Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 9.3.2011, 22:37   #1
uki789
Novi član
 
Član od: 26.2.2011.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Velika dilema oko miša!

zanima me vashe misljenje . koji mish je bolji nevezano za pare: razer lachesis( http://www.itsvet.com/proizvod/razer...mouse/345/1443 ) ili logitech G700 ( http://www.itsvet.com/proizvod/logit..._mouse/31/1353 )
uki789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.3.2011, 22:57   #2
talenat
Starosedelac
 
Član od: 16.2.2010.
Lokacija: Sremeska Kamenica
Poruke: 2.128
Zahvalnice: 103
Zahvaljeno 354 puta na 278 poruka
Određen forumom Re: velika dilema oko misa!

logitech mi izgleda kao da lepse leze u ruku mada to je subjektivno skroz ovako kada gledam slike a da ih nisam koristio
jel za igranje mis ili...
talenat je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2011, 4:21   #3
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: velika dilema oko misa!

Pa zasta bi bili drugo? G serija je gejmerska kod logija stoga..razer je odavno for gamers by gamers.. ovako gledano oba su dobra pa bi tu dilemu resila finesa koji bolje lezi u ruci,sa njim si precizniji i bolje radis. Ako imas manju saku lachesis ,ako je veca g700 je bez premca(ja imam njegovog starijeg brata g7)
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 0:48   #4
uki789
Novi član
 
Član od: 26.2.2011.
Poruke: 19
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: velika dilema oko misa!

alo a za shta bih uzimao nego za igranje. hvala na komentarima!! samo jos jedno pitanje da li je lachesis veci od logitech mx 400 ( http://www.itsvet.com/proizvod/logit...p_mouse/31/269 )

Poslednja ispravka: uki789 (11.3.2011 u 0:50) Razlog: dodavanje teksta
uki789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 2:22   #5
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: velika dilema oko misa!

da je veci ne bi reko da je siri jeste..ja ti predlazem ako slucajno negde znas da iam oba misa pitaj da ti daju da probas kako ti lezi u ruci.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 19:27   #6
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

ako mene pitas ovo je bacanje para,za mnogo manje pare mozes uzeti vrh mis.Al ako se bira izmedju ova 2 uzmi G700.
Logitech mx518,G5,g500
Razer DeathAdder,Imperator,Copperhead,Diamondback
SteelSeries Xai,Kinzu,Ikari
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 22:18   #7
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

razr j realno precenjen da ne pominjem sto se zadnja dva jako tesko mogu naci..opet.mis vredi onoliko koliko ga i kako ti kroistis ji naravno koliko si sa njim precizniji.
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.3.2011, 23:43   #8
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
razr j realno precenjen da ne pominjem sto se zadnja dva jako tesko mogu naci..opet.mis vredi onoliko koliko ga i kako ti kroistis ji naravno koliko si sa njim precizniji.
u pravu si za diamondback samo...copperhead je 4000 nov mislim...al ako cemo realno jesu precenjeni po meni je mx518 best buy
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 2:43   #9
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Po meni, za sve shto je skuplje od 2000 dinara, MX518 i G500 su jedina dva misha koja vrede svoj novac trenutno. Ako bash imash veliki budzet, mozhe da se pazari Roccat Kone +, koji je mozhda najbolji mish trenutno na trzhishtu.

U suprotnom, za taj budzet ja bih ganjao G500.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 12:42   #10
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Po meni, za sve shto je skuplje od 2000 dinara, MX518 i G500 su jedina dva misha koja vrede svoj novac trenutno. Ako bash imash veliki budzet, mozhe da se pazari Roccat Kone +, koji je mozhda najbolji mish trenutno na trzhishtu.

U suprotnom, za taj budzet ja bih ganjao G500.
Sve si dobro rekao osim za roccat kone [+].Izbegavaj roccat marku jer to su samo "fensi" misevi koji nista ne valjaju...najsigurnije ti je uzmi mx518 ja ga imam i prezadovoljan sam,a za ostale pare uzmi SteelSeries QCK+ podlogu (1500 din) i miran si ceo zivot
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 15:06   #11
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

a sto ne valjajau ne valja samo prvi kone kome puca skroz,sto je u + verziji ispravljeno i sad je stvarno jedna od boljih miseva danasnjice
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 15:19   #12
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
leksa kaže: Pregled poruke
Sve si dobro rekao osim za roccat kone [+].Izbegavaj roccat marku jer to su samo "fensi" misevi koji nista ne valjaju...najsigurnije ti je uzmi mx518 ja ga imam i prezadovoljan sam,a za ostale pare uzmi SteelSeries QCK+ podlogu (1500 din) i miran si ceo zivot
Da si malo pogledao moj profil, video bi i koju kombinaciju koristim, a Roccat sam koristio bez + oznake i odushevio se, tako da mozhesh da prestanesh sa prichanjem gluposti i za promenu da dash neki argument na to shto si rekao. Zbog chega Roccat Kone ne valja?

A da su fensi... pa ako je Roccat fensi, shta je onda Razer?
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 15:35   #13
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Da si malo pogledao moj profil, video bi i koju kombinaciju koristim, a Roccat sam koristio bez + oznake i odushevio se, tako da mozhesh da prestanesh sa prichanjem gluposti i za promenu da dash neki argument na to shto si rekao. Zbog chega Roccat Kone ne valja?

A da su fensi... pa ako je Roccat fensi, shta je onda Razer?
haha...druze jesi nekad gledao neki forum i utiske o misevima ? tako da ne zelim da se raspravljam sa tobom decko moze da pogleda na netu i da vidi savet "zaobidji" a to sto si ga ti imao znaci da je mis u fullu.I svaki roccatov mis je precenjen cisto da ti kazem tako da...
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 15:45   #14
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Ne, ja sam mish video samo na slici, pa sam doneo mishljenje o njemu i usput zaobishao gomilu misheva koja mi je proshla kroz ruke ukljuchujuci i dobar broj A4 Tech/Razer/Logi/SteelSeries misheva . Jedino za Microsoft i Saitek ne komentarishem jer ih nisam probao dovoljno i to bi bilo otprilike to shto se nasheg trzhishta tiche.

Da chujem, crno na belo, koji su nedostaci Roccat Kone + misha? Gde su ti saveti "zaobidji", neki iole pouzdaniji link? Tek si se izlegao na forumu, odmah si pocheo da mudrujesh, a to zajedno mozhe da ide samo ako ponesesh i poneki argument, koji zheljno ischekujem.

Nemash ti meni potrebe nishta da kazhesh, imam i pouzdanijih izvora shto se precenjenosti stvari tiche .
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 16:04   #15
unique93
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.3.2009.
Lokacija: O Bre Novac
Poruke: 3.545
Zahvalnice: 725
Zahvaljeno 1.760 puta na 893 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku unique93
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
leksa kaže: Pregled poruke
haha...druze jesi nekad gledao neki forum i utiske o misevima ? tako da ne zelim da se raspravljam sa tobom decko moze da pogleda na netu i da vidi savet "zaobidji" a to sto si ga ti imao znaci da je mis u fullu.I svaki roccatov mis je precenjen cisto da ti kazem tako da...
haha...brate..ti objasnjavas Doomcetu kakvi su misevi...pa on isprobava skoro sve miseve, a ti si gledao po forumima...
unique93 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 16:26   #16
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
unique93 kaže: Pregled poruke
haha...brate..ti objasnjavas Doomcetu kakvi su misevi...pa on isprobava skoro sve miseve, a ti si gledao po forumima...
ocigledno je onda da ih isprobava na dan-dva cim decko kaze da je obicna verzija kone-a super,a mis je zesce S**** nova verzija jeste mnogo bolja ali cena od 80-90eur je stvarno previse da je taj mis 40-50 pa ajde
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 16:32   #17
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Ne, ja sam mish video samo na slici, pa sam doneo mishljenje o njemu i usput zaobishao gomilu misheva koja mi je proshla kroz ruke ukljuchujuci i dobar broj A4 Tech/Razer/Logi/SteelSeries misheva . Jedino za Microsoft i Saitek ne komentarishem jer ih nisam probao dovoljno i to bi bilo otprilike to shto se nasheg trzhishta tiche.

Da chujem, crno na belo, koji su nedostaci Roccat Kone + misha? Gde su ti saveti "zaobidji", neki iole pouzdaniji link? Tek si se izlegao na forumu, odmah si pocheo da mudrujesh, a to zajedno mozhe da ide samo ako ponesesh i poneki argument, koji zheljno ischekujem.

Nemash ti meni potrebe nishta da kazhesh, imam i pouzdanijih izvora shto se precenjenosti stvari tiche .
-scroll,levi click brzo olabavi pa postaje bucan i povremeno ne reaguje
http://forum.benchmark.rs/showthread...no-iskustvo%29
odgovor johna cene na ovu temu
Znaci izbegavati Roccat miseve po svaku cenu. Dobro je znati
Razmatrao sam da kupim sota podllogu al kazes izgrebala se posle par sati........znaci i to zaobici.
i jos mnogo ovakvih tema ima ali nemam vremena sad da trazim,al kad ti vec Doomche kaze da uzmes mis uzmi ga,ionako imas garanciju pa nek puca svakih 10 dana ko ga ****


Poslednja ispravka: leksa (12.3.2011 u 16:43)
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 17:17   #18
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Chovek koji je reklamirao mish zbog probijanja osvetljenja neonke, sad mi je sve jasno. Savetujem mu kupovinu monitora, umesto misha, lepshi je za ochi.

Ti si doshao u ovu temu, napljuvao mish koji verovatno u zhivotu nisi ni video, pozvao se na drugi forum i josh te mrzi da prochitash i temu do kraja? Kad te vec mrzi, eto, mene ne mrzi, komentar od OP-a:

Citat:
Kobayashi Maru kaže:
Mis sad na roccat taito podlozi radi preyebano dobro... samo sto ima to probijanje svetlosti, zaglavljivanje tegica itd, sto mi odaje utisak lose izrade, jedino ako nije u pitanju blago felericna prva serija, sto je bio slucaj i sa prvim kone (scroll tockic, anyone?). Sve u svemu, odlican mis, samo da srede ove decije bolesti... Preporucio bih ga, ali tek da ga pazarite za koji mesec, kad se rasproda ova prva tura, ako je uopste to u pitanju... Ja sam imao dva sa istim problemima, prvi su mi zamenili i dobio mis sa istim problemima... tako da... vreme ce pokazati... Bas me zanima da li je jos neko s foruma pazario ovog misonju i kakvi su njegovi utisci po pitanju ovih problema...
Danas je mart, komentar bio u januaru, tura rasprodata. Odgovornost kupca je da isproba robu pre nego shto je kupi.

Citat:
Kobayashi Maru kaže:
Sve u svemu, ako bih se vremenom uverio da je roccat otklonio sve ove decje bolesti, uzeo bih ga opet. Uz njegovu cenu,
verujem da je to dovoljan znak koliko sam odusevljen misonjom, cak i pored svih problema koje sam imao s njim.
Citat:
Kobayashi Maru kaže:
1.41 drajveri i firmver 1.34 su resili stvar! Sad sve shljaka kako treba na tvrdim podlogama
Daljim chitanjem teme bi zakljuchio da je drugi korisnik koji pljuje po Kone+ mishu (dEXE) u stvari dobio upravo onaj primerak koji je Kobayashi vratio uvozniku, koji je falichan.

Komentar korisnika John Cena nisu njegovi utisci vec sumarizacija prva dva komentara i potpuno su nebitni.

Hvala na pazhnji i dovidjenja, javi se kad budu delili besplatne argumente pa ti ugrabish poneki. Usput, probaj da sam sebe ne pokopash, obichno nije dobro za diskusiju...
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 18:32   #19
leksa
Član
 
Član od: 24.12.2010.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 107
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Citat:
Doomche kaže: Pregled poruke
Chovek koji je reklamirao mish zbog probijanja osvetljenja neonke, sad mi je sve jasno. Savetujem mu kupovinu monitora, umesto misha, lepshi je za ochi.

Ti si doshao u ovu temu, napljuvao mish koji verovatno u zhivotu nisi ni video, pozvao se na drugi forum i josh te mrzi da prochitash i temu do kraja? Kad te vec mrzi, eto, mene ne mrzi, komentar od OP-a:



Danas je mart, komentar bio u januaru, tura rasprodata. Odgovornost kupca je da isproba robu pre nego shto je kupi.





Daljim chitanjem teme bi zakljuchio da je drugi korisnik koji pljuje po Kone+ mishu (dEXE) u stvari dobio upravo onaj primerak koji je Kobayashi vratio uvozniku, koji je falichan.

Komentar korisnika John Cena nisu njegovi utisci vec sumarizacija prva dva komentara i potpuno su nebitni.

Hvala na pazhnji i dovidjenja, javi se kad budu delili besplatne argumente pa ti ugrabish poneki. Usput, probaj da sam sebe ne pokopash, obichno nije dobro za diskusiju...
Mislim da je sa tobom svaka dalja rasprava totalno nepotrebna,moja preporuka zaobidji roccata i idi na neku sigurniju varijantu,a Doomche mislim da tvoji komentari nisu potrebni vise.
leksa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.3.2011, 18:48   #20
Doomche
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 18.2.2007.
Lokacija: Subsector Aurelia
Poruke: 7.473
Zahvalnice: 1.159
Zahvaljeno 2.446 puta na 1.922 poruka
Određen forumom Re: Velika dilema oko miša!

Moji komentari su na ovde nekoliko desetina puta duzhe nego tvoji, kada budem hteo da znam da li su potrebni ovom forumu, tebe svakako necu prvog pitati.

Ti savetujesh da neko zaobidje Roccata koga nikad nisi probao, ja sam pobio sve tvoje komentare istom onom temom na forumu koju si i sam postavio i preporuchio misha iz lichnog iskustva. Na kupcu je da odluchi kome ce da veruje.
Doomche je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Mnogo dilema i neznanja u vezi s konfiguracijom... zarđ'o sam... :) maniyac ŠDK - Osnovne komponente 129 7.6.2010 2:29
Dilema i par pitanja No_LiMiT ŠDK - Prenosni računari 2 17.7.2008 22:24
Desktop vs. Laptop NoViCaAa ŠDK - Prenosni računari 74 26.2.2007 12:30
dilema oko overklokovanja!?! Jojzi Overklok 8 1.2.2006 17:34


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com