Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.3.2015, 13:45   #181
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.155
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.056 puta na 1.270 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Free promocija ove nedelje za Arena Comander module sa free flight-om i jos par modova

Code: SXSWFREEFLY2K15 ovaj kod ukucajte na doticnoj (link) promo stranici

https://robertsspaceindustries.com/pr...

Klient je tezak nekih 20 GB
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.3.2015, 14:29   #182
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Šta je hardverski potrebno za to, da li je neophodna DirectX 11 grafička?
Koliko često oni daju ovako u javnost neke module i kakvi su opšti utisci? Ja sam podržao projekat ali ne pratim puno oko njega jer koliko sam shvatio to još dugo neće izaći.
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2015, 10:55   #183
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Ovo što sam ja odigrao za vikend je na mojoj mašini radilo sasvim korektno, i ako tako bude radio i konačni proizvod biću zadovoljan.Do duše, free flight i onaj swarm sa par neprijatelja verovatno i nije baš merodavan.Moram priznati da mi se svidelo ono što sam video i da sam se uželeo WC-a i Privateer-a.Instalirao sam odmah posle X-Rebirth, ali me nije držalo.Ne znam kakva je Elite Dangerous u odnosu na ovo i vredi li je kupiti...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.3.2015, 12:08   #184
rendzer25
Veteran
 
Član od: 1.1.2006.
Poruke: 957
Zahvalnice: 119
Zahvaljeno 234 puta na 150 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Ništa još od Frelancera nije izašlo da me je privuklo iz ovog žanra, a ceo univerzum je bio spakovan na jedan CD-rom, a lepši univerzum nisam ni kod novijih naslova viđao, sve te uber specifikacije mogu da budu samo otežavajući i frustrirajući faktor ako igra ne bude zabavna.
rendzer25 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.3.2015, 22:24   #185
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Star Citizen zaživio u verziji 1.1
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.3.2015, 8:47   #186
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Hmm.. kako neka igra koja je u beti i nije zvanicno izašla izadje u verziji 1.0 ? A sad kao i u 1.1. Kakav misleading.
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 22:37   #187
night
Veteran
 
Član od: 7.6.2007.
Lokacija: Niksic
Poruke: 842
Zahvalnice: 177
Zahvaljeno 99 puta na 70 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
m1aden kaže: Pregled poruke
Ovo što sam ja odigrao za vikend je na mojoj mašini radilo sasvim korektno, i ako tako bude radio i konačni proizvod biću zadovoljan.Do duše, free flight i onaj swarm sa par neprijatelja verovatno i nije baš merodavan.Moram priznati da mi se svidelo ono što sam video i da sam se uželeo WC-a i Privateer-a.Instalirao sam odmah posle X-Rebirth, ali me nije držalo.Ne znam kakva je Elite Dangerous u odnosu na ovo i vredi li je kupiti...
ED je zakon za ovo holivudsko šarenilo, mada ne mogu da kažem da fajt nije odrađen UBER u SC.Samo čekam neku jaču optimizaciju, jer ako ovako ostane, trebaće 980-ke x2
night je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.3.2015, 23:06   #188
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
night kaže: Pregled poruke
trebaće 980-ke x2
Dok SC izađe trebaće 3x1080-ke
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 0:29   #189
Leon da Vinci
Član
 
Član od: 12.1.2006.
Poruke: 262
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 66 puta na 34 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Pročitah ovde i da će klient biti 100gb.
Leon da Vinci je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 10:15   #190
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.546
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

pa ako je za ovo malo što su pokazali potrebno 20GB...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.3.2015, 10:23   #191
galebns
Starosedelac
 
Član od: 13.3.2006.
Lokacija: 0,0,0
Poruke: 2.662
Zahvalnice: 1.652
Zahvaljeno 696 puta na 483 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Mogli bi neki kupon za 50% popusta na SSD da udele pri kupovini SC.
galebns je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku galebns na korisnoj poruci:
<S2N><Mefisto> (26.3.2015), JAZO (26.3.2015)
Stara 26.3.2015, 18:40   #192
<S2N><Mefisto>
Veteran
 
Član od: 24.5.2010.
Lokacija: Lazarevac
Poruke: 672
Zahvalnice: 240
Zahvaljeno 193 puta na 104 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
galebns kaže: Pregled poruke
Mogli bi neki kupon za 50% popusta na SSD da udele pri kupovini SC.
Pa biraj ili ssd ili brod u igri od 240 $ aka 2 meseca igranja..no iz iskustva znam de ce biti 5 meseci igranja za taj brod....uzgred gledam kilpove..Brodovi u borbi ne lete nego se krecu i vrte ,bice to jos jedno lepo nasminkano djubre...inace igra ubija po pupulaciji Funbojsa...znaci par exelans prilika za trolovanje koja se ne propusta..to je jedino sto me uzbudjuje u vezi ove mega prevare...
<S2N><Mefisto> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2015, 7:34   #193
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.110
Zahvalnice: 4.320
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Meni nije jasno šta prave toliko dugo sa toliko novca.
Do sad su mogli da imaju beta/final verziju i samo da šibaju apdejtove igračima.
Ali neee.. Muzi.

Iskreno sam se primio kao mladi majmun kada je krenula priča, ali sada mi ovo sve smrdi samo tako. Ako onoliki novac propadne, biće šteta.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.3.2015, 10:01   #194
marko13
Član
 
Član od: 13.7.2008.
Poruke: 291
Zahvalnice: 148
Zahvaljeno 84 puta na 57 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Isto sam i ja razmisljao. Toliko love i samo odlaganja. Malo je falilo da se zalepim i kupim neki brod sada. Ali neka! Da vidim ja finalni proizvod ako ga ikada i bude!!
marko13 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2015, 0:18   #195
branko78
Član
 
Član od: 17.5.2007.
Lokacija: Petrovac, Srbija
Poruke: 499
Zahvalnice: 23
Zahvaljeno 21 puta na 21 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Kad sam video prve vesti da se Chris Roberts vraca u game i da zeli da napravi WC u open space online mmo stilu odusevio sam se, ali cim sam odgledao onaj prvi video na kome mi je on izgledao vise kao klosar kome fali love za crack nego kao game developer u mene se uvuko crv sumnje. Ovo sad sto rade - prodaju vaporware i od toga prave medijski cirkus mi jos vise smrdi. On je navodno bio u filmskoj/tv industriji sve ove godine valjda mu zato i idu od ruke ovi video/reklamani spotovi jer neznam kako drugacije da nazovem sve to sto se desava ali sve to mogu da se kladim kosta vise nego sam development. Skrcace gomilu para na marketing, sklepace nesto prosecno i pustice ga niz vodu - prema nijagarinim vodopadima. Ako pak igra bude stvarno dobra onda ce se placati suvim zlatom a ne evrima, to kazem zato jer evo opet novi spaceship koji kosta 250$ a ko je citao pledge pakete u njima je navedeno nekoliko meseci hull insuranse-a (osiguranje brodova). Moja pretpostavka free igraci nece imati hull insurance a oni koji plate mesecnu pretplatu ce imati i tako free igrac kad "pogine" gubi brod koji je vozio automatski - dok onaj koji plati moci ce da se nekako respawnuje ili sta vec. Sve u svemu moj duboki naklon LoL-u kao free igri a u isto vreme pozadinu okrenucu najverovatnije SC-u po svemu sudeci. Realno mislim da ako igrac kupi brod (kesh ili in-game krediti) treba da ga ima zauvek (kao championi u LoL-u npr.) a neki kozmeticki itemi mogu biti izvor prihoda a ne nekakav hull insurance.

Btw Star Conflict je dobio neku vrstu open space-a kroz koji se moze provozati ali je to samo "par instanciranih lokacija".
branko78 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2015, 20:04   #196
Grotar
Član
 
Član od: 7.4.2010.
Poruke: 385
Zahvalnice: 26
Zahvaljeno 245 puta na 97 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
branko78 kaže: Pregled poruke
Kad sam video prve vesti da se Chris Roberts vraca u game i da zeli da napravi WC u open space online mmo stilu odusevio sam se, ali cim sam odgledao onaj prvi video na kome mi je on izgledao vise kao klosar kome fali love za crack nego kao game developer u mene se uvuko crv sumnje. Ovo sad sto rade - prodaju vaporware i od toga prave medijski cirkus mi jos vise smrdi. On je navodno bio u filmskoj/tv industriji sve ove godine valjda mu zato i idu od ruke ovi video/reklamani spotovi jer neznam kako drugacije da nazovem sve to sto se desava ali sve to mogu da se kladim kosta vise nego sam development. Skrcace gomilu para na marketing, sklepace nesto prosecno i pustice ga niz vodu - prema nijagarinim vodopadima. Ako pak igra bude stvarno dobra onda ce se placati suvim zlatom a ne evrima, to kazem zato jer evo opet novi spaceship koji kosta 250$ a ko je citao pledge pakete u njima je navedeno nekoliko meseci hull insuranse-a (osiguranje brodova). Moja pretpostavka free igraci nece imati hull insurance a oni koji plate mesecnu pretplatu ce imati i tako free igrac kad "pogine" gubi brod koji je vozio automatski - dok onaj koji plati moci ce da se nekako respawnuje ili sta vec. Sve u svemu moj duboki naklon LoL-u kao free igri a u isto vreme pozadinu okrenucu najverovatnije SC-u po svemu sudeci. Realno mislim da ako igrac kupi brod (kesh ili in-game krediti) treba da ga ima zauvek (kao championi u LoL-u npr.) a neki kozmeticki itemi mogu biti izvor prihoda a ne nekakav hull insurance.

Btw Star Conflict je dobio neku vrstu open space-a kroz koji se moze provozati ali je to samo "par instanciranih lokacija".
Nalupetao si bas mnogo gluposti u ovom postu, sve sto si napisao nije tacno a to da prodaju vaporware je najveca, pa svaki dan izbacuju novi info o igri to moze da odvali samo neko ko nije ni 15 min odvojio da se informise o igri.
Grotar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2015, 20:11   #197
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
Grotar kaže: Pregled poruke
Nalupetao si bas mnogo gluposti u ovom postu, sve sto si napisao nije tacno a to da prodaju vaporware je najveca, pa svaki dan izbacuju novi info o igri to moze da odvali samo neko ko nije ni 15 min odvojio da se informise o igri.
Pa i nije se nalupetao. Klasičan PR bullshit koji se servira na svakodnevnom nivou sa tek ponečim opipljivim na svakih nedelju-dve dana. I kad kažem opipljivo ne mislim na nešto konkretno već samo nekakava ložana kojom dižu cene modula u nebesa. I to kažem ja koji svakodnevno prati RSS feedove i poprilično je upoznat kako teče razvoj Star citizena. Ovo će biti ili nešto što će pomeriti granice gejminga za par godina kad bude objavljeno ili će jednostavno biti najveća prevara ikada u istoriji Kickstartera.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2015, 22:13   #198
Paladin
Starosedelac
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 2.030
Zahvalnice: 147
Zahvaljeno 207 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
Neutrino kaže: Pregled poruke
I to kažem ja koji svakodnevno prati RSS feedove i poprilično je upoznat kako teče razvoj Star citizena.
Pošto ja ne pratim da pitam, zna li se bar okvirno kad bi igra mogla izaći?
Paladin je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.3.2015, 22:20   #199
Neutrino
Deo inventara foruma
 
Član od: 17.6.2011.
Poruke: 7.336
Zahvalnice: 94
Zahvaljeno 3.334 puta na 2.010 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Citat:
Paladin kaže: Pregled poruke
Pošto ja ne pratim da pitam, zna li se bar okvirno kad bi igra mogla izaći?
Za sada kao najzvaničnije informacije pošto je to najsvežiji intervju sa Robertsom.

http://www.polygon.com/2015/1/21/786...in-2015-shares

Citat:
The beta for the Star Citizen FPS will release in Spring 2015, along with the beta of the "planetside" product. Then, that same summer, the Arena Commander product will be upgraded to a 2.0 version, complete with ships that allow for multiplayer crews. Then, in the fall, the first episode of Squadron 42 will be released. By the end of 2015 backers can expect to play the alpha of the persistent universe, leading up to an eventual 2016 commercial launch of the game.
Problem je što već kruže nezvanične glasine o odlaganju za 2016. a igra je trenutno nakupila oko 90 miliona u donacijama.
Neutrino je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.3.2015, 9:14   #200
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Star Citizen

Ne zna se koji su veci carevi roberts koji konstantno postavlja nove ciljeve ili likovi koji mu konstantno uplacuju nove donacije.Pa ko pametan bi u ovom slučaju rekao: "nemojte mi uplaćivati više novca imam dovoljno da završim igru" kad vidi da mu lova non stop kaplje.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Goldfinger na korisnoj poruci:
<S2N><Mefisto> (30.3.2015)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Star Trek Excalibur Ghost Simulacije vožnje 0 3.5.2011 14:01
'Ajmo, menadžeri! huligan Upravljačke simulacije 1131 10.3.2010 23:17
Star Wars: The Clone Wars - Republic Heroes dzonihsv Akcione igre 18 29.10.2009 19:26
Star Wars Battlefront III Partybreaker Akcione igre 5 25.1.2009 20:11
Star lines alesandro Fotografija 12 13.10.2008 15:39


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:59.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com