Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Komunikacioni uređaji i umrežavanje
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Komunikacioni uređaji i umrežavanje Modemi, mrežna oprema, mreže i umrežavanje…

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 4.1.2009, 2:39   #1
Buonggiorno
Novi član
 
Član od: 30.4.2008.
Poruke: 3
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Problem sa forwardovanjem portova na Huawei MT882 za NBA 2005

Pozdrav.Imam jedan problem koji mi dusu pojede zadnjih nekoliko dana pa bih molio za pomoc

Evo o cemu se radi...Letos smo ja i drug pokusavali da igramo nba 2005 preko neta i u pocetku nam nije uspelo sve dok ja nisam nasao resenje da treba da se forwarduje port.Kada sam forwardovao port sve je radilo perfektno i uspeli smo da igramo...Posle nam se dosadilo i prestali smo...Pre neki dan smo resili da odigramo neku utakmicu, ja odem lepo odradim sve kao sto sam i pre kad ono nece...ne reaguje uopste, ja kreiram igru ali on ne moze da udje za razliku od letos kada smo igrali stalno to...plasim se da nije u pitanju windows jer sam pre desetak dana instalirao windows sa service packom 3 i instalirao sam net framework 2.0 pa da nije nesto zbog toga...

Sto se tice interneta imamo telekomov adsl i ja i on huweii mt882 to su oni roze.

Moze li pomoc neka? hvala unapred
Buonggiorno je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Bežični Internet - problem sa signalom renato21 Internet usluge 15 14.7.2008 23:01
Skaliranje slike sa kompa na LCD TV mickey Grafika 1 13.7.2008 21:46
problem sa SBB-om, postavljanje kablova na krovu, tehnicko pitanje djekicen Komunikacioni uređaji i umrežavanje 8 6.4.2008 17:08
Problem sa smedjim linijama koje se na ekranu pojavljuju sa desne na lijevu... Jann Grafika 4 15.12.2005 12:42


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com