Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.10.2009, 18:07   #21
Ripper
Član
 
Član od: 3.1.2006.
Lokacija: Novi BG
Poruke: 72
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ripper
Određen forumom Re: Crk'o ADSL modem !! da li moze bilo koji da se kupi, zameni?

Naravno da ne radi...mora da se napravi konekcija u ruteru.. al nije ništa teško... username i password koji dobiješ od telekoma (i koji nije user/pass za mail nadlanu ) i još 2 parametra...ima na sajtu mrzi me sad da gledam
Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.10.2009, 22:11   #22
kuršlus
Član
 
Član od: 21.10.2008.
Poruke: 123
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 14 puta na 14 poruka
Određen forumom Re: Crk'o ADSL modem !! da li moze bilo koji da se kupi, zameni?

Ako nije kasno da se umesam u pricu. Svojevremeno sam dosao u posed nekog Zuxelovog modem/rutera. Ceo posao oko podesavanja sveo se na podesavanje username i pasworda koje sam "upisao" u modem (u pretrazivacu adresa 192.168.1.1 dalje trazi username i pasword modema kod mene je bilo admin; 1234 pise u uputstvu modema). Ova dva podatka nalaza se u ugovoru koji je sklopljen sa Telekomom. Internet veza se normalno uspostavlja. Kako kad koji modem(ruter) ukljucim taj radi bez problema.
Znaci kod podesavanja kod mene nije bilo nikakvih problema.
kuršlus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
ADSL pitanja proxy Internet usluge 926 27.3.2017 23:02
Potreban savet za povezivanje treceg kompa na ADSL modem VedRun Komunikacioni uređaji i umrežavanje 3 27.8.2009 12:31
Koji ADSL Router za deljenje konekcije? stefan_bre Komunikacioni uređaji i umrežavanje 0 6.5.2009 18:46
Neobee ADSL gori od dial-upa noskich Internet usluge 203 31.3.2009 14:07
PTT ADSL + Sagem F@st 1201 (modem) + ZyXEL P-320W (Wireless Router) = Nervni Slom Palladin Mike Komunikacioni uređaji i umrežavanje 17 20.10.2008 14:26


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:14.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com