Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Ostale komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Ostale komponente Kućišta, napajanja, periferije, štampači, skeneri, tastature, miševi, džojstici...

Pregled rezultata glasanja: Kojeg misha imate?
Logitech 259 33,77%
Microsoft 49 6,39%
Speed Link (RAZER) 24 3,13%
Saitek 5 0,65%
Trust 21 2,74%
Genius 155 20,21%
A4 tech 153 19,95%
neki drugi 101 13,17%
Glasova: 767. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 7.12.2008, 23:48   #421
Maverick78
Veteran
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: The Crystal Ship
Poruke: 584
Zahvalnice: 130
Zahvaljeno 101 puta na 73 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Paladin,naravno da se mis ne kupuje samo zbog dpi ja sam imao priliku da probam deathaddera prije nego sto cu ga kupiti i odusevio sam se,i ergonomijom i izgledom. mis se bukvalno lijepi za ruku,barem je kod mene to slucaj ima 5 dodatnih tastera. ja ga licno koristim stalno na 1800dpi,navikao sam tako jos od mx518-ke,znaci i u igrama i u win-u.

megatron, svaka cast na kupovini lachesisa,to je vrh mis,nema tu govora. svidja ti se,plus tebi vise odgovara zato sto si ljevak koliko sam shvatio i sluzice te on extra ja licno nisam htio da dajem toliko para,jer mi sasvim dovoljan i Death Adder,a i ergonomija addera mi vise odgovara. doduse adder ima ergonomiju koja je namjenjena iskljucivo desnajcima.
Maverick78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.12.2008, 23:49   #422
kreator_
Banned
 
Član od: 16.11.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 84
Zahvaljeno 200 puta na 108 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku kreator_
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Gigabyte GM-M5000
Mali, komforan, jeftin, traje mi vec mnogo dugo, i zadovoljan sam njime.
http://www.grappologroup.com/SLIKE/T...26A00000_1.JPG
kreator_ je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 0:03   #423
VLADA.R.
Član
 
Član od: 15.11.2006.
Poruke: 177
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
jesam jedino onaj logitech mx revolution i po meni ne vredi 40e
E sad gledam probao sam i mx 1000, mx 900, g5 (on mi se svidja ali je opet skup 50e), mx518 (on je ok)

Ove razer i ostalo nisam nikad ni video u praksi
mx revolution nije gamerski, sad dali vredi ne znam, al uvek bilo i bice koliko para toliko muzike.

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Za Razere sam na dosta mjesta čitao da im nakon nekog vremena krene da zeza lijevi taster.
...budalastine... tipa sta ce mi audi A6 2,5tdi ako tu nesto crkne ko zna koliko kosta...

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Ne daju se pare samo za DPI već i za dodatne tastere, ležanje u ruci, dodatne funkcije (npr. interna memorija u Lachesisu ako nekome treba).

Po komentarima koje sam čitao DeathAdder se ističe od ostalih, mada ja ga ovde vjerovatno ne bih mogao naći za ispod 50 eura, vjerovatno i nešto više.

Ti koristiš DeathAdder na 1800 DPI u svemu što radiš? Ne znam kako bi to izlgedalo, ja sad koristim 400 DPI. Ako u Control Panelu u windowsu klizač za osjetljivost miša stavim na maksimum jel' to tih 400 DPI koliko je maksimum na mom mišu?
Imam razer Lachesis, kod njega mozes da podesis u profilima da ti se sa odredjenom aplikacijom automacki pogrece odabrani profil koji ti podesis onako kako tebi odgovara. Znaci kad palis komp namestis dpi koji tebi odgovara za rad na recunaru, kad pokrenes igru ide profil za tu igru sa recimo 1800dpi, za drugu igru mozes da podesis dpi na 800 i kad je pokrenes on automacki izabere taj profil, i jos puno podesavanja osetljivasti po uzduznoj i poprecnoj osi.

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
Ja koristim Razer DeathAdder i stvarno mogu reci da je mis fenomenalan!
razmisaljo sam i o lachesisu,ono je stvarno vrhunski mis,ali licno mislim da je 4000dpi nepotrebno... meni je trebalo vremena da se naviknem i na 1800dpi,a tek 4000dpi... mislim da je nemoguce kontrolisati misa pri toj osjetljivosti... naravno moze da se stavi na manje,ali opet s druge strane,sto davati pare na nesto sto ustvari neces iskoristiti misevi do 2000dpi su i vise nego dovoljni za igranje.
Nisam probao ali sam citao na netu pa cu proveriti, naime ljudi stave 4000dpi, a smanje osetljivost na pokret, pa sa tim dobiju mis koji nije prebrz a precizniji je. Nemam vremena da se sad igram sa njim al je mis za preporuku, naravno ako nekome sve to treba. Kad bih ponovo kupovao za sebe mislim da bi uzeo razer DeathAdder.


P.S. Ipak... zna Maveric kad se sretnemo na serveru koji mis je jaci... hehehe...

Poslednja ispravka: VLADA.R. (8.12.2008 u 0:18)
VLADA.R. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku VLADA.R. na korisnoj poruci:
didi_sa (9.12.2008)
Stara 8.12.2008, 0:09   #424
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Maverick78 kaže: Pregled poruke
megatron, svaka cast na kupovini lachesisa,to je vrh mis,nema tu govora. svidja ti se,plus tebi vise odgovara zato sto si ljevak koliko sam shvatio i sluzice te on extra ja licno nisam htio da dajem toliko para,jer mi sasvim dovoljan i Death Adder,a i ergonomija addera mi vise odgovara. doduse adder ima ergonomiju koja je namjenjena iskljucivo desnajcima.
naravno brate i death adder je strava mis, kad je razer u pitanju to je sinonim za kvalitet.
da pojasnim, logitech je sigurno No1 proizvodjac miseva na svetskom trzistu, jednostavno imaju najveci izbor i pandan su nokia-i koja je lider na trzistu mobilnih telefona.
Ali kad se pomene gaming mouse, prvo se pomisli na razer jer su oni iskljucivo specijalizovani za gaming,
cela njihova ponuda je "gaming optimized". tu je i Roccat koji se probija polako.Ali razer je trenutno lider za gaming stuff sigurno.
tako da bilo koj mis iz razerove ponude je u stvari odlican izbor tu nema polemike.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 19:32   #425
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
sharlo_03 kaže: Pregled poruke
Uglavnom je tako. A i totalno bi bilo bzvz da ako archim i muchim neki krsh genius od 300 dinara ne fali mu nishta, a da kupim neki razer, koji je by gamers for gamers i da mu riknjava taster. Nema logike.
Imaj u vidu da je površina kod svih Razera kojom možeš da aktiviraš tastere dosta veća (maltene više od polovine gornje strane) nego kod drugih proizvođača. Ljudi koji miš pomeraju prstima češće pritiskaju tastere bliže sredini miša nego samom kraju (zato što retko ko ima prste od 20 cm ). Ovo u principu nije baš dobro za samu plastiku koja se tako brže haba i vremenom krene da preskače, tj. ne aktivira mikroprekidače ispod. Nisu tu krivi prekidači, nego se jednostavno plastika pohaba. Kada bi neko promenio navike i pritiskao tastere bliže mestu ispod kog su sami mikroprekidači, problemi ne bi ni postojali.
Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke
P.S. Ne bih da offujem ali upravo pisem sa logitech wave tastature koju sam kupio danas i ODUSEVIO SE kako je dobra
Imaš temu o tastaturama! BTW, imam je i ja i oduševljen sam njome. Za kuckanje je prosto savršena, ali nije baš za igranje, upravo zbog oblika. Neki "brži" modeli sa plićim hodom i ravnim tasterima su ipak bolji...ali da ne offujemo ovde.
Citat:
MEGATRON kaže: Pregled poruke
iAli razer je trenutno lider za gaming stuff sigurno.
Ovo je ipak samo trend. Razeri su zaista odlični, ali to što su namenjeni isključivo igračima je čist marketing. I Microsoft pravi odlične miševe koji itekako mogu da pariraju ostalima po svim osobinama, ali im na kutiji ne piše "For gamers by gamers". Logitech pa i A4Tech se sasvim ravnopravno nose sa Razerima. Meni kod Razera najviše smeta insistiranje na simetričnosti. Bolje da naprave posebnu "left handed" seriju i tako učine uslugu svima, nego ovako...ergonomija im je zaista jedna od slabijih strana. S druge strane, Kone je za'eb'o sve...ne možete suditi o mišu tako što će te 2 min da ga držite u ruci i "provozate" po stolu u nekom izložbenom salonu. Da ga probate sat vremena u nekoj pucaljki, videli bi ste zašto ostavlja daleko iza sebe i G9 i Lachesis i sve što trenutno postoji. Ja sam imao zadovoljstvo da sve uber modele koristim poduže vremena i da steknem ipak potpuniji utisak o njima. Navikao sam na svoj MX518 i G9 i Lachesis su ipak bili kvalitativni skok unapred, ali ne dovoljan da bih se sad "otvorio" za neki od njih. S druge strane, Kone sada želim više nego bilo koje drugo parče hardvera!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
A M G (8.12.2008)
Stara 8.12.2008, 19:57   #426
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Rocker kaže: Pregled poruke
S druge strane, Kone je za'eb'o sve...
slazem se za kone, to je mis koji bih svima preporucio.
mada opet, kone jedino sto ima bolje jeste ergonomicnost (ja ne znam keve mi, mi levoruki igraci kao da ne postojimo, za nas ne postoji ergonomija, a i kad se napravi special edition obicno je taj primerak misa skuplji jer je kao "special", pa se proizvodjacima ne isplati proizvoditi tako nesto, crni humor), sve ostalo je slicno/isto dok je laserski senzor na strani lachesisa. u svakom slucaju svaki od navedenih ima svoje prednosti, dok neke posebne nedostatke ne vidim ni u jednom.zato i jesu top misevi!
jednom recju, trenutno je Roccat Kone najbolji za desnoruke igrace, a Razer Lachesis za levoruke.

Poslednja ispravka: MEGATRON (9.12.2008 u 0:59)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 20:03   #427
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Da li neko ima iskustva sa ovim misem? Moze se nabaviti kod nas za nekih ~1.100 dinara, sto ga cini jednim od najjevtinijih laserskih miseva namenjenim igracima. Ako bi mi neko rekao nesto lepo o njemu, pazario bih ga odma'!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.12.2008, 22:01   #428
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@AMG
Ima ga moj ortak, prezadovoljan je. Mada, ja ne mogu da sudim, još uvek mi nije dopao šaka. Ovako na izgled deluje OK, bar što se ergonomije tiče.
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
A M G (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 0:03   #429
Cyb0rg
Član
 
Član od: 8.12.2008.
Poruke: 265
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 81 puta na 44 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Cyb0rg
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Imam HP mish savsim sam zadovoljan sa njim,radi na kuglicu,udoban za ruku,za korishcenje jos bolji.Nije neki budzovanski kao na prethodnim slikama ali sta je tu je.
Cyb0rg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 0:24   #430
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Trenutno imam crni mis i super je.
Ko me bude pitao za detalje,crn je,ima narandzasti scroll i 5 dodatnih tipki i nema kuglicu ispod dakle nije s kuglicom nego bez kuglice
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:25   #431
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

izgleda da cu ipak uzeti roccat kone kao sto sam i hteo.ovi me iz firme ispalili, kao nije moglo danas mozda ce do kraja nedelje...ko zna dal ce da bude i tad, a najjeftiniji su u bgd, ostale firme nude za 1000+ din vise isti mis.pa sam seo i razmislio i dosao do zakljucka da je bolje da uzmem kone, ja jesam levoruk ali ne IZRAZITI levoruk, sto se tice rada na racunaru (windows), podjednako dobro baratam obema rukama, zatim mnoge igre (fps, rpg, rts i slicne stategije) sam kod drugara igrao na misu desnom rukom i to sa lakocom pa sam dosta ali dosta izvezban, JEDINO cu morati malo cs da vezbam zbog brzine, ali ne uzima se ovakav mis samo zbog jbnog cs-a. videcemo sta donosi sutrasnji dan....
cccc ljudi sad znate KOLIKO je ovaj kone dobar mouse kad sam ja, levoruk, odlucio da ga kupim nevrovatno.
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 1:54   #432
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Evo i ja ozbiljno razmišljam o Roccat Kone (a do nekidan nisam ni čuo za njega već sam gledao Razer modele), u prošlom SK su ga baš nahvalili, na papiru zaista djeluje odlično a i dosta lijepo izgleda, samo me još zanima kako radi, i da li je kvalitetan na duže staze. Evo sad sam malo gledao na youtube, dobro je što se tamo može naći amaterskih prikaza hardverskih komponenti i amaterskih opisa, ali se mogu i pročitati komentari drugih, ima komentara koji dosta hvale miša ali ima i ne tako lijepih stvari, kažu da je scroll button tvrđi, a neki su rekli da im se pokvario i prestao raditi nakon par dana, neko se žalio na dijagonalno kretanje, "plesanje" kursora pri sporijim pokretima i slično.

Roccat Kone je dosta nov, izašao je sad u oktobru pa se i ne mogu pronaći komentari nakon duže upotrebe kao što mogu za Razer i Logitech modele koji su duže na tržištu. Ima ovde jedna firma preko koje bi se moglo online naručiti, samo tako i prodaju i to gaming opremu, imaju i sve Razer modele, ovaj Roccat Kone bi bio oko 70 eura, ne znam koliko je kod vas, nema ga ni na itsvet ni na pcberzi.

Još uvijek je on nov, nepoznat, i samim tim, moram reći, nedovoljno testiran od strane zajednice. Ali da djeluje dobro, djeluje. Djeluje i više nego dobro. Samo da se još tako i pokaže.

Zato ne bi bilo loše da oni koji ga imaju ili su ga probali ostave utiske , ali i da budu pošteni i otvoreno kritični a ne da samo hvale ono što imaju

U igri su mi Razer DeathAdder i RoccatKone, mada i Lachesis. DeathAdder je provjeren uzduž i poprijeko, i po svim ocjenama odličan, ali mi se Roccat Kone više sviđa i sviđa mi se što ima čak 10 tastera od kojih 8 programibilnih dok DeathAdder ima "samo" 5 a toliko imam i sada na Intellimouse 1.1. Roccat Kone s druge strane još uvijek nije provjeren od strane zajednice, ne zato što je loš već zato što je nov.
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 2:08   #433
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Evo i ja ozbiljno razmišljam o Roccat Kone (a do nekidan nisam ni čuo za njega već sam gledao Razer modele), u prošlom SK su ga baš nahvalili, na papiru zaista djeluje odlično a i dosta lijepo izgleda, samo me još zanima kako radi, i da li je kvalitetan na duže staze. Evo sad sam malo gledao na youtube, dobro je što se tamo može naći amaterskih prikaza hardverskih komponenti i amaterskih opisa, ali se mogu i pročitati komentari drugih, ima komentara koji dosta hvale miša ali ima i ne tako lijepih stvari, kažu da je scroll button tvrđi, a neki su rekli da im se pokvario i prestao raditi nakon par dana, neko se žalio na dijagonalno kretanje, "plesanje" kursora pri sporijim pokretima i slično.

Roccat Kone je dosta nov, izašao je sad u oktobru pa se i ne mogu pronaći komentari nakon duže upotrebe kao što mogu za Razer i Logitech modele koji su duže na tržištu. Ima ovde jedna firma preko koje bi se moglo online naručiti, samo tako i prodaju i to gaming opremu, imaju i sve Razer modele, ovaj Roccat Kone bi bio oko 70 eura, ne znam koliko je kod vas, nema ga ni na itsvet ni na pcberzi.

Još uvijek je on nov, nepoznat, i samim tim, moram reći, nedovoljno testiran od strane zajednice. Ali da djeluje dobro, djeluje. Djeluje i više nego dobro. Samo da se još tako i pokaže.

Zato ne bi bilo loše da oni koji ga imaju ili su ga probali ostave utiske , ali i da budu pošteni i otvoreno kritični a ne da samo hvale ono što imaju

U igri su mi Razer DeathAdder i RoccatKone, mada i Lachesis. DeathAdder je provjeren uzduž i poprijeko, i po svim ocjenama odličan, ali mi se Roccat Kone više sviđa i sviđa mi se što ima čak 10 tastera od kojih 8 programibilnih dok DeathAdder ima "samo" 5 a toliko imam i sada na Intellimouse 1.1. Roccat Kone s druge strane još uvijek nije provjeren od strane zajednice, ne zato što je loš već zato što je nov.
i kod nas u bgd je oko 65e kone, veruj mi kad ga preporucuju iz sk-a znaci provereno je dobar.
inace roccat je, ako nisi znao nemacka hamburska kompanija (nemci ko nemci disciplinovani do bola), znaci kvalitet je siguran, nije neki korejanac ili sl..kompanija je nastala udruzivanjem vise gaming inzenjera koji su radili za svetske poznate gaming firme a i sam direktor im je gamer i to okoreli i covek zna kako se i sta ceni. kao sto sam ranije napomenuo, polako se probijaju, nisu jos lideri ali razer i logitech mogu samo da strepe posle ovakve premijere! a to da je lep, ma najlepsi mis koji sam video, sa sve led-ovima ostavlja bez daha.
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	roccat kone.jpg
Viđeno:	47 puta
Veličina:	69,7 KB
ID:	25654  

Poslednja ispravka: MEGATRON (9.12.2008 u 2:15)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku MEGATRON na korisnoj poruci:
A M G (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 2:24   #434
A M G
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika A M G
 
Član od: 9.7.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 3.100
Zahvalnice: 3.542
Zahvaljeno 1.792 puta na 756 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@ MEGATRON: Mene je njegova cena u Nisu ostavila bez daha! 7.500! :

@Rocker: Hvala ti za ovaj info, mis me pomalo podseca na MX Revolution zbog "rupicastih rukohvata". Dosadio mi ovaj moj Logitech Premium optical mouse, 5 godina silovanja i nece b'e da crkne, cudo jedno! Zayebao Razer po dugotrajnosti!
A M G je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 3:20   #435
Rocker
Neozbiljni kolega
 
Avatar korisnika Rocker
 
Član od: 4.11.2005.
Lokacija: Final Frontier
Poruke: 7.695
Zahvalnice: 245
Zahvaljeno 2.933 puta na 1.238 poruka
Cool Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

@Paladin, Megatron & ostali

Opis u SK-u je moje delo. Ne hvalim ga za dž. napamet niti iz bilo kog drugog razloga, sem što je zaista sjajan. Skoro da i ne koristim svoj MX518 koliko mi drugih miševa redovno dolazi na test, ali Kone me je zaista očarao u svakom pogledu. Da imam keš, sad bih ga kupio, ni sekundu ne bih razmišljao. Ne znam za te priče po netu, niti sam gledao šarene reklame, ono što ste pročitali u SK-u i što pišem ovde je zaista lično moj utisak o njemu. Scroll točkić je skoro nečujan iako ima zupce. Kad bi imao opciju endless scroll kao npr. G9 bio bi savršen i za skrolovanje stotine stranica, ali je ipak sve kod njega podređeno igranju. Obratite samo pažnju na to da se drajveri ne isporučuju uz njega, diskovi koji dolaze (jedan "mali" 8cm CD i jedan regularan) sadrže samo fotke i pdf-ove o tehničkim detaljima, kao i link ka sajtu odakle se mogu skinuti drajveri (oko 70MB ako me sećanje dobro služi), tako da ako ste na dial up-u, to može da vam bude problem. Što se ostalog tiče, nabavljajte i uživajte!
Rocker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Rocker na korisnoj poruci:
MEGATRON (9.12.2008)
Stara 9.12.2008, 8:22   #436
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

ja danas uzimam pa javljam utiske, hvala rocker na opisu i na info-u!!!
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 11:31   #437
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Javi utiske

I javi kakav je kabal, za Razere kažu da je lagan i da se ne uvrće, ovaj moj na Intelliju je tvrđi i zna da zasmeta.
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 14:05   #438
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Javi utiske

I javi kakav je kabal, za Razere kažu da je lagan i da se ne uvrće, ovaj moj na Intelliju je tvrđi i zna da zasmeta.
druze mozda nisi video moje prethodne postove izgleda da cu ipak roccat kone uzeti
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 14:43   #439
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Da, znam, zato te i pitam da javiš kakav je u svemu a i kakav je kabal, za Razere sam čuo da je kabal lagan što je dobro ali ne znam kakav je na Roccatu a i mene zanima Roccat Kone
Paladin je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.12.2008, 15:16   #440
MEGATRON
Član
 
Član od: 23.9.2007.
Lokacija: sk.rs/forum
Poruke: 438
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 83 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku MEGATRON
Određen forumom Re: Koji miš imate i kakvi su vaši utisci o njemu?

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Da, znam, zato te i pitam da javiš kakav je u svemu a i kakav je kabal, za Razere sam čuo da je kabal lagan što je dobro ali ne znam kakav je na Roccatu a i mene zanima Roccat Kone
okay, javljam utiske veceras.

edit: cisto da napomenem da sam pre sat vremena na veeliko zadovoljstvo postao ponosni vlasnik najboljeg igrackog misa na svetu - Roccat Kone-a.mis mi je kod kuce, jos neotpakovan, ali ja nisam, bicu veceras pa javljam utiske.eto pozzzz

Poslednja ispravka: MEGATRON (9.12.2008 u 18:03)
MEGATRON je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Koju tastaturu imate i kakvi su vaši utisci o njoj? Beagle Ostale komponente 157 27.3.2019 22:12
Koje slušalice imate i kakvi su vaši utisci o njima? Mario Pavićević Zvuk na računaru 505 8.1.2019 13:48
Koji štampač imate i kakvi su vam utisci o njemu? Rene Ostale komponente 141 27.6.2011 16:25
Koji rezac imate i kakvi su vasi utisci Lanikor Nosači podataka 37 27.9.2008 2:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 13:32.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com