Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 30.1.2021, 0:11   #541
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Za Total War: Warhammer 3, nema sta drugo. DLC za drugi deo vise ne prave. A i jedan od TW content kreatora je potvrdio da je u pitanju WH3 ali ubrzo je morao da obrise komentar (i verovatno da se pozdravi sa partnerstvom sa CA ).
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2021, 2:48   #542
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Hmm...

Koliko vidim na CA content creators discordu niko još nije razapet za leak. Ili community manager nije primetio, ili je ovaj neki lažnjak.

Štancuju oni DLCs stalno... ne bih se kladio na WH3.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 13:24   #543
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Trebalo bi da izadje jos jedan DLC za WH2, ali ovo je verovatno tizer za treci deo.

Do sada ni za jedan DLC nisu pravili ove filmice, a konstelacije (za sada) su Drummer (Sign of Excess and Hedonism - Slaanesh) i Cauldron (Death and Creation - Nurgle) tako da je verovatno u pitanju Demons of chaos fakcija koja je vec potvrdjena za WH3.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 14:00   #544
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Ovo je definitivno priprema za WH3, svaki dan izlazi po jedan misteriozni klip. Isuvise je veliko da bi bio samo DLC.

DLC ce izdati u medjuvremenu dok se ceka trojka, verovatno.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 15:49   #545
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Isprobavaju nove metode marketinga.

Kratki klipovi, comunity postovi, art da se iskoristi pre trailera. Priličan talenat su zaposlili u PR proteklih godina jer su oni prošli napravili nekoliko problema i grešaka.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 17:23   #546
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Mislim da su i ranije imali nesto slicno sa nekim DLC-ovima.

Ali svakako ne ovolikog gabarita i bas ovako ukomponovano, ipak je (pretpostavljam) nastavak u pitanju.


Uf, mogu samo da zamislim mucenje mog kompa sa dodatnom mapom iz WIII Jeste da su popravili stvari donekle pecevima, ali i dalje ume da se vuce ucitavanje. Morace da se pazari SSD (ionako vec kasnim poprilicno )
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 17:30   #547
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Nadam se da ovo znaci da ce Kislev konacno biti igriva frakcija...



I novi tizer, sutra izgleda pada i zvanicna najava za WH3.

...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.2.2021, 18:59   #548
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Leonida kaže: Pregled poruke
Nadam se da ovo znaci da ce Kislev konacno biti igriva frakcija...
Kislev je skoro pa potvrdjen u ovom zadnjem "tizeru" ^^
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 0:59   #549
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Fakcije u trojci su Kislev, Demons of chaos (4 fakcije), Chaos Dwarfs i Ogre kingdoms, i time su ubacili sve nacije sa kojima mozes da igras tabletop. U loru postoje jos Nippon, Ind i Cathay ali nemaju officijalne Games workshop vojske (kao npr Estalia i Tilea), jos su istocnije od Ogre kingdoms i u pitanju su ogromne centralizovane drzave tako da sigurno nece biti u igri.
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 17:11   #550
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Total War: WARHAMMER III Announce Trailer - Conquer Your Daemons | Coming 2021


Izlazi do kraja ove godine.

https://www.totalwar.com/blog/total-...ammer-iii-faq/

Poslednja ispravka: Leonida (3.2.2021 u 17:21)
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 18:08   #551
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Fakcije u trojci su Kislev, Demons of chaos (4 fakcije), Chaos Dwarfs i Ogre kingdoms, i time su ubacili sve nacije sa kojima mozes da igras tabletop. U loru postoje jos Nippon, Ind i Cathay ali nemaju officijalne Games workshop vojske (kao npr Estalia i Tilea), jos su istocnije od Ogre kingdoms i u pitanju su ogromne centralizovane drzave tako da sigurno nece biti u igri.
Grand Cathay, Kislev i Demons su potvrdjeni, za Chaos Dwarfs i Ogre su jos uvek samo glasine koliko ja znam. Moguce da ce Chaos Dwarfs da budu pre-order.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 21:29   #552
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

https://www.pcgamer.com/total-war-wa...RqZrFqGV8EuOrU

Sve je u ovom tekstu razjašnjeno.

Biće ovo igretina!
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 21:40   #553
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Da, bas sam se iznenadio za Cathay, kao sto rekoh uopste nemaju armiju u tabletopu, jedinice, nista. I u pitanju je ultra jaka apsolutna monarhija i drzava velicine mongolskog carstva tako da ne znam kako ce njih da podele i iseckaju da ne budu prejaki, mada ce verovatno samo par zapadnih gradova da bude u igri. Verovatno ce i legendarne lordove morati oni da izmisle i napisu lore.

Cudi me da im je GW dao zeleno svetlo za to, verovatno su bas forsirali da imaju naciju inspirisanu kinezima iz ociglednih razloga. Malo me brine da su mozda batalili Ogre kingdoms zbog kineza, geografski planine u kojima su
Ogre kingdoms su granice sa Cathay i takodje su poprilicno velike prosto mi je neverovatno da ce sve to da bude prazan prostor mapa ce da bude bas cudna.


Sad se bas nadam da ce da nastave da prave armije za ostale nacije koje nemaju vojske u tabletopu i izvuku mi jos brdo para iz dzepa

Poslednja ispravka: Apostrof (3.2.2021 u 22:13)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 22:22   #554
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Malo me brine da su mozda batalili Ogre kingdoms zbog kineza, geografski planine u kojima su Ogre kingdoms su granice sa Cathay i takodje su poprilicno velike prosto mi je neverovatno da ce sve to da bude prazan prostor mapa ce da bude bas cudna.
Mnogi kazu da ce bas zbog toga i izaci Ogre Kingdoms, jer je u suprotnom ogromna rupa tu. Sto posto ce biti ali kao DLC.

A Catay je ubacen bas zbog GW jer vec duze vreme planiraju ubacivanje u igru i sredjivanje Lore-a (isto vazi i za Kislev). Trebala im je neka nova nacija a sam Catay je trazen dosta dugo. GW i CA rade zajedno na kreiranju svega.

Designing Kislev and Cathay for Total War: Warhammer III



WH je inspirisan mnogim stvarnim nacijama, mislim da ljubljenje kineskih zadnjica ipak nije prioritet u ovom slucaju. Jednostavno Kinezi dosli na red, posle toga verovatno Japanci i Nippon. TW i WH nisu uopste popularni u Kini (jos manje u Japanu), da ne pricam o cinjenici da su gomile jedinica bukvalno skeleti, problematicno je tako nesto plasirati tamo
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 22:54   #555
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
Apostrof kaže: Pregled poruke
Da, bas sam se iznenadio za Cathay, kao sto rekoh uopste nemaju armiju u tabletopu, jedinice, nista. I u pitanju je ultra jaka apsolutna monarhija i drzava velicine mongolskog carstva tako da ne znam kako ce njih da podele i iseckaju da ne budu prejaki, mada ce verovatno samo par zapadnih gradova da bude u igri. Verovatno ce i legendarne lordove morati oni da izmisle i napisu lore.

Cudi me da im je GW dao zeleno svetlo za to, verovatno su bas forsirali da imaju naciju inspirisanu kinezima iz ociglednih razloga. Malo me brine da su mozda batalili Ogre kingdoms zbog kineza, geografski planine u kojima su
Ogre kingdoms su granice sa Cathay i takodje su poprilicno velike prosto mi je neverovatno da ce sve to da bude prazan prostor mapa ce da bude bas cudna.


Sad se bas nadam da ce da nastave da prave armije za ostale nacije koje nemaju vojske u tabletopu i izvuku mi jos brdo para iz dzepa
""We've built this incredibly close working relationship with Games Workshop over the years, and Cathay's realisation in Warhammer 3 is testament to that," says Roxburgh. "Their design team led the way in defining what Cathay would look like as a fully-fledged faction, and we've fed that design through the Total War lens, so in the final game you'll see a playable race as complete and as storied as any other.""
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.2.2021, 23:50   #556
Apostrof
Veteran
 
Član od: 27.11.2007.
Lokacija: Segmentum Solar
Poruke: 1.122
Zahvalnice: 351
Zahvaljeno 386 puta na 195 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Apostrof
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
A Catay je ubacen bas zbog GW jer vec duze vreme planiraju ubacivanje u igru i sredjivanje Lore-a (isto vazi i za Kislev). Trebala im je neka nova nacija a sam Catay je trazen dosta dugo. GW i CA rade zajedno na kreiranju svega.
Kislev ima army book, samo nije dugo apdejtovan. Cathay nikada nije imao army book.

Warhammer Fantasy je zavrsen, Archaeon, End times, svet je unisten. Sad je aktuelan Age of sigmar, potpuno drugaciji lore, sve iz pocetka. Games Workshop vise ni ne prodaje army books ni figure za Warhammer Fantasy, tako da je ovo hteli smo da sredimo Cathay sad kad smo potpuno batalili i vise ni ne prodajemo Warhammer fantasy ne pije vodu, cist marketing za kineze. I najverovatnije ce fakcije biti pravljena tako da se svidi kinezima sto me malo brine, plasim se da se nece dobro uklopiti.

Three kingdoms je oborio sve rekorde prodaje i preordera za TW, prodali su milion kopija u Kini prve nedelje. Sve objave na sajtu su im na engleskom i dve verzije kineskog. Tako da sam ja poprilicno siguran da se radi o kineskim guzicama

Ja sam srecan u svakom slucaju, narocito ako ovo otvori kapije da prave i druge vojske i generalno malo popuste i dozvole i drugim developerima da budu malo kreativniji sa njihovim precious licencama.

Poslednja ispravka: Apostrof (4.2.2021 u 0:09)
Apostrof je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2021, 3:26   #557
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.349
Zahvalnice: 4.513
Zahvaljeno 3.826 puta na 2.384 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Moguce je ne kazem da nije, ali sada ispada da je apsolutno svaka igra koja ima makar malo inspiracije sa Dalekog Istoka automasko pucanje na kinesko trziste....Shogun 2 nije bio za Japance, Throne of Britannia nije za Britance i Skandinavce, Norsca (isto nemaju zvanicnu armiju koliko znam) nije za severnjake, Tomb Kings nije za Egipcane itd. a Catay je ocigledno za Kineze i to je cist marketinski potez. Three Kingdoms mogu da vidim kao neki pokušaj ali jedna frakcija u moru drugih sumnjam.

Ne znam, koliko ja vidim Kislev i Catay su poprilicno trazene kada su u pitanju DLC nacije (uz jos neke) a imajuci u vidu da WH i ostalo nije ni priblizno toliko popularno u Kini (opet pominjem poprilicno veliku cenzuru tamo) koliko u Evropi i SAD-u, mislim da je u pitanju samo dodata frakcija inspirisana jednom poprilicno velikom i istorijski bogatom civilizacijom (ma sta mi mislili o njima danas). Veca popularnost u Kini je samo dodatan bonus, ali mislim da nije glavna motivacija.

Hteli su pocetnu frakciju koja ce se razlikovati od Chaos-a (posto vec imamo cetiri boga kao osnovu) dodati patuljke ili Ogre bi mozda bilo previse "cudovisnih" i "haoticnih" rasa. Catay i Kislev su savrseni posto su na braniku otazbine, takoreci i pasuju odlicno u citav narativ borbe protiv nadolazeceg mraka i dovoljno su razliciti tematski.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2021, 11:03   #558
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.020
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Catay i Kislev su pravi pogodak za prvu liniju odbrane od najezde Haosa.

Ne sumnjam da će Ogrovi biti ubačeni, za njima je takođe jedna velika pomama u Warhammer Total War komuni, koju pratim na Fejsu.

Ni za Catay se nije verovalo, i kategorički se odbacivalo da će biti ubačeni, pa voila, evo ih!

Verujem da će sada malo više da se skoncentrišu na ceo taj severoistočni deo i njegovu ekspanziju.

Naravno, između redova, čak i u samoj deskripiciji, može da se nasluti da će i Nagash, drevni nekromanser i veoma moćna figura u svetu Warhammera, biti uključen u trećem delu.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2021, 11:53   #559
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

@pentraksiil

Faq im je napisan na pojednostavljeni i tradicionalni kineski, pored engleskog.
Zašto nema i na ostalim jezicima Ne kažem ništa time, osim da je interesantan podatak
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.2.2021, 12:17   #560
perablenta
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.1.2009.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.262
Zahvalnice: 1.052
Zahvaljeno 1.665 puta na 1.058 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku perablenta
Određen forumom Re: Total War: Warhammer

Svaki FAQ im takav već duže vreme. Od Three Kingdoms ja mislim.
perablenta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Medieval II Total War DukeofSerbia Strateške igre 1963 19.4.2023 14:53
Warhammer Online: Age of Reckoning dr.antrax MMORPG igre 367 11.2.2016 18:51
DotA SuperG Mrežne igre 3586 27.8.2014 0:32
Warhammer Fantasy & 40 000 (opsta tema) Ghost Brbljaonica 26 14.10.2011 12:07
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:15.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com