Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.6.2015, 21:13   #1
ringloW
Banned
 
Član od: 20.11.2009.
Lokacija: GB
Poruke: 98
Zahvalnice: 80
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ringloW Slanje poruke preko AIM-a korisniku ringloW Slanje poruke preko Yahooa korisniku ringloW Slanje poruke preko Skypea korisniku ringloW
Određen forumom PS now i PS4

Planiram ovih dana da kupim PS4 konzolu. Odlucio sam da proverim na netu kako funkcionise konzola i da li mogu igre sa starijih modela (PS, PS2 i PS3), da se pokrenu na PS4. Otrkio sam da je ne moguce to uciniti direktno preko diska, zato sto PS4 ne podrzava taj format diska, ali je moguce skinuti igre preko PS now, naravno da se kupe. Jos detaljnije sam to proucavao i otkrio sam da PS now nema jos u Srbiji, tako da je ne moguce pokrenuti preuzimati igre sa te aplikacije, barem za mene i sve koji u Srbiji poseduju PS4 konzolu, a imaju zelju da to ucine. Moje pitanje je, da li je moguce na jos neki nacin pokrenuti stare originalne igre za starije modele na PS4 i da li mogu nekako otvoriti nalog, da legalno kupujem igre? Jedino me to osporava da kupim tu konzolu!
ringloW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 22:09   #2
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PS now i PS4

Igra za PS NOW se ne kupuju nego se iznajmljuju na određen vremenski period,njih ne skidaš na hard disk nego ih sa sony servera igraš u takozvanom oblaku, kada usluga bude dostupna u evropi moće sigurno da se koristi i kod nas.Ne postoji drugi način da se na PS4 igraju stare igre sa predhodnih konzola.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.6.2015, 22:24   #3
mare037
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.11.2011.
Lokacija: Kruševac
Poruke: 7.286
Zahvalnice: 30
Zahvaljeno 2.448 puta na 2.073 poruka
Određen forumom Re: PS now i PS4

Mislim da treba da izvagaš oko toga da li PS4 uzimaš zbog "next-gen" ekskluziva i multiplatformskih igara ili zbog starih naslova. Ako je ovo drugo primarno, duplo jeftinije ćeš proći da kupiš PS1/2/3 konzole zajedno. Druga stvar je i ta da ti za PS Now nije potrebna konzola već samo njen DualShock 3/4 gamepad i Sony/Samsung Smart televizor.
mare037 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2016, 1:01   #4
milens
Novi član
 
Član od: 10.5.2006.
Poruke: 8
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: PS now i PS4

Nece raditi u Srbiji, trenutno radi samo u US, Kanadi i UK. Cak i ako napravis npr. UK nalog nece ti raditi jer je potrebno da imas UK credit card. Takodje iz mog iskustva treba da imas najmanje 10 mb down i najmanje 2 mb up da ti radi glatko.

poz
milens je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.1.2016, 12:34   #5
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PS now i PS4

Radi na UK nalogu,registrovao sam banca intesa karticu,i imam 10mb download,upload nije bitan toliko za ovu uslugu. Radi čak iznenađujuće dobro nema seckanja.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 9:34.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com