Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.3.2008, 0:40   #1
freeminder
Član
 
Član od: 4.2.2007.
Poruke: 264
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 159 puta na 35 poruka
Određen forumom Potrebna iskustva sa stranim hostinzima.

Evo, iskocio mi je pogodan trenutak da registrujem domen koji je dugo bio "zarobljen"....kada sam video da se moze registrovati, (tj veceras ) odmah bez ikakvih ustezanja koliko vec sutra cu ga registrovati ( neka registrant ostane nepoznat, mada chak i nije vazno )...

...elem, vec kad to uradim, mogao bih posle par dana i da uzmem neki paket i da pochnem sa izradom prezentacije....

...e sad, znam kakva je situacija na domacoj sceni, i da su ovako velike cene smesnih paketa prouzrokovane opste poznatim stanjem u oblasti telekomunikacija kod nas , tako da po meni sve i jedan domaci hosting nema sanse pored stranih hostinga...

...meni iskreno, netreba vishe ni od 500 mb, ali mi zato protok igra veoma vaznu ulogu...tako da nebi gledao nijedan hosting plan ispod 30 gb transfera mesecno...

....da li je neko od forumasa imao iskustva sa stranim hostinzima, i ako je neko imao iskustva bio bih mu zahvalan ako bi to podelio sa nama...

...evo npr ja sam registrovao prosle godine kod godady-ja domen ali nisam koristio hosting i neznam kakav je po kvalitetu...npr evo kod njih za nekih 2700 dinara godisnje dobijam 10 gb prostora na hardu i 300 gb protoka mesecno, sto je veoma lepo ( ima i boljih paketa kod drgih kompanija, ali ovaj mi je nekako "legao" po pitanju ulozenog i dobijenog )

...neznam sta da radim, pa eto, bolje da se propitam na par foruma, za mishljenje i iskustva!

Unapred hvala na odgovorima!

freeminder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.3.2008, 3:56   #2
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Lightbulb Re: Potrebna iskustva sa stranim hostinzima.

Već postoji nekoliko tema sa informacijama o hostingu, budi ljubazan pa prvo pretraži ovaj podforum, pregledaj postojeće teme i pročitaj iskustva drugih korisnika, tek posle toga bi bilo smisleno da se pita za neki konkretan detalj koji te zanima...

Hvala.
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Iskustva sa LimeWire p2p programom Widowmaker Aplikativni softver 30 10.4.2011 15:45
Vasa iskustva sa ikomovim kablovskim netom Saymon Internet usluge 19 13.1.2008 21:59
CRT monitor za rad sa grafikom Kevin Grafika 25 4.2.2007 17:16
Iskustva sa USB HDD Rack-ovima joda Nosači podataka 6 28.8.2006 13:11
veliki problem sa nec 4550 dvd-om uplasenko Nosači podataka 10 4.4.2006 19:18


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:17.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com