Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 31.10.2012, 20:30   #1
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Exclamation Problem sa pokretanjem cd-a

Dobio sam cd, mislim da je piratski, dva cd-a, mada je rekao drug da je original, ali su cd-ovi obicni, bele boje, sa natpisima, pa verujem da su ipak narezani, no to nije bitno. Bitno je to da sam dobio PES 2011, i Call of duty Black ops, i da ne mogu pokrenuti oba cd-a!!!!! (( To mi se desavalo i ranije, na kompu, ne znam zasto, cesto bi se saniralo, posle nekoliko pokusaja, a sad, nece, jednostavno. Pokusao sam na laptopu, inace, ovoga puta. Komp vise nemam. I ranije mi je otvarao ovakve stvari laptop, ali je problem u tome sto dugo nisam ubacivao nijedan cd, i to mozda cak od pocetka februara, kad mi je inace laptop isao na zamenu i kompletnu prepravku, a tad sam i sa viste promenio na windows 7 os, elem, ono sto je mozda vazno napomenuti i da je otvor za cd-ove, jer nije dugo otvaran, bio jako prasnjav, pa mi se ucinilo da je to problem. Kad sam prvu igru probao, pes, samo se zatvorilo, i kao da se pokusalo ucitati, pokusavalo, pokusavalo, i nije uspelo. Znate ono, kad se nesto otvara na laptopu, pa on pocne da ˇduvaˇ? E, tako je i meni. Krene da duva unutra, kod cd-a,i prestane, onda se čuje samo kao nešto da je ˇcraknuloˇ, ako me razumete, znači takav zvuk kao ˇcrakˇ, kao kad se okrene cd o neku plasticnu drsku. Onda opet pocne da duva, i opet stane. I opet crak, i opet duva, i crak. I onda prestane da se ista cuje. Otprilike je tako. Ukljucim drugi cd, isto, i ne pojavljuje se uopste u disk direktorijumu, kao da nista ubacio nisam, kad kliknem na folder, otvori mi se mesto gde je cd, trazeci mi da isti ubacim... i obrisao sam vlaznom maramicom unutrasnjost, pokusao opet, ali opet nece. Dva-tri puta pokusah... toliko sam se radovao i truda ulozio u ovo, i sad ovo da mi se desi, molim vas, pomozite mi, kako mogu da resim ovaj problem i u cemu je uopste stvar? Unapred hvala, pomozite sto pre

Poslednja ispravka: Kobilic (1.11.2012 u 19:14)
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2012, 2:01   #2
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: Problem sa pokretanjem cd-a

Iko da mi pomogne ljudi dragi????????? ((
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2012, 19:13   #3
Kobilic
Član
 
Član od: 21.7.2010.
Poruke: 299
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 7 puta na 5 poruka
Exclamation Re: Problem sa pokretanjem cd-a

Toliko sam cekao ovo, i na kraju se ovo desi. Pomozite
Kobilic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.11.2012, 19:57   #4
Nutsbre@ker
Starosedelac
 
Član od: 17.6.2008.
Lokacija: Tamo gde internet pocinje
Poruke: 1.809
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 439 puta na 329 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Nutsbre@ker
Određen forumom Re: Problem sa pokretanjem cd-a

Nista ti nece znaciti to sto kukas u tri posta za redom. Pre svega diskovi su najverovatnije fus ( narezani ) moguce i lose, zatim je kod tebe moguce da je glava citaca prljava, ili potpuno riknula, to niko ne moze sa sigurnoscu da ti kaze. Tako da ti jedino pomaze ciscenje, zamena rezaca, ili nabavka ispravnih diskova. Uostalom odnesi ih kod nekog druga pa preko njegovog racunara ( ako i on moze da ih procita ) prebaci fajlove na usb, pa pokusaj tako da instaliras, a ako ni ko drugara ne rade, onda... taj koji ti je narezao te diskove nema pojma sa rezanjem.
Nutsbre@ker je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problem sa Maticnom plocom A8M2N-LA Stefan1090_ Osnovne komponente 9 16.9.2012 19:28
Problem sa pokretanjem igre Dejan Simic Kvarovi 1 23.5.2012 10:03
Nokia e71 i problem sa USB konekcijom PsyDuck Aparati i oprema 5 1.12.2010 15:17
Problem sa PLAVIM EKRANOM backo87 Kvarovi 7 25.10.2010 18:12
Problem sa TASKBAROM Dapper Operativni sistemi 6 11.12.2008 17:01


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 14:01.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com