Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.10.2007, 0:11   #361
Master Neo
Deo inventara foruma
 
Član od: 30.11.2005.
Lokacija: Stan
Poruke: 3.102
Zahvalnice: 374
Zahvaljeno 456 puta na 282 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Ne moras. Suzdrzis se i kraj. Ali znam kako je to, i ja sam takav, kratak fitilj... Nego zadjosmo u off...
Master Neo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 0:20   #362
soko_kg
Član
 
Član od: 30.3.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 59
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 13 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Ja nisam video ni jednog ni drugog u zivotu a kada procitam vase postove tek nemam volju.O odigravanju utakmice i da ne pricam...Lepotu igranja Pes-a sa ortacima ubijaju bas ovakvi stavovi,igram bolje ili igram gore,necu da priznam iz principa,ja kad sam igrao pes ti si jos fifu,dajes sablonske golove,ti si iz 2 sanse dao 2 gola a ja sam ...
Ne solim pamet ali bi radije da na ovoj stranici citam lepe utiske iz samog fudbala nego prepucavanja...toliko od mene
Pozdrav zaracenim stranama
soko_kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 0:30   #363
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Jel znas sta me nervira..tako sad ti dodjes na forum i naravno posle ovih postova saknes los utisak o meni a u stvari imamo isti nacin razmisljanja samo je fora sto ja merzim akad me neko izproziva.
Ja ti samo lepo kazem ako mi ne verujes da lepo odigramo nekoliko meceva i da vidis da nisam toliko retardiran kako ti mislis. Mene je iznerviralo npr kada si u zagradu stavio "cisto sumnjam" ili kada si rekao da moj ortak ne moze da se sastavi sa prstima, a ja te samo pitam na osnovu cega ti to smes da kazes kada nisi video kako igramo?
Eto tu je problem.
I ja volim pes i ako vratis nekoliko stranica mozes procitati moje misljenje o istom ali je cinjenica da se sablonskom igrom najlakse pobedjuje.

Eto..

pozz i za tebe ali moras priznati da nisi lepo postupio i da se zna ja sam uvek za lep razgovor ali samo da me neko ne uporedjuje sa grandom i da me ne proziva, na to sam alergican.
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 2:40   #364
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Da se vratimo na temu:

Evo ci... ovaj... Zvezdinih igrača i njihovih ocena:

















ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 10:09   #365
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
Jel znas sta me nervira..tako sad ti dodjes na forum i naravno posle ovih postova saknes los utisak o meni a u stvari imamo isti nacin razmisljanja samo je fora sto ja merzim akad me neko izproziva.

pozz i za tebe ali moras priznati da nisi lepo postupio i da se zna ja sam uvek za lep razgovor ali samo da me neko ne uporedjuje sa grandom i da me ne proziva, na to sam alergican.
Izvini ako sam se loše poneo, zaista nisam imao nameru nikoga da uvredim, još manje da prozivam, ne znam zašto si stekao takav utisak. Ja nisam nigde napisao da sam dobar igrač PES, naprotiv, a još manje pomenuo da si ti loš, samo da igram demo i da se, posle pedesetak utakmica, niti jednom nije desilo da Anri ili Ronaldinjo predribluju petoricu igrača (da su brzi k`o munje, jesu, ali i pravi Anri je strašno brz, što se vidi na tekmama Barse a pre toga i Arsenala, tako da to i nije neki minus za igru). To NE ZNAČI da si ti loš igrač, niti tvoj ortak, već da se MENI to nije desilo.
A što se tiče rezultata od 12:3, da sam ja svog ortaka tako razvalio, **** bi mu pomerio od zezanja da je dunster (šalim se, naravno), jedino mi nije jasno kako ti je uspelo za 15 minuta dati 12 golova, a igraš sa živim igračem. Nisam rekao da je to NEIZVODLJIVO, niti da vređam tvog ortaka, već dati nekom 12 golova, ej...ma, nema veze, zaista nisam mislio ništa loše, ma koliko glupo da sam se izrazio.
Malo su me taj dan iznervirali dvojica kolega, koji su rekli da je igra strašno laka, da daješ lako golove, itd...a onda instaliram demo i dovedem ih u kancelariju da odigramo protiv PC-a (nemam džojstik na poslu, samo sam hteo da vidim kako igraju). I tako ti oni izaberu Brazil za sebe, protivnik Turska, nameste nivo težine na BEGINNER i počnu da pune, jer se protivnički igrači ponašaju kao retardirane ovce. Kad sam im namestio na Professional nisu ni hteli da igraju kad su primili četiri gola za oko pet minuta...
Zaista, posle 50-ak utakmica niti jednom mi se nije desilo da šutnem 21 put na gol, a da ni jednom ne omašim (više volim da opalim sa 20-ak metara, pa tada i maši dosta). Ne samo meni, nego i ljudima koje znam. Samo mi je delovalo nerealno, ništa više, nisam mislio da te uvredim. Kada si to napisao, setio sam se mojih kolega i digao mi se pritisak. Eto, izvini zbog toga.
A i nije lepo da, ma šta ti ko rekao, odgovor počneš sa: "Alo, debilu..." Mislim da ovde ljudi treba da razmenjuju iskustva, pa i ako ja napišem da sa Turcima razvaljujem Brazil na najtežem nivou sa bar pet golova razlike i da je igra glupava, opet ne treba bilo ko da uzvrati sa "E, kretenu, šta ti znaš..."
No, dobro, evo opet da se izvinim svima, nisam imao nameru nikoga da vređam, niti da prozivam. Evo, definitivno završavam sa ovim. Izvini, Nikola, ZAISTA nisam imao nameru da te uvredim, a ni ti nisi razumeo ono što sam hteo da napišem, pa da se izvinim i svima zbog ovog off-topic-a, više se ne vraćam u ovaj deo foruma...
Pozdrav.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nikola87 (12.10.2007)
Stara 12.10.2007, 10:15   #366
nikola87
Deo inventara foruma
 
Član od: 12.11.2006.
Lokacija: BG, centar
Poruke: 10.474
Zahvalnice: 1.090
Zahvaljeno 2.020 puta na 1.629 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

ok vazno je da samo se razumeli.

Evo samo jedan dodatak sinoc sam 2 puta na 15min pobedio brazil prvo 6:0 pa onda 9:1 na top player nivou sa Spanijom
nikola87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 11:00   #367
Barni
Veteran
 
Član od: 12.4.2007.
Poruke: 619
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 103 puta na 86 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Ocene za gane se donekle očekivane, ali će tu raditi edit jer oni neće moći da podnesu to što su im neki igrači po ovim ocenama poluinvalidi
A sad ozbiljnije ono što prvo upada u oči su ocene za Milijaša. Japanci su daleko najsporijem igraču naše lige (što nije mali podvig) dali 74 za ubrzanje (realno tu bi trebao da ima bar 10 poena manju ocenu) isto važi i za brzinu 75 , istovremeno je dobio samo 69 za tačnost šuta iako znamo da mu je to najjače oružije.
Ima tu još zanimljivih ocena za druge igrače a verovatno i u ostatku tima ima bisera...
Poredići te ocene sa ocenama iz Shollym-ovog of-a (po mnogim pesoholičarima ovo je of sa najrelnijim ocenama naših igrača) može se primetiti da su ovde pojedine ocene igrača za nekih 5-10 poena niže od ocena koje im je dodelio Shollym.
Pa kako nije sramota te Japance da na ovaj način deklasiraju jedini, najveći, pravoslavni Srpski klub, koji igra na našem najlepšem, najvećem stadionu, čiji navijači imaju najbolje koreografije u čitavom univerzumu a i šire
Barni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 17:22   #368
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Najzad Zvezda na PES-u, neko ko je zapravo osvojio LS...
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.10.2007, 18:21   #369
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Nije Ligu Šampiona, nego Kup evropskih šampiona.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 1:31   #370
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Citat:
ForceWare kaže: Pregled poruke
Nije Ligu Šampiona, nego Kup evropskih šampiona.
Da, ali poslednji osvajač Lige šampiona je podigao pehar na kom je ugravirano 1991- FC Red Star, a na sajtu UEFA posle izvlačenja parova Lige UEFA je pisalo da Bajern igra sa PRVAKOM EVROPE iz 1991, a ne prvakom KUPA ŠAMPIONA, i da ih je Zvezda tada izbacila da igraju šesti put u finalu.
A zar ovo nije off-topic??
Izvini, ForceWare, bilo mi je zanimljivo, do malopre smo se, moji ortaci i ja, prepirali zbog Piksijeve ostavke, pa smo pomenuli i ovu situaciju. Nije vređanje, niti bilo šta. Samo sam hteo to da napomenem.
Šta ću kad sam Zvezdaš u duši. A grobari su mi sedeli na glavi kad su se pojavili u PES-u. Da ih je tada Mateus vodio u Zvezdin muzej da vide kako izgleda pehar za koji se bore...
Šala. Pozdrav. Par piva više u pola dva...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 1:43   #371
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Da, ali poslednji osvajač Lige šampiona je podigao pehar na kom je ugravirano 1991- FC Red Star, a na sajtu UEFA posle izvlačenja parova Lige UEFA je pisalo da Bajern igra sa PRVAKOM EVROPE iz 1991, a ne prvakom KUPA ŠAMPIONA, i da ih je Zvezda tada izbacila da igraju šesti put u finalu.
U vreme kad je Zvezda osvojila trofej to takmičenje (meni se čini da se na srpskom zove Kup pobednika kupova, a ne Kup evropskih šampiona, ali nisam siguran ), je imalo isti značaj kao sad Liga Šampiona, tako da može da se kaže da je Zvezda bila prvak Evrope.

Inače, i ja se povremeno zarazim sa PESom, to je jedina igra koja mi je stalno instalirana na kompu...
Jedva čekam da izađe ovaj novi deo, pa ako neko 'oće, možemo da odigramo koju utakmicu preko Hamachija (naravno, ako LAN bude podržan kad izađe).
caine je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 2:14   #372
Sun Tzu
Starosedelac
 
Član od: 10.8.2007.
Lokacija: Temples of Syrinx
Poruke: 2.193
Zahvalnice: 417
Zahvaljeno 1.006 puta na 568 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Citat:
caine kaže: Pregled poruke
(meni se čini da se na srpskom zove Kup pobednika kupova, a ne Kup evropskih šampiona, ali nisam siguran )


Evo sta nadjoh...

Citat:
UEFA Liga Sampiona do 1991. Evropski Kup Državnih Prvaka, je takmičenje UEFA-e za najuspešnije evropske timove.Pored ovog takmičenja pod vodjstvom UEFA-e igra se još Kup UEFA, Intertoto kup dok je Kup pobednika kupova UEFA ukinula nakon sezone 1998/99. i on je integrisan u kup UEFA
Sun Tzu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 2:29   #373
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Ako mi dođe ADSL (da se prekrstim ) uvek sam spreman za utakmicu!
Nisam nešto uigran u 2008 ali probaću.

Ma nije Zvezda osvojila takmičenje pod nazivom Liga Šampiona, nego Kup Šampiona (ili nešto slično). Znam to 110%.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 3:07   #374
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Tacnije KES. Kup evropskih sampiona.

Toliko o OF-u. Back to PES
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2007, 7:19   #375
banep
Član
 
Član od: 21.3.2007.
Lokacija: N.Pazova
Poruke: 61
Zahvalnice: 5
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

U startu sorry za off topic ali moram nesto da dodam u vezi zvezde i lige sampiona. Zvezda je osvajac kupa evropskih sampiona iz kojeg se izrodila liga sampiona. Utakmice sa bajernom se vrlo dobro secam jer sam razbio luster u sobi kad sam skocio kad je zvezda izjednacila na 2-2. Sledece godine je zvezda igrala u moze se reci prvoj ligi sampiona jer je to bilo prvi put da se kup evropskih sampiona igra po grupama (to je bilo probno takmicenje koje sada izgleda ovako), ali nazalost je svoje utakmice morala da igra u Madjarskoj i Rumuniji zbog sankcija. Izbacila ju je Sampdorija i otisla u finale.

E sad sto se tice ocena zvezde, mislim da su ih osakatili i nadam se da ce patch na pesoholicharima da izadje ubrzo po izlasku igre.
banep je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2007, 9:14   #376
simakosmos
Član
 
Član od: 26.5.2006.
Poruke: 208
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 49 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

kako ce se PES 2008 igrati na Wii-ju : http://www.youtube.com/watch?v=oKirbSCNqxs
simakosmos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 14:27   #377
Jamiroquai
Veteran
 
Član od: 19.2.2007.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 610
Zahvalnice: 195
Zahvaljeno 96 puta na 57 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Jamiroquai
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Veceras ili sutra mi "stize" PES...pa ce da vidimo
Jamiroquai je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 15:39   #378
NoViCaAa
Član
 
Član od: 4.1.2007.
Poruke: 63
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Ja se izvinjavam,ovo je pitanje postavljeno milion puta...Jel full verzija PES-a 2008 vec izashla ili izlazi tek 25oktobra ?
NoViCaAa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 17:45   #379
ForceWare
Starosedelac
 
Član od: 16.5.2006.
Poruke: 2.080
Zahvalnice: 555
Zahvaljeno 617 puta na 284 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Tada kad si ti naveo igra ide na rafove.

Verovatno će nekoliko dana pre (ili posle?) biti izbačene verzije na torentima.

Nemaš brige, dan pre ili posle, uglavnom ćeš je moći "kupiti" i kupiti bilo gde do početka novembra.
ForceWare je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ForceWare na korisnoj poruci:
NoViCaAa (21.10.2007)
Stara 21.10.2007, 17:51   #380
NoViCaAa
Član
 
Član od: 4.1.2007.
Poruke: 63
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pro Evolution Soccer 2008

Hvala Force Ware , p0zdrav
NoViCaAa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pro evolution soccer 5 ZverBre Sportske simulacije 99 16.6.2010 17:40
Pro Evolution Soccer 4 zWest Sportske simulacije 10 19.4.2009 16:40
Pro Evolution Soccer - Golovi, akcije Patton Sportske simulacije 35 21.9.2008 19:54
Problemi sa Pro Evolution Soccer 2005 Dusan Zamurovic Sportske simulacije 5 20.6.2006 10:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:12.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com