Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Sportske simulacije
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Sportske simulacije Svi sportovi, fliperi i druge takmičarske igre...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.10.2013, 18:09   #181
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Objasni ti nama kakve to veze ima sa temom? Otvori novu temu u delu za konzole NBA LIVE 14
Koliko znam (i igram) ASOCIJACIJA je mod za NBA 2K14. Kakve veze to ima sa konzolama i NBA Live?????
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 18:18   #182
filipos
Veteran
 
Član od: 8.8.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 695
Zahvalnice: 62
Zahvaljeno 152 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Nasty obrisan je post u kome su bile slike za LIVE 2014. Nije upuceno tebi.
filipos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 19:08   #183
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

bilo je samo pitanje vremena kad će se neko "upecati"
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2013, 21:14   #184
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
filipos kaže: Pregled poruke
Nasty obrisan je post u kome su bile slike za LIVE 2014. Nije upuceno tebi.
Zato mi je bilo čudno pitanje, nisam pretpostavio da je neki post obrisan.

Što se tiče CAM-ovih rostera, pročitao sam da se mnogi žale da im ponešto ne radi, uglavnom patike prave probleme, pa brljaju stvari. A i onaj Mr.Star što je pravio portrete (fotografije) igrača se pobunio zato što mu Cam nije tražio dozvolu da to uključi u rostere.
Te portrete i ja radim, imam headshots-e od ove godine za 14 timova, a za ostale koristim prošlogodišnje. Čekam da se pojave i ostali timovi, pa da sredim to kako treba, za sada peetzkam fotose kako bi glave bile približno iste veličine i željno iščekujem neki roster editor da "povežem" Nedovića, Akognona i Karaševa sa portretima, strašno me nervira kad su onako "nacrtani". Nisam baš naviknut na Hex editovanje da to uradim "profesionalno"...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 8:53   #185
Slavuj
Novi član
 
Član od: 26.9.2012.
Lokacija: Melburn
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Kad igram nba blackpot nemogu da biram jamesa,durenta i ostale superstarove da li ima jos neko taj problem?
Slavuj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 9:08   #186
stef1985a
Član
 
Član od: 25.3.2009.
Lokacija: Rapture
Poruke: 344
Zahvalnice: 95
Zahvaljeno 118 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
Slavuj kaže: Pregled poruke
Kad igram nba blackpot nemogu da biram jamesa,durenta i ostale superstarove da li ima jos neko taj problem?
Nije to problem, tako je po defaultu. Mozes da nadjes rostere za download koji ti omogucavaju da igras i sa top igracima. I pretpostavljam da si mislio na blacktop.
stef1985a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 11:21   #187
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Zanimljiva situacija juce.
Igram Efes-Kaha Laboral (JA),do kraja 1,6sec (2/4),bacam preko celog terena loptu,komp izbija u aut,ostaje jos 0,4sec.Izvodim,brz sut,lopta ulazi (3poena),i krecu komentatori "Ne idemo jos na poluvreme,sudije moraju da pregledaju snimak",i krece replay,u trenu kad isteklo vreme,replay staje,da se vidi dal sam na vreme izbacio loptu,posto nisam,vidimo sudije da gledaju snimak,jedan pokazuje da se ne priznaje pogodak
Mnogo mocna scena,komentatori pogotvo.

Ne znam da li je bilo do sada u nekom NBA ovog.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 11:25   #188
Slavuj
Novi član
 
Član od: 26.9.2012.
Lokacija: Melburn
Poruke: 14
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
stef1985a kaže: Pregled poruke
Nije to problem, tako je po defaultu. Mozes da nadjes rostere za download koji ti omogucavaju da igras i sa top igracima. I pretpostavljam da si mislio na blacktop.
da na blacktop sam mislio moja greska ok hvala.

Poslednja ispravka: Slavuj (17.10.2013 u 11:33)
Slavuj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 12:33   #189
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Zanimljiva situacija juce.
Igram Efes-Kaha Laboral (JA),do kraja 1,6sec (2/4),bacam preko celog terena loptu,komp izbija u aut,ostaje jos 0,4sec.Izvodim,brz sut,lopta ulazi (3poena),i krecu komentatori "Ne idemo jos na poluvreme,sudije moraju da pregledaju snimak",i krece replay,u trenu kad isteklo vreme,replay staje,da se vidi dal sam na vreme izbacio loptu,posto nisam,vidimo sudije da gledaju snimak,jedan pokazuje da se ne priznaje pogodak
Mnogo mocna scena,komentatori pogotvo.

Ne znam da li je bilo do sada u nekom NBA ovog.
bilo već i u 2k12 i 2k13.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku kapetan_Miki na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (17.10.2013)
Stara 17.10.2013, 13:00   #190
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
nikolapfc89 kaže: Pregled poruke
Zanimljiva situacija juce.
Igram Efes-Kaha Laboral (JA),do kraja 1,6sec (2/4),bacam preko celog terena loptu,komp izbija u aut,ostaje jos 0,4sec.Izvodim,brz sut,lopta ulazi (3poena),i krecu komentatori "Ne idemo jos na poluvreme,sudije moraju da pregledaju snimak",i krece replay,u trenu kad isteklo vreme,replay staje,da se vidi dal sam na vreme izbacio loptu,posto nisam,vidimo sudije da gledaju snimak,jedan pokazuje da se ne priznaje pogodak
Mnogo mocna scena,komentatori pogotvo.
Ne znam da li je bilo do sada u nekom NBA ovog.
Bilo je toga i u 2K13, ali treba pogoditi u pravi trenutak. Meni se desilo dva ili tri puta za godinu dana igranja.

Pre nekoliko dana napisah da osustajem od igranja ove igre, ali sam na 2KSports forumu pročitao "savet" lika koji je, nalik meni, imao strahovitu želju da polupa sve oko sebe usled nerviranja. A onda je, zahvaljujući samokontroli ( ali vrlo verovatnije lakšim opijatima :-) shvatio da kad sedne za konzolu, iako igra izgleda kao NBA 2K13, to nije, pa je "pročistio 2K13 instikte" i krenuo da uči igru od ALL STAR nivoa težine i vremenom pojačavao težinu.
Poslušao sam ga, počeo asocijaciju (i to sa Pelikanima) od ALL STAR/CUSTOM podešavanja, prešao na ALL STAR/SIMULATION pa na SUPERSTAR/CUSTOM, a sad sam na SUPERSTAR/SIMULATION i za sad je taman da ne pokidam zubima miša i tastaturu.
Jedini problem je, kao i u 2K13, kad te igra primorava da gubiš, onda to radi na najidiotskiji mogući (izluđujući) način. Igrači ne hvataju lopte koje su im ispred nosa, a kamoli one dalje, skok u odbrani je svetsko čudo, a skok u napadu ređi od pojeftinjenja evra. Par puta su me razbile ekipe sa prosekom šuta od 34%, jer ja nisam mogao 20% da pređem sa igračima koji su fenomenalni šuteri (Jrue Holiday, Eric Gordon, Kawhi Leonard, Terence Ross...igram asocijaciju, trejdovao sam neke igrače). Cepaju me, kao od šale, Šarlot, Juta, Finiks i druge dreš ekipe, ali lako deljem Oklahomu, Majami, San Antonio...realizam par excellance.
Ali i pored svih mana, igra je prokleto zabavna. Uglavnom kad se koncentrišem i zaboravim da ovo nije 2K13. Ukoliko krenem kao sivonja iz 2K13, za par minuta me razvale i onda se ludo nerviram. Navika. Samo treba je iskoreniti...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (17.10.2013), poob frob (15.12.2013)
Stara 17.10.2013, 13:51   #191
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ali i pored svih mana, igra je prokleto zabavna.
Slazem se,a to je meni i najbitnije kod jedne sportske igre.
Ja ne znam koji maloumnik je u svetu igara ikada izmislio rec "simulacija",i time poblesavio narod koji igra sportske igre. Nikada nece biti simulacije.Ko zeli to,ima loptu za sve sportove,pa napolje.Ako ocekujete od igre to,onda je tezak problem u vama.
Sport treba da bude zabava,kako sa kompom,tako i sa drustvom.A toga ovde ima.

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Ukoliko krenem kao sivonja iz 2K13, za par minuta me razvale i onda se ludo nerviram.
Samo treba lagano organizovati napade. Cim se krene u srljanje,odmah katastrofa.I provalio sam,da i komp ume da jurne ko sivonja,i tako sebi zada muku,gubi lopte,masi otvorene suteve itd itd.

Ja igram na superstar/custom (izmenio sam slajdere na simulaciji) da mi odgovara,da uzivam u igri.
Smanjio briznu igre na 40,mnogo je lepsi osecaj.

Evo posle mesec dana,sada vise nikad ne gubim lopte na postu.Ili zavrsavam kosem ili faulom (ili uz kos).
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikolapfc89 na korisnoj poruci:
poob frob (15.12.2013)
Stara 17.10.2013, 17:03   #192
GATTUSO88
Član
 
Član od: 28.5.2011.
Poruke: 250
Zahvalnice: 217
Zahvaljeno 119 puta na 53 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

http://www.youtube.com/watch?v=GJlpt...ature=youtu.be

GATTUSO88 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku GATTUSO88 na korisnoj poruci:
dulezmaj (17.10.2013), nikolapfc89 (17.10.2013)
Stara 17.10.2013, 17:24   #193
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

preteče me gatuzo

šta reči... savršenstvo na najvišem nivou. treba ea sports i konami pod hitno poslati na tečaj kod 2k sportsa.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 20:42   #194
Sakiboj
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.3.2008.
Poruke: 3.363
Zahvalnice: 380
Zahvaljeno 271 puta na 230 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Sakiboj
Određen forumom Re: Nba 2k14

Cekaj ti prvo da mi vidimo taj next gen i na pc-u i 2k-ijev i ea pa da onda vidimo stanje
Sakiboj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.10.2013, 23:25   #195
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Valjda je sad jasno zašto je ovogodišnje izdanje grafičko/tehnički bukvalno smandrljano (ne ulazim u gameplay koji je mnogo drugačiji). Ovako nešto bi prosečan PC poterao lagano, samo se nadam da će i sledeće godine biti PC izdanja, jer će portovanje biti daleko lakše, zato što se koriste iste x86 arhitekture i na konzoli i na PC-u. Znam, nema windows-a i direct-x na konzolama, ali to je daleko, DALEKO manji problem od portovanja cell arhitekture na x86 nego ovako. Niti bi STEAM i AMD (koji daje komponente za obe konzole) bili tako moćni da se PC gurne u prikrajak.
Tek će biti radosti za PC igrače. Bar se tešim i nadam...

A i detalji na ovom izdanju mogu da izgledaju dobro, kao na onim "nameštenim" snimcima... A, iskreno, kada sam "ušao u štos" kako se ovo igra, slobodno tvrdim najbolja, najzanimljivija i najrealnija NBA 2K igra ikad. Nerviram se enormno kad gubim, ali kad vidim kako je Zvezda izgubila od Lokomotive Kuban, ovo je jezivo realna igra ;-)
Priložene slike
Kliknite na sliku za veću verziju

Ime:	nba2k14 2013-10-17 23-36-26-31.jpg
Viđeno:	115 puta
Veličina:	90,7 KB
ID:	47503  

Poslednja ispravka: NastyB (17.10.2013 u 23:44)
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 7:43   #196
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Everything you need to know about Next-Gen NBA 2K14 – MyCareer, MyGm, Gameplay & Gamemodes




2K held a press today revealing most of the new features and went in depth about all new features in the game.

New Engine:

NBA 2K14 will be introducing a brand new engine to the game called the Eco Motion. This new engine is built from ground up and not a port.

NBA 2K14 New Features:

NBA2K14 Next Gen will have a new intro and four main pillars: NBA Today, MyTeam, MyCareer, & MyGM. NBA Today is completely different from the current gen version.. NBA Today for next gen will have daily zaps from the NBA and will show game highlights from previous nights games… so now you can see highlights of your favorite team if you missed them. All of your NBA news will be available on your Next Gen console.

NBA 2K14 Gameplay:

The introduction and presentation for 5v5 gameplay is brand new. The movement and animations are much better because of Eco Motion. The gameplay feels completely different than any other NBA game.. the physics are lifelike. Now speaking to ball handling. Eco Motion allows them to track true physics. Ball spinning when dribbling, ball in hands. Tangible object. New animation system has smooth transitional blends between moves, real life wing spans that affect gameplay. The game feels alive. For example, a shooter won’t land the same way two times. Animation will adapt to the situation. Coach will adapt to what is happening in the game. So game plans will dynamically change based on what other teams are doing. Showcasing how A.I adapts to your play. A “Human dynamic change” that coaches will implement. Only on next gen is this possible. There is also a new feature called the Emotion + which will categorize all the players personalities. Each player will have their own personalities like Kobe will be the Alpha Dog.

NBA 2K14 Graphics:

The graphics are stunning even on a default camera, this is all possible because of the new engine Eco Motion. Eco Motion shows brand new animations and new movements to the game. Level of detail showcased in clip with arena angles, behind backboards, cameramen, cords. mics etc. Level of detail is stunning. LEDs in score clock and jumbotron act like how LED is supposed to. Measured in Kelvin and reflected against other surfaces. Each Arena is redone to make it seem like real in each angle. Each player was face scanned personally, Kobe after his face scan “GTFO here”. Each players had different faces from smiling to mad to happy.

MyGM Gamemode:

MyGm game mode is basically the connected franchise of Madden NFL… in this game mode you will be your MyPlayer and will control a team, if you do good you will be praised but if you do bad you can be fired. Your job will be to have conversation with your team and sell hot dogs and keep the franchise running. It has unique attributes on how you react with owners, players and the world around you. You have to keep the locker room intact. This is the complete evolution of association mode. Decisions and reactions is what this mode is all about.

MyCareer:

MyCareer has a brand new look, your MyPlayer this year will look more lifelike from new hairs, tattoos and more details put into how your MyPlayer looks. This year MyCareer will be story driven, it is different from past years. Over 40 hours of gameplay in your first year alone. This year your MyPlayer will have rivals, agents, and friends. There are tons of new conversations added in MyCareer, this year you really interact with the gamemode.

Park Gamemode:

When you’re not balling in MyCAREER, you can hang out with hundreds of MyPlayers in the Park. Open field of courts shown with hundreds of MyPlayers playing. This can be a new gamemode, more details on it soon.

Association Mode:

Just recieved news that the offline Association mode is gone from the game, no details on online yet.. but no more association mode, most likely replaced by GM mode.

NBA 2K14 runs at 1080p/60fps on both PS4 and Xbox One

-----------------

Citat:
NBA Today for next gen will have daily zaps from the NBA and will show game highlights from previous nights games… so now you can see highlights of your favorite team if you missed them.
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 13:08   #197
nikolapfc89
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2008.
Lokacija: Novi Beograd
Poruke: 1.326
Zahvalnice: 1.181
Zahvaljeno 801 puta na 358 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

NBA 2K14 Next-Gen gameplay
nikolapfc89 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikolapfc89 na korisnoj poruci:
dulezmaj (24.10.2013)
Stara 24.10.2013, 13:53   #198
dulezmaj
Veteran
 
Član od: 17.7.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 971
Zahvalnice: 796
Zahvaljeno 503 puta na 255 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

^graficki izgleda odlicno,gameplay mi se cini kao kod sadasnjeg 2k14 al to ne znaci puno dok se ne proba....prava steta sto necemo dobiti ovakav 2k14 I sto moramo da cekamo do sledece godine za ovaj novi engine(pitanje dal I tad).....nema jos mnogo toga da se unapredi imaju svega neke sitne stvarcice da unaprede I da dostignu savrsenstvo...tako da moramo da probamo na novim konzolama cim izadju
dulezmaj je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.10.2013, 16:32   #199
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Grafički izgleda mnogo bolje, ali ne i "oduzima dah bolje". Nekako mi se čini da se kreću prebrzo, ali to se lako da srediti slajderima. Očigledno je gameplay malo doteran, jer ovako kako Stef Kari vodi loptu, u ovoj "odl-gen" PC verziji bi mi je najmanje tri puta izbili pre nego što i primirišem reketu. Bez faula, naravno.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku NastyB na korisnoj poruci:
nikolapfc89 (24.10.2013)
Stara 24.10.2013, 20:40   #200
jovaš
Veteran
 
Član od: 23.9.2013.
Lokacija: Podgorica - Montenegro
Poruke: 963
Zahvalnice: 127
Zahvaljeno 96 puta na 80 poruka
Određen forumom Re: Nba 2k14

Izgleda baš dobro ovaj next-gen Nba 2K14, nema što, ljepša grafika, animacija bolja ali opet su mi nekako likovi prirodniji i ljepši u NBA LIVE 14 kao i animacija , no viđećemo.
jovaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:04.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com