Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 16.9.2013, 21:13   #281
zdravkelja
Deo inventara foruma
 
Član od: 1.12.2006.
Lokacija: secretlevel.org
Poruke: 4.264
Zahvalnice: 1.929
Zahvaljeno 1.916 puta na 819 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Jeste malo nezgodno, isti je kao u RDR, mala bela tacka.
zdravkelja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 21:16   #282
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

iFruit + manual uskoro i na Androidu:

http://www.rockstargames.com/newswir...nion-apps.html
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 21:26   #283
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
mIs4 kaže: Pregled poruke
Dex, negde sam pročitao da je nišan očajan i da se u nekim delovima ne razlikuje od pozadine i da je mnogo mali. Možeš li da napišeš kakav je u akcionim delovima i u free roam-u?
Da na to sam zelio dex,mada sam ja cuo da mozes da vratis nisan iz GTA IV u opcijama
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 21:33   #284
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

http://www.dorkly.com/article/54053/...ews-the-review
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 23:30   #285
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Pominje se zarada od 1 milijarde u prvom mjesecu kao velika mogucnost
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 23:39   #286
JzmA
Starosedelac
 
Član od: 17.12.2012.
Lokacija: Sarajevo
Poruke: 1.761
Zahvalnice: 824
Zahvaljeno 519 puta na 338 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Machinima Inside Gaming GTA V Review, recenzija koja mi se najviše dopala do sad.
JzmA je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.9.2013, 23:40   #287
malo blesav
Veteran
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Trebinje
Poruke: 1.194
Zahvalnice: 624
Zahvaljeno 287 puta na 231 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Pa s obzirom koliko je uloženo (čini mi se ~1/4 milijarde), ništa od njih ako ne zarade bar milijardu
malo blesav je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 0:01   #288
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Grand Theft Auto V

Evo zbog cega sam ja rekao da ce na blu ray bolje raditi nego na hdd kad je igra,slican je problem kod xbox

"So what's the story here? Well, optimal streaming is achieved by making use of all the available bandwidth in the system. Why stream just from the hard drive when you can run in data simultaneously from both the disc and the HDD? Based on what we're seeing on the Xbox 360 version, perhaps running both DVD and HDD assets from just the one source slows down access times, impacting streaming performance. It's not game-breaking stuff, but it does take you out of the moment when it does manifest and for that reason we can't recommend installing the play disc.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 0:54   #289
tommy gun
Veteran
 
Član od: 14.12.2008.
Poruke: 1.022
Zahvalnice: 235
Zahvaljeno 238 puta na 134 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku tommy gun
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Igra je zvanicno izasla.
tommy gun je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 9:20   #290
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Igrao sam nekih sat-dva. Obicno ne volim da donosim zakljucke unapred, ali vec vidim sta ce biti moj GOTY za 2013, a mozda i GOTG .

Jedino sto mi za sada smeta je nisan, jedva vidim tu malu tackicu na ekranu.

Zaista steta sto ce ovo tek kasnije izaci za PC, mogu samo da zamislim kako bi ovo sve izgledalo sa visom rezolucija tekstura i boljim frejm rejtom. Ali i ovako izgleda zaista dobro, prosto da ne poverujes da ovo teraju konzole stare 8 godina.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 9:32   #291
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Prvo da odgovorim za nisan. U podesavanjima ima opcija da se nisan promjeni, u sustini dobija se samo krug oko bjele tackice ali bolje se vidi nego sama bjela tackica.

Drugo gledao sam par slika sa midnight launch-a po UK i US i mogu samo reci da je u rangu launch-a novih konzola ili iPhone uredjaja XD
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 9:38   #292
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Videcu kasnije to za nisan. Bukvalno nisan vidim samo kada je noc, tokom dana ( jos ako je suncano ) nema sanse.
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 11:30   #293
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Usput jos jedna stvar koja mi se nije nikako dopala je bas bas prevelika kolicina psovki. Skoro u svakom regionu kada se sudarim sa pjesakom ili nekome udarim auto slijedi psovka. Nema nista umjereno tipa "Jesi li normalan?", "Gledaj kuda ides!"... nego odma oplete po psovci.

I Euphoria ovoga puta zaista dovodi do smjesnih situacija sa likom prilikom skakanja i trcanja xD
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 11:49   #294
Žexonije
Veteran
 
Član od: 4.3.2011.
Poruke: 1.152
Zahvalnice: 401
Zahvaljeno 613 puta na 305 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
dex3108 kaže: Pregled poruke
I Euphoria ovoga puta zaista dovodi do smjesnih situacija sa likom prilikom skakanja i trcanja xD
Jel to ono sto odmah padaju na glavu pri vecim skokovima, tj. sa vece visine. Gledajuci one streamove, lik skoci sa bilborda i ovaj se odmah okrece na glavu i tako se doceka.
Žexonije je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 12:02   #295
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Nije samo to ja sam imao momenata gdje se lik polomi posteno ako skoci sa poal metra visine, ili ako se zaletis i skocis na neki zid pod uglom zavrsis lezeci na podu jaucuci XD
dex3108 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 12:57   #296
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Evo i ja igrao jedno sat vremena. Nemam vremena za detaljne utiske, ali na prvu loptu cu napisati par stvari.

Prvo voznja Malo sam pogresio. Definitivno nije kao sa snimka, ali treba dorade. Najveci problem je pretvrdo ogibljenje, pa jako smesno izgleda prelazak i preko najmanje izbocine na putu, a i skretanje i kocenje su takodje smesno uradjeni ukoliko se vozi brzo.

Ukoliko se vozi normalno onda i da prodje, za one koji su pitali za stajanje na semaforu, to je popravljeno, dok stojite na crvenom niko nece ni svirnuti, a kamoli pokusati da vas izgura. DS3 ima to doziranje za gas i kocnicu pa kazem moze da se kompenzuje los model voznje.

Iskreno drago mi je sto sam pogresio, ali ipak nisam puno. Steta je cudno odradjena, sa nekih smesnih brzina i uglova moze da se iskrivi auto, a direktnim sudarom sa ne znam koliko mph samo se ogrebe branik :/ Probao sam i slidey car cheat, moze da se vozi normalno, cak mozda i bolje nego bez sifre, ali za brzu voznju i prelazenje nije preporucljivo jer je kocenje kao po ledu, a skretanje pri velikim brzinama nemoguce. Uglavnom ko sa voznjom nije opterecen i kome to nije neki posebno bitan segment igre taj ce uzivati bez problema.

Modeli automobila su po meni vidno bolji, refleksije, detalji, zalazak i izlazak sunca su fenomenalno odradjeni. U obilazenju mape zavrsio sam na nekom vrhu koji gleda na Alamo Sea, cuju se ptice, insekti, talasi mora, jednostavno fenomenalno, dok po danu verovatno grafika izgleda bolje od IV, ali po meni ne nesto preterano, a naslusao sam se komentara da izgleda kao totalno druga igra. Toliko bolje nije bas

Na periferiji sam stao kraj nekog motela, mislio da vidim jel ima sta da se pojede i popije i dok sam ulazio u bastu neka zenska se raspravlja sa nekim bajkerima kad odjednom svi pogledase u mene, izvadise pistolje i budim se ja u bolnici U IV se nekako mogao izbeci ovaj ishod, ali sada definitivno ginete ukoliko ste na otvorenom i vise njih puca na vas. To je po meni ok, realno je. Ukoliko failujete misiju imate mogucnost da nastavite od tog checkpointa koji ste pali, a mozete restartovati i celu misiju.

Sve mi je ovo na brzinu, uglavnom to ce na PCu bolesno da izgleda uz par boljih tehnickih detalja i modova, ali igrivo je i na PS Prelazak cu zapoceti polovinom oktobra kad zavrsim sa faxom, a sad u pauzama od ucenja eventualno neko vozikanje i slicno.

edit: E da, i voznja na autoputu je popravljena, vozi se brze u kriticnim situacijama nije dovoljno zabiti gas i proleteti samo pored nekog.

Problem sa teksturama se pojavio samo na pocetku u prvoj misiji gde se bezalo autima naleteo sam na skroz belu povrsinu ispod i ispred sebe, ali kada se to ucitalo (odma nakon pola sekunde) vise nisam primetio nista slicno, nikakve pop in ove, pad framerate, za ovo sto sam odigrao sve je bilo manje vise fluidno. Mada nisam ni vozio stalno pun gas, a i kada sam vozio bio je to dzip rancher, a ne sportski auto. Nisam obisao celu mapu nego prepolovio kod Alamo Sea i vratio se drugim delom obale.

edit2: U jbt pa nije ovo kratko sto sam ispisao Salu na stranu od mene ste verovatno ocekivali najgore, ali s obzirom na ova iskustva vi koji se niste toliko opterecivali fizikom mozete da se opustite i uzivate
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku BrutaLiS na korisnoj poruci:
bela lampa (17.9.2013), Game fever (17.9.2013), goranmax (17.9.2013), JAZO (17.9.2013), Mls88 (17.9.2013), Red Marquis (17.9.2013), Sh0m1 (17.9.2013), tommy gun (17.9.2013), Žexonije (17.9.2013)
Stara 17.9.2013, 13:02   #297
JAZO
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.2.2010.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 6.581
Zahvalnice: 783
Zahvaljeno 1.223 puta na 731 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

E bas mi se ovo dopada ti random eventi to je falilo GTA IV,takav smek
Digital foundry kaze da je bolje igrati na ps3 zbog tekstura,xbox ima prednost 2-3 FPS vise
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151692997236589
JAZO je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 13:09   #298
BrutaLiS
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.7.2007.
Poruke: 3.075
Zahvalnice: 703
Zahvaljeno 888 puta na 379 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Tamo u getu stajem na semafor, a iza mene sirene. Ja gledam, nemam zvezdice, okrenem se kad dvojica likova izlecu iz auta i krece koljacina sa policijom. Panduri rade svoj posao redovno i pored vas tako da ih neretko mozete videti u akciji. Video sam planinare tamo na vrhu planine.

Neko je pominjao da muzika ne radi ukoliko se izadje iz auta. To je istina i izgleda da se auto ugasi kako god da izadjete iz njega. Ranije je uz duze drzanje tastera bilo gasenje, a samo na klik izlazak i auto ostane da radi, sada je izgleda nemoguce izaci i ostaviti auto da radi, to mi se bas i ne svidja, al' dobro.

Takodje svetla se razlikuju, napucani automobili imaju xenone, stariji zuta svetla, mada u LS customs mogu da se nabace i xenoni (koji su btw plavi i ne svidjaju mi se). Na boljim automobilima standardna svetla su bela to je ekstra. Svetla mogu da se pali i gase uvek + opcija za dugo svetlo.

Dok sam se vozao cuo sam par fenomenalnih pesama. Hteo sam da promenim auto i odustao nakon sto je krenula
Spoiler za pesma:

i tako, ima zanimljivih detalja

edit: E da pucanje je meni ok, to je ono poluatomatsko nisanjenje iz GTAIV i to sam i tamo koristio, cak mi je i bolje bez onog kruga.

Kod mene je PS3 80gb, ako nekom znaci zbog tih tekstura, ja nisam imao nikakvih problema.
BrutaLiS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2013, 13:12   #299
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Necu pisati romane, samo cu dodavati utiske kako prelazim igru ( potpuno spoiler free ).

- Kao sto je BrutaLis rekao, ostecenje vozila je poprilicno cudno odradjeno. Kod sudara pri maloj brzini auto pretrpi vece ostecenje nego posle, npr., letenja sa mosta u provaliju ili slicno.

- Plavcima u igri je DALEKOOOOO teze pobeci nego pre. Trebalo mi je nekih 5 - 10 minuta da im pobegnem iako sam imao samo dve zvezdice. Na vecem wanted levelu ni ne mogu zamisliti sta me ceka .

- Svet izgleda mnogo zivlje nego pre. Pesaci non-stop nesto komentarisu, svadjaju se itd.

- Voznja je odradjena sasvim solidno. Meni je makar bolja od one iz GTA IV. Imam osecaj kao da je vozilo na zemlji, a ne da lebdim kao pre. Jedino sto mi se ne svidja je kocenje pri velikoj brzini, kao sto je BrutaLis iznad takodje napomenuo.

- Ogroman izbor odece i raznih dodataka za likove je veliki plus!

- Osecaj napucavanja je takodje daleko bolje uradjen nego pre. Mnogo me podseca na Max Payne 3 po tom pitanju. ( igram bez ikakve pomoci, odnosno BEZ autoaim-a )

- Likove koje kontroliste se konacno krecu fluidno, a ne kao roboti iz prethodnih igara.

- Radio stanice su za 10/10. Po meni najbolji izbor muzike u GTA igrama do sada. Cak mi je prevazisao i Vice City po tom pitanju
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
filpan (17.9.2013)
Stara 17.9.2013, 13:17   #300
Nikola16789
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.7.2009.
Lokacija: Bgd
Poruke: 3.643
Zahvalnice: 730
Zahvaljeno 595 puta na 466 poruka
Određen forumom Re: Grand Theft Auto V

Citat:
BrutaLiS kaže: Pregled poruke
To je po meni ok, realno je. Ukoliko failujete misiju imate mogucnost da nastavite od tog checkpointa koji ste pali, a mozete restartovati i celu misiju.
Noob friendly...
Nikola16789 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pioneer DEH-2200UB auto CD player problem toxic Foto i audio/video 4 25.11.2010 16:42
Auto Fan Control za HD4770? dzonihsv Aplikativni softver 3 1.8.2009 22:44
NFSMW, vaš auto hacker_aca Simulacije vožnje 52 27.7.2008 11:16
Samsung 740BF i ''auto'' dugme Pivalica Grafika 2 5.1.2007 13:59
Grand Theft Auto : Counter Strike dodgeme Akcione igre 0 16.5.2006 22:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 3:57.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com