Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Stare igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Stare igre Spectrum, Commodore 64, Amiga, PC DOS, M.A.M.E...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.8.2007, 17:17   #1
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Colorado

Da li se neko seca ove igre? Imam jedan problem :
kako da vratim bebu poglavici u indijanskom selu ako mi je kanu na narednom (i poslednjem) pristanistu, ne postoji kopnena precica od zadnjeg pristanista (tj. sume) pa do sela, a kanu naravno ne moze da se krece unazad . Samo da podsetim, tek u pecini na zadnjem pristanistu, kod onog velikog krsta, nalazi se prolaz do drugog pristanista, a odatle i do prvog, na kome ubijem orla i on mi ostavi bebu. Kanu mi je i dalje na cetvrtom (zadnjem) pristanistu, a ni na prvom ni na drugom ne postoje "rezervni" kanui koje bih mogao da iskoristim da bih stigao do treceg pristanista, tj indijanskog sela. Plus, ne postoji nacin da se do zadnjeg pristnista prvi put dodje drugacije nego kanuom.
Za mene je ovo potpuno neresiv problem! Ako se secate ove inace fenomenalne i zabavne igrice , molim vas POMAGAJTE!
zop
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 17:50   #2
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.379
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 11.006 puta na 7.048 poruka
Određen forumom Re: Colorado

Evo ti walkthrought možda ti pomogne, mada ne videh da se igde pominje neka beba

http://www.abandonia.com/extras/Colo...alkthrough.txt
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 18:52   #3
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Colorado

Hvala na odgovoru ali nazalost imam vec taj walkt... i izuzetno je glupo napisan sto se tice gorepomenute situacije. Beba koja pravi problem je u opisu pomenuta kao "papoose" i uopste ne objasnjava kako bih mogao da je odnesem tamo gde treba Trazio sam po netu i nazalost to je jedini opis koji sam mogao da nadjem, bas bezveze
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 19:13   #4
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Colorado

Kako je Colorado dobra igra, proveo sam mesece na njoj. Doduse, nikada nisam imao razbijenu verziju, tako da na dva mesta u igri ne moze da se nastavi bez sifara. Jedno mesto je rudnik, drugo mesto je, ne mogu se vise setiti, negde gde se cuje neki vuk. Stalno sam isao po lokacijama po kojima sam mogao da idem umesto toga i naravno vozio se kanuom I da, uvek sam pokusavao da iz puske ustrelim onog prodavca u vagonu koji uvek zatvori vratanca i spase se Mnogo vremena mi je trebalo da provalim za one stepenice u kamenu koje vode na vrh planine na prvom pristanistu. Taj deo je mnogo zamoran zbog velikog broja indijanaca. Indijansko selo je zakon bilo kada sam prvi put usao u njega. Stalno sam se zezao sa onim "haug" i maltretirao indijance koji izgleda veoma drze do lepog ponasanja. Nazalost, kao sto rekoh, nisam mogao da nadjem verziu koja radi pa za ostalo ne mogu pomoci. A nekih stvari se ne secam najbolje.. koliko iam pristanista i sta se nalazi u kom pristanistu..
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.8.2007, 19:42   #5
Alek
Veteran
 
Član od: 23.10.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 795
Zahvalnice: 60
Zahvaljeno 54 puta na 51 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Alek
Određen forumom Re: Colorado

Citat:
Oggy kaže: Pregled poruke
Stalno sam isao po lokacijama po kojima sam mogao da idem umesto toga i naravno vozio se kanuom I da, uvek sam pokusavao da iz puske ustrelim onog prodavca u vagonu koji uvek zatvori vratanca i spase se Mnogo vremena mi je trebalo da provalim za one stepenice u kamenu koje vode na vrh planine na prvom pristanistu. Taj deo je mnogo zamoran zbog velikog broja indijanaca. Indijansko selo je zakon bilo kada sam prvi put usao u njega. Stalno sam se zezao sa onim "haug" i maltretirao indijance koji izgleda veoma drze do lepog ponasanja...
HAHAHAHAHAAHAHAHAHA!!! Znaci nisam jedini koji je to radio pre jedno 10tak+ godina
Skini sada razbijenu verziju sa abandonije i pokusaj da predjes, videces koliko tek ima da se igra. Ako budes imao vise srece/pameti mozda uspes da resis ovo sto meni nije poslo za rukom. Generalno, da bi presao igru trebas iz cetvrte lokacije da odes na prvu pa zatim iz nje na trecu ali to je nemoguce posto "kopno" vezuje prvu i cetvrtu a treca je "nezavisna" i moze da se dohvati samo kauom. Mozda ja gresim i prevideo sam neki putic kojim moze da se dodje i do indijanskog sela (treca lok.) putem ali...
Alek je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.8.2007, 10:38   #6
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Colorado

Kapiram u cemu je problem, ali ne mogu da verujem da se ne secam gde vode (posle pocetne), prva i treca obala. Obe su neke prirode ali ne znam sta ima da se nadje u njima. Na jednoj je vuk u drugoj rudnik valjda. Znaci ima dosta da se igra.. u bre.. Ali jednom obavezno ima da je predjem! Ako sam pre jedno 2god mogao da predjem Metal Mutants sada moci cu jednom i ovo
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2009, 22:54   #7
archetyper
Novi član
 
Član od: 20.10.2008.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku archetyper Slanje poruke preko Yahooa korisniku archetyper Slanje poruke preko Skypea korisniku archetyper
Određen forumom Re: Colorado

Ah! Colorado, jedna od mojih najdražih igara sa Amige. Baš sam skoro bio rešio da je pređem i nije me htelo. Prošao sam sve obale ali se kod mene dešava neki bag polse medveta, tačnije kada uđem u pećinu mi javi guru meditation. Znate li šta je u toj pećini? Mislim da se tu nalazi "ključ" prelaska, kao da je tamo neki predmet koji mi fali da bih prešao igru........
archetyper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.3.2009, 23:12   #8
Oggy
C64 Legend
 
Avatar korisnika Oggy
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: Beograd
Poruke: 2.619
Zahvalnice: 2.207
Zahvaljeno 663 puta na 459 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Oggy Slanje poruke preko Skypea korisniku Oggy
Određen forumom Re: Colorado

Tamo ti trazi igra sifru, makar u PC verziji, a ja nisam imao crack.

EDIT: Inace mislim da se u toj pecini nailazi na grumen zlata koji se kod prodavca u kolima menja za nesto trece, ali secanje me ne sluzi bas najbolje.

Poslednja ispravka: Oggy (16.3.2009 u 2:14) Razlog: prdavac = prodavac :) :)
Oggy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Freelancer/tips&tricks BabaRoga Online susreti 70 21.2.2007 19:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 11:44.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com