Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > O igrama uopšte

O igrama uopšte Uopšteno, dakle sve ono što se ne tiče samo konkretnog igranja i konkretne igre (poređenje raznih igara, o žanrovima, o sociološkom i drugim uticajima igara itd.)

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.3.2006, 0:48   #1
mmilos085
Član
 
Član od: 2.12.2005.
Lokacija: BronX - Zemun
Poruke: 103
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Pitanje za sve Igrace na forumu

Auto Assault je MMORPG koji me je odusevio po samom isecku iz igre.
E sada vec duze vreme smo par ortaka i ja razvijali nekakav engine(konzolu) za nesto sto bi trebalo da lici na Twisted Metal sa Sony Play stationa...

Mene interesuje vase misljenje da li bi to imalo prodju kod nas i u svetu...treba uzeti u obzir konkurenciju u vidu Auto Assaulta!

Da li bi ste vi nesto tako igrali...Kombinacija NFS undergrounda(sa swe Tweakovanjem) i FPSa, a plus skoro svaki objekat bi se mogao unistiti!!!

Ovim putem bih vas takodje pitao i za neke predloge i sugestije...

Toliko od mene...
mmilos085 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2006, 14:50   #2
M.Silenus
Veteran
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Vremenske Grobnice, Hiperion
Poruke: 680
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 124 puta na 82 poruka
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Najsličnija stvar koju sam igrao je Interstate 76 ( legenda, još držim rip negde na disku ), koji bio više simulacija nego arkada ( fizički model je zahtevan, ne prašta mnogo sudare i padove, prilično lako se gine, itd. ).

Twisted Metal sam probao kod druga na PSX-u i nije mi se svideo, previše je ... haotičan ( mada to možda i jeste poenta ), ali je zamorno haotičan.

Eh, sad, ovo će možda zvučati kontradiktorno u odnosu na ono što sam već napisao, ali bi me tako nešto zanimalo, u slučaju da ne mora da se prolazi nekakva generička kampanja radi otključavanja mapa , vozila , dodataka itd.
Dakle, nešto što bi moglo da se pokrene, odigra za 5min, da malo odmorim dušu (hm).

Evo ideje... probajte single-play sa nekom suludom i zanimljivom pričom ( pretpostaljam da bi dosta humora pomoglo ), sa sve ludim likovima ( Bentas Krolijad koji se prijavio na turnir kako bi razveselio svoju devojku - zavisnicu od pirinčanih pahuljica - od 100t - hi,hi ). + odvojeni multi-play deo po ugledu na , recimo UT2004 ( mislim u pogledu organizacije cele stvari )...
M.Silenus je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.3.2006, 16:39   #3
All_Destroyer
Novi član
 
Član od: 17.3.2006.
Lokacija: Kotez
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Pa sad, kao shto sam vec rekao, ja sam zavisnik od priche, pa bih na to najvishe obratio pazhnju.
Sam gameplay zvuchi primamljivo, osim ako ne upadnesh u zamku preterane arkade/simulacije; to u praksi znachi - NE PRAVI ARKADU POPUT NFS-a (deja-vu vec nebrojeno puta), NITI SIMULACIJU POPUT LIVE FOR SPEED/HALF-LIFE 2 (s obzirom na zhanrove koje uze kao uzor). Nadji golden middle: ubaci primesu rpg elemenata (za koje sam velish da pali, ali doziraj umereno manje), fokusiraj se ili na suludu prichu, ili napravi kopiju Mad Max serijala (obradjeno zanemarljivo malo puta), i najbitnije, IZBALANSIRAJ TEZHINU IGRE! NFS MW pati od preterane lakoce; iako je obimna, osim jurnjave sa pandurima, same trke su lake, i na najvecem nivou tezhine nije me ni oznojio, a onda dodju milestone events gde se ukopam na 5 sati besmislenog jurcanja. Ima josh ovakvih primera, ali ovo mi je najsvezhije. Napravi neshto shto ne frustrira igracha preteranom tezhinom, ali nije ni igra za dva popodneva, i pusti da to provejava kroz celu igru!
All_Destroyer je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.4.2006, 17:44   #4
Aksic Srdjan
Član
 
Član od: 2.1.2006.
Lokacija: Srbija
Poruke: 438
Zahvalnice: 11
Zahvaljeno 15 puta na 10 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku Aksic Srdjan
Smile Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Zavisi od osećaja pri gameplay-u. Lakše bi bilo za odluku ako bih video skrinšotove ili trajler...

Twisted Metal, igrao sam prva 4 dela (neznam dali je izašao 5) je jedna luda igra, odlična, jedino mi se nije svidjalo što je nekako previše "tvrda".

Poslednja ispravka: Aksic Srdjan (1.4.2006 u 17:53)
Aksic Srdjan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.4.2006, 10:45   #5
REDisLAW
Veteran
 
Član od: 6.12.2005.
Lokacija: Somewhere in the red land...
Poruke: 947
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 37 puta na 18 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku REDisLAW
Arrow Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Potpuno se slažem... Odavno nisam igrao takvu igricu... Pre bih nju igrao negoli npr NFS klasičan...
REDisLAW je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.4.2006, 17:36   #6
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Slicna igra koja ti moze dati malo inspiracije ( ali nemoj da kopiras) je FlatOut. Stvarno je dobra. Mozes da unistis skoro sve sto vidis na stazi, ako se zabijes u neko drvo vozac leti kroz sofersajbnu, delovi otpadaju sa automobila.... Postoje i mini igre; u jednoj je cilj da sto vislje izbacis vozaca.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.5.2007, 15:57   #7
Iron Maiden
Član
 
Član od: 25.11.2006.
Lokacija: Brave new world
Poruke: 147
Zahvalnice: 101
Zahvaljeno 33 puta na 19 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Iron Maiden
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Znam da je tema zastarela ali samo da kazem da je poodavno izasao 'Hard truck: Apocalypse' koji je upravo ono sto si ti hteo da pravis
Iron Maiden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2007, 19:56   #8
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Imate moju punu podrsku. Da li ce to biti Single ili Multi-player igra?
Srlandand je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.5.2007, 21:44   #9
<Rio_da>
Starosedelac
 
Član od: 25.1.2007.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.087
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 300 puta na 236 poruka
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Nadam se da do sada nisu 10 puta odustali...
<Rio_da> je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 22.5.2007, 14:37   #10
Mr. MoJo RiSiN'
Novi član
 
Član od: 18.5.2007.
Lokacija: Twin peaks
Poruke: 21
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Pitanje za sve Igrace na forumu

Srecno bilo! Samo bih ti preporucio da imas dobru pricu jer igrice kao sto su NFS nemaju dobre price, u stvari imaju imbecilne price i jedino bi ti se probila igrica sa nekom originalnom pricom i iole dobrim performansom igre.
Mr. MoJo RiSiN' je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Zene na forumu !? DA ili NE? ("Kada ce biti vise zena na forumu?") aurora Brbljaonica 283 8.7.2007 0:31
Avatari na forumu Sasa Forum o forumu 1 16.1.2007 18:29
Halo 2 na PC-u i Win Vista Meho Krljic O igrama uopšte 4 18.4.2006 20:00
Pojava gresaka I losih sektora na hard-diskovima Vlado78 Nosači podataka 6 2.3.2006 9:37


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:53.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com