Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 18.9.2008, 11:03   #41
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Heh,pa ova igra od svih mmorpg-ova ima najmanje dodirnih tacaka bas sa Age of Conanom. A AoC je jedan od najvecih mmorpg-ova trenutno na trzistu i bas ce njega da unisti ,a EQ2 LIneage itd. ce preziveti? Nece ova igra unistiti ni jedan MMORPG. Koliko znam do sada ni jedan MMORPG nije unistio drugi. Kao sto rekoh Warhammer vise slici WoW-u (koji ne vlada u pve-u,koliko znam Lotro ima mnogo bolji PvE od WoW-a),a od AoC-a se najvise razlikuje ,drugim recima imaju drugu ciljnu grupu zato ne pricajte gluposti. I Warhammer ima dosta bolju grafiku od WoW-a (normalno).
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 15:41   #42
Serbiansword
Član
 
Član od: 14.12.2006.
Poruke: 203
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 47 puta na 33 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Serbiansword Slanje poruke preko Skypea korisniku Serbiansword
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Znate šta, sam podatak da je pre puštanja servera u rad ova igra prodata u više od 1.5 miliona primeraka govori dovoljno za sebe.

U svakom slučaju upravo čekam da se završi instalacija pa da skinem patch od 800MB i konačno zaigram WAR!

Što se tiče same kupovine, koliko ja znam za sada može da se kupi samo u Extremecc u Beogradu ili da se poruči preko raznih sajtova na internetu.
Serbiansword je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 15:47   #43
Cernobil
Banned
 
Član od: 29.3.2008.
Poruke: 858
Zahvalnice: 162
Zahvaljeno 107 puta na 81 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Igra je danas izasla koliko znam. Moj drug je rekao da ce da je uzme,pa cu ici kod njega da probam da vidim dal mi se svidja
Cernobil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 16:03   #44
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
Serbiansword kaže: Pregled poruke
Znate šta, sam podatak da je pre puštanja servera u rad ova igra prodata u više od 1.5 miliona primeraka govori dovoljno za sebe.

U svakom slučaju upravo čekam da se završi instalacija pa da skinem patch od 800MB i konačno zaigram WAR!

Što se tiče same kupovine, koliko ja znam za sada može da se kupi samo u Extremecc u Beogradu ili da se poruči preko raznih sajtova na internetu.
pa...? ne kazhem da ne valja igra ali isto tako je bilo i za AoC pa je na milione ljudi pojelo ***** xD
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 16:06   #45
sasha vukelic
Banned
 
Član od: 20.12.2005.
Lokacija: banjaluka
Poruke: 3.220
Zahvalnice: 278
Zahvaljeno 363 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

koliko ljudi slusa narodnjake pa...

u svakom slucaju nadam se da ce igra biti dobra, pa da, u najgorem slucaju, pogura konkurenciju!
sasha vukelic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 16:13   #46
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

ja se nadam da ce da bude bolja od wowa i da ona stoka shto sedi u blizz zgradama pojedu jedan drugoga !
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 21:18   #47
testera
Veteran
 
Član od: 9.2.2007.
Lokacija: Belgrade
Poruke: 711
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 251 puta na 133 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Stigla je igra i ima je u onom storeu u Decanskoj 12. Znaci ima gomila collector edition i ko zna koliko kopija obicne verzije. 2500 din za 2 meseca pretplata, prvih mesec dana besplatno.
testera je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2008, 21:58   #48
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

novosti novosti iz prve ruke... za prvi dan odnos order : destruction je nekih odokativnih 1:10 znachi... FAIL !!!

Poslednja ispravka: strajo (18.9.2008 u 21:59) Razlog: XD
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 11:30   #49
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

ajd malo vise info od ljudi koji igraju... vredi li ista?
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 12:14   #50
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

to i ja ocu... dal da kupujem wow gc ili ovo
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 14:03   #51
RUSuper
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.11.2007.
Lokacija: Moskva
Poruke: 4.760
Zahvalnice: 2.120
Zahvaljeno 786 puta na 496 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku RUSuper Slanje poruke preko Skypea korisniku RUSuper
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Pre neki dan kupih wow i sada ovo OMG.Znaci meni nije bitno sta drugi pricaju,nekima se svidja wow pa im se nesvidja ovo ili ono zato sto nije kao u wowu.Grafika je bolja nego u wowu(grafika nije toliko ni bitna).Gameplay...sta sam video dobro je.To sto je vecina ljudi pojela ***** kupivsi AoC kako kazete nije tacno.Niste valjda ocekivali da ce za 3 meseca igra stici wow pa bar po prodaji a wow vec postoji par godina.Uglavnom kome zeli da proba igru neka neveruje nikome dok sam nevidi kako je to.A to da nijedan MMORPG nije unistio neki drugi je tacno,ali on i nemoa da ga unisti samo ce smanjiti popularnost nekom drugom MMORPGu.Kako god o ovoj igri se pricalo vise nego o AoCu
RUSuper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 14:06   #52
crazy_LG
Banned
 
Član od: 26.8.2008.
Lokacija: Arkham Asylum, najveći ludak od svih;)
Poruke: 1.503
Zahvalnice: 402
Zahvaljeno 838 puta na 361 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Jeli ima ljudi na serverima?
crazy_LG je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 15:02   #53
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Ajde ja cu da kupim danas preko D2D pa cu da postavim utiske (igrao sam WoW i probao GW i AoC + obrnuo na desetine free varijanti tako da imam pravo da pljujem ako zatreba ).
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2008, 15:12   #54
Le_Chuck
Član
 
Član od: 19.1.2008.
Lokacija: U centru jednog lokalnog gradica
Poruke: 104
Zahvalnice: 17
Zahvaljeno 39 puta na 25 poruka
Talking Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Nemojte trositi vreme na wow ili war ili ko je bolji, jedini mmo koji ce dominirati je http://www.hellokittyonline.com/us/ evo i trejler
Le_Chuck je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Le_Chuck na korisnoj poruci:
Ice-Man (19.9.2008)
Stara 19.9.2008, 18:43   #55
Johny Atos
Član
 
Član od: 26.10.2005.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 439
Zahvalnice: 35
Zahvaljeno 11 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Citat:
strajo kaže: Pregled poruke
novosti novosti iz prve ruke... za prvi dan odnos order : destruction je nekih odokativnih 1:10 znachi... FAIL !!!
Prochitao na nekim stranim forumima takodje. Bash sam se bojao da ce klinchadija da se przhi na Chaos i Night Elves zato shto su cool (ja sam se naprzhio na Chaos zato shto liche na Daedre iz TES-a (well, ili obrnuto, Daedre liche na Chaos?) ).

Kontao sam da igram Zealota ili Magusa, ali ce ipak onda biti Archmage.
Kad kupim, that is...
Johny Atos je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2008, 12:36   #56
Trilecar
Novi član
 
Član od: 30.7.2008.
Poruke: 5
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Jel ima war da se kupi u delta city-u jer cu ga tamo veceras najverovatnije uzeti....i aj reci te neki server gde nas ima najvishe...to jest najvishe sada u pocetku??
Trilecar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.9.2008, 14:32   #57
BobaL
Član
 
Član od: 1.4.2006.
Poruke: 493
Zahvalnice: 85
Zahvaljeno 143 puta na 83 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Da li je neko probao igru? Kakvi su utisci? Da li je vredna kupovine?
BobaL je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2008, 16:23   #58
Kum22
Veteran
 
Član od: 24.10.2007.
Lokacija: Las Vegas
Poruke: 593
Zahvalnice: 18
Zahvaljeno 50 puta na 30 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Kum22
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Warhammer online. Dakle sta sam dosad vidio, igra je u mnogim aspektima bolja (čitaj: naprednija) od Wow-a. Koliko je PvP bolji, toliko je PvE losiji. Dobre strane: Svaka rasa u Warhammeru ima svoju jedinstvenu klasu, dakle, samo goblini mogu biti shamani, samo High elfovi mogu biti Archmagovi, itd., za razliku od Wow-a gdje je totalno svejedno igram li Trola priesta ili Blood elf priesta. Dalje, loot pravila i questanje. Loot je nevjerovatno dobro izveden. Pravila si ovakva, dakle vi pokupite quest, recimo trebate pobiti 38 medvjeda. Čim se preuzme quest, vi upadate među grupu ljudi koji također rade isti quest. Naprimjer mozete upasti u quest, a vec je 20 medvjeda ubijeno. I vi ubijete ostalih 16. I sad ide loot pravilo. Svako dobija loot pa zasluzi. Dakle, ako ste vi pobili najvise medvjeda, i pravili jedan od najboljih healova, i pravili jedan od najveceg dps-a, najbolji item loot ide vama. Loot itema uvijek ima dosta, tako da necete ostati bez zasluzenog itema. Ali onaj sa najvise sveukupnih zasluga (najveci dmg, najbolji heal i najvise ubijenih mobova (i kad se sve zbroji)) dobija najbolji dropani item. Dalje, healeri u Wow-u bili su ograničeni samo i iskljucivo na healovanje. U Warhammeru su napravili odlicnu stvar tako sto su primorali healere da prave dmg kako bi mogli healovati. Prema tome, sto veci dmg pravis, imas bolji heal. Tako da su sad i healeri i vrlo pristojni dmg dealeri. Kao i tankovi. U Wow-u tankovi su pravili zanemariv dmg, u Warhammeru tankovi prave vrlo pristojan dmg. Onda recimo PvP. Battlegrounda ima mnogo vise nego u Wow-u, ali zato instanci ima drasticno manje. Gankovanje je ovdje smanjeno na najmanju mogucu razinu. Ako ste vi recimo lvl 22, a vas napada trojica na lvl-u 13, oni ce vas udavit. Zasto. Samo zato jer ih je vise. Naravno vi cete se rijesit jednog ili dvojice, ali ce vas onaj jedan dokrajcit. U Wow-u to nije bilo tako, ni 10 ljudi na lvl-u 13 nije moglo nista lvl-u 22. Cim krenete s igrom, vi na lvl-u 1 imate statove jednake lvl-u 8. I to je jedna od jacih stvari. Itemi su mnogo ljepsi nego u Wow-u, interface je gotovo jednak, profesije postoje, kao i guildovi. Sto se tice guildova, imate manje obaveze prema guild kolegama nego u Wow-u. A sto se losih strana tice, nisam pronasao nista drasticno sto nadolazeci patchevi nece popraviti. Jedna stvar recimo, ne mozete zaroniti. Mozete plivati, ali ne mozete pod vodu. Neke teksture se pretvaraju u crte i na najvecim detaljima. Sve u svemu, odlicna igra, i mislim da ce uzeti dobar dio kolaca Wow-u, a s vremenom, mozda i bok uz bok s Wow-om. Svaka cast Warhammer
Kum22 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku Kum22 na korisnoj poruci:
BobaL (21.9.2008), Cernobil (21.9.2008), Johny Atos (21.9.2008), RUSuper (21.9.2008)
Stara 21.9.2008, 17:51   #59
genius
Deo inventara foruma
 
Član od: 28.11.2005.
Lokacija: stigo sam...
Poruke: 4.635
Zahvalnice: 91
Zahvaljeno 902 puta na 621 poruka
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

Zvuci odlicno... najveca mana kod WoW-a po meni je sto neko ko ima slabiju opremu i manji lvl moze da se slika a pogotovu sad nema dovoljno materijala koji moze da privuce low lvl casual igrace... a ovde je to izgleda drugacije.

Ovo sve ostalo sto si napisao zvuci super.....
genius je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2008, 19:03   #60
strajo
Starosedelac
 
Član od: 17.1.2008.
Poruke: 1.373
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 250 puta na 160 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku strajo
Određen forumom Re: Warhammer Online: Age of Reckoning

ovo izgleda kao low lvl only igra o.O
taj quest to je kinda glupo jer necesh dobiti dosta XPa od ubijanja ako je drugachije onda greshim :P
ima vishe BGa? glupost... kvantitet nije i kvalitet a i uzevshi u obzir da ima jedno 200 puta vishe chaosa onda... :S
loot je GLUPOST... pravish dmg i hilujesh? tankujesh i pravish dmg? to tako ne ide, nemozhe jedan tank da pravi veliki dmg... jednostavno neprirodno

ako ovo se poredi sa sadashnjim wowom pa su tu negde wotlk ce ga pojesti !
strajo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
DDonline - Dragons and Dungeons online (MMORPG) Beta! (0.91) Nosf Mrežne igre 11 12.11.2007 0:53
Pirati sa kariba ONLINE dodgeme Mrežne igre 23 25.6.2007 14:27
Jos 25 dana do izlaska Warhammer: Mark of Chaos Isko Strateške igre 12 21.10.2006 21:54
Freelancer online rexma Mrežne igre 40 20.9.2006 21:06
Online igranje... dzambo O igrama uopšte 7 28.12.2005 0:57


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com