Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 3.11.2011, 21:41   #1
petdrag
Novi član
 
Član od: 3.11.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Motorola Milestone

Pala mi je za oko Motorola milestone, bar po izgledu e sad unutra je vec nesto drugo zati mi treba vas savet.

Citao sam po netu oprecne komentare za ovaj fon, pa me interesuje vase misljenje? Meni su prednosti to sto ima qwerty, gorila glas....

Ako ne ovaj fon koji u tom cenovnom rangu mi preporucujete . Jurim polovan inace...
pozdrav
petdrag je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2011, 21:57   #2
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Jel mislish bash na milestone ili milestone2?
Generalno je solidan mid-range telefon. Ako nisi previshe zahtevan korisnik i ne patish da imash bash neki highend telefon, dobar je.
No ono shto bih ti preporuchio je da izbegavash kupovinu polovnih slajdera, jer taj mehanizam sam po sebi uglavnom se razglavi i razlabavi vec posle 6-12 mesec (zavisi kolko ga pazish i koji je telefon i njegov kvalitet u pitanju), shto znachi da chak i da ga dobijesh u dobrom stanju, pitanje je kolko ce trajati to.
Malo skuplja, a slichan (malo bolji telefon) je xperia pro, ali on je relativno nov (oct.2011) pa ne verujem da cesh ga naci polovnog, a ni preterano jeftinog.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Pivalica na korisnoj poruci:
petdrag (3.11.2011)
Stara 3.11.2011, 22:04   #3
petdrag
Novi član
 
Član od: 3.11.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Milestone 1 onaj stariji.
Hvala na upozorenju sto se tice slider, naravno treba obratiti paznju.

Vise novca nemam gadjam da ga kupim za 180 eur max, ako nadjem, znaci ne mora istog trena.
Samo me interesuje kako se ponasa kad je upotrebljavan, da li baguje i tako to, posto sam citao na netu neke komentare takvog tipa, sad ne znam koliko je to tacno.
petdrag je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2011, 14:46   #4
Pivalica
Starosedelac
 
Član od: 4.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.460
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 407 puta na 228 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

ms1 ima mali problem shto ima samo 256MB rama, shto mozda moze da ti pravi problem sa nekim novijim aplikacijama/igrama koje su optimizovane za bar 512MB, shto je danas minimum.
ako ti android nije prioritet, mozesh da pogledash i htc 7 pro i slichno...
ali generalno za bugove, probleme, reshenja, i sve shto ti treba, idi na xda-developers forum, pronadji telefon koji te interesuje, i imash tamo general temu, gde mozesh naci maltene sve shto te interesuje.
Pivalica je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2011, 22:35   #5
kapetan_Miki
Veteran
 
Član od: 25.8.2010.
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 276
Zahvaljeno 81 puta na 67 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

problem je što nema apdejta na gingerbird.

a piše se da su te serije motorilinih telefona bagovite.

meni se dopao milestone xt720, pa sam svašta čitao o njemu da ima probleme s karticama itd.
kapetan_Miki je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.11.2011, 13:43   #6
Mr.Simpson
Veteran
 
Član od: 7.11.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 822
Zahvalnice: 44
Zahvaljeno 189 puta na 157 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Po meni, Milestone kec ne vredi 180e. Za to imam dva razloga:
1. On je trebao da bude robustan uredjaj ali je ispalo nesto sasvim suprotno. Prvo sto se desi je da se oguli boja na tasteru za kameru. To se desi 20ak dana nakon kupovine novog uredjaja a kamoli polovnog. To je greska u proizvodnom procesu i ne znam da li zavisi od serije tj. da li su to ispravljali, ali svakom koga znam a da ima Milestone (njih petorica) se to desilo.
Neretko se desavalo jos i to da se plocica na poledjini telefona (tamo gde se nalazi kamera) sama od sebe odlepi.
2. Neprecizan touchscreen. Najprostiji test: otvoris neki "paint" program i pocnes da vuces dijagonalne paralelne linije sa jedne i druge strane. Umesto da dobijes sto pravilnije rombove, dobices nesto drugo.

Inace, mislim da je mehanizam tastature kvalitetniji nego sto se misli i da su na to obratili malo vise paznje. Ne znam nikog ko se pozalio na taj deo uredjaja.
Mr.Simpson je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2011, 13:32   #7
petdrag
Novi član
 
Član od: 3.11.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Hvala na savetima, defintivno sam odustao od motorole milestone. Zbog tih bagova i jacine procesora koji dobijes za te pare.

E sad...

Razmisljam da uzmem za 170eur otprilike

HTC desire - kad naletim, znaci nije frka, posto ne moze da se najde tako jeftino

LG Optimus p500 - njega mogu skoro novog jos da mi ostane malo kesa

ZTE Blade - tesko se nalazi kod nas, a kad se nadje cena mu je skoro u rangu sa HTC desire, pa mislim da je bolje malo doplatiti za desire

tu su jos negde i onaj alcatel 990 ali sam cuo da je on golo g"""""" , pa nesto i ne bih njega. ZTE skate koga jos nema kod nas.
I to bi bilo to... Treba mi Vas savet, sta bi mogao da uzmem a da je urangu ovih fonova... veliki displej bi trebao da ima ...
petdrag je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.11.2011, 13:51   #8
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Citat:
petdrag kaže: Pregled poruke
tu su jos negde i onaj alcatel 990 ali sam cuo da je on golo g"""""" , pa nesto i ne bih njega.
I to bi bilo to... Treba mi Vas savet, sta bi mogao da uzmem a da je urangu ovih fonova... veliki displej bi trebao da ima ...
Imas temu o njemu na forumu.Mislim da bi trebao da je procitas.Talenat ga je skoro kupio u telenoru.Stekao sam utisak da nije los telefon.Mozda razmotris kupovinu xperie mini,mada on ima 3" ekran.Ali hardver u rangu desirea.Imas ga bas za te pare,oko mesec dana star.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2011, 0:00   #9
petdrag
Novi član
 
Član od: 3.11.2011.
Poruke: 4
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Sta znam izmedju tog alkatela i optimus pre bih optimus, jes da ima manji displej ali nekako mi je pouzdaniji.
Xperia mi je mala.
petdrag je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.11.2011, 13:05   #10
zajchik
Starosedelac
 
Član od: 24.4.2011.
Lokacija: KLADOVO
Poruke: 1.936
Zahvalnice: 314
Zahvaljeno 461 puta na 406 poruka
Slanje poruke preko AIM-a korisniku zajchik Slanje poruke preko Yahooa korisniku zajchik Slanje poruke preko Skypea korisniku zajchik
Određen forumom Re: Motorola Milestone

Citat:
petdrag kaže: Pregled poruke
Sta znam izmedju tog alkatela i optimus pre bih optimus, jes da ima manji displej ali nekako mi je pouzdaniji.
Xperia mi je mala.
Neces pogresiti ni sa jednim od ova tri modela,s tim sto je xperia naj skuplja.Po meni i najbolji.No ako ti smeta mali ekran alkatel,i optimus su ok telefoni.
zajchik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Motorola Milestone problem HiddEn Aparati i oprema 2 2.11.2010 23:00
Motorola Z6 i motorola phone tools bebeys Aparati i oprema 4 9.2.2009 6:53
Nestaje Motorola todos Aparati i oprema 21 2.7.2008 0:23
Motorola Modding donator99 Aparati i oprema 59 30.12.2007 15:01
Motorola sb5101 i Ovislink WL-5460APv2? dal treba i ruter??? fl380 Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 6.12.2006 22:49


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:13.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com