Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Aparati i oprema
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Aparati i oprema Mobilni telefoni i dodaci

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 28.5.2014, 20:23   #1
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Misljenje o HTC one X

Ljudi sta mislite o ovom mobu? Htedoh da kupim nesto polovno do 60 evra preko kp i sl. (pisah pre neki dan) medjutim likovi ili mi ne salju mob ili ce mi poslati bukvu
Zato resih da se isprsim za jedan one X od jednog provereneg clana (kad je bal nek je maskenbal ) pa me zanima ima li kakvih iskustva sa ovim mobom? Posto par ljudi koje sam pitao kazu da je blagi uzas
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2014, 20:52   #2
lobanja
Veteran
 
Član od: 18.5.2008.
Poruke: 864
Zahvalnice: 65
Zahvaljeno 135 puta na 114 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

ovako ja imam lg optimus 4x(http://www.gsmarena.com/lg_optimus_4x_hd_p880-4563.php) hd koji je u sustini iste specifikacije ima kao taj one x,razlika je sto ovaj ima slot za memorisku karticu.
Evo sta sam ja primetio
greje se kad ga optereetis (igas neku igru ili pustas hd materijal)
kamera je prosecna,video zna da stalno zeza autofokus tako da ponekad ispadne mrljav.
Posto je tegra 3 ekzotican cipset za razliku od qualcomm i mediateka podrska za romove je manja odnosno imas manje romova i poneki znaju da buguju.
Za ovaj LG je prosecan fon sa 15 400 antutu rezultatom to mozes da ocekujes i od tog htc-a.
Sto se tice baterije 1 dan i krace zavisno koko ga przis,sa nekim ultra malim koriscenjem (sms,po neki kraci poziv i mozda poneka viber poruka ) mozda moze da izdrzi 2 dana.
lobanja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2014, 21:04   #3
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Ma ne bih eksperimentisao sa njim,imam ponudu za 120 ojra ok stanje dok vidim da su cene oko 150 pa navise dok su neki telefoni nize klase od one x u opsegu od 100 do 120 tako da racunam da je u svakom slucaju bolje da uzmem ovo
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 28.5.2014, 21:47   #4
Mataros
Član
 
Član od: 9.3.2014.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 307
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 55 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Imam htc one od jula koji je naslednik one x, i nisam imao ni jedan problem sa njim, i nijednom se nije zakocio niti usporio. Savetujem ti da uzmes taj one x jer je to bio najbolji telefon 2012 zajedno sa s3. GREJANJE ANDROIDA, svaki se greje pa cak i ovaj moj i s4, a o pregrevanju nemas da brines jer se android nemoze pregrejati.
Mataros je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2014, 8:36   #5
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Ma ne brinem za grejanje i moj bivsi mob se grejao pa mi nusta nije bilo dok ga nisam smrskao Narucio sam ga za 13 000,ne znam da li sam mogao bolje da prodjem
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.5.2014, 9:59   #6
Mataros
Član
 
Član od: 9.3.2014.
Lokacija: Pancevo
Poruke: 307
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 55 puta na 54 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Nisi, to je odlican telefon daj neki review kada ti stigne
Mataros je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2014, 21:58   #7
srđan obradović
Član
 
Član od: 26.9.2013.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 193
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 28 puta na 26 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Uhh, polovnjaci:*) Prodao sam pre više godina par polovnjaka, ispravnih i sve to, ali nikada nisam imao hrabrosti da kupim neki.:-!
srđan obradović je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.5.2014, 22:00   #8
worldwideweb
Član
 
Član od: 16.5.2010.
Lokacija: Omicron Persei 8
Poruke: 379
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 12 puta na 12 poruka
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Ja jesam dosta,ali ovo nisam ocekivao niti doziveo,od lika koji ima puno pozitivnih i bez negativnih,steta sto ima do njega 200-250 km inace...ne smem ni da pomislim...
worldwideweb je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.6.2014, 16:08   #9
wolf 87
Član
 
Član od: 11.4.2009.
Lokacija: Jagodina
Poruke: 353
Zahvalnice: 108
Zahvaljeno 56 puta na 45 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku wolf 87
Određen forumom Re: Misljenje o HTC one X

Ljudi, ne bih sad da dolivam so na ranu ali zasto se upustate u trgovinu na kp,limundu i slicno?Idite na pc axe ili benchmark forum,pa ako tu na oglasima ne nadjete ono sto vam odgovara jurite po mobilnom svetu ali tada insistirajte na licnom preuzimanju.Ili ako vec uzimate pouzecem recite da cete doci po telefon licno,cisto da vidite kako ce se prodavac postaviti.Ako krene da vrda odustanite od kupovine. I ne uzimajte one donete iz Svajcarake,bez opreme ili samo sa punjacem. Ti telefoni su 90% kradeni i to ovde,navucicete bedu na vrat.Ostacete bez telefona a i bez para.
A i takve ljude ne razumem.Ja recimo imam Idol X sa pokvarenim digitajzerom,tj touch.Touch ima posebno da se kupi ali nijedan serviser se ne usudjuje da menja samo touch na njemu jer postoji velika sansa da naprsne displej prilikom odvajanja.Oglasim ga za 100e ,reko ako neko nadje majstora neka mu je alal.Zvalo me jedno 30 ljudi,svi bili prilicno zagrejani i mogao sam lagano da utopim telefon( jedan nudio 110e) ali sam svima rekao da se ne zalecu i da prvo nadju servisera pa cemo se lako dogovoriti.
wolf 87 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Potrebna pomoc oko misljenje o ovom modelu laptopa koshke Prenosni računari 9 15.4.2013 12:07
Treba mi strucno misljenje o mojoj konfiguraciji i apdejtovi za nju ? :) Bacone Grafika 13 16.4.2012 1:32
Molim misljenje za kuciste i maticnu plocu anonimus ŠDK - Osnovne komponente 5 8.1.2012 17:14
Konfiguracija - vase misljenje??? Vladimir Majakovski Šta da kupim? 46 25.12.2007 12:37
Misljenje o ovom laptop-u Marko069 Šta da kupim? 9 10.4.2007 21:20


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 16:49.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com