Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Internet > Internet usluge
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Internet usluge Provajderi, načini povezivanja...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.10.2012, 23:40   #3201
SlobaL
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 16.2.2011.
Poruke: 2.712
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 813 puta na 699 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

To ti je zaštita potrošača na delu u banana republici. Mislim da je već svima jasno da je ovde kod nas glavni poslovni moto : ovce su tu za šišanje.....
SlobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2012, 12:17   #3202
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Sad mi istice ugovor sa telekomom, ne odgovara ta cena, pa smo mislili da trazimo novog provajdera. A onda vidim net ponude. Sta je u stvari net i ko normalan ce onda da uzme click ako je net duplo jeftiniji a brzi ...
I posto mi nista nije jasno uz Net mogu i IPTV da dobijem ?
Ili je to box ?
M1L0SH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2012, 23:47   #3203
mezzano
Član
 
Član od: 1.12.2005.
Lokacija: Pertate (selo kod Leskovca)
Poruke: 394
Zahvalnice: 56
Zahvaljeno 10 puta na 9 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku mezzano
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Osbourne kaže: Pregled poruke
Posebno je ping odlican...
Doneo mi jedan klinac kompjuter da mu sredim, i rekoh da probam kakve ce brzine biti na speed testu. Evo sa njegovog kompjutera.





Za par minuta cu postaviti rezultate sa mog, sa iste konekcije.

Sa mog kompjutera




Moze li neko da mi objasni otkud ove razlike, narocito kod pinga?

Poslednja ispravka: mezzano (19.10.2012 u 0:07)
mezzano je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2012, 1:12   #3204
rellik
Veteran
 
Član od: 29.6.2007.
Poruke: 941
Zahvalnice: 215
Zahvaljeno 421 puta na 229 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Bolje si sredio njegov nego svoj
rellik je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2012, 2:52   #3205
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Dvojne cene za iste usluge i ugovore na 24 meseca

Citat:
goran i goran kaže: Pregled poruke
Kako objasniti da korisnici Telekoma za internet usluge koji su potpisali Clik ugovor pre 30dana (17.09. 2012g) na 24meseca placaju protok 16/1 4.236,00din a korisnici koji su potpisali ugovor isto na 24meseca 17.10.2012 kao Net ugovor placaju protok 20/1 2.799,00din.Jednostavno to je bio nacin da se zadrze vise cene za stare Clik korisnike bez obzira sto imaju ugovore na 24 meseca sa istom kompanijom.U normalnim kompanijama bi cene i protok za ugovore na 24 meseca bile identicne.Na duzi rok najveci gubitnik ce biti Telekom jer rukovotstvo na ovaj nacin i ovakvim poslovanjem stvara nepouzdanog partnera i za stare i za nove korisnike .
E stvarno mi tako i treba kad sam glup i potpisujem ugovor na dve godine.
Ovakav lopovluk je previse cak i za njih.
WhenDarknessFalls je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2012, 21:06   #3206
Eddie
Član
 
Član od: 11.3.2006.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 482
Zahvalnice: 89
Zahvaljeno 20 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku Eddie Slanje poruke preko Skypea korisniku Eddie
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Ovo me iznenadilo, cak i od njih je previse: kada sam sklapao ugovor za Box pre dve nedelje nisam uzeo telefon za dinar jer bas nista nisu imali od modela, i sada odem jer vidim da su dobili telefone i kad tamo druga radnica mi kaze da moram da cekam sledeci mesec da bih mogao da uzmem telefon! Tako to ide, pitala je i sefa..

A sta da radim sa novim brojem na kome ide pretplata mesec dana bez telefona?
Eddie je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2012, 23:47   #3207
Garinca
Član
 
Član od: 6.4.2008.
Lokacija: Petrovac na Mlavi
Poruke: 161
Zahvalnice: 171
Zahvaljeno 26 puta na 20 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Posto nemam drugog izbora moram da koristim Telekom ADSl.E sad imam dva pitanja ako neko moze da odgovori.Posto mi je ugovor istekao pre dve godine,da li potpisivanjem novog ugovora sticem pravo na nove *povoljnije* pakete?I sta im znaci ovo brzina do 5 Mb\s?Da li znaci da nema zagarantovane brzine?
Garinca je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2012, 0:44   #3208
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Eddie kaže: Pregled poruke
Ovo me iznenadilo, cak i od njih je previse: kada sam sklapao ugovor za Box pre dve nedelje nisam uzeo telefon za dinar jer bas nista nisu imali od modela, i sada odem jer vidim da su dobili telefone i kad tamo druga radnica mi kaze da moram da cekam sledeci mesec da bih mogao da uzmem telefon! Tako to ide, pitala je i sefa..

A sta da radim sa novim brojem na kome ide pretplata mesec dana bez telefona?
A kad odeš sledećeg meseca treća radnica će te pitati što nisi bio ovog, tako to ide i šef će potvrditi, u 100€



Citat:
Garinca kaže: Pregled poruke
Posto nemam drugog izbora moram da koristim Telekom ADSl.E sad imam dva pitanja ako neko moze da odgovori.Posto mi je ugovor istekao pre dve godine,da li potpisivanjem novog ugovora sticem pravo na nove *povoljnije* pakete?I sta im znaci ovo brzina do 5 Mb\s?Da li znaci da nema zagarantovane brzine?
Odgovor na oba tvoja pitanja je da.
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku organizam na korisnoj poruci:
Garinca (20.10.2012)
Stara 20.10.2012, 1:13   #3209
Mali Princ 81
Član
 
Član od: 14.10.2012.
Lokacija: Griechisch Weissenburg
Poruke: 414
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 52 puta na 51 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Zato i jesu ugovori na 2 godine, da te dohvate i udri, nema bežanja.
Ne znam kako rešiti ovaj monopolski problem?
Čak su se lepo i ogradili brzina do 5 Mb\s! Kad bude ocajna brzina da mogu da kažu lepo smo vas upozorili, ta reč DO čuda pravi. E pa i ja ću da vam platim do soma i po.
Nemam reči ...to samo može u ovoj čobanskoj zemlji. Bio mi drugar pre god.dana u Bukureštu. Kaže da su Rumunu u telekominikacionim uslugama otišli daleko. Tamo za oko 8 ili 9 eur dobiješ 5 Mb. Imaju 5-6 provajdera, slobodna konkurencija. Bore se za tržište i nove kupce. Oprema im je nikad savremenija, veliki kapaciteti. To je u stvari normalno u jednoj državi EU, a zamislite kako je to onda u Nemačkoj ili Engleskoj.. ma ne smem ni da zamislim. A ovde čamotinja...
Mali Princ 81 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2012, 19:43   #3210
Bole`
Novi član
 
Član od: 14.10.2012.
Poruke: 7
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Telekom ADSL

meni su smanjili brzinu. ovo mi se do sada nije desavalo. tek malopre sam video da nece torent da ide preko 200 kb/s, ali sam pomislio do samog torenta je, nema sidera ili sta vec. kad odem na speedtest i stvarno mi je smanjena brzina.

ja sam potpisao ugovor na 24 meseca u decembru 2011. mesecna cena je bila oko 1500 kinti a brzina 4 Mb/s. i sljakalo je super, iso je maksimum. s obzirom da nemam uslova ni za kablovsku, ni vajerles, bio sam prezadovoljan. ali sta im sad ovo znaci kog djavola?

naravno da nisam uzeo ugovor da procitam kad sam potpisivao, al zar ne bi trebalo da brzina ostane ista sve dok ugovor traje. nemam ja problem sa obavezivanjem na duzi ugovor, ali ja ne bih potpisao nista slicno ako sam tu nrzinu od 4 Mb/s mogo da koristim samo, hmmm, koliko, 10 meseci? i sta im znaci to smanje posle 10 meseci, zar ne bi bilo logicnije ako i imaju pravo to da urade, da urade posle 12 meseci? zato se nadam da je to samo trenutno, ako mozda popravljaju nesto negde ili prosiruju. ali da ne bih otisao tamo kod njih da im izlomim nesto, bolje da pitam da li je neko imao slicnih iskustava.
Bole` je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 1:16   #3211
Ivan452
Veteran
 
Član od: 25.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 772
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 189 puta na 152 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan452
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Evo sada sam i ja pogledao ove 'net' brzine.
Targo je opseo Beograd, nude izuzetno dobre brzine po izuzetno povoljnoj ceni. Telekom je morao da reaguje na neki nacin. I evo cega su se dosetili.
Dosta ljudi se obavezalo na 2 godine kada su nudili da dobijes vecu brzinu a da placas kao nizu. Ta akcija im je pocela krajem 2011 godine, sto znaci da imaju gomilu korisnika na uzici jos godinu dana.
Pa su oni lepo uveli 'nove pakete', zadrzali stare ovce jos godinu dana i sada ce da ubace i nove na jos 2 godine.
Svakako mnogo bolja opcija po njih nego da su starim paketima modifikovali brzine.

Nazvacu ih sledece nedelje i pitacu ih "WTF?". Kako to da placam za 6Mb/s po ceni koja je veca od one za 10Mb/s. Ne ocekujem ikakav pristojan odgovor, ali eto samo da cujem objasnjenje.

A sto se tice ovoga "do 5Mb/s". Ne garantuju brzine, nisu ih ni ranije garantovali.
To nije problem, jer ne drze onu celu infrastrukturu u svetu. Ako dodje npr do nekog zagusenja u Francuskoj na koji oni ne mogu da uticu ti neces imati 5Mb/s, a oni nista nece moci da urade povodom toga.
Ja sam njihov korisnik vec 5 godina, nikada nisam imao problem. Internet je uvek funkcionisao, pre neki dan sam imao problem sa modemom zamenili su mi ga u toku istog dana.
Da su monopolisti, jesu. Ali ovo sa uvodjenjem duplih cena je stvarno bezobrazno.

Sada sam procitao ugovor. I jedina stavka kako mozes da raskines ugovor (a da pritom ne platis) je:
Da primena ugovora steti poslovnom ugledu Ugovornih strana, dobrim poslovnim obicajima

Kako primena ovog ugovora, gde brzinu od 6 placam po ceni od 10+ predstavlja mene kao magarca steti mi ugledu i hteo bih da raskinem ugovor.

Poslednja ispravka: Ivan452 (21.10.2012 u 1:45)
Ivan452 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 1:48   #3212
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Ivan452 kaže: Pregled poruke
A sto se tice ovoga "do 5Mb/s". Ne garantuju brzine, nisu ih ni ranije garantovali.
To nije problem, jer ne drze onu celu infrastrukturu u svetu. Ako dodje npr do nekog zagusenja u Francuskoj na koji oni ne mogu da uticu ti neces imati 5Mb/s, a oni nista nece moci da urade povodom toga.
Nisu se oni sad tako izričito ogradili zbog toga, nego iz razloga što 3/4 Srbije stvarno ne može da ima te nove brzine, što zbog loše infrastrukture, retkih centrala, što zbog loših kućnih instalacija. Očekuju da im dođe i "kurta i murta" na ove brzine i cene, znaju da nema šanse da im isporuče iz tih raznoraznih razloga recimo 10/1 i onda lepo tresnu DO u ugovor i nemaju uopšte šta da se zamajavaju sa njima. Ranije su lepo imali smešne brzine po paprenim cenama, niko nije ni hteo ni mogao da uzima veće pakete, pa i ti što su ih uzimali ako se par njih i žalilo što nema brzinu koju plaća, to nije bio problem - par ih je samo i nije im trebalo DO. A sad bi bila armija u poslovnicama da se žali i sve su rešili jednim prostim DO.
Drugi razlog je IPTV. Jasan pokazatelj za to je i BOX, i tamo su stavili DO. Po jednom STB-u puštaju 5mb, i ako uzmeš 5/1 net, a većina linija ne može da izgura 10/1 znači da će ti IPTV raditi a net će ti biti DO. A ako ne daj bože imaš 2 STB-a to je 10mb samo za IPTV, u toj varijanti ne verujem da uopšte dozvoljavaju da neko uzme 10/1, verovatno puštaju 5/1 i koristiš DO. Slabo ko može da izvuče više od toga ovde.
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 1:59   #3213
Ivan452
Veteran
 
Član od: 25.7.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 772
Zahvalnice: 33
Zahvaljeno 189 puta na 152 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ivan452
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
organizam kaže: Pregled poruke
Nisu se oni sad tako izričito ogradili zbog toga, nego iz razloga što 3/4 Srbije stvarno ne može da ima te nove brzine, što zbog loše infrastrukture, retkih centrala, što zbog loših kućnih instalacija. Očekuju da im dođe i "kurta i murta" na ove brzine i cene, znaju da nema šanse da im isporuče iz tih raznoraznih razloga recimo 10/1 i onda lepo tresnu DO u ugovor i nemaju uopšte šta da se zamajavaju sa njima. Ranije su lepo imali smešne brzine po paprenim cenama, niko nije ni hteo ni mogao da uzima veće pakete, pa i ti što su ih uzimali ako se par njih i žalilo što nema brzinu koju plaća, to nije bio problem - par ih je samo i nije im trebalo DO. A sad bi bila armija u poslovnicama da se žali i sve su rešili jednim prostim DO.
Drugi razlog je IPTV. Jasan pokazatelj za to je i BOX, i tamo su stavili DO. Po jednom STB-u puštaju 5mb, i ako uzmeš 5/1 net, a većina linija ne može da izgura 10/1 znači da će ti IPTV raditi a net će ti biti DO. A ako ne daj bože imaš 2 STB-a to je 10mb samo za IPTV, u toj varijanti ne verujem da uopšte dozvoljavaju da neko uzme 10/1, verovatno puštaju 5/1 i koristiš DO. Slabo ko može da izvuče više od toga ovde.
Evo iz ugovora, bilo je od pocetka.
OGRANIČENJE ODGOVORNOSTI TELEKOMA
Član 13.
Telekom ne odgovara za zagušenje, kašnjenja iIi greške u funkcionisanju delova Interneta na koje objektivno ne može da utiče. Telekom ne
odgovara za nepravilno funkcionisanje ADSL prključka korisnika ukoliko do problema u radu ADSL priključka dođe iz razloga na koje Telekom
ne može da utiče. Telekom ne odgovara za štetu koju Korisnik nedozvoljenim ponašanjem učini trećim licima. Telekom ne odgovara za
povedu prava i sigurnost Korisnika koju na Internetu učini treće lice i ne garantuje da podaci preuzeti sa Interneta nemaju neki od
kompjuterskih virusa iIi programa koji manifestuju infektivne iIi destruktivne osobine i ne odgovara za štetu učinjenu na taj način.

Naravno, i kada je problem do njih oni mogu da se pozovu na to da 'objektivno ne mogu da uticu' i reseno.
Ceo ugovor je sacinjen tako da ni za sta oni nisu krivi.
Ivan452 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 14:15   #3214
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Nije to nista cudno, naravno da zele da se ograde od svega sto mogu. To bih i ja i ti uradio. I to rade firme po celom svetu (cime god da se bave) ograde se od svega sto mogu.

Procitao sam skoro celu temu i zelim da pitam da li vredi preci u Telekom sada, uzeti jednu od ovih novih brzina. Hteo bih da predjem iz orion-a. Prvenstveno me zanima kakvi su po pitanju:

1) stabilnosti neta (ping i brzina da budu manje vise isti)
2) korisnicki servis
3) stabilnst veze (da ne puca veza)
4) koliko brzo poprave nesto ako ne radi

Znam da ovo vec ima po temi ali mene zanima danasnje stanje i sazeto na jednom mestu. Hvala
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 15:27   #3215
Dr.Edi2
Član
 
Član od: 27.10.2011.
Lokacija: NBgd
Poruke: 200
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 44 puta na 30 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Citat:
Game fever kaže: Pregled poruke
Nije to nista cudno, naravno da zele da se ograde od svega sto mogu. To bih i ja i ti uradio. I to rade firme po celom svetu (cime god da se bave) ograde se od svega sto mogu.

Procitao sam skoro celu temu i zelim da pitam da li vredi preci u Telekom sada, uzeti jednu od ovih novih brzina. Hteo bih da predjem iz orion-a. Prvenstveno me zanima kakvi su po pitanju:

1) stabilnosti neta (ping i brzina da budu manje vise isti)
2) korisnicki servis
3) stabilnst veze (da ne puca veza)
4) koliko brzo poprave nesto ako ne radi

Znam da ovo vec ima po temi ali mene zanima danasnje stanje i sazeto na jednom mestu. Hvala
1)Stabilan i idealan za igranje uz minimalne oscilacije pinga (zato se zrtvuje onih -10%brzine)
2)Nisam ih trebao godinu i vise (toliko)
3)Samo ako nestane struje
4)Znam da ubrzaju net par sati posle potpisivanja ugovora(brzina za respekt)
ali tu je korisnicki koji mozes da cedis do mile volje ili dok ti ne poprave pokvareno ali u glavnom je problem na kraju do korisnika i njegove mreze u stanu.
5)internet ti ne podleze takozvanoj agregaciji kao kod kablovskih korisnika.Sibnu ti 15Mbs a placas 10 i super ti je dok se komsije ne nakace na net pa ti padne i ispod 8Mbs uz ludo lutajuci ping.
Dr.Edi2 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Dr.Edi2 na korisnoj poruci:
Game fever (21.10.2012)
Stara 21.10.2012, 15:30   #3216
organizam
Član
 
Član od: 31.5.2007.
Poruke: 319
Zahvalnice: 64
Zahvaljeno 89 puta na 65 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

@Ivan452
To je sasvim u redu, uobičajeno svugde. Nego ja govorim o tom bezobraznom do, to nije normalno i nije ga bilo do sada.


@Game fever
Što se prelaska kod Telekoma tiče ja sam se izjasnio da je to rizična rabota. Vidiš šta se dešava, ljudi koji su par dana pre poslednje akcije potpisali ugovor su vezani 2 godine da plaćaju manje brzine dosta više, i generalno svi stari korisnici izvise za brzine. I ti ako prelaziš, sem ako prelaziš bez ugovorne obaveze na osnovni paket, bićeš vezan 2 godine i ko zna šta sve može da im dune u glavu za to vreme. Jedino je sigurno, povećanja brzina nemoj očekivati, to se kod njih ne dešava često kao na kablu. Kabal će za te dve godine dosta odmaći od 5/1 ili 10/1. O tome toliko.
Što se ostalih stvari tiče, to je sve individualno, zavisi i od tvojih kućnih instalacija, udaljenosti od centrale, same centrale, same infrastruktre... Moj komšija do kuće muku muči, a meni savršeno radi već evo više od dve godine. Konkretno kod mene, ispada sa netom nikad nije bilo, nije štekao, besomučno sam ga ganjao i stvarno sam zadovoljan, brzina je uvek bila ona koju sam plaćao/plaćam, ping uvek 20-26/30 (mada meni to ne igra ulogu), veza nije pucala, osim kad su bili ozbiljni zastoji zbog prekida neta.
Što se korisničkog servisa tiče, to možeš delimično da zaboraviš, tamo sede neki potpuno nesposobni, neupućeni ljudi koji se ponašaju kao mašine - resetujte modem/ruter, proverite jel ste dobro povezali kablove, jel ste dobro utakli, jel kliknulo kad ste utakli i slično - to čuješ i pre "Dobar dan" (ovo znam zbog iptv-a, nisam ih ganjao zbog neta, da se ne čudiš što to pišem a gore sam napisao da nisam imao problema). I to je sve što znaju, ako ih pitaš nešto mimo toga, onda dobiješ jedno "Molim vas sačekajte koji minut" (da proguglam o čemu ti to pričaš). Što se popravki tiče, opet iz iptv iskustva (al to ti je sve isto), dva puta su dolazili istog dana (od toga jedan put mi je došao banderaš obični koji nije znao šta je šta nego je bio na vezi sa nekim kolegom, na kraju je kolega došao da sredi), jednom sledećeg dana pošto sam kasno zvao korisnički, a jednom praktično nikad nisu ni došli iako sam zvao i prijavljivao kvar svakog dana po par puta nekih 3-4 dana. Onda sam sam sredio stvar i tek nekih desetak dana nakon toga (znači kroz neke dve nedelje od prve prijave kvara) su se majstori pojavili na kapiji - ni u dvorište ih nisam pustio.
organizam je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku organizam na korisnoj poruci:
Game fever (21.10.2012)
Stara 21.10.2012, 15:31   #3217
Bujosh
Starosedelac
 
Član od: 4.1.2011.
Lokacija: Guča
Poruke: 1.946
Zahvalnice: 548
Zahvaljeno 171 puta na 144 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Bujosh
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Sve zavisi od opreme.
Bar kod mene.
-Sto se tice pinga (s' obzirom na moju udaljenost od "centrale"), solidan je.
-Veza je kod mene problem, par puta dnevno "pukne", ali to je zbog daljine a i imam prikacen IPTV.
-Ako ih zovnes danas, sutra ili prekosutra su kod tebe kuci, mada su skrti na opremi.
Bujosh je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Bujosh na korisnoj poruci:
Game fever (21.10.2012)
Stara 21.10.2012, 15:59   #3218
Packypfc
Veteran
 
Član od: 22.6.2008.
Poruke: 748
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 112 puta na 85 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Za one koji nemaju nekih alternativa ova promocija je odlična. Što se tiče ugovora na 2 godine, ako bude nekih povoljnosti u vidu povećanja brzina, verovatno će ih biti i na Boxu, a na Box uvek možeš da pređeš, bilo da si pod ugovorom ili ne. Tako da te 2 godine i nisu neki hazard.
Packypfc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Packypfc na korisnoj poruci:
Game fever (21.10.2012)
Stara 21.10.2012, 17:38   #3219
Game fever
Starosedelac
 
Član od: 3.4.2007.
Lokacija: London
Poruke: 1.330
Zahvalnice: 2.477
Zahvaljeno 283 puta na 198 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Game fever
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Koliko telekomu treba vremena da mi da opremu i ukljuci net kada predjem (imam MIK broj). Da li neko mozda ima iskustva sa tim?
Game fever je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2012, 18:13   #3220
OWERKLOKER
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2009.
Poruke: 2.557
Zahvalnice: 204
Zahvaljeno 333 puta na 310 poruka
Određen forumom Re: Telekom ADSL

Ja sam se zadrzao max pola sata u Telekomu (dosao sam sa MIK-om).
OWERKLOKER je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku OWERKLOKER na korisnoj poruci:
Game fever (21.10.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
adsl, telekom


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sezam pro adsl sokratbg Internet usluge 44 26.3.2008 12:57
aDSL stize ?! Mare-kg Internet tehnologije 0 14.9.2006 15:46
ADSL u Crnoj Gori hacker_aca Internet usluge 9 21.6.2006 14:11
Telekom ADSL Milos_SD Internet usluge 1 11.5.2006 21:14
Adsl Dingo Internet usluge 13 22.12.2005 2:03


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com