Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Strateške igre

Strateške igre Potezne i real-time strategije...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 10.6.2006, 2:20   #141
VMedic
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Poruke: 186
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 7 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
Dobro je sto ima i takvih ljudi.
A kakvih sve fanatika za War 3 ima....
Imam druga koji stvarno dobro igra.... i on igra dotu na battle netu, kad jedan lik pise 5 vs 1 no newbies... I moj drug normalno udje, kad ovaj razbiije sam njih petoricu, koji su po prici mog druga igraci slicni njemu... Svaka mu cast
SLuchajno sam pogledao ovu temu....ok svako ima svoj ukus ALI...ovo gore sto si napisao NEMA SANSE...svako ko je odigrao Dotu vise od 10 puta zna da ovo jednostavno NE BIVA...zbog ovakvih nauchno-fantastichnih pricha,ljudi stichu razne glupe predrasude, prvo probaj pa onda sudi...1 na 5 je nemoguce dobiti protiv osrednjih igracha, a ne protiv nekih noob-ova...SVASTA...tvoj drug ochigledno ne igra toliko dobro koliko ti mislis....
Sto se tiche Dote, da li neko od cas ima dalek pojam koliko truda treba uloziti da bi se ovakva jedna mapa napravila ?
Nije to samo puko lupanje po opcijama editora,nego je tu ukljuchen dobar deo programiranja...da bi se sve izbalansiralo,stvorile custom magije i custom trigger-i,potrebno je mnoooooooooooogo truda....za to treba postovati tvorce i kreatore dote...inache,DotA je danas popularnija kod nas od Counter-a....ko ne veruje,neka ode u neku igraonu u centru i neka se uveri...
P O Z
VMedic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 9:27   #142
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
VMedic kaže:
SLuchajno sam pogledao ovu temu....ok svako ima svoj ukus ALI...ovo gore sto si napisao NEMA SANSE...svako ko je odigrao Dotu vise od 10 puta zna da ovo jednostavno NE BIVA...zbog ovakvih nauchno-fantastichnih pricha,ljudi stichu razne glupe predrasude, prvo probaj pa onda sudi...1 na 5 je nemoguce dobiti protiv osrednjih igracha, a ne protiv nekih noob-ova...SVASTA...tvoj drug ochigledno ne igra toliko dobro koliko ti mislis....
Sto se tiche Dote, da li neko od cas ima dalek pojam koliko truda treba uloziti da bi se ovakva jedna mapa napravila ?
Nije to samo puko lupanje po opcijama editora,nego je tu ukljuchen dobar deo programiranja...da bi se sve izbalansiralo,stvorile custom magije i custom trigger-i,potrebno je mnoooooooooooogo truda....za to treba postovati tvorce i kreatore dote...inache,DotA je danas popularnija kod nas od Counter-a....ko ne veruje,neka ode u neku igraonu u centru i neka se uveri...
P O Z
Ja to znam, ne treba mi uverenje... Inače ono gore stvarno nema smisla... Ajde 1vs3, ali ovo! Ma joooooook...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 10:58   #143
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Kaze da ih je pobedio sa onim herojem koji zaustavlja vreme... Moj drug moze da bije 5 insane botova (samo primer, mnogo je on bolji) a za ovu cetvoricu ne znam... Pa covek je napisao "NO NEWBIES"... Mada mozda su usli neki jadnici koji ne znaju da igraju misleci da ce to biti tako lako... A da vas podsetim, on dobije novca koliko svi ovi zajedno... Stvarno, dobar mi drug, ne bi me lagao...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 11:00   #144
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
epicAdrian kaže:
Pa pravi se i totalna konverzija WCIII => SC samo shto to traje vec xy godina i ne naslucuje se kad ce biti gotova
Najvise sto mrzim je to da igram neke bete i da *****a... Tako da do full verrzije necu ni da mislim da skidam ovo...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 18:54   #145
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
Kaze da ih je pobedio sa onim herojem koji zaustavlja vreme... Moj drug moze da bije 5 insane botova (samo primer, mnogo je on bolji) a za ovu cetvoricu ne znam... Pa covek je napisao "NO NEWBIES"... Mada mozda su usli neki jadnici koji ne znaju da igraju misleci da ce to biti tako lako... A da vas podsetim, on dobije novca koliko svi ovi zajedno... Stvarno, dobar mi drug, ne bi me lagao...
Pa i ja 'ladno igram protiv 5 na insane! Misliš na Nerubian Wiever-a? A ja mislio da je to najgori heroj na Doti...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 19:14   #146
epicAdrian
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 94
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
Kaze da ih je pobedio sa onim herojem koji zaustavlja vreme... Moj drug moze da bije 5 insane botova (samo primer, mnogo je on bolji) a za ovu cetvoricu ne znam... Pa covek je napisao "NO NEWBIES"... Mada mozda su usli neki jadnici koji ne znaju da igraju misleci da ce to biti tako lako... A da vas podsetim, on dobije novca koliko svi ovi zajedno... Stvarno, dobar mi drug, ne bi me lagao...
Wow, koji kralj (ne tvoj drug, vec onaj shto je odvalio 5 likova u DotA-i sam), ne mogu da verujem! (btw i was sarcastic)...

Pa jel znash ti da, osim novca, taj shto igra sam dobija i xp pet puta brzhe od ove petorice jer oni dele isti broj xp poena dok ovaj sam sve grabi (primera radi dok taj lik koji igra sam naqpi 1000xp ptsa ovi imaju tek po 200). Ne igram DotU uopshte vec vishe od godinu dana, igrao sam, pobedjivao sam i smorio sam se... Ako je taj lik toliko dobar, tj. ima "skill" shto traci vreme igrajuci DotU nek se prebaci na ladder partije i nek se tamo dokazhe... Pogledaj neke replayeve profesionalnih igracha WCIII, pa cesh tamo videti shta je znanje i umece, ostacesh bez daha, tj. jedino ako skontash o chemu se zapravo radi!

I da vas podsetim, ovo je topic namenjen WCIII kao igri, a ne DotA-i kao njenom modu/mapi/cg ili shta vec... Tako da vas molim da prestanete da poganite topic time kako DotA razbija, i slichno imate vec topice postavljene o DotA-i, nemojte ovde o tome plz... Hvala unapred
epicAdrian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 19:26   #147
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@ epicAdrian
Stvarno, ne znam sta mi bi da pominjem DOTA-u...
Gledao sam replayeve profesionalnih igraca... Kako ljudi igraju covece!
@ Redislaw
Rekao sam samo da moze da pobedi 5 insane-a, samo da bi video da nije laik.

Samo da napomenem da je TToR mod odlican. Mnogo je dobar...
Ko ima brz net, neka skida.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 21:18   #148
PAIN
Deo inventara foruma
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Krusevac
Poruke: 5.067
Zahvalnice: 557
Zahvaljeno 556 puta na 413 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
@ Redislaw
Rekao sam samo da moze da pobedi 5 insane-a, samo da bi video da nije laik.
Pa dobro, danas svako ko malo bolje igra moze da pobedi pet insane-a.Nije to tesko ali pet ali pazi LJUDI,ajd molim te.

Nego vratimo se temi.
PAIN je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.6.2006, 22:58   #149
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@ PAIN
Nisi me shvatio: Moj drug moze da pobedi pet insane-a (to sam stavio samo da bi video da nije los), a taj lik je pobedio pet njih ukljucujuci mog druga...
Videcu ima li replay (mada ne verujem) ali ce mi drug detaljno opisati kako je igra tekla, pa cu vam napisati...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 3:00   #150
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Arrow Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
@ PAIN
Nisi me shvatio: Moj drug moze da pobedi pet insane-a (to sam stavio samo da bi video da nije los), a taj lik je pobedio pet njih ukljucujuci mog druga...
Videcu ima li replay (mada ne verujem) ali ce mi drug detaljno opisati kako je igra tekla, pa cu vam napisati...
Dzabe ti je to bratac!!
Ovo je Srbija,a Srbi su poznati po tome da se hvale mnogo,tako da ti niko nece verovati dok to ne vidi svojim ocima....
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 4:02   #151
K'R' HooD
Veteran
 
Član od: 30.5.2006.
Lokacija: Wien
Poruke: 603
Zahvalnice: 90
Zahvaljeno 70 puta na 25 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Ljudi a kakva je ta dota, ja to nisam igrao... Vredi li to skidati sa neta?
K'R' HooD je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 11:14   #152
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@ vagabundo
Pokusacu da nabavim replay, rekao sam
@ K'R' HooD
Nemoj da je skidas, mnogo je zarazna, a glupa (priznajem), nego skini The Tales of Ravignation mod za Frozen Throne (ako ti je bas dosadio)... Stvarno je dobar.
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 22:19   #153
rogehpelb
Član
 
Član od: 21.11.2005.
Poruke: 165
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 21 puta na 9 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@ mmn2911 - Ah the plague has spread Ne ozbilno jedine mane TToR-a je to sto je pomalo flashy za moj ukus, a i nemoralna kolicina jedinica koju mozes da spawnujes. Ali zato su tu bozanstva (deities). Kad summonujes bozanstvo, to je gotovo kraj partije. Ja sam samo sa ,trolovskim bozanstvom Throggom, rasturio insanovu elf bazu. Sve ostalo mi je on ubio. Ali osecaj kad vidis kako tvoj deity pravi froncle od jedinica, neprocenjiv. Jedino bolje od TToR ce biti Heart of Storms, mada to sve radi jedan covek, ali zato modeli koje on pravi... Luuudilo.

Ja trenutno radim na jednoj custom mapi Warthorn, koja bi trebalo ako ispadne kako valja, quake za warcraft (posto je dota njegov caunter strike). U osnovi svidela mi se ideja igre Arena wars i pokusavam da je pretvorim u realnost. Znaci u igri nece biti unapredjenja, heroja, samo powerupovi, klanje i to dosta klanja. S undeadovima. Ko zna da li cu je stici zavrsiti s obzirom na probleme sa kompom, ali valda ce i to proci.
rogehpelb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 22:24   #154
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Braco, smarate sa dotom. Otvorite poseban topic u vezi dote i modova warcrafta ili idite na http://www.klanrur.co.yu/forum/index.php?showforum=85
ali vas molim da ovde vishe ne smarate. Da se nadovezm na nekoliko poslednjih postova: Ako neko igra dobro dotu, ne znachi da i warcraft igra dobro. Grubby ftw!

Pozdrav

@epicAdrian Imash reputaciju od mene
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 22:57   #155
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Talking Re: Warcraft III-Frozen Throne

[quote=mmn2911]@ vagabundo
Pokusacu da nabavim replay, rekao sam
Znao sam ce moj post biti pogresno shvacen, ili da ce se neko naci uvredjen...
Pazi ovako(valjda ce ovaj put biti OK),niko ti ne veruje jer pobediti u partiji 1v5 je verovatnoca 1:100000000, tako da sam ti indirektno hteo reci ne padas u vatru...
A bio sam prisutan kad je jedan lik sam pobedio 5 insa,ali je oko njega bio copor "majstora dota-e" koji su mu govorili sklapaj ovaj/onaj recept,idi tamo/vamo...
Na taj i sl. nacine moze svako pobediti(nemoj misliti da ti omalovazavam druga naprotiv),ali pobedom se treba hvaliti kada sam i bez icije pomoci uspes uraditi nesto slicno..
BTW igrao na b.net-u (uz enorman lag) jednu 5v5 partiju sa holy knight-om gde sam imao goodlike,pa koje zainteresovan da vidi neka mi javi na pm pa cu mu poslati mejlom replay i neka se sam uveri-uzgred partija je bila neizvesna do samog kraja
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.6.2006, 23:12   #156
nino
Član
 
Član od: 28.1.2006.
Poruke: 79
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 8 puta na 7 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
mmn2911 kaže:
@ epicAdrian
Stvarno, ne znam sta mi bi da pominjem DOTA-u...
Gledao sam replayeve profesionalnih igraca... Kako ljudi igraju covece!
@ Redislaw
Rekao sam samo da moze da pobedi 5 insane-a, samo da bi video da nije laik.

Samo da napomenem da je TToR mod odlican. Mnogo je dobar...
Ko ima brz net, neka skida.

gde imaju dota replayevi?

nino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2006, 14:35   #157
mmn2911
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 1.213
Zahvalnice: 256
Zahvaljeno 53 puta na 38 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

@ vagabundo
Nisam se uvredio

Ovako, drug mi je rekao da je taj lik igrao sam Faceless Void-om, da je u toku partije spojio:
1. Power Treads
2. Sange & Yasha
3. Ono sto svima okolo skida po 60hp/s
4. Ono za bash
E sada dosta o DOTA-i, malo o normalnom Warcraftu. Ima soba DOTA, ko hoce neka tamo prica...
mmn2911 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.6.2006, 23:54   #158
epicAdrian
Član
 
Član od: 30.11.2005.
Poruke: 94
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
nino kaže:
gde imaju dota replayevi?

Nismo prichali o DotA replayevima, vec o deathmatch-u 1v1..
epicAdrian je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2006, 0:18   #159
Dushan
Veteran
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: N/A
Poruke: 520
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 32 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Lepo vas molim da prestanete ovde da prichate o doti. Otvorite poseban topic za to
Dushan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.6.2006, 1:18   #160
vagabundo
Član
 
Član od: 15.12.2005.
Lokacija: Smederevo
Poruke: 245
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku vagabundo Slanje poruke preko MSN-a korisniku vagabundo
Određen forumom Re: Warcraft III-Frozen Throne

Citat:
Dushan kaže:
Lepo vas molim da prestanete ovde da prichate o doti. Otvorite poseban topic za to
Batali ih jos malo i proci ce ih ta ludorija...
vagabundo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
blizzard, dota, frozen, throne, warcraft

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DDay warcraft mapa Gorgoroth Mrežne igre 62 12.10.2008 10:13
Throne of Darkness instal problem kasapin Role-Play 4 5.5.2008 13:10
World of Warcraft Pre Paid Kartice!!! mare [bre] Mrežne igre 40 4.10.2007 21:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:33.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com