Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.3.2021, 21:19   #1541
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke

Inače, danas sam naišao na jedan MENI zanimljiv video. Ustvari, više je gotovo "video ljubavno pismo" ovoj igri i zašto je tako. Slažem sa svim što je izrečeno u videu, ali dve izjave moram da izdvojim:
1.) "Igra mi se toliko sviđa da sam STORY deo prošao više puta nego bilo koju Indie zezalicu. Kad god je završim jedva čekam kada ću krenuti opet. Jedini problem je bio kako objasniti porodici da nisam poludeo."
2.) "RDR2 je jedina igra u kojoj mogu da pritisnem snimanje screenshota u bilo kom trenutku i da tu sliku mirne duše okačim na zid"

RDR2 love letter :)
Haha,,ja jos se spremam za drugi prelaz ali sa novom masinom, MAIN sam uglavnom preleteo prvi put...Sad imam problem jer bi detaljnije drugi prelaz, al' CP 2077 cekam..jbg
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 14:01   #1542
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Kada sam poceo igru da igram,dosao sam negde do mozda 30% i stao.....Ova igra mi je bila inicijator za kupovinu druge graficke,jaceg hardvera,kao nekada sto se desilo i sa kupovinom i5 procesora zbog gta v....NI trenutka se nisam pokajao....Krenuo sam iz pocetka i upravo je zavrsio,tacnije sinoc...

Ne secam se da sam u zivotu odigrao ovakvu igru,ovakvo remek delo....Svega sam se nagledao u svom zivotu kada je gaming u pitanju jer sam u ovom hobiju jos od bezmalo svoje 9 godine,a sada imam 29....Punih 20 godina...Igra je vredna svakog dinara,kao i hardver koji sam uzeo iskljucivo zbog nje..Ono sto mogu da kazem jeste da cu pustiti da se utisci slegnu i krenuti da je igram ispocetka jer zelim da jos iznova i iznova istrazim ogroman svet u kome boravi Artur.Najveca pohvala ide za likove i celu semu po kojoj su radjeni karakteri....Da se ja pitam,ovo ne bi bila igra godine,nego mozda i jedna od najvecih igara svih vremena.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 17:17   #1543
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Kada sam poceo igru da igram,dosao sam negde do mozda 30% i stao.....Ova igra mi je bila inicijator za kupovinu druge graficke,jaceg hardvera,kao nekada sto se desilo i sa kupovinom i5 procesora zbog gta v...

...Da se ja pitam,ovo ne bi bila igra godine,nego mozda i jedna od najvecih igara svih vremena.
Zasto brate si ustedeo na ploci, zasto ne b550... b450 moze na se nabudzi za buduci gejming, ali nije to to.. (ako si kupovao plocu sad uopste )

Inace ja presao prvi put na laptopu i meni graficki dovoljno dobra bila! Sad videcu kada se odvrne na MAX. Ali ne mogu da igram drugi prelaz jer vrebaju 2-3 pre ... Kontam za drugi prelaz sa novim vizuelnim dozivljajem i detaljnijem pristupu....mogu samo nju da imam instaliranu i eventualno voznju neku. Jer obicno igram 4 istovremeno... Nikako da se posvetim samo jednoj neko duze vreme...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 18:10   #1544
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Da se ja pitam,ovo ne bi bila igra godine,nego mozda i jedna od najvecih igara svih vremena.
Meni jeste, šta god drugi rekli. Posle pet prelazaka, krenuo sam i u šesti, čisto da sačuvam sejvove na početku i kraju svakog poglavlja. Ono što me zaista zbunjuje jeste da mi igra i posle toliko vremena uopšte nije dosadila. Naprotiv, uživam kao da tek treći put prelazim.
Imam nedovršene CP2077 i Horizon ZD, ali nijedna mi ne pruža u prvom prelazu toliko uživanja kao ovo u šestom???!!! A i sada otkrivam neke sitnice koje sam "mašio" u prethodnim prelazima.
No, dobro, i na poslu, u pauzama, opalim SW:KotOR i ushićen sam kao klinac, iako znam i danas, bez čitanja, o čemu ko razgovara. Vrhunske igre mi nikada nisu dosadne.

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Zasto brate si ustedeo na ploci, zasto ne b550... b450 moze na se nabudzi za buduci gejming, ali nije to to.. (ako si kupovao plocu sad uopste )
Apsolutno se slažem.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 18:54   #1545
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
Shonkas kaže: Pregled poruke
Zasto brate si ustedeo na ploci, zasto ne b550... b450 moze na se nabudzi za buduci gejming, ali nije to to.. (ako si kupovao plocu sad uopste )

Inace ja presao prvi put na laptopu i meni graficki dovoljno dobra bila! Sad videcu kada se odvrne na MAX. Ali ne mogu da igram drugi prelaz jer vrebaju 2-3 pre ... Kontam za drugi prelaz sa novim vizuelnim dozivljajem i detaljnijem pristupu....mogu samo nju da imam instaliranu i eventualno voznju neku. Jer obicno igram 4 istovremeno... Nikako da se posvetim samo jednoj neko duze vreme...
Duga je to prica.Plocu sam uzeo cini mi se na pocetku prosle godine.Izmakla mi je gaming ploca koju sam tad hteo pa sam uzeo ovu...Nije toliko losa,ali ipak imam neke zamerke.

Meni je igra presavrsena...Najezio sam se kada sam je zavrsio...Moracu je igrati ispocetka,ali malo da se pozelim ponovo,a za to vreme neke druge naslove.

Kakav je mp,na cemu se bazira,kakvoj prici jel igra neko?

Juce sam krenuo cp 2077..Videcemo hoce li drzati paznju..
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 19:32   #1546
Shonkas
Banned
 
Član od: 2.11.2005.
Poruke: 5.379
Zahvalnice: 1.248
Zahvaljeno 618 puta na 468 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Duga je to prica.Plocu sam uzeo cini mi se na pocetku prosle godine.Izmakla mi je gaming ploca koju sam tad hteo pa sam uzeo ovu...Nije toliko losa,ali ipak imam neke zamerke.

Meni je igra presavrsena...Najezio sam se kada sam je zavrsio...Moracu je igrati ispocetka,ali malo da se pozelim ponovo,a za to vreme neke druge naslove.

Kakav je mp,na cemu se bazira,kakvoj prici jel igra neko?

Juce sam krenuo cp 2077..Videcemo hoce li drzati paznju..
Dobra je to ploca, nego 'pogled u buducnost' je omasena... Javi kako ti radi CP 2077 - tebi, mislim da cu morati da krenem...pa neka izadje UPDATE kad hoce...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 20:20   #1547
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ne bi da idem u of,ali posalji pp na cega tacno ciljas.Mislim da je dobila podrsku i za najnoviji ryzen.
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 21:34   #1548
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Kakav je mp,na cemu se bazira,kakvoj prici jel igra neko?.
Probao, svideo mi se više nego GTA V cheater edition (koji sam igrao i pogubio živce zbog budala), ima priču, ima puno toga zanimljivog, ali, meni lično, nikako da "legne", uvek mi "ono nešto" fali što imam u laganom otkrivanju novih načina za ispunjavanje achievementa, lovu, ribolovu i laganom štrapacirungu ne plašeći se da će, kao u Online, naleteti na nekog kretena 300og nivoa koji tamani sve pred sobom iz čiste dosade.

Ako ti se svidela igra, a nisi ganjao 100%, nemaš "hrčak sindrom" kao ja, onda će ti se itekako svideti. Nisam odavno bio tamo, ali mislim da su uveli neka korisna ograničenja.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 22:01   #1549
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Ja aktivno igram vec dva meseca online, ukupno su me dva puta ubili bez razloga (ides na parley, i 10 minuta ne mogu da te targetuju) i dva puta sam sreo griefera, teleportuje se do tebe i vezuje te lasom, ali samo promenim lobi i reseno.

Za razliku od gta online, mnogo finih stvari je ovde ubaceno, toliko je chill RDO da cak nisam ni probao defensive mod. Taj parley, nemogucnost da vidis igrace na mapi dok se ne priblize i penali za griefovanje su manje vise resili problem sa smaracima u igri. Radis svoj posao i uzivas. E sad, sto igra nema toliko sadrzaja, to je druga prica. Iscepkali su features iz kampanje i dodeli ih rolama, stavili neku napumpanu cenu i u sustini to je cilj online-a, da izgrindujes novac i zlato i da rusis paywallove. Meni je ostao jos moonshiner i njega kad izlevelujem, ne vidim poentu u daljem igranju, jednostavno me ne vuce vise...
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2021, 23:02   #1550
Srdjan160
Banned
 
Član od: 23.12.2020.
Poruke: 10
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Bice ovo dobro na novom gamepadu, prave nove gamepade koji imaju slajder na R2 pa ce se pucati na kocku ili krug jer ce se kamera pomerati tim slajderom iznad. Bolje je od pecurkica a i od staticnog old school pucanja jer tamo moras da stanes da bi pucao.
Srdjan160 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2021, 0:18   #1551
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Moram se zaukati da igram malo online,ali da prvo predjem cp 2077 .Sad cemi sve biti njesra posle rdr 2...
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2021, 17:02   #1552
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Sad cemi sve biti njesra posle rdr 2...
Isti slučaj. Nikako da se nateram da završim bilo koju drugu igru. Jedino mi je Valhala malo skrenula pažnju.

Inače, u ovom petom prelazu sam po prvi put u Horseshoe Overlook-u uspeo da dobijem Pearsonovu Texas Scout Jacket (nije loša) i posle silnih ranijih pokušaja i gledanja YT saveta konačno provalio kako se dobija. Takođe, po prvi put sam naleteo na mini kvest sa likom koji se krije u poljskom WC-u u Strawberry-ju, prvi put sam orobio "side bussiness" prodavca iz Strawberry-ja, severno od Annesburga naišao na stenu sa čudnim napisom, išavši sa "finger fileta" u Van Hornu ka Saloon-u naišao sam na plakat u kom se nalazi nagrada za pronalaženje nekakve princeze, ali još nisam provalio šta se radi sa tim...

Ovakvih malih detalja koji čine svet RDR2 najživotnijim ikada napravljenim u nekoj video igri ima na pretek i to je ono što, bar meni, čini ovu igru nečim što mi nikada ne dosadi. A koliko tek ima skrivenih oružja, predmeta, šešira i drugih sitnica to je čudesno!

Inače koga zanima kako se 100% dobija Pearsonova jakna u II poglavlju...
Spoiler za ...evo i kako.:
Probao sam sve što sam video na YT i ništa od toga mi nije uspevalo. Ali, da bi se ovo obavilo potrebno je to da niste odigrali onu misiju sa Lenijem i pijančenjem u Valentajnu. Jer na kraju te misije Artur beži od policije (ukoliko ne lupite u stub i uhvate vas). Kada se ujutro probudi, budi se bez konja, nedaleko od kampa. Tada treba laganim trkom stići do kampa i kad dođete do njega Pirson sprema čorbu, tada ga "pozdravite" i on će tražiti zeca za čorbu. Dovoljno je otići 20ak metara od kampa da se gekne neki zec, donese se njemu i dobijaš tu jaknu. Probao dva puta i oba puta se isto desilo, Lepo se slaže sa već postojećim farmericama...
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2021, 17:19   #1553
nexexcalibur
Deo inventara foruma
 
Član od: 23.2.2009.
Lokacija: Belgrado
Poruke: 9.725
Zahvalnice: 1.639
Zahvaljeno 3.775 puta na 1.843 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

^ Jesi nasao
Spoiler za /:
dzina?
nexexcalibur je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.3.2021, 20:54   #1554
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
Isti slučaj. Nikako da se nateram da završim bilo koju drugu igru. Jedino mi je Valhala malo skrenula pažnju.

Inače, u ovom petom prelazu sam po prvi put u Horseshoe Overlook-u uspeo da dobijem Pearsonovu Texas Scout Jacket (nije loša) i posle silnih ranijih pokušaja i gledanja YT saveta konačno provalio kako se dobija. Takođe, po prvi put sam naleteo na mini kvest sa likom koji se krije u poljskom WC-u u Strawberry-ju, prvi put sam orobio "side bussiness" prodavca iz Strawberry-ja, severno od Annesburga naišao na stenu sa čudnim napisom, išavši sa "finger fileta" u Van Hornu ka Saloon-u naišao sam na plakat u kom se nalazi nagrada za pronalaženje nekakve princeze, ali još nisam provalio šta se radi sa tim...

Ovakvih malih detalja koji čine svet RDR2 najživotnijim ikada napravljenim u nekoj video igri ima na pretek i to je ono što, bar meni, čini ovu igru nečim što mi nikada ne dosadi. A koliko tek ima skrivenih oružja, predmeta, šešira i drugih sitnica to je čudesno!

Inače koga zanima kako se 100% dobija Pearsonova jakna u II poglavlju...
Spoiler za ...evo i kako.:
Probao sam sve što sam video na YT i ništa od toga mi nije uspevalo. Ali, da bi se ovo obavilo potrebno je to da niste odigrali onu misiju sa Lenijem i pijančenjem u Valentajnu. Jer na kraju te misije Artur beži od policije (ukoliko ne lupite u stub i uhvate vas). Kada se ujutro probudi, budi se bez konja, nedaleko od kampa. Tada treba laganim trkom stići do kampa i kad dođete do njega Pirson sprema čorbu, tada ga "pozdravite" i on će tražiti zeca za čorbu. Dovoljno je otići 20ak metara od kampa da se gekne neki zec, donese se njemu i dobijaš tu jaknu. Probao dva puta i oba puta se isto desilo, Lepo se slaže sa već postojećim farmericama...
A jesi li dobio tj. izradio sve moguće drangulije u igri?
I jesi li imao neke rendom revolveraške obračune?
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 13:09   #1555
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Mnogo bi bilo dobro kad bi Rokstar za neku godinu izbacio RDR1 rimejk koji će se igrati na PC-u i novijim konzolama, pa onda i nastavak RDR3 sa radnjom koja prethodi dvojci, da priča bude o nastanku i usponu Dačove bande sve zaključno do haosa u Blekvoteru.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 13:31   #1556
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
nexexcalibur kaže: Pregled poruke
^ Jesi nasao
Spoiler za /:
dzina?
Spoiler za Spoiler:
Džina?? Misliš na onaj kostur u planini, lika koji priča u pećini, ili onog na drvetu što misli da je džin??


Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
A jesi li dobio tj. izradio sve moguće drangulije u igri?
I jesi li imao neke rendom revolveraške obračune?
Uspeo sam da dovršim 100%, sve što traper izrađuje sam pouzimao, čak i one dodatke od pera za Arturov šešir, ali nikada nisam uspeo da pokupim sva oružja i sve šešire, jer to stalno zaboravljam...
A što se obračuna tiče ima ih u Valentajnu i Van Hornu.

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
Mnogo bi bilo dobro kad bi Rokstar za neku godinu izbacio RDR1 rimejk koji će se igrati na PC-u i novijim konzolama, pa onda i nastavak RDR3 sa radnjom koja prethodi dvojci, da priča bude o nastanku i usponu Dačove bande sve zaključno do haosa u Blekvoteru.
https://www.altchar.com/game-news/ru...2-aOaxd2v0eyWH

Verovatno fora, ali...

NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 13:50   #1557
MidnightRunner
Član
 
Član od: 5.6.2020.
Poruke: 162
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
NastyB kaže: Pregled poruke
A što se obračuna tiče ima ih u Valentajnu i Van Hornu.
I Roudsu.
MidnightRunner je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 16:46   #1558
NastyB
Banned
 
Član od: 20.8.2007.
Lokacija: South Park
Poruke: 2.627
Zahvalnice: 164
Zahvaljeno 902 puta na 538 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Citat:
MidnightRunner kaže: Pregled poruke
I Roudsu.


Tamo nisam video. Osim ako ne računaš ono šibanje sa Rajdersima u salunu, ali tamo nema koga da izazoveš na dvoboj, kao šro su O Driskolovi u Valentajnu ili onaj lik iz birtije u Van Hornu.
NastyB je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 18:43   #1559
stevi 25
Član
 
Član od: 30.7.2007.
Poruke: 227
Zahvalnice: 52
Zahvaljeno 25 puta na 22 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Da li vredi isprobati ovo remek delo na slabijim mašinama?

Pentium G4560, 8 GB ram i GTX 1050ti.

Pretpostavljam da nije isti doživljaj na LOW podešavanjima.
stevi 25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2021, 18:54   #1560
sp01
Veteran
 
Član od: 5.9.2017.
Poruke: 900
Zahvalnice: 38
Zahvaljeno 283 puta na 205 poruka
Određen forumom Re: Red Dead Redemption 2

Наравно да вреди. Игра лепо изгледа без обзира на подешавања.


А и са том машином нећеш морати баш све на најнижим подешавањима (за 30-40фпс).
sp01 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sp01 na korisnoj poruci:
stevi 25 (23.3.2021)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Red Dead Redemption 2 Exia otpaTci 0 18.10.2016 15:11
Red Dead Redemption 2 (rumor) jonathan Akcione igre 0 10.4.2015 18:57
Red Dead Redemption za PC srksi otpaTci 3 9.4.2012 3:51
Red Dead Redemption Brzi82 Akcione igre 6 13.6.2010 0:22
Red Dead Redemption movie DylaN Kompjuteri i film 0 7.6.2010 22:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com