Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Osnovne komponente
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Osnovne komponente Procesori, ploče, memorije...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.7.2010, 21:37   #1
spaki
Novi član
 
Član od: 21.11.2007.
Poruke: 23
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Post Procesor AMD Athlon x4 620 problem sa temperaturom

Kupio sam racunar u jednoj renomiranoj firmi u beogradu gde je procesor kao sto stoji u naslovu AMD athlon x4 620. Skoro sam cisto iz dosade proveravao temperaturu preko everesta i u idle mode-u mi je temperatura 59-60C sto me je veoma zabrinulo. Komp sam odmah stavio na testiranje (prime 95) gde je po everestu digao temperaturu na 85-86C. Ceo test je odradio bez problema i bez restarta ili bilo cega. Na sajtu proizvodjaca sam proverio da je maximalna dozvoljena temperatura 71C. Racunar funkcionise bez problema i nisam sa njim imao bilo kakve probleme. ?Zanima me da li je jos neko ima isti procesor i koje su temperature koje on ostvaruje? Da li da kontaktiram servisera posto je komp jos uvek pod garancijom?
spaki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Tagovi
amd, athlon, temperatura, x4620


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
Problem sa temperaturom GPU-a; sistem za hladjenje cist... DoPre Prenosni računari 2 16.4.2010 20:58
Problem sa stabilnoscu (potrebna strucna pomoc) dzambo Osnovne komponente 10 6.4.2010 13:46
Extremno cudan problem sa RapidShare-om MarkoT Internet tehnologije 8 2.4.2010 18:20
Problem sa startovanjem igrica Chemist Akcione igre 6 27.1.2008 10:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 20:22.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com