Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 12.12.2008, 22:37   #1
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom The Dark Eye - Drakensang

Nemacki developeri su izbacili englesku verziju demoa, full bi trebalo da se pojavi uskoro. Igra bar po gameplay videu "smrdi na hit" .
Nemacka verzija je bazirana na pen&paper RPG, je izasla ranije.
Neke od slika :




http://www.pcgameshardware.com/&menu...=651209&page=1

pcgameshardware je objavio system rec. koji ako ne lazu izgleda ovako

To be able to visit the world of Drakensang you should have atleast a Pentium 4 with 2.4 Gigahertz or an equal CPU as well as a graphics card like a Geforce 6600 GT with 256 Megabyte video memory. Users of Windows XP should have atleast 1,024 MiByte RAM, while Vista needs 1,536 MiByte for the 32 bit version. Vista x64 needs even more - 2 GiByte RAM are necessary.

The recommended system requirements are: A Dual Core processor with 2.6 Gigahertz and a Geforce 8600 graphics card or better. Since Drakensang seems to be quite hungry for RAM the recommendation for XP is 2,048 MiByte already, while owners of Vista need 2,560 MiByte.

Na Youtube ima dosta gameplay videa, grafika je sasvim ok, animacija likova solidna.
Jedino demo koji sam skinuo 2 puta nece da radi
Izbacuje poruku da mi mozda smeta soft modem, koga naravno nemam ?
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 9:29   #2
djuras
Član
 
Član od: 16.8.2006.
Poruke: 255
Zahvalnice: 157
Zahvaljeno 65 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

deluje zanimljivo, kad bi trebalo da izadje?
djuras je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 18:16   #3
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Februar 2009. Mada otprilike u isto vreme kad i Dragon age, sad koliko je to pametno ? Izgleda da nemci imaju dosta samopouzdanja, U nemackoj je prosao odlicno best rpg 2008 i sl. Ima tu verovatno i malo lokal patriotizma al opet ...
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 18:37   #4
La.Prestige
Starosedelac
 
Član od: 24.8.2008.
Lokacija: Vienna
Poruke: 1.865
Zahvalnice: 634
Zahvaljeno 461 puta na 290 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko AIM-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko MSN-a korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Yahooa korisniku La.Prestige Slanje poruke preko Skypea korisniku La.Prestige
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Ne mirise mi na dobro,cim ja ovako mala zahtevnost..
La.Prestige je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 18:58   #5
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Cuj ti njega, e da si nam ti ziv i zdrav, a kada je majke ti velika hardverska zahtevnost mirisala na dobro
Eno vidi Mount&Blade, grafika je matora, ali gameplay ubija. Ovde em je grafika lepa em, pa, za dalje ne znam cekam da se demo skine
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 20:45   #6
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
Cuj ti njega, e da si nam ti ziv i zdrav, a kada je majke ti velika hardverska zahtevnost mirisala na dobro
Eno vidi Mount&Blade, grafika je matora, ali gameplay ubija. Ovde em je grafika lepa em, pa, za dalje ne znam cekam da se demo skine
Ako ti proradi demo javi kako si uspeo da pokrenes posto kod mene tripuje neki sound problem zbog "soft modema" nesto nebulozno.

Poslednja ispravka: Maladikt (13.12.2008 u 22:54)
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 20:53   #7
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Ja instaliro, pokreno i sve radi
Igra ima finu grafiku na mojim settingsima (neki medium, sta vec), poput Witchera i NWN2. Setao sam malo gradom pokupio par kvestova i drugaricu amazonku, otiso u sumu da bi me sabila dva boara (igrao sam sa battlemage-om) Moracu da malo prostudiram combat sistem, pa cu da javim dalje utiske.
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 21:10   #8
GaleOm
Veteran
 
Član od: 7.11.2005.
Poruke: 808
Zahvalnice: 350
Zahvaljeno 268 puta na 153 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

@ANDROSS
Na kom jeziku je igra, nemackom ili engleskom?
GaleOm je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2008, 21:17   #9
nikos
Član
 
Član od: 11.4.2007.
Poruke: 176
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 47 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Citat:
ANDROSS kaže: Pregled poruke
Ja instaliro, pokreno i sve radi
Igra ima finu grafiku na mojim settingsima (neki medium, sta vec), poput Witchera i NWN2. Setao sam malo gradom pokupio par kvestova i drugaricu amazonku, otiso u sumu da bi me sabila dva boara (igrao sam sa battlemage-om) Moracu da malo prostudiram combat sistem, pa cu da javim dalje utiske.
Sa kog sajta si skinuo demo ja sam ga skinuo 2 puta i isto .

inace igra na nemackom je izasla u full vec nekoliko meseci a za sada je samo english demo.
nikos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nikos na korisnoj poruci:
GaleOm (13.12.2008)
Stara 13.12.2008, 21:22   #10
Andross
Kekule Mekule
 
Avatar korisnika Andross
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 4.129
Zahvalnice: 649
Zahvaljeno 1.348 puta na 690 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Andross
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Demo je na engleskom, instalacija ima 500 MB oko 1,2 GB na hardu.
Drakensang Demo Download
Andross je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Andross na korisnoj poruci:
GaleOm (13.12.2008)
Stara 14.12.2008, 2:44   #11
darthmajor
Član
 
Član od: 3.11.2005.
Poruke: 303
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 6 puta na 6 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Dosta je NWN-lika borba i prilicno slozen sistem likova, bice dosta zanimancije kod levelovanja Prilicno je interesanta samo nemam volju da ulazem puno vremena posto je demo pa ce me ionako samo iznervirati kad se prekine >.> U svakom slucaju bice mi melem na ranu kad ne budem mogao igrati dragon age ^^

Btw glupe li reakcije "ne mirise na dobro mala zahtevnost" oO Zar smo toliko navikli da nam serviraju neoptimizovan trash da igra sa solidnom zahtevnoscu isapada "sumnjiva"?
darthmajor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku darthmajor na korisnoj poruci:
DeCoy (14.12.2008)
Stara 5.1.2009, 22:35   #12
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Evo malo slika iz demoa:



Jos malo slika:


Poslednja ispravka: Maladikt (6.1.2009 u 0:56) Razlog: spojene poruke
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku testera na korisnoj poruci:
Ketchua (27.2.2009), shrafko (27.2.2009)
Stara 26.2.2009, 13:03   #13
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Pojavila se i cela igra na engleskom kod svih distributera.. teška oko 4 GB.
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Andross (26.2.2009)
Stara 26.2.2009, 13:58   #14
N_i_k_o_l_a
Veteran
 
Član od: 4.12.2005.
Lokacija: in a galaxy far, far away....
Poruke: 626
Zahvalnice: 16
Zahvaljeno 225 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

instalirana zauzima oko 8 GB na hardu (4gb + 4gb hi res teksture)
N_i_k_o_l_a je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku N_i_k_o_l_a na korisnoj poruci:
shrafko (26.2.2009)
Stara 27.2.2009, 1:03   #15
Ketchua
Basterd...
 
Član od: 26.1.2006.
Lokacija: BG
Poruke: 1.975
Zahvalnice: 1.113
Zahvaljeno 906 puta na 546 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ketchua
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Ovi testerini shotovi deluju veoma privlacno...
Ketchua je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 3:13   #16
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Prvi utisci nakon 20ak minuta igranja su vrlo dobri

Sys. req:Instalacija: oko 4GB
Na disku: oko 4 GB, ili 8,2 GB ako se odlučite za dodatne teksture visoke rezolucije (obuhvaćene installerom od 4 GB).

Odmah na početku da kažem nešto što će obradovati većinu igrača koji nemaju zveri od računara od 1000+ EUR - igra je jako dobro optimizovana. Prvo sam setovao sve na max (16:10, AA 4x, Shadows na High, itd.) i FPS je bio sasvim prihvatljiv (u proseku 35-45 FPS na otvorenom, 20-30 u toku veće bitke), posle stavim AA na 2x i isključim senke i FPS je maltene zakucan na 60 (na 5600+ X2, 8800GT i 3 GB Rama). Nemci, svaka čast, odličan posao (počnite da dajete lekcije onim diletantima iz Rockstara koji rade portovanje na PC).

Dalje, grafika nije cutting edge ali je sasvim prihvatljiva.. i ne samo to, vrlo je prijatna za oko (što se može videti na shotovima kolege testere) - nije se išlo na beskompromisan fotorealizam, već na grafički prikaz koji se sasvim dobro uklapa u ovakvo fantazijsko okruženje. Neke stvari su urađene i znatno iznad proseka - npr. reke. Prosto neverovatno kako su dobro uradili mreškanje vode na površini reke koja nosi lišće dok odbija sučeve zrake, a sve to povlači sasvim prihvatljivu hardversku zahtevnost. Mislim da je sasvim dovoljno da kažem da sam u jednom trenutku parkirao svog Warriora pokraj obližnje rečice i onda kao budala gledao u istu sledećih par minuta Još jedan jako dobar detalj su sitnice koje su programeri ubacili u igru - videćete jata ptica koja preleću nebo (i cvrkuću), muve koje se roje oko vašeg avatara kad zagazite u obližnji šumarak (i zuje). Lepa atmosfera, nema šta

Zvuk je u rangu sa grafikom - dobar. Prvo, jako mi se dopala muzika koja ide uz Credits - eteralan ženski vokal koji peva uz harfu i daire savršeno dočarava ovakvo epic fantasy okruženje. Battle music je nešto slabija (ne i loša), a isto se može reći i za voiceover NPC-jeva. Moram priznati da sam se plašio što se lokalizacije na engleski tiče kad sam video da su naziv igre Drakensang: Das Schwarze Auge preveli sa Drakensang: The Dark Eye (a trebalo bi "black"), ali sam pogrešio. Prevod je sasvim korektno odrađen.. tu i tamo se provuče po koja slovna greška, ali ništa strašno. Voiceover nije urađen za sve što NPC-jevi izgovaraju (instalacija bi onda bila duplo veća), već obično kažu prvu rečenicu/nekoliko rečenica a posle se razgovor čita iz text-boxa pored zumirane animaciju NPC-ja (nažalost, pokreti usana nisu sinhronizovani sa rečima, ali tome se može progledati kroz prste).

E sad, da zađem malo u sitna crevca...

Ovo je cRPG. Ovo nije action-RPG, ovo nije wanna-be RPG, ovo je onaj pravi RPG, sa kompleksnim pravilima za razvoj lika, desetinama (ma koje desetine.. tridesetinama skillova), gomilom klasa i sve što ide uz to (svi mi koji volimo NWN, BG, Arcanum - skačimo od sreće ). E sad, (mali problem) je u tome što ovo nije DnD i ovde nema D20.. ovde su implementirana RPG pravila nemačke table-top igre. Drugim rečima, ne gine vam zbun na licu kad vidite skillove kao što su "dwarfnose", "streetwise", "human nature", itd. Srećom, za skoro sve je moguće dobiti detaljno objašnjenje desnim klikom.
Ovakav za nas neobičan sistem pravila reflektovan je i izborom klasa.. ovde nemate Paladine, Barbariane, Necromancere... Ovde vam se većina klasa deli na 3 podklase, što dalje utiče na rasu/prednosti/penale. Npr. klasični "šibadžija" ima tri otelotvorenja: Warrior (sword bonus), Archer (sa karakteristikama: judge distance i melee penalty) i Soldier (lore penalty), a tu si i pojedinačne razbijačke klase (bez podklasa) kao što su Pirate i Amazon (naravno, Amazonka je isključivo žensko, preferira mobilnost umesto teškog oklopa, itd..). Dalje, "lopuže" se dele na Rogue (karakteristike: good looking i nature talent penalties), zatim Burglar (haggle bonus, Dagger sense) i na Thief (dagger bonus, Perception bonus). Čarobnjaci se diferenciraju na Battlemage, Healing Mage i Chameleon (tj. iluzionista), mada ima još par drugih podklasa sa većim ili manjim magijskim uplivom. Sve u svemu, klasa+podklasa ima 20, sa mogućnošću kastomizacije sopstvene klase. Nažalost, nema izbora fizičkog izgleda avatara, već postoji samo po jedan model za muškarca i ženu. Dobra fora je (kao i u NWN2) da ukoliko ne možete da se setite adekvatnog herojskog imena za vašeg pulena, imate mogućnost izbora jednog od malog miliona ponuđenih rešenja - ja završih kao Travin of Falcongrove

E sad.. kao što rekoh, ovo je kompleksna igra, pa da kažem i par reči o statistikama... Prvo, tu su atributi (Courage, Cleverness, Intuition, Charisma, Dexterity, Agility, Constitution i Strength) koji utiču na skillove (koji se ovde zovu talenti). E sad, za razliku od DnD-a gde obično samo jedan atribut utiče na određeni skill, ovde na svaki skill uvek utiče po 3 atributa, podižući fine-tuning vašeg protagoniste na n-ti nivo.

Dakle, što se skillova/talenata tiče, oni se dele na:
Physical (power, perception, dwarfnose - nalaženje skrivenih lokacija, vrata, kovčega s blagom, itd..), Nature (animal lore, traps, survival,...), Lore (streetwise - koliko dobro se snalazite u urbanim sredinama, treat poisons, treat injuries, itd..), Social (seduce, etuiqette, itd).

Zatim imate Combat talente (veština mlaćenja sa mačevima, bodežima, lukovima, itd), pa onda povezano sa tim i Special abilities (npr Mighty blow za ratnika, koji je kasnije moguće unaprediti u Knock Down ili Roundhouse (po izboru) a zatim to dodatno unaprediti u Strike of Wrath, ukoliko vaš avatar ima odgovarajuće statistike). Ovde navodim samo jedan primer, a ima ih bar deset (rekoh ja da je kompleksno).

(to be continued)

Poslednja ispravka: shrafko (28.2.2009 u 14:13)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 15 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Andross (27.2.2009), DeCoy (27.2.2009), draske73 (2.4.2009), Eni (28.2.2009), goodlikesweeper (27.2.2009), Ketchua (27.2.2009), Mare911 (27.2.2009), Mario Pavićević (27.2.2009), Marko Belsak (28.2.2009), NSadian (13.4.2009), polarnimeda (27.2.2009), Shlaymara (10.3.2009), Vuckovic Veljko (15.3.2009), Wolverine (24.3.2009), zokocx (28.2.2009)
Stara 27.2.2009, 3:48   #17
shrafko
Starosedelac
 
Član od: 5.8.2007.
Lokacija: Podunavlje
Poruke: 1.801
Zahvalnice: 1.577
Zahvaljeno 1.322 puta na 598 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku shrafko
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

(continued)

Tu su i Magic talents (sa svojim pod-skillovima) a postoji i Recipe book (sa receptima koji se odnose na tri različite oblasti - alhemija, kovanje oružja i izrada lukova i samostrela).

Naposletku, tu su i Vitality (tj. HP), Astral Energy (tj. Mana), Endurance i Resist Magic.

Dobro, znam da sam smorio s detaljima , daj da pređem malo na gameplay:

Prvo, način interakcije / raspored barova/minimapa, itd.. sve je vrlo slično NWN serijalu - što je jako dobro, osećaću se "kao kod kuće", dovoljno mi je što moram da naučim sve one skillove.. Borba je pseudopotezna, postoji mogućnost pauziranja i izadavanja komandi, moguć je i izometrijski pogled i over-the-shoulder camera (kao u Witcheru) i kretanje je ili preko LMB ili preko WASD tastera.. pa šta kome više odgovara. Pošto ovo nije tužan pokušaj približavanja cRPGa širokim narodnim masama i one-man-army pristupa (koji ja toliko mrzim, ništa bez družine ), imaćete i ovde sledbenike, max. vi + 3 (neki mogu da summonuju minione, znači zagarantovana je masovna krljačina). Kontrola družine gotovo da je identična kao u NWN-u/BG-u, sa sve prikazanim portretima sa desne strane, ispod kojih se nalazi i skale koje pokazuju HP, Manu i Endurance, ali i jako zgodna stvarčica koja simbolizuje mač/štit itd, a koristi se za setovanje ponašanja (aggressive/defensive, itd.) "on the go".

Dalje, izuzetno mi se sviđa što su poklonili pažnju lore-u - za svaki item možete dobiti odgovarajući opis, i to ne samo koliki DMG nanosi, već i kraći istorijat (a-la BG), a ne kao u F3 gde samo stoji "Chinese Assault Rifle" i to je kraj (Bethesda, stidi se, ugledaj se malo na Nemce). Kada krene fajt (a kretaće, i to često), rola se hit/critical, uzimajući u obzir sve relevantne parametra (kao u DnD). Isto važi i za branje biljaka koje ćete koristiti da mućkate napitke (npr, čak i ako maksimalan broj poena spucate u odgovarajući "vrtlarski" skill, ako zarolate critical miss, biljka će biti uništena), džeparenje, speech checkove, itd.

Što se tiče levellovanja - nivoa ima max. 20 a poene zarađujete ne samo makljažom i ispunjavanjem questova, već izgleda i određenim skill-checkovima.. na početku sam naterao jednog oficira da mi kaže par reči o sebi, i kao nagradu dobio par skill poena. Ovaj fazon je u suštini jako dobar, pošto vas motiviše da odradite/razgovarate/promuvate se svuda a ne samo da otaljate posao. Inače izgleda da questova ima sasvim dovoljno, pošto sam već u prvih 10ak minuta nabasao na 5-6 quest givera. Sve se beleži u jako detaljan journal, tako da bez brige - uvek ćete znati koji questovi su tekući, šta ste failovali, šta se uspešno priveli kraju, itd.

Naravno, ne bi bilo fer a da ne spomenem i par mana (ili bar "pustih želja") -bilo bi dobro da je okolina interaktivnija (npr. da se može ući u svaku kuću), da uz igru dolazi i poveliki manual, da za grafičke izmene nije potreban restart igre - mada su učitavanja jako brza pa to ne predstavlja veliki problem, itd.. . Još nešto što me brine je što nisam primetio da postoji "alignment" tako da ne mogu reći da li je moguće biti pravi zlikovac ili svetac, niti da li postoje višestruki izbori kao u npr. Witcheru koji će imati dalekosežnije posledice na dalji tok radnje.. Takođe nisam pošteno ni zagazio u igru, tako da još uvek ne mogu mnogo da komentarišem o "fabuli radnje", finesama i cakama...

Uz štek cigara u ormanu, samo još da skuvam džezvu kafe pa da se vratim u Aventuriu...

Poslednja ispravka: shrafko (28.2.2009 u 14:13)
shrafko je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 19 korisnika se zahvaljuje korisniku shrafko na korisnoj poruci:
Andross (27.2.2009), DeCoy (27.2.2009), Dimo (27.2.2009), draske73 (2.4.2009), Draugdur (28.2.2009), Eni (28.2.2009), goodlikesweeper (28.2.2009), Ketchua (27.2.2009), LoshMeeBre (27.2.2009), Maladikt (27.2.2009), Mario Pavićević (27.2.2009), Marko Belsak (28.2.2009), Mobius (28.2.2009), NSadian (13.4.2009), Patton (27.2.2009), polarnimeda (27.2.2009), Shlaymara (10.3.2009), Vuckovic Veljko (15.3.2009), Wolverine (24.3.2009)
Stara 27.2.2009, 4:13   #18
+Alkohol
Novi član
 
Član od: 3.11.2008.
Poruke: 22
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 5 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Jbt skinuo sam igru jos kad je izasla(nemacka verzija) i nikako da pocnem sa igranjem, milsim odigrao sam par sati....... ce da instaliram .......... dok shrafko skuva kafu
+Alkohol je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.2.2009, 4:31   #19
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.769
Zahvalnice: 5.414
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Kakva god da je igra, pravo je osvezenje da je izasao jedan "hardcore" RPG naslov (od NWN2, ne secam se nijednog drugog).

Mislim, volim ja i sve one druge podzanrove RPGa, ali ovo su ipak klasici zanra.
player1 je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku player1 na korisnoj poruci:
shrafko (28.2.2009)
Stara 27.2.2009, 10:04   #20
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: The Dark Eye - Drakensang

Aaaa, bas sam seobradovao, od ove igre nisam ocekivao NISTA..

svaka im dala
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dark eye, drakensang, the dark eye

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Alone in the Dark WU TANG CLAN Akcione igre 45 14.5.2015 11:29
The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena DeCoy Akcione igre 196 22.3.2011 16:54
Dark Horizon DeCoy Simulacije vožnje 8 6.10.2008 22:02
Dark Oberon Dushan Strateške igre 1 5.7.2007 4:41


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com