Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Mrežne igre Multi-player igre

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.12.2008, 1:17   #2081
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Ok shabani jeste li za chalenge kad cemo da cepamo,ovi na battle netu samo prave pro only server-e a posto nisam pro igrach stalno me kick-ju kicknem im ga je k*vi njihovoj tako da treba da se dogovorimo oko datuma.
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cyb0rg na korisnoj poruci:
LunaticRS (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 4:17   #2082
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Mislio sam na S&Y, zaista intrigantno.
Ocekujem da uskoro Furionu pocnes da uzimas Travels.
generalno u doti ima problem tj vishe problema koji se tichu medjuljudskih odnosa nego u drugim on line igrama...nigdje npr nema vishe vredjanja nego u doti...mozda samo u cs...
mada nigdje ljudska sujeta nije izrazena kao u doti...kad si noob, nauchio si neshto malo automatski se smatrash average, kad si pro smatrash da si uber pros iako igrash solidno...m.c. je noob koji dolazi u konfontaciju sa prof. dr. mr. lunaticom na veoma bezobrazan nachin...mislim na ovo drugo shto si rekao...sad ne bih da skachem sebi u stomak jer ce se vec naci neko da mi kaze za moju sujetu, ali ja nosim titulu gradmaster of dota, a tu titulu dobijaju samo high-end igrachi...a njihov skill prevazilazi sujetu...

pih, al' sam se ...

ochigledno da se ja ovdje previshe sprdam kad dozvoljavash sebi da takvu kontradikciju meni upucujesh...mozda misle pojedinci...lun se shegachi...
pa mogu ti reci da si u samo 1 rechenici debelo prevazishao gordona...

shto se tiche say...eno ga gordon odgovori za mene...
ti si pochetnik...hard noob...ne mozesh shvatiti neke stvari...morash mnogo da uchish da bi shvatio zashto sam uzeo say to raigor...


e sad...mojne se tripujesh kao gordon i grim pa da mi nesto sad odgovaras jer cune se smaram vishe...ispasce tema sk vs lun...

uplati fino net pa dodji, upishi se i ti u lunaticovu shkolu dote...sa diplomom koju tu dobijesh lako ces za posao...ima te angazuju najbolji klanovi...

Citat:
Cyb0rg kaže: Pregled poruke
pravite li neki server na Battle netu ja samo srecem BigPimPin-a
znaci ovo je nas kibi promenio acc...
prvo..dodaj me u flistu kao i bigpimpina...
uzecu na sebe da te obuchim, ali ne na nashim pvtovima...to ce bude dosta kasnije...
upisaces se u lunaticovu shkolu dote...
tu cu ja sa svojim kolegama da ti predajem...prvo mora da se obradi opshta teorija i jednostavne kalkulacije dote...kasnije cemo predjemo na teze lekcije...
kad zavrshish tu shkolu (ako je zavrshish, znachi morash mnoogo da uchish) dobicesh sertifikat...pro player!
poslednje je specijalizacija...ako 'oces da budesh solo monstrum kod mene ces, ako 'oces teamplay onda idesh kod kolege heda ili ako ocesh all around pro i PSIHOLOGIJA CHATA onda kod kolege bakija...
sreca je shto je maksa doshao sa savladanim prvim uvodnim dijelom...sada radimo na lekciji "sabijanje"...malo teze ide, ali polako ce i to da savlada...

Poslednja ispravka: LunaticRS (9.12.2008 u 4:27)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 4:28   #2083
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

nego uzeh da chitam temu od pochetka...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 5:30   #2084
Balaburin
Član
 
Član od: 24.7.2007.
Lokacija: Mount Akina Reputacija: Imba
Poruke: 483
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 184 puta na 73 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Balaburin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

nema goreg noobisanja od izlaska iz igre nakon sto si zaginuo na first blood...
kao npr bigpimp
jednom je to uradio i banovao sam ga i do pre neko vece nisam znao da je to on tj. ovaj odavde...
Balaburin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 8:41   #2085
BigPimPin
Član
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Kragujevac-Stanovo hill
Poruke: 76
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku BigPimPin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Balaburin kaže: Pregled poruke
nema goreg noobisanja od izlaska iz igre nakon sto si zaginuo na first blood...
kao npr bigpimp
jednom je to uradio i banovao sam ga i do pre neko vece nisam znao da je to on tj. ovaj odavde...
Da jesam izasao sam i to vise puta,to je period kad sam popio najvise banova na ebnetu..kommp mi je nenormalno zakucavao i restartovao se sam od sebe,imas cak i ovde na forumu post i mozes da vidis kada je to bilo..chekiraj slobodno...mesec dana me je mrzelo da ga odnesem na popravku.
U najboljem slucaju ako se ne res. u prvih 5 min. odigram do kraja sa delaya tone...
BigPimPin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 8:46   #2086
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

ma maksa se uchi...to ti je klasika kod svakoga...na pochetku liva...kad se nauchi liva manje...a kad shvati sushtinu ne liva nikad...da li sam vam prichao da ja nikada nisam livao game...znaci nikad...ni1...pa nikad ne liva dotu...

u subotu poslednji pokushaj organizovanja dote ovdje...
dodjite u velikom broju...za koga ne bude bilo mjesta na terenu bice sigurno na klupi...
da li je moguce iskupiti 8 ljudi ovdje...

kiborg tebra ae pomozi oko organizacije...dajem ti zadatak da spamujes da se igra u subotu...pochni kol'ko je danas pa do subote samo nagovaraj ljude da dodju...ako dobro organizujesh dotu uzecu te za svog pomocnika...plata nije velika, ali kako budesh napredovao tako ce da raste...pochetna je 2 evra sedmichno bez poreza plus troshkovi...

Citat:
Cyb0rg kaže: Pregled poruke
Ok shabani jeste li za chalenge kad cemo da cepamo,ovi na battle netu samo prave pro only server-e a posto nisam pro igrach stalno me kick-ju kicknem im ga je k*vi njihovoj tako da treba da se dogovorimo oko datuma.
kakav car...jedini chovjek ovdje koji me zasmejava...

ohoho makso tu si
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 8:52   #2087
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
BigPimPin kaže: Pregled poruke
Da jesam izasao sam i to vise puta,to je period kad sam popio najvise banova na ebnetu..kommp mi je nenormalno zakucavao i restartovao se sam od sebe,imas cak i ovde na forumu post i mozes da vidis kada je to bilo..chekiraj slobodno...mesec dana me je mrzelo da ga odnesem na popravku.
U najboljem slucaju ako se ne res. u prvih 5 min. odigram do kraja sa delaya tone...

da bre...komp kad je u kvaru obichno pukne kad naprave first blood na tebi...to je sigurno neki bug u windowsu...

balaburine provjeri to...i mene zivo zanima kad je to bilo...imash samo 105 stranica da istrazis...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku LunaticRS na korisnoj poruci:
GrimReaper (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 8:54   #2088
BigPimPin
Član
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Kragujevac-Stanovo hill
Poruke: 76
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku BigPimPin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
ma maksa se uchi...to ti je klasika kod svakoga...na pochetku liva...kad se nauchi liva manje...a kad shvati sushtinu ne liva nikad...da li sam vam prichao da ja nikada nisam livao game...znaci nikad...ni1...pa nikad ne liva dotu...
Ne mogu se sloziti sa tobom,ja i kad nisam znao ni heroja da pikujem i kad su feedovali na meni stalno nisam izlazio,znaci nikad namerno,uvek sam se trudio da naucim koju caku vise..za ovo sto sam rekao bakiju je zaista tako,a i evo ga taj post--
Citat:
4.10.2008, 21:19 BigPimPin kaže: Pregled poruke
I ja sam za,taman cu i ja do tad da sredim komp...
znaci ceo oktobar me je zezao sistem,a Bakiju sigurno na banu pise datum pa ce vec sam videti da govorim istinu...
BigPimPin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 9:07   #2089
BigPimPin
Član
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Kragujevac-Stanovo hill
Poruke: 76
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku BigPimPin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
da bre...komp kad je u kvaru obichno pukne kad naprave first blood na tebi...to je sigurno neki bug u windowsu...

balaburine provjeri to...i mene zivo zanima kad je to bilo...imash samo 105 stranica da istrazis...
Ima samo dve,ako zna kako...mada vec sam citirao sam sebe...to se mozda tad desilo da su napravili 1st blood na meni pa mi se res komp.,obicno se restartovao dok ucitava game ili dok pikujemo heroje...
BigPimPin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 9:26   #2090
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

znam da ima tema za ovako nesto, ali...


kibi vako cu ja tebe da treniram

http://www.kobajagrande.com/683_Trener2.html

http://www.kobajagrande.com/681_Trener.html

http://www.kobajagrande.com/684_Trener3.html

Poslednja ispravka: LunaticRS (9.12.2008 u 10:08)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 12:46   #2091
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Irondacha kaže: Pregled poruke
Pa scroll jeste koristan Furionu za brzo putovanje do fontanice i nazad u svoj lane bez potrebe za ranim budzenjem njegovog teleport skilla tako da i to nije tako lose.
moze i magini blink , i tinkeru refresher ,pa da ultijem refreshujes refresher ,imas hex ,dobijas perma hex

XDDDDDDD

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
nego uzeh da chitam temu od pochetka...
da ako nesto nacis

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
Draganeeeee ,dragaaaaaaaneeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!1: rofl:

i da podsetim da se ti nisi pojavio u subotu!

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (9.12.2008 u 13:14)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 19:06   #2092
BigPimPin
Član
 
Član od: 24.12.2005.
Lokacija: Kragujevac-Stanovo hill
Poruke: 76
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku BigPimPin
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
Gordon Freeman kaže: Pregled poruke
moze i magini blink , i tinkeru refresher ,pa da ultijem refreshujes refresher ,imas hex ,dobijas perma hex

XDDDDDDD



da ako nesto naucis



Draganeeeee ,dragaaaaaaaneeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!1: rofl:

i da podsetim da se ti nisi pojavio u subotu!
A zamisli Lunatica sa Kibijem... "Kiborzheee,Kiborzhe!!!Jooojjj pa ne radish ono sho sam ti rekao!!!"
BigPimPin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 21:28   #2093
GrimReaper
Starosedelac
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.259
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 154 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
da bre...komp kad je u kvaru obichno pukne kad naprave first blood na tebi...to je sigurno neki bug u windowsu...
Hahah, bash sam to hteo da kazhem.
GrimReaper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 22:02   #2094
M.C.
Deo inventara foruma
 
Član od: 4.2.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 5.615
Zahvalnice: 299
Zahvaljeno 1.470 puta na 1.018 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku M.C.
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
m.c. je noob koji dolazi u konfontaciju sa prof. dr. mr. lunaticom na veoma bezobrazan nachin...

ochigledno da se ja ovdje previshe sprdam kad dozvoljavash sebi da takvu kontradikciju meni upucujesh...mozda misle pojedinci...lun se shegachi...
pa mogu ti reci da si u samo 1 rechenici debelo prevazishao gordona...

shto se tiche say...eno ga gordon odgovori za mene...
ti si pochetnik...hard noob...ne mozesh shvatiti neke stvari...morash mnogo da uchish da bi shvatio zashto sam uzeo say to raigor...
Ahem...znas u cemu je razlika - ja znam da sam noob, ali ti ne znas da nisi pro.

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
e sad...mojne se tripujesh kao gordon i grim pa da mi nesto sad odgovaras jer cune se smaram vishe...ispasce tema sk vs lun...
Nema tripa, da necemu posvecujem ceo svoj zivot al' da nisam pro u tome...ja bih se . Mogu da ti nabavim neko zlatno konopce. Zvacemo Gordona i Grima da prisustvuju.

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
uplati fino net pa dodji, upishi se i ti u lunaticovu shkolu dote...sa diplomom koju tu dobijesh lako ces za posao...ima te angazuju najbolji klanovi...
Posto dotu igram 2-3 sata dnevno i to neredovno, nemam nameru da budem pro, niti nesto blizu tome, a jednu skolu sam vec zavrsio i dosta od mene. Play4Fun man.

S&Y FTW
M.C. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 4:14   #2095
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

@ n.c. kobold

ponovo cu da istroshim bez veze tastaturu, ali je ovo i poslednji put da je dzaba habam...

u davna vremena...
ljude su spaljivali na lomachi zbog jeresi...n.c. kobold ispaljuje preveliku jeres za svoj...(fali dio teksta...necu da mi se obrishe post)

medjutim danas su ljudi emancipovani i civilozovani...postoji neshto shto se zove sloboda govora pa stoga i koboldi mogu da prichaju shta im padne na pamet...


zato cu sad da povuchem jednu crtu...treba imati uvijek i u svemu granicu...ispod nje se ne prelazi...to je princip...


dakle ta granica je sledeca...grim ima skill ekvivalentan mom...nijanse su razlika...on se tripuje sa svojim timom...mozda igra i neku ligu, tur...ja igram iz zabave...ja coveka smatram proom, iako mislim da mu fali par nijansi do mog skilla, a iz toga proizilazi da logichno i sebe smatram proom ...bolje od toga naravno da moze, ali kome to treba...jedino ako ces da zaradish neshto od toga...


gordon shto se tiche skilla nije noob...dechko solidno igra, ali mu je pricha ta zbog koje je shto se mene tiche ruinirao svoju vjeshtinu igranja dote...medjutim stvari se popravljaju...


sad ide granica...


__________________________________________________ _________________________________________


n.c. kobold je nulti igrach dote...ja necu da ulazim u verbalni duel sa nekim ko je apsolutno nishta u doti...takvih je zilion...ne treba mi sizifov posao objashnjavajuci nekome zashto say to raigor...


prosto poredjenje bi bilo...
ja - balanar sa max itemima...
m.c. - n.c. lesser kobold...

Poslednja ispravka: Sale013 (10.12.2008 u 10:45)
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 4:22   #2096
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
[B] Posto dotu igram 2-3 sata dnevno i to neredovno, nemam nameru da budem pro, niti nesto blizu tome, a jednu skolu sam vec zavrsio i dosta od mene. Play4Fun man.
ovo je klasichna nabovska pricha...u pochetku je ovako, a kasnije kad pochu da se hvataju neke stvari da vish kako se i pricha mijenja...jedina stvar je da ti nisi svjestan svoje nesvjesti...to te spashava...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 4:36   #2097
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

alo bre igram ja sa lunom on je mega pro!
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 7:37   #2098
LunaticRS
Starosedelac
 
Član od: 1.11.2006.
Lokacija: alpha centauri
Poruke: 1.203
Zahvalnice: 317
Zahvaljeno 77 puta na 63 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku LunaticRS
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

OMG milane

nego...

milan je josh bolji nego shto sam mislio...kako me samo spasio vishe puta sa butcherom...izgleda da je talentovan...
LunaticRS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 12:08   #2099
Gordon Freeman
Starosedelac
 
Član od: 19.1.2007.
Lokacija: KG,West Side! Gang:West Coast!
Poruke: 1.604
Zahvalnice: 712
Zahvaljeno 413 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Gordon Freeman
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

Citat:
M.C. kaže: Pregled poruke
Ahem...znas u cemu je razlika - ja znam da sam noob, ali ti ne znas da nisi pro.

Nema tripa, da necemu posvecujem ceo svoj zivot al' da nisam pro u tome...ja bih se . Mogu da ti nabavim neko zlatno konopce. Zvacemo Gordona i Grima da prisustvuju.
lol ,its funny coz its true

Citat:
LunaticRS kaže: Pregled poruke
dakle ta granica je sledeca...grim ima skill ekvivalentan mom...nijanse su razlika...on se tripuje sa svojim timom...mozda igra i neku ligu, tur...ja igram iz zabave...ja coveka smatram proom, iako mislim da mu fali par nijansi do mog skilla, a iz toga proizilazi da logichno i sebe smatram proom ...bolje od toga naravno da moze, ali kome to treba...jedino ako ces da zaradish neshto od toga...

gordon shto se tiche skilla nije noob...dechko solidno igra, ali mu je pricha ta zbog koje je shto se mene tiche ruinirao svoju vjeshtinu igranja dote...medjutim stvari se popravljaju...
Pazi ovako ,kad pazarim novi monitor i sredim jedan faktor igre koji me dosta yebe ,videcemo ko je sta....

istina za grima da se dosta tripuje oko dote , ja se nika ne trudim kad igra ,ama bas nikad,(izuzev u spec situacijama) ... grim sa druge u svakoj partiji pub,cw ,... daje 110% od sebe ,moras to da priznas coveku ,al zaista ne vidim svrhu da se probijam po hl roomovima i sl ,kada za mesec dana treba da pocnmem da spremam prijemni , za 7 meseci upisujem fax koji su morati da zavrsim na vreme ....

to da se ne trudim moze posvedociti alucard sigurno na osnovu cw-a ,i pubova koje smo igrali ,jos kad mi neko pametuje u timu ,izgubim ikakvu volju i rado bih leave....

Ti luna ne da nisi pro ,vec si good player nizeg nivoa , sumnjam da bi mogao da imas 60 cs za 10 min na single player-u! zatim tripujes se da si neki carry ,a u timskim bitkama te covek vidi samo u steku.... pozadi negde dok nije bezbedno da ubijes....lepo je rekao alucard pi*kasto igras ... al je bitno zezanje right?

U tom smislu treba da znas i da vidis kako pravi pro igra...sto znaci treba da igras sa nekim prooom iz nekog poznatijeg klana ,kod nas ,u svetu i tako to ,onda vise neces pricati kaako si pro, ja znam da moj skill varira od nooba do good player-a ,zavisi od raspolozenja i volje najvise...sto znaci da ja trenutno sada imama skill amatera ,kada igram zabavljam se ,odigram max malo sa jednim delom klana sa kojima se nadjem u igraoni i to je to....malo se iz*kamo i ciao , oni makar pokupe nku kintu za to sto igraju ,ja ne ,koj djavo onda igram ako ne zbog zabave ,a da bih se zabavio moram da se iz*rkavam sto znaci (u mojem slucaju) lose odigranu partiju....

Uvek znamsta treba da radim i kako da se snadjem u doti ali da li cu to uraditi ili cu (ne primeru je najbolje objasniti) miranom sa 14 hp se vratiti na vesticu da je skenj*m strelom ,zavisi od toga da li je dotadanja igra zadovoljila moju potrebu za zabavljanjem ,cim se ne zabavljam ja izadjem ...ofc...
i da volim izazove ,volim odredjenu vrstu heroja koju i igram i to bi bilo to.....

Citat:
AcMilan91 kaže: Pregled poruke
alo bre igram ja sa lunom on je mega pro!
omfg....

Poslednja ispravka: Gordon Freeman (10.12.2008 u 12:39)
Gordon Freeman je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.12.2008, 13:47   #2100
AcMilan91
Starosedelac
 
Član od: 8.4.2008.
Poruke: 1.392
Zahvalnice: 302
Zahvaljeno 24 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: DotA STRATEGIJE

realno gledao ovde jedino nisam igrao sa grimom al od ostalih lunatic je najbolji...
AcMilan91 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dota


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DotA All-stars Lucic Nemanja Online susreti 79 14.6.2009 22:48
Izrada mapa: DotA Marvel comics edition Adonai037 Mrežne igre 5 1.8.2007 2:03
Dota i Kanter skorpius Akcione igre 24 23.11.2006 6:55
Metacritic lista - Strategije The mighty Boo Strateške igre 14 4.9.2006 22:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 5:46.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com