Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Audio softver

Audio softver Programi i alati za obradu zvuka na računaru, softver za puštanje muzike i zvukova, audio kodeci, konvertori

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 24.5.2008, 1:36   #1
suspirija
Član

Član od: 20.3.2007.
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Kako popraviti zvucni zapis sa CD-a

Posle godinu-dve dana pocinju da mi se javljaju cudni prateci tonovi na CD-ima koje sam kupovao snimljene ( CD-R sumnjivog kvaliteta ). I nije neki problem da to ocistim nekim programom, kada bih znao koju funkciju da ukljucim. Isprobao sam Sound Forge 9.0 ; Steinberg Clean 5 i Magix Audio Cleaning Lab 12 i ni jedan izgleda nema takvu alatku koja bi to uklonila ili ja ne znam tacno sta da ukljucim. Evo saljem jedan uzorak pesme gde se to karakteristicno cuje. Disk nije fizicki ostecen, nije bio na visokoj ili niskoj temperaturi ili mozda u nekoj ekstremno vlaznoj sredini. Da li postoji program koji bi mogao ovaj defekt ocisti?
Priloženi fajlovi
Tip fajla: zip Alap Jetzer - Cycles of Life.zip (90,2 KB, 29 puta viđeno)
suspirija je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kako besplatno poslati SMS sa neta? Sale2322 Zanimljive Web lokacije 98 20.9.2009 22:49
Problem sa umrežavanjem dva računara preko kabla sa ukrštenim paricama maxa Komunikacioni uređaji i umrežavanje 13 9.4.2009 22:01
[PHP] Kako početi sa učenjem PHP-a? MilanSM Serverske aplikacije i baze podataka 20 29.12.2006 3:13
kako da reinstaliran kom. popunim sa svim drajverima milan vukic Kvarovi 6 4.3.2006 22:30
Život sa kompjuterašem Marko_L Cvet kompjutera 86 20.2.2006 1:43

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:55.