ne znam kako bih se nosio sa ovom sumornom svakodnevicom da mi nije igara.Ne biram žanrove (uz par nekih koje nikad nisam ni igrao, niti ću ih sada početi), samo da je dobra igra, pa sam ove godine, čini mi se, odigrao i najviše platformera.Pre 2 godine sam uzeo i Sony pa sam odigrao i sve njihove ekskluzive.Sada kada Sony ima drugačiju politiku prema PCu, a znajući koliko dobro su dosadašnje ekskluzive portovane na PC i kako su radile na mojoj mašini, sve će se to odigrati verovatno ponovo na PC-u (GOW, BloodBorne, Uncharted...).Željno se čeka Elden Ring koji je zakazan za početak sledeće godine i koji će se dugo gustirati, a pojedine najavljene igre (Black Myth!!) izgledaju nestvarno i jedva čekam da izađu, pa ne vidim skoro zasićenje igrama...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.11.2021, 0:00   #226
Marko Radonjic
Deo inventara foruma

Član od: 9.5.2008.
Zahvalnice: 953
Zahvaljeno 762 puta na 459 poruka

Ja nisam prestao, ali sam drastično smanjio - sa 10 - 15 godišnje, na 2 - 3. Četiri ,,if I am lucky''.
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.11.2021, 14:34   #227
wario
Veteran

Član od: 17.4.2009.
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka

Citat:
Da li ste planirali da prestanete sa igrama?
Cek da odgovorim na pitanje ako nisam. Kod mene se nista ne planira ide spontano Trenutno vise gledam filmove nego igre koje su se svele na bilijar, poker... rekao bih fb igre.
wario je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2021, 18:33   #228
Malik Tintilinic
Veteran

Član od: 14.12.2010.
Zahvalnice: 239
Zahvaljeno 257 puta na 172 poruka

Ne moze da se igra od silnih iskljucenja struje
Malik Tintilinic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.12.2021, 18:56   #229
Zuti Bar
Starosedelac

Član od: 9.12.2010.
Zahvalnice: 129
Zahvaljeno 296 puta na 184 poruka

Citat:
Marko Radonjic kaže: Pregled poruke
Ja nisam prestao, ali sam drastično smanjio - sa 10 - 15 godišnje, na 2 - 3. Četiri ,,if I am lucky''.
Zavisi šta se igra. Ako odigraš 3 "čistokrvna" RPG-a i još ih odradiš na 95+% onda to nije malo. Sa druge strane preći isto toliko generičkih pucačina je premalo, pošto bukvalno možeš da ih odradiš za tri dana.
Zuti Bar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.1.2022, 13:39   #230
wario
Veteran

Član od: 17.4.2009.
Zahvalnice: 121
Zahvaljeno 27 puta na 25 poruka

Citat:
Malik Tintilinic kaže: Pregled poruke
Ne moze da se igra od silnih iskljucenja struje
?

Iz kog si mesta
wario je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa igrama gunners Kvarovi 11 15.4.2009 14:19
Problem sa rezachem u Windowsu XP Akrep Nosači podataka 9 12.8.2008 18:02
Problem sa grafikom u igrama Baalzamon Kvarovi 18 15.2.2008 0:02
Problem sa kurzorom u igrama Rinswind O igrama uopšte 9 29.9.2007 0:11
Kompatibilnost Windows XP 64bit sa Igrama?!? azrael78 Operativni sistemi 4 17.4.2006 15:17

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:29.