Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Ostale komponente

ŠDK - Ostale komponente Saveti u vezi sa kupovinom kućišta, napajanja, periferija, štampača, skenera, tastatura, miševa, džojstika...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.9.2009, 20:32   #381
yoshida
Član
 
Član od: 26.12.2007.
Lokacija: preko puta tri kaputa
Poruke: 458
Zahvalnice: 354
Zahvaljeno 247 puta na 122 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
nikola87 kaže: Pregled poruke
pa sto ne kupis drawing board??? 20x je lakse crtati na tome
lepo kaže nikola, možda je i tabla rešenje...

wacom ( skuplja ali najbolja) ili genius ( niža cena ali i kvalitet)

nedavno sam ovo video u kući u kraju, radi čovek reklame na njoj:

http://www.itsvet.com/proizvod/wacom..._tablets/96/45

mnogo zanimljiva stvarčica

Poslednja ispravka: yoshida (21.9.2009 u 20:33) Razlog: gramatika ...
yoshida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2009, 13:27   #382
shalabajzer
Član
 
Član od: 12.11.2007.
Lokacija: Ozz
Poruke: 127
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 10 puta na 8 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
yoshida kaže: Pregled poruke
lepo kaže nikola, možda je i tabla rešenje...

wacom ( skuplja ali najbolja) ili genius ( niža cena ali i kvalitet)

nedavno sam ovo video u kući u kraju, radi čovek reklame na njoj:

http://www.itsvet.com/proizvod/wacom..._tablets/96/45

mnogo zanimljiva stvarčica

Hehe ima i zanimljivu cenu. Sto je i u redu ako je dobra. Uglavnom dobre kostaju mnogo . Ali ipak imam na umu mis Sta znam vec crtam ( hoby )
sa njim ali me nervira sto nije bas precizan . Tj. Kad ga sporije pomerim tipa 3 milimetra ono nacrta tipa 1 milimetar ( cisto okvirno kako izgeda crtati sa njim ....Nemoze nista precizno da nacrta...Moram da picim trista na sat da bih nesto pristojno nacrtao Ali nisam kao oni likovi sto pice i za 10 minuta nacrtaju monalizu . Voleo bih ja i tako, i deda bi

Hebiga ...Dobar mis za crtanje , igranje...znas vec, mis kao allround resenje

I imam ovaj : A4tech x750bf I nije ni los . Tj navikao sam na njega...Desavalo se da nesto malo pobrljavi. Ali sam skontao da je to uglavnom do podloge ili se zaprlja laser..( laserski je misonja ) Pa sam ga lupao o sto i tako dalje, ******... Nisam trebao..Dobar je ovako za svakodnevnu upotrebu..
shalabajzer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.9.2009, 13:34   #383
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
jonathan kaže: Pregled poruke
vau.. koliko kosta to cudo ?
80$ u USA sto ti kod nas dodje 80 eura.

P.S.Ako se uopste bude pojavio.



Takodje overite novog CM misonju.
http://www.cmstorm.com/micro/sentinel_advance/

Poslednja ispravka: pharaon.92.bc (23.9.2009 u 22:41)
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.9.2009, 10:15   #384
pharaon.92.bc
Starosedelac
 
Član od: 9.1.2008.
Poruke: 2.398
Zahvalnice: 395
Zahvaljeno 646 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pharaon.92.bc
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

CM Storm misonja
pharaon.92.bc je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 2:56   #385
strahinja87NS
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 113
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Roccat Kone

Ima li neko iskustva sa njim i zna li kakav je? Planiram da ga uzmem. U NS-u je oko 6500.

strahinja87NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 3:10   #386
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

odlicna mis narocito u kombinaciji sa podlogom iste firme roccat taito..no cuo sma da su se par ljdui zalili da im posle nekog vremena ne radi srednji klik na njemu..nije da te plasim..doba je to misonja
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 17:46   #387
strahinja87NS
Član
 
Član od: 26.4.2008.
Poruke: 113
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 4 puta na 4 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
flamingos kaže: Pregled poruke
odlicna mis narocito u kombinaciji sa podlogom iste firme roccat taito..no cuo sma da su se par ljdui zalili da im posle nekog vremena ne radi srednji klik na njemu..nije da te plasim..doba je to misonja
Nadjoh ovaj i sutra cu da ga uzmem. Ipak mi je puno 6500din za Roccat iako je jako dobar.









Mis kosta oko 3500din. Google-ovao sam neki review i extra je.
strahinja87NS je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.9.2009, 18:49   #388
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

ovaj je bas dobar,jel mi mozes poslati na pm gde ga ima?
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.10.2009, 21:56   #389
ivan90BG
Veteran
 
Član od: 3.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 760
Zahvalnice: 81
Zahvaljeno 213 puta na 144 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Trenutno imam Logitech VX Revolution za koji Logitech kaže da je za notebook računare, a ja sam po netu čitao razne pohvale ljudi koji ga koriste kao desktop miš o tome kako dobro leži u ruci. Ja ga ne bih odmah dizao u nebesa kao oni što sam čitao, ali možda je to i do toga što sam ja do sada 5 godina koristio običnog Genius optičkog miša.

Ali ipak mislim da vredi svaku paru jer pored uobičajenih tastera ima još 5 dodatnih koji su prikazani kao back, forward, zoom in, zoom out i one touch search. Ali najbolje od svega je skroll točkić koji poseduje prekidač sa donje strane miša koji ga otkjučava da se slobodno vrti (ako imate neki dugačak dokument samo zavrtite točak i zaustavite kad treba). A miš poseduje i jednu pregradu u koju se može odložiti USB bežični prijemnik za one koji ga koriste za notebook.

Prima jednu AA bateriju. Sa njim se dobija durasel koja bi trebalo da traje 3-4 meseca ako ga iskjučujete (ima dugme) svaki put kad odlazite od kompa. Sve u svemu nema neke mane.

ivan90BG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.10.2009, 17:44   #390
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Isto me zanima Gigabyte GM-M8000. Trebao bi mjenjat 525 Ergo zbog laga pa bi uz nadoplatu uzeo pomenuti gigabyte. Ili mozda Logitech MX620 laser cordless.

Poslednja ispravka: jonathan (13.10.2009 u 17:57)
jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.10.2009, 0:38   #391
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Trebaju mi novi podloga i mis. Pravim novi sto koji ce biti od glatkog materijala pa preko toga jos staklo, pa bih kupio neku bolju podlogu. Igram CoD5 (6 uskoro ), i radim u PSu tako da mi treba nesto kvalitetnije. Kriterijumi su sledeci:

Sto bolja preciznost (naravno);
Logitech ili Razer mis, nista drugo (naginjem ka logitechu zbog veceg kvaliteta plastike, a i jeftiniji su nego razerovi, ALI);
Koristim mis levom rukom, a vecina Logitech modela su iskljucivo za desnu ;
Dajte mi 3 moguce solucije sa cenama za oba do 5k, 7.5k i 10k dinara zato sto nisam siguran koliko cu imati za 3 dana (ne znam jel jakna poskupela ).
Ako je mis bezicni (ne verujem da ce biti ali svejedno), hocu da koristi njegovu punjivu bateriju, znaci da ga ubadam preko noci u stalak i da se tako puni, pre 2 godine sam kupio bezicni Logitech mis u paketu sa tastaturom, tastaturine baterije umiru posle 3-4 meseca a u misu posle 2-3 dana, punio sam najkvalitetnije Vartine i na kraju su i one crkle (a bile su 500 din komad), tako da to ne dolazi u obzir.

Samo da napomenem da bih neku vecu podlogu kao sto su razerove, ne bih da kupujem male zaobljene nego bih neku lepo dizajniranu. Ako ima u vise razlicitih boja, naginjem ka beloj/crnoj i ako je moguce sa kombinacijom crvene, ako nema moze bilo kakva. Mis isto, sa crvenim LED-om pa tek onda oni razerovi narandzasti/plavi modeli. Naravno kvalitet mi je vazniji od boje ali ako ima 2 slicna modela, uzeo bih po boji.

Svidja mi se ova, samo ne znam jel je ima kod nas i kakav je kvalitet u odnosu na druge podloge iste cene. Na njihovom sajtu kazu 15$, sto bi kod nas preveli u 15 evra, a ta cena mi vise nego odgovara, ali znam da je kod nas jedno 30 evra :/ Ako neko zna gde imaju da se kupe razerove podloge u velikom izboru (odnosno ne osnovni jednobojni modeli nego ove custom-sarane, neka mi posalje PM.
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 10:14   #392
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Ljudi ajde pomagajte, meni novi sto stize danas ili sutra, a ja necu moci da koristim misa bez podloge uopste (mogu da stavim papir ispod ali sto kad mogu da kupim podlogu odma). Za misa cu lako, samo dajte neke komentare i podelite iskustva sa podlogama, preciznije razerovim podlogama. Koje su razlike izmedju one od 1500 i 5000 dinara, a i vidim da jedna ista podloga ima nekoliko razlicitih dimenzija, ali to nista nije lepo definisano na pc berzi .
Kao sto sam vec napomenuo, zanima me i gde imaju one custom razerove podloge (sa raznim logoima), i koji je fizicki kvalitet razerovih miseva (kineska ili vojna plastika? ).
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 16:25   #393
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ljudi ajde pomagajte, meni novi sto stize danas ili sutra, a ja necu moci da koristim misa bez podloge uopste (mogu da stavim papir ispod ali sto kad mogu da kupim podlogu odma). Za misa cu lako, samo dajte neke komentare i podelite iskustva sa podlogama, preciznije razerovim podlogama. Koje su razlike izmedju one od 1500 i 5000 dinara, a i vidim da jedna ista podloga ima nekoliko razlicitih dimenzija, ali to nista nije lepo definisano na pc berzi .
Kao sto sam vec napomenuo, zanima me i gde imaju one custom razerove podloge (sa raznim logoima), i koji je fizicki kvalitet razerovih miseva (kineska ili vojna plastika? ).

ovako posto si napomenuo da ti treba preciznost i da hoces razerovu podlogu imas par izbora tu i svaka je dobra samo trebas da vodis raucna o dimenzijama ja imam razer mantis speed podlogu koja ima dimenizje 444mmx355mmx4,3mm od fiberteka je tj ugljenih vlakna,ne klizi tako daj e odlicnai za gaming a i za precizno crtanje..ako ces malo manje dimenzije imas i razer exact mat podlogu koja je isto tako dobra..dakle razlike su uglavnom u materijalu za izradu i velicini..za custom rzerove podloge sumnajm d ima kod nas to verovatno mzoes samo poruciti sa razerovog sajta. Sto se miseva tice..mozda su im cak malo i precenjeni misevi,jer sa racimo death adderom i x7 koje sma jednom tetsirao jedva da ima neke razlike osim sto je kvalitet izrade na strani razera i jaceg senzora ondosno dpi(dots per inch).
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 17:38   #394
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Supreme.50 Miseve koje mogu da ti predlozim za levu ruku su:

mx518


G7


G5


LX7 Cordless


MX310


To je ono mozda najbolje stose moze naci od logitecha da mse moze donekle koristiti levom rukom. Iskeno nisam probao ali je sdosta bolje od resenja poput mx620, mx1000, mx1100 i slicnoh koji se mislim niako ne mogu koristiti levom rukom a da su udobni (modza gresnim)

Inace namenjen sam oza levu ruku imas recimo:

MX™ 610 Left-Hand Cordless Laser Mouse

jonathan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.10.2009, 22:24   #395
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Ljudovi hvala na odgovorima, bas mi takva velika podloga i treba i verovatno cu ovu i uzeti, samo mi reci koja je razlika izmedju speed i control verzija? Kao jedna je za brzinu a druga za kontrolu wtf? i jel to dve razlicite strane podloge ili totalno drugi modeli? Takodje me zanima jel Mantis ima samo te dimenzije koje si napisao ili ima vise manjih i vecih modela?

E sad, troumim se izmedju MX518, G5 i Razer Lachesis (Ovaj posebno sto ima crvene boje, 4k dpi, nije za desnu ruku (a i nije glomazan nego je onako malo elegantniji) a i kupujem razerovu podlogu. Jel moze neko nesto da mi kaze o mambi? Posto je nema na berzi...jel dosla kod nas?
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 17:19   #396
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ljudovi hvala na odgovorima, bas mi takva velika podloga i treba i verovatno cu ovu i uzeti, samo mi reci koja je razlika izmedju speed i control verzija? Kao jedna je za brzinu a druga za kontrolu wtf? i jel to dve razlicite strane podloge ili totalno drugi modeli? Takodje me zanima jel Mantis ima samo te dimenzije koje si napisao ili ima vise manjih i vecih modela?

E sad, troumim se izmedju MX518, G5 i Razer Lachesis (Ovaj posebno sto ima crvene boje, 4k dpi, nije za desnu ruku (a i nije glomazan nego je onako malo elegantniji) a i kupujem razerovu podlogu. Jel moze neko nesto da mi kaze o mambi? Posto je nema na berzi...jel dosla kod nas?
razer mamba prvi misonja sa 5000dpi senzorom,i tehnologijom bezicno zicne konekcije,sto znaci da ga mozes koristiti i kao klasicnog zicanog misa i kao bezicnog sa postoljem za punjenje.mada po meni je preterano dati 15 somica na jednog misa kolko sam ja vidoe da kosta..

sto se podloge tice neko moje iskustvo govori da su razerove podloge nekako bolje u kombinaciji sa njihovim misevima mada je isto sa svakim..matis ima speed i control verizja i ralzikuju se u tome sto speed ima tejsturu da bi se mis lakse i brze kretao po podlozi sto je izuzetno bitno kod recimo pucacina gde treba brzo i precizno..dok control ima malo grublju teksturu koja manje glatkija za pomeranje misa i kontrolu pravca zato se zove control,e sad koju da izaberes neznma da ti kazem jer svakom odgovra razlicita podloga kao i mis..pa je najbolje ako mozes da je probas nakratko obe da vidis sa kojojm ti je lakse,preciznije da radis.

mantis ti je jedina podloga tako gigantska ali zato barem nemas problema da ces udariti mis o ivice..

evo ti jedna slika koja ti detaljno pokazuje razliku u dizajnu mantis speed i control


Poslednja ispravka: Partybreaker (18.10.2009 u 20:03) Razlog: thumbnail
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 21:18   #397
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Ma odlucio sam se za Lachesis i Destructor, kad dajem pare onda cu puknem ko covek, a podlogu bas necu menjati ko proc (nadam se da ce trajati NAJMANJE 5 godina). Necu cepidlacim oko 1000 dinara za podlogu manje vise ako cu se posle kajati ako uzmem speed/control (posto mi za FPS-ove treba speed a za PS i cad cista control)...
Bio sam da kupim i nije bilo ni jedno ni drugo (reci prodavca: nema ni lachesis ni destructor, ali imamo CM storm sentinel i goliathus), tako da cu sutra lepo zvati posto sam onda ispao glup i otisao na slepo da kupim (doduse pise na sajtu da ima, i kao azuriran je sajt ). Za mambu sam pitao onako, lachesis je 6k i to mi je onako razumno iako ljudima oko mene nije , ali mamba je stvarno overkill + je ista kao deathadder. Mozda cak i uzmem mantis i uzeo bih speed, ali covek mi nudio goliathus speed koja je mala (kao one od 50 dinara), i control koja je velika. Vidim da si ti napisao da je tvoja mantis speed i da je 444x355, e sad mi reci jel to bila greska ili postoje razlicite dimenzije podloga? (za SteelSeries sam video da imaju, pitam za razerove).
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 22:03   #398
flamingos
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2007.
Lokacija: Dubai
Poruke: 11.657
Zahvalnice: 1.354
Zahvaljeno 2.410 puta na 2.255 poruka
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Citat:
Supreme.50 kaže: Pregled poruke
Ma odlucio sam se za Lachesis i Destructor, kad dajem pare onda cu puknem ko covek, a podlogu bas necu menjati ko proc (nadam se da ce trajati NAJMANJE 5 godina). Necu cepidlacim oko 1000 dinara za podlogu manje vise ako cu se posle kajati ako uzmem speed/control (posto mi za FPS-ove treba speed a za PS i cad cista control)...
Bio sam da kupim i nije bilo ni jedno ni drugo (reci prodavca: nema ni lachesis ni destructor, ali imamo CM storm sentinel i goliathus), tako da cu sutra lepo zvati posto sam onda ispao glup i otisao na slepo da kupim (doduse pise na sajtu da ima, i kao azuriran je sajt ). Za mambu sam pitao onako, lachesis je 6k i to mi je onako razumno iako ljudima oko mene nije , ali mamba je stvarno overkill + je ista kao deathadder. Mozda cak i uzmem mantis i uzeo bih speed, ali covek mi nudio goliathus speed koja je mala (kao one od 50 dinara), i control koja je velika. Vidim da si ti napisao da je tvoja mantis speed i da je 444x355, e sad mi reci jel to bila greska ili postoje razlicite dimenzije podloga? (za SteelSeries sam video da imaju, pitam za razerove).
pa ja sam ti sa pakovanja napisao koje su dimenzije moje podloge znaci 444mm ili ti 44,4cm x 355mm ondosno 35,5cm
flamingos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.10.2009, 22:09   #399
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Ma skapirao sam ja odma ali u radnji mi prodavac kaze da ima mala speed i velika control, i da druge ne postoje, pa sam mislio da su to jedine dimenzije, i onda kad sam dosao kuci skapiram ti imas veliku speed kako sad to . Reko bolje tebe da pitam da utvrdim gradivo kad odem u drugu prodavnicu da znam da ga napusim ako kaze da ne postoji velika speed .
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.10.2009, 15:06   #400
Supreme.50
Veteran
 
Član od: 31.8.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 598
Zahvalnice: 122
Zahvaljeno 168 puta na 93 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Supreme.50
Određen forumom Re: Koji miš predlažete?

Uzeo sam Sentinela i SS QcK+ (450x400mm) . Trazio sam Lachesis svuda po Beogradu i nigde ga nema (barem ne po onoj ceni sa berze, nego za 7.5k ).

Mis je extra, da ne pricam sad sve pozitivne osobine, samo bih napomenuo da je scrool button malo krut tako da se tesko pritiska (u odnosu na moj stari mis), ali navikne se covek brzo. Software je uhm, da ne kazem komplikovan, vise je kompleksan. Ima 1001 opciju, sve sto coveku treba. Sam mis nema propusta (daleko od toga!) ali sam package ima. Metal koji se srafi na kuciste ne moze da ide na moje zato sto u Tempestu srafovi za PCI metalne maske idu unutra a ne spolja, tako da ne moze da se veze za gumicu unutra (tesko je objasniti). Nije da mi ovo treba ali je nefunkcionalno za neka kucista. Ima i bugove sa onom ikonicom (logo-om), ako hocete da pravite svoje logoe, moracete malo da se pomucite. Iznenadjen sam kvalitetom plastike i same izrade (pola misa je gumirana plastika). Imho ovo je bestbuy posto je u rangu kvaliteta sa Kone-om, G9 i Mambom, ali je mnogo mnogo jeftiniji (kone i g9 su 8k, o mambi da ne pricam, a CM je 6k!).

O podlozi isto nemam reci. Odlucio sam se za SS pad iz razloga zato sto je svi gameri po forumima hvale (>razor), a i pharaon mi je malo otvorio oci. Buduci da sam malo kvalitetnije miseve koristio, pa znam razliku izmedju ovog i recimo A4T i Logi modela, mogu da ih prokomentarisem, ali za podlogu stvarno ne znam posto mi je ovo prva podloga skuplja od 100 din . Sad samo cekam da mi pharaon kaze gde moze da se stampa slika na ovu podlogu pa da mi odrade zvezde granda ili seku aleksic !
Supreme.50 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
dpi, mis, misevi, miš, mouse

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2588 7.3.2024 18:00
Saznajte šta je koji proces JovanK Operativni sistemi 8 20.1.2008 16:29
Koji headset kupiti? donmarkon Tekstovi u SK 7 25.11.2007 23:24
AMD ili Intel za Video obradu ? Robert Osnovne komponente 19 6.1.2006 22:00


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 12:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com