Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.9.2017, 23:52   #2761
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ja sam Monster Hunter igrao još na PS2 i nikad mi nije nešto legla, dok je moj drug igrao i drugi deo, koji je izašao samo za japansko tržište. Ni reč nije razumeo, ali je ipak spucao na stotine sati. Teško je reći za neku igru da je krš kada je prodata u preko 40 miliona.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
vetar. (27.9.2017)
Stara 27.9.2017, 8:45   #2762
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Ja govorim u svoje ime. Imam svoje ukuse i mišljenja i ne tvrdim da su oni univerzalna, objektivna istina. Milioni ljudi vole Bibera.. da li to znači da je njegova muzika objektivno kvalitetna? Monster Hunter nije nekakvo umetničko remek delo, pa da ima nepobitnu vrednost, već se samo sviđa ljudima u Japanu i ja to ne sporim. Meni deluje bezveze i ne vidim šta ti tu smeta? Mislim, o čemu mi uopšte ovde diskutujemo? Razmišljaš kao neka komunjara..

Aj, ne lupetaj, leba ti! To što sam ja uvek bio zainteresovan samo za PC gaming, ne znači da nisam pratio šta se dešava na konzolama. Istina, Nintendo i prenosne konzole su me uvek najmanje interesovale. Od 6-te godine sam imao Komodor 64, imao sam šta da igram.

Već sam ti rekao da sam te na switch temi trolovao sa time, a ti se i dalje pališ. Ne mislim da je zabrinjavajuće da odrasli igraju Nintendo igre (planiram i sam da igram BOTW), ali da je istina da većina njih izgledaju detinjasto. Ajde ti pokušaj da pobiješ tu tvrdnju..
Opet, ako ti nešto ne voliš ili ne sviđa ti se, ne znači da je *****e, kritike i popularnost dokazuju suprotno bez obzira što se tebi ne dopada. Tako da kad daš izjavu "Monster hunter, ili kako već, je još jedno u nizu japanskih smeća", to nema nikakve veze sa činjenicama i istonom bez obzira što tebe takve igre ne interesuju i ne voliš ih.
Mislim ni mene Monster Hunter ne zanima i nije moj tip igre, ali znam da je kvalitetna i popularna igra.
A Monster Hunter jeste ubedljivo najpopularniji u Japanu, ali ima sve veću popularnost na Zapadu, videćeš recimo kako će proći ovaj Monster Hunter za PS4 na Zapadu.

"Pratiti" i imati dodira sa konzolama i igrama za konzole su dve različite stvari. Ne kažem da nisi ti imao šta da igraš na PC-u, samo da konzole + PC nude mnogo raznovrsnijih i drugačijih igara nego samo PC, uglavnom najače igre na konzolama su ekskluzive.

I ja sam ti napisao opušteno uz smajli, ali ti si taj koji je prvi spomenuo Nintendo igre u ovoj temi bez ikakvog razloga.
Pa već sam ti napisao za to, Nintendo igre jesu šarene i mogu delovati dečije zbog tog šarenila i likova, ali to su igre koje mogu igrati i deca i odrasli bez ikakvih problema i da podjednako uživaju u tome (to je u stvari i najveća prednost Nintendo igara, što ih svako može igrati).

Poslednja ispravka: vetar. (27.9.2017 u 10:00)
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 11:18   #2763
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Ja sam Monster Hunter igrao još na PS2 i nikad mi nije nešto legla, dok je moj drug igrao i drugi deo, koji je izašao samo za japansko tržište. Ni reč nije razumeo, ali je ipak spucao na stotine sati. Teško je reći za neku igru da je krš kada je prodata u preko 40 miliona.
Meni je svaki CoD nakon MW1 krš, iako je prodat u zilion primeraka. Ni gov****om motkom ne bih to dirao, a kamoli igrao. Monster Hunter deluje kao najobičniji akcioni rpg orijentisan ka loot-u; npc-evi i kvestovi su samo tu da te usmere na mlaćenje sa živuljkama. Meni su takve igre oduvek bile bezvezne i repetitivne. Kapiram da ima ljudi koji će grindovati stotinama sati kako bi kraftovali ovaj ili onaj mač i oklop.. dok je iz mog ugla to čisto gubljenje vremena. Uostalom, igra izlazi sl. godine, pa ćemo videti. Biće valjda demo-a, a pošto sam ja kralj demoa (ne postoji demo na PS4 koji nisam overio), probaću i videti da li me vara prvi utisak (kamo sreće!)

Inače, uskoro krećem sa igranjem igara, a prva na redu je Infamous Second Son (trenutno besplatan na ps+, pa ću iskoristiti dvonedeljni trial). Posle sledi Uncharted kolekcija, pa Bloodborne, TLOU...

Citat:
vetar. kaže: Pregled poruke
Opet, ako ti nešto ne voliš ili ne sviđa ti se, ne znači da je *****e, kritike i popularnost dokazuju suprotno bez obzira što se tebi ne dopada. Tako da kad daš izjavu "Monster hunter, ili kako već, je još jedno u nizu japanskih smeća", to nema nikakve veze sa činjenicama i istonom bez obzira što tebe takve igre ne interesuju i ne voliš ih.
Jbt, ti elementarne stvari ne kapiraš. Ja iznosim svoje MIŠLJENJE, ne tvrdim da je to ČINJENICA, jer je činjenica nešto što je utvrđena, nepobitna istina. Takođe, nije činjenica da je MH kvalitetan samo zato što je popularan- popularni su i Kardašijani, Biber, Pewdipie, brdo nekih browser igara, itd. Umetnost i zabava se ocenjuju subjektivno, teško se tu utvrđuju činjenice; izuzetak je kada neko stvori neko remek delo, tada se može govoriti o nekoj univerzalnoj vrednosti (MH nema ni približno takav status).
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku nameless1 na korisnoj poruci:
player1 (27.9.2017)
Stara 27.9.2017, 11:37   #2764
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
nameless1 kaže: Pregled poruke
Jbt, ti elementarne stvari ne kapiraš. Ja iznosim svoje MIŠLJENJE, ne tvrdim da je to ČINJENICA, jer je činjenica nešto što je utvrđena, nepobitna istina. Takođe, nije činjenica da je MH kvalitetan samo zato što je popularan- popularni su i Kardašijani, Biber, Pewdipie, brdo nekih browser igara, itd. Umetnost i zabava se ocenjuju subjektivno, teško se tu utvrđuju činjenice; izuzetak je kada neko stvori neko remek delo, tada se može govoriti o nekoj univerzalnoj vrednosti (MH nema ni približno takav status).
Naravno da ti iznosiš svoje mišljenje, ali ako ti se neka igra ne dopada i ne voliš taj tip igre, ne znači da je igra *****e ili krš.
Nije samo zato što je popularan, već zato što te igre uvek imaju dobre kritike, dobre kritike i dobra popularnost znači da je igra kvalietetna, bez obzira na to što neku ne voli tu igru.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 11:52   #2765
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

CoD i AC imaju dobre kritike, pa su meni krš nakon MW1 i AC 2. I ne smatram da su to kvalitetne igre samo zato što IGN tako kaže, ili zato što milioni ljudi to kupuje svake godine. To je moje mišljenje, ne znam na kakvim činjenicama stalno insistiraš. Na ovom forumu postoje ljudi koji kažu da su Blade Runner i Apocalypse Now s****e filmovi, a to su dva remek dela kinematografije koja su prošla test vremena. Dok ja trebam ovde da se mlatim sa nekim Monster Hunter-om, popularnim u Japanu i na 3DS-u.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 12:07   #2766
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: PlayStation 4

Konstantno dobre kritike ipak imaju malo veću težinu nego tvoje mišljenje o igri koju nisi ni igrao i koja nije tvoj tip, zar ne?
I dosta više sa ovim prepucavanjem, ima još dosta kvalitetnih igara.
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ocelot na korisnoj poruci:
vetar. (27.9.2017)
Stara 27.9.2017, 12:08   #2767
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

@nameless1 ako imaš srpsku internet karticu nećeš moći nećeš moći iskoristiti dvonedeljni trial,možeš samo dva dana.

A za ostale šta se raspravljate sa čovekom neka misli da su igre *****e i dečije i šta već to je njegovo mišljenje i njegov gubitak.

Poslednja ispravka: altafir (27.9.2017 u 12:30)
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
nameless1 (27.9.2017), vetar. (27.9.2017)
Stara 27.9.2017, 12:16   #2768
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Konstantno dobre kritike ipak imaju malo veću težinu nego tvoje mišljenje o igri koju nisi ni igrao i koja nije tvoj tip, zar ne?
Tako kažeš zato što nije tvoje mišljenje u pitanju, već moje.

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
A za ostale šta se raspravljate sa čovekom neka misli da su igre *****e i dečije i šta već to je njegovo mišljenje i njegov gubitak.
Ne gubim ništa, druže. Ne mogu da stignem da odigram ni polovinu onoga što me interesuje, a kamoli da se mlatim sa nečim što mi deluje bezveze..
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 12:46   #2769
Ocelot
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Ocelot
 
Član od: 3.4.2006.
Poruke: 3.151
Zahvalnice: 373
Zahvaljeno 991 puta na 533 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Ocelot Slanje poruke preko Skypea korisniku Ocelot
Određen forumom Re: PlayStation 4

Trebalo bi da je izašla tema za TLOU2, na US Store. Je l proverio neko?
Ocelot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 13:09   #2770
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

Izašla košta samo 2,99 https://store.playstation.com/#!/en-...OUPIISTOPSIGN1
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 13:11   #2771
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

I nije ništa posebno.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 15:11   #2772
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
Ocelot kaže: Pregled poruke
Trebalo bi da je izašla tema za TLOU2, na US Store. Je l proverio neko?
Tema je bukvalno isjecak iz trailer-a sa ambijentalnom muzikom od 5 sekundi koja se ponavlja za samo 3$. Umjesto da je izbace za dzabe ako vec imaju TLoU dan koji "slave" oni cigane.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
Dantheus (27.9.2017), Ocelot (27.9.2017)
Stara 27.9.2017, 16:45   #2773
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

Pa te teme i avatari i služe za šišanje ovaca.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku altafir na korisnoj poruci:
djuras (29.9.2017)
Stara 27.9.2017, 16:48   #2774
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.549
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.487 puta na 3.998 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Citat:
altafir kaže: Pregled poruke
Pa te teme i avatari i služe za šišanje ovaca.
Ajde nije problem platiti nekad za neku dobru temu u koju je ulozeno truda. ali ovo je sklepao neki pripravnik iz ND-a za sat vremena.
dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 27.9.2017, 17:46   #2775
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

...
Leonida je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Dark Phoenix (27.9.2017), nameless1 (28.9.2017)
Stara 28.9.2017, 13:37   #2776
nameless1
Deo inventara foruma
 
Član od: 19.8.2009.
Poruke: 6.769
Zahvalnice: 3.089
Zahvaljeno 4.935 puta na 2.298 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

Imam MGS i Amnesiu na steamu, ali svejedno ću iskoristiti onih probnih dva dana u ponedeljak da pokupim septembarsku i oktobarsku postavu.
nameless1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2017, 18:44   #2777
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

au šta je ovo, koja akcija sniženja svih ps eksluziva...
upravo kupio beyond two souls za 6,5 funti, da konačno to odigram

planiram da uzmem ovih dana i
the order koji je oko 8 funti
i until dawn za 11

uncharted 4 je 16, ali za njega ne bih dao više od 5 funti tako da ću preskočiti...

inače igram tomb raider i smorio se na nekih 13 % pređene igre, sva ta skakutanja i otvaranje onih silnih kutija.... jednostavno, glupava dečja akciona igra... nije to za mene ipak...

ali zato beyond two souls, sjajna, takve igre mi leže. koje ostavljaju utisak filmskih trilera naježio sam se par puta, što mi se retko kad desilo u gejmingu...

počeo i mgs phantom pain, cut scene su zabavne, približio sam se onom naselju u avganistanu, nadam se da neće puno smarati sa onim šunjanjem i napucavanjem gomile stražara...
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2017, 22:04   #2778
pacsle
Starosedelac
 
Član od: 7.12.2012.
Poruke: 1.762
Zahvalnice: 75
Zahvaljeno 211 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

мислим да има као дупла игра beyond two souls & heavy rain требао си то да погледаш
pacsle je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2017, 22:44   #2779
altafir
Banned
 
Član od: 13.2.2011.
Lokacija: Vršac
Poruke: 927
Zahvalnice: 154
Zahvaljeno 203 puta na 156 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku altafir
Određen forumom Re: PlayStation 4

Ti popusti su sramota u odnosu na one na USA prodavnici,koji su bili za iste te igre.
@poeta A šta si očekivao od Tomb Raider igre? Nemoj da se ljutiš ali to je kao kada bi neko rekao ova FIFA samo šutiranje lopte i trčanje po travi.
altafir je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.10.2017, 22:46   #2780
poeta
Član
 
Član od: 6.9.2015.
Poruke: 181
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 13 puta na 10 poruka
Određen forumom Re: PlayStation 4

ima, ali prešao sam heavy rain na ps3

inače, beyond je, nešto najbolje što sam igrao do sada. sećam se kad je izlazila svojevremeno bio sam razočaran što tematiku čine paranormalne pojave, ali igra je vrh... ima tu neku emociju, dubinu...

ako niste prešli igru, ne čitajte ovaj pasus zbog spojlera, ali ona scena na žurci, kad uplakana džodi izlazi iz kuće i pojavi se opcija leave ili revenge. pa nayebo sam im se mile majčice haha. uopšte, to poglavlje Žurka, me je oduševilo.
poeta je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Ozivljavanje PS1 batakpudla Konzole 35 14.9.2015 16:58
Pitanje za Sony Playstation 2 Helldiver ŠDK - Ostale komponente 9 24.2.2014 9:49
Sony PlayStation 4 Љуша Konzole 2 25.2.2012 11:30
Treba mi spindle hub za Playstation 1! rapsod Brbljaonica 6 25.1.2010 20:25
Xbox 360 vs. Playstation 3 vs. Nitendo Wii (Sta vam vise odgovara) PeTkO Konzole 978 7.5.2008 12:53


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 15:05.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com