Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.1.2006, 19:09   #1
Do@ OldSchool
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Novi Pazar
Poruke: 231
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 4 puta na jednoj poruci
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Do@ OldSchool Slanje poruke preko Yahooa korisniku Do@ OldSchool
Određen forumom Help !? (igraonica - blokiranje racunara...)

Radim u IGRAONICI, Igraonica ima 10 racunara i 1 server, sledece su komponente na racunarima:

Inter CIST 3.0
Ploca Microstarova neka
Graficka : GF FX5700 256 mb
Memorija: 1 giga
HD: 80 giga MAXTOR


Problem:
Znaci ako se igra igrica nekih 3-4 sata, a kompjuter ceo dan radi, nikakav problem se na javlja dok se internet koristi a ne IGRICE, kad se igrice ukljuce onda nakon nekog vremena KOMPJUTER BLOKIRA,tako da mora da se restartuje, ili se ponekad sam restartuje, tako je skoro na sve kompjutere.

Da li bi problem mogao da bude da se mnogo processor pregreje i ono sam se restartuje, ili je do OPERATIVNOG SYSTEMA, OS je XP Proffesional.

Plus ima na sve kompjutere po 1 cooler na kucistu.

Da li treba da se kupi novi/jaci COOLER za PROCESORE pa malo da se taj problem makne ili je vec nesto drugo u pitanju?
Do@ OldSchool je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
sms za slanje preko racunara dm@ricn Programi za mobilne telefone 63 1.7.2010 20:33
Umrezavanje 2 Racunara na 2km Night Hawk Komunikacioni uređaji i umrežavanje 18 4.4.2006 14:58
TV tuner i mreža dva računara? let4mi ŠDK - Komunikacioni uređaji i umrežavanje 1 21.1.2006 20:34
Kako sa jednog racunara da instaliram program na sve ostale alien Operativni sistemi 11 20.1.2006 16:00
Potrebna pomoc pri kupovini novog racunara. Persun Šta da kupim? 18 10.12.2005 17:28


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com