Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Run > Operativni sistemi

Operativni sistemi Windows, Mac OS, DOS...

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 17.4.2006, 17:08   #1
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Windows (XP, Vista) VS Linux

Citat:
Carl Jonson CJ kaže:
Хајде да "направимо" компјутер који ће имати све бесплатно и легално,али да купимо само WinXP:

Ne vidim poentu kupovine XPee-a pored zivog Linuxa na kome radi sav taj besplatan i legalan softver...
AxeZ je offline  
Stara 17.4.2006, 18:22   #2
piskoonline
Član
 
Član od: 10.2.2006.
Lokacija: Gornji Milanovac
Poruke: 148
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

E, komunisti, komunisti...
A šta ćete da igrate? Mario forever free version? Minesweeper for linux pc? PING? ... pa ne čuva Gay-tsa zaštita od kopiranja i BSA, već to što nema igrica za Linux... a čik da se neka veća kuća usudi da to uradi...
A, da, ima EMULATOR.... pa, oženite se onda plastičnom lutkom ili onom laptop verzijom na naduvavanje... pa, gde je opet gitra?
piskoonline je offline  
Stara 17.4.2006, 18:25   #3
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Једноставно пуно људи користи Win.А ионако је све за Linux je бесплатно
Carl Jonson CJ je offline  
Stara 17.4.2006, 18:50   #4
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
piskoonline kaže:
E, komunisti, komunisti...
A šta ćete da igrate? Mario forever free version? Minesweeper for linux pc? PING? ... pa ne čuva Gay-tsa zaštita od kopiranja i BSA, već to što nema igrica za Linux... a čik da se neka veća kuća usudi da to uradi...
A, da, ima EMULATOR.... pa, oženite se onda plastičnom lutkom ili onom laptop verzijom na naduvavanje... pa, gde je opet gitra?
A da...igrice....zaboravio sam da je ovde uglavnom balavurdija.

Sto se tice vecih kuca..ne znam..zar nije ID Software dovoljno velika.
AxeZ je offline  
Stara 17.4.2006, 18:51   #5
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
Carl Jonson CJ kaže:
Једноставно пуно људи користи Win.А ионако је све за Linux je бесплатно
Nope..nije sve besplatno.
AxeZ je offline  
Stara 17.4.2006, 19:44   #6
Carl Jonson CJ
Starosedelac
 
Član od: 27.10.2005.
Lokacija: In Rainbow Reputacija: Najgori od svu decu
Poruke: 1.237
Zahvalnice: 733
Zahvaljeno 294 puta na 147 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Carl Jonson CJ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
AxeZ kaže:
Nope..nije sve besplatno.
Па добро,али кажем за Win бесплатне програме
Carl Jonson CJ je offline  
Stara 18.4.2006, 22:38   #7
brainZ
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: /home/kg/pivara
Poruke: 208
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku brainZ
Određen forumom Re: Windows Vista

Podrska za ppp je deo kernela, moguce je da je bug prisutan u kernelu, ili bilo kojoj od aplikacija koja se direktno - u ovom slucaju - oslanja na implementaciju ppp-a... ili ti nesto nisi dobro uradio Ali znas sta, prijavi bug, i bice ispravljen sutra. The beaty of free software. A to sto si pri tunnelingu dobio kernel panic, a ne pri jednostavnom bootovanju sistema ili izbacivanju CD-a ... konkluzija bi uglavnom bila da Linux nije savrsen, jer inace nista na ovom svetu nije, ali je daaaaleko bolji od Wintenda...
brainZ je offline  
Stara 18.4.2006, 22:41   #8
korisnik
Veteran
 
Član od: 12.11.2005.
Poruke: 1.033
Zahvalnice: 12
Zahvaljeno 76 puta na 69 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku korisnik
Određen forumom Re: Windows Vista

Nema temi kraja, ali veruj mi kad ti kazem, da se recimo na poslu bavim samo Linuxom, a nikad nebi menjao desktop za Linux desktop.

Poslednja ispravka: dbaja (30.9.2006 u 14:11)
korisnik je offline  
Stara 18.4.2006, 23:40   #9
brainZ
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: /home/kg/pivara
Poruke: 208
Zahvalnice: 3
Zahvaljeno 6 puta na 4 poruka
Slanje poruke preko Yahooa korisniku brainZ
Određen forumom Re: Windows Vista

Citat:
korisnik kaže:
Nema temi kraja, ali veruj mi kad ti kazem, da se recimo na poslu bavim samo Linuxom, a nikad nebi menjao desktop za Linux desktop.
Rispekt Ovo je misljenje a ne FUD i to je sasvim ok. Kod mene je vice versa, a samo da naglasim da je po startovanju Ubuntu Dappera (alfa softver) sa Gnomom 2.14 itd. zauzece memorije je 80 mb. XGL fenserice, 3d cube, wobbly windows, providnost... dodaju jos par desetina megabajta.
brainZ je offline  
Stara 19.4.2006, 14:11   #10
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Wink Re: Бесплатно а легално

Citat:
piskoonline kaže:
E, komunisti, komunisti...
A šta ćete da igrate? Mario forever free version? Minesweeper for linux pc? PING? ... pa ne čuva Gay-tsa zaštita od kopiranja i BSA, već to što nema igrica za Linux... a čik da se neka veća kuća usudi da to uradi...
Igre? Misliš na Igrice? Čemu igre? Ako hoćeš da se igraš, kupiš igračku platformu. Jeftinije će da te košta. Inače, za moj ukus ima i više nego dovoljno igara za Linux (native) a emulacija onih drugih se sastoji u dodavanju jednog prefixa izvršnoj datoteci. Komplikovano, veoma, ali ipak manje od „kupovine softvera bez novca” a.k.a. krekovanje.

Citat:
ATI` kaže:
Billi ima dovoljno para za letovanje taman kad bi sad prestali sa prodajom Windows-a

Pa njemu nije najveci profit od prodaje Windows-a !!!
Da si ti jedan od bilijardera, svaki us*ani cent bi ti bio bitan. Ali pošto nisi, nemaš predstavu o toj gramzivosti. Btw, Windows je samo alatka u procesu zarade debele kinte koja se ostvaruje na HARDVERU. Ko razume, shvatiće
urke je offline  
Stara 19.4.2006, 15:59   #11
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
urke kaže:
Igre? Misliš na Igrice? Čemu igre? Ako hoćeš da se igraš, kupiš igračku platformu. Jeftinije će da te košta. Inače, za moj ukus ima i više nego dovoljno igara za Linux (native) a emulacija onih drugih se sastoji u dodavanju jednog prefixa izvršnoj datoteci. Komplikovano, veoma, ali ipak manje od „kupovine softvera bez novca” a.k.a. krekovanje.



Da si ti jedan od bilijardera, svaki us*ani cent bi ti bio bitan. Ali pošto nisi, nemaš predstavu o toj gramzivosti. Btw, Windows je samo alatka u procesu zarade debele kinte koja se ostvaruje na HARDVERU. Ko razume, shvatiće
Odavno Billi i Windows ne guraju razvoj hardware-a. Tu ulogu su preuzeli ATi i nVidia i proizvodjaci igara naravno.

Sto se tice Linux-a, da je on pretnja Windows-u to je obicna smejurija. Ja znam da koristim Linux, ti i jos 1-2% korisnika racunara a mozda ni toliko ?!?!

Koja je prednost Linux-a? Sto je Free, sto je bezbedan?
Da nije free niko ga ne bi koristio, da je instaliran na preko 80% racunara u svetu ne bi bio toliko bezbedan veruj mi.

Sav taj Free software na Linux-u ima Free i za Windows.

A sta je sa onim ozbiljnijim software-om? Extra PC i Windows su smesno malo ulaganje za nekoga ko hoce amaterski i poluprofesionalno da se bavi npr. video montazom, 3d animacijom... Daj mi pandane Lightwave-u, Ilustrator-u... koje mogu koristiti na Linux-u!

Linux je i ostace OS za servere i entuzijaste i nista vise od toga! Koristice se u bankama i silicnim ustanovama, ali nece nikad doci do prosecnog korisnika!
A takvih je najvise

Koliko god Windows bio los i nesiguran jos dugo ce biti OS broj 1 u svetu. Svidjalo se to nama ili ne!
ATI` je offline  
Stara 19.4.2006, 21:47   #12
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
ATI` kaže:
Odavno Billi i Windows ne guraju razvoj hardware-a. Tu ulogu su preuzeli ATi i nVidia i proizvodjaci igara naravno.
Mislis....a sta mislis sto svaka nova verzija windowsa zahteva novi komp....


Citat:
Sto se tice Linux-a, da je on pretnja Windows-u to je obicna smejurija. Ja znam da koristim Linux, ti i jos 1-2% korisnika racunara a mozda ni toliko ?!?!
Pa to da znas da ga koristis cisto sumnjam.

Citat:
Koja je prednost Linux-a? Sto je Free, sto je bezbedan?
Pa vidis..da znas da ga koristis kao sto ne znas sigurno bi znao koje su prednosti.

Citat:
Da nije free niko ga ne bi koristio, da je instaliran na preko 80% racunara u svetu ne bi bio toliko bezbedan veruj mi.
Vidis..malo argumentacije ne bi skodilo umesto da ovako siris obican FUD. Ah da, zaboravio sam da si ti samo obican windows zealot.

Citat:
Sav taj Free software na Linux-u ima Free i za Windows.
Da, pa....grehota je koristiti sav taj free softver na tako infantilnoj platformi kao sto je windows.
ALi sta da se radi....ima boljih ljudi od mene koji ga portuju na win.

Citat:
A sta je sa onim ozbiljnijim software-om? Extra PC i Windows su smesno malo ulaganje za nekoga ko hoce amaterski i poluprofesionalno da se bavi npr. video montazom, 3d animacijom... Daj mi pandane Lightwave-u, Ilustrator-u... koje mogu koristiti na Linux-u!

Stvarno gubim vreme sa luzerom koji se nije potrudio ni da konsultuje google. Sta hoces ti u stvari da ti nabrajam fuckin pro softver...hoces li biti zadovoljan?

Evo, pandan Lighwaveu, mislim da jedan Softimage XSI ili Maya mogu sasvim fino da posluze.

Video montaza i efekti...Discreet Smoke, Flame, Inferno

CAD..Pro|Engineer

Vektorska Grafika...Xara je postala open source...

itd, itd, itd

I sta sad...?
Hoces li sad nestati odavde sa svojim FUD-om


Citat:
Linux je i ostace OS za servere i entuzijaste i nista vise od toga! Koristice se u bankama i silicnim ustanovama, ali nece nikad doci do prosecnog korisnika!
A takvih je najvise

Yeah right, a ti si neko kome se moze verovati..pre ce biti da si obican troll.
Btw..Linux ni nije namenjen prosecnim korisnicima vec malo naprednijim korisnicima koji imaju predstavu sta zele od svog racunara

Citat:
Koliko god Windows bio los i nesiguran jos dugo ce biti OS broj 1 u svetu. Svidjalo se to nama ili ne!
TO jeste...samo zaboravljas da kazes da ce biti No 1 DESKTOP OS...sto je jel sreca. Linux odavno pretenduje da bude No 1 OS za ozbiljnje stvari na svetu, pocevsi od superkompjutera, profesionalnde 3D animacije pa do servera.
Vi imate igrice...to je vrhunac koji mozete da dostignete.
Zamisli strahote da svi ti windows lameri predju na Linux....
AxeZ je offline  
Stara 19.4.2006, 22:52   #13
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

AxeZ: Radio sam u svim OS-ovima jos od Amiga Workbench-a

A sta to mozes da uradis u Linux-u da surfujes netom

Pa ja to mogu i na mojoj Amigi 1200 :P

I znas ako preko 90% ljudi koristi Windows a onih 3 % kaze da su oni pametni i koriste Linux onda su tu pobrkani loncici ?!?!

WindowsXP radi i na celeronu566 mhz a Oblivion nece

Koristio sam SuSE 9.2 i nisam video nikakvu prednost osim sto pola hardwera nisam mogao da koristim

Lightwave nema pandan Izvorno je pisan za Amigu i nije izgubio nista sto se tice funkcionalnosti. A sto se tice Maye i Softimage-a, Maya nije ni postojala kad su u Holivudu modele i animacije pravili u Lightwave-u a renderovali u SoftImage-u zbog brzine

Xara nije ozbiljan program.

A sta to ti radis sa Linux-om pa ti je neophodan ?

Ja sa Windows-om zaradjujem lepe pare i ne smetaju mi njegove mane

P.S. Nisam ja rekao da je Windows savrsen OS ali trenutno nema alternativu !

I zaboga zar ne zivimo u demokratiji!!! Ja nikoga ne teram da koristi Windows samo iznosim svoje misljenje ! Najradije bi da radim u Workbench-u !!! a da ti i ne znas sta je to

Poslednja ispravka: ATI` (19.4.2006 u 23:02)
ATI` je offline  
Stara 19.4.2006, 23:03   #14
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.655
Zahvalnice: 2.257
Zahvaljeno 1.921 puta na 1.404 poruka
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
AxeZ kaže:
sta mislis sto svaka nova verzija windowsa zahteva novi komp
pa, naravno da to NIJE tacno...

ajde, modovi, opomenite malo ovog trola da ne troluje mnogo... ima svoju BIZON... pardon, GNU sobu, pa neka tamo uziva
ZoNi je offline  
Stara 19.4.2006, 23:47   #15
Magneto
Starosedelac
 
Član od: 24.10.2005.
Poruke: 2.226
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 123 puta na 48 poruka
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Na urketovu, moram reći nadasve bizarnu i prilično nepromišljnu , ideju otvaram ovu temu. Poruke kojima ste već uveliko smorili temu "Бесплатно а легално" su sada ovde premeštene pa nastavite svoju diskusiju.

Treba li uopšte da napominjem? Svaki off-topic, apsolutno svako prozivanje, međusobno pljuvanje i poruke kočijaškog rečnika u sebi, istog momenta ću obrisati. Nemojte praviti ispade da ne bi bilo kaznjavanja i nakndanog kajanja.
Magneto je offline  
Stara 20.4.2006, 0:04   #16
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Бесплатно а легално

Citat:
ATI` kaže:
99% njih misle da su najpametniji na svetu zato sto koriste Linux

a 98% njih i ne zna sto ga koristi
Wrong..mi znamo da smo pametniji od vas..ne zato sto koristimo Linux..vec zato sto NE koristimo windows...
Hehe....u principu nas ne interesuje windows, ali moramo da odreagujemo ako neka neznalica prica o necemu o cemu nema pojma. To daje nagativan publicitet i ma sta ko govorio, negativan publicitet nije isto sto i pozitivan ili bar neutralan.

Citat:
AxeZ: Radio sam u svim OS-ovima jos od Amiga Workbench-a

A sta to mozes da uradis u Linux-u da surfujes netom

Pa ja to mogu i na mojoj Amigi 1200 :P
Pa rekoh ja.....nisi kompetentan da pricas kad ne znas ni sta sve moze sa Linuxom da se uradi...
Ako je tebi surfovanje netom pojam necega sto moze da se uradi..onda te iskreno zalim.


Citat:
I znas ako preko 90% ljudi koristi Windows a onih 3 % kaze da su oni pametni i koriste Linux onda su tu pobrkani loncici ?!?!
Pa stvar je vrlo jednostavna, 90% ljudi koristi windows iz jednog prostog razloga. Zato sto nisu mogli da koriste nista drugo i zato sto ne znaju ni zasta bolje.
Zloupotrebom monopola, kao i pretnjama i ucenama microsoft je primorao prodavce hardvera da im placaju rojalty za svaki kompjuter koji prodaju bez obzira imao on windows na sebi ili ne.
To je dovelo do potpunog pustosenja OS trzista i unistavanja konkurencije ( BeOS naprimer )
Prema tome, ta vasa tvrdnja o 90% je cist lopovluk i kriminal.

Citat:
WindowsXP radi i na celeronu566 mhz a Oblivion nece

Da pa? Linux radi na cemu god hoces.


Citat:
Koristio sam SuSE 9.2 i nisam video nikakvu prednost osim sto pola hardwera nisam mogao da koristim
Definisi "koristio"


Citat:
Lightwave nema pandan Izvorno je pisan za Amigu i nije izgubio nista sto se tice funkcionalnosti. A sto se tice Maye i Softimage-a, Maya nije ni postojala kad su u Holivudu modele i animacije pravili u Lightwave-u a renderovali u SoftImage-u zbog brzine
Ma ozbiljno...
Pretpostavljam da nisi nikad cuo za Alias power animator?


Citat:
Xara nije ozbiljan program.
I sad treba da ti verujemo....ma hajde.


Citat:
A sta to ti radis sa Linux-om pa ti je neophodan ?
Sve sto mi je potrebno


Citat:
Ja sa Windows-om zaradjujem lepe pare i ne smetaju mi njegove mane
Pitanje je..da li si ti platio taj windows....ako nisi onda si lopov.

Citat:
P.S. Nisam ja rekao da je Windows savrsen OS ali trenutno nema alternativu !
Zao mi je sto neko troluje ovako a ni ne shvata da to radi na tom Linuxu koji tako pljuje.
Sta ti mislis na cemu radi ovaj sajt naprimer?


Citat:
I zaboga zar ne zivimo u demokratiji!!! Ja nikoga ne teram da koristi Windows samo iznosim svoje misljenje ! Najradije bi da radim u Workbench-u !!! a da ti i ne znas sta je to
Iznosenje misljenja je jedno, FUD, tj ono sto ti radis je drugo. Kad se iznose ovakve gluposti onda ode tema u off-topic.
AxeZ je offline  
Stara 20.4.2006, 0:17   #17
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

Pa to je smesno!

Pazi ja na compu imam uredjaje koji imaju drajvere samo za windows !
Sa njima zaradjujem, zar cu da kazem da je windows los a Linux dobar ?!

Nemam ni jedan razlog da tako nesto kazem !

Hocu li da instaliram Linux pa da masinu od 100 i kusur hiljada da gledam kao ukras na stolu ??? samo da bih bio korisnik Linuxa i da se razlikujem od ostalih ?!?!

P.S. nisam ukrao windows !!!
ATI` je offline  
Stara 20.4.2006, 8:27   #18
urke
ex Laki pingvin
 
Avatar korisnika urke
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Kragujevac (Srbija)
Poruke: 2.559
Zahvalnice: 478
Zahvaljeno 880 puta na 488 poruka
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

E pazi, ATI, i ja volim windows, zato što ima mnogo ovaca koje će MORATI da plati da im se apdejtuje antivirusni softver, očisti komp od virusa i trojanaca, našteluje rezolucija i osvežavanje monitora, instalira neki program (ilegalno, jer neće da plate normalno za legalno) i slične fore, kojih kod kućnih korisnika GNU/Linux sistema, na žalost ili sreću, nema. E zato ja volim Windows, što mi je dodatni izvor prihoda od ovaca koje ga koriste Na sreću, ima veoma malo onih koji znaju da ga koriste.

Dakle, ekvivalent broju korisnika slobodnih operativnih sistema u svetu je broj ljudi u ovoj državi koji ZNAJU da koriste Windows oeprativne sisteme. To što na forumu ima toliko ljudi koji manje ili više znaju da koreste svoje mašine i operativne sisteme je NIŠTA u odnosu na sve korisnike Windowsa, priznali vi to sebi ili ne.

Btw, meni za kućnu upotrebu mnogo jednostavnije radi moj Slackware nego Doza na poslu. Ako hoću da rekompresujem gomilu DivX/XViD-a u nekom direktorijumu, kod kuće ću samo da odkucam tri slova i stisnem enter, a na poslu ću morati da klikćem u programu pola sata da bih sve podesio kako želim. I šta je tu brže i praktičnije?
urke je offline  
Stara 20.4.2006, 8:43   #19
AxeZ
Banned
 
Član od: 30.12.2005.
Lokacija: Novi Sad, Vojvodina
Poruke: 309
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku AxeZ
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

Citat:
ATI` kaže:
Pa to je smesno!

Pazi ja na compu imam uredjaje koji imaju drajvere samo za windows !
Sa njima zaradjujem, zar cu da kazem da je windows los a Linux dobar ?!

Nemam ni jedan razlog da tako nesto kazem !

Hocu li da instaliram Linux pa da masinu od 100 i kusur hiljada da gledam kao ukras na stolu ??? samo da bih bio korisnik Linuxa i da se razlikujem od ostalih ?!?!

P.S. nisam ukrao windows !!!
Poenta je da ti govoris da je Linux los bez da poznajes materiju.

I sta fali, ja ovo pisem na Linuxu sa masine koja kosta skoro 200.000 pa sta?

Vidis, ti apsolutno ne razumes nista sto se ovde pise.
Kakve gluposti..ko je rekao da ja Linux koristim da bih se razlikovao od drugih..to je glupost svoje vrste.
Linux se koristi iskljucivo zato sto je bolji, brzi, fleksibilniji, sigurniji i jeftiniji.

Molim te ako ti nije tesko navedi sta ti to toliko znacajno zaradjujes i cime se to bavis.

Pazi...kazes da ti je windows legalan, to je ok, ali ako ti je sve ostalo nelegalno i trsis se svojom zaradom na windowsu..to je opet lopovluk.

Vidis, ja nemam nista protiv da covek koristi sta god misli da mu radi posao bolje, medjutim ako to podrazumeva kradju onda nema sta vise da pricamo. Izvini, mislis da ti to pasuje, vrsi posao, izvoli pa ga plati posteno.
AxeZ je offline  
Stara 20.4.2006, 11:12   #20
ATI`
Banned
 
Član od: 7.4.2006.
Poruke: 282
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku ATI` Slanje poruke preko MSN-a korisniku ATI` Slanje poruke preko Skypea korisniku ATI`
Određen forumom Re: Windows (XP) VS Linux

Citat:
AxeZ kaže:
Poenta je da ti govoris da je Linux los bez da poznajes materiju.

I sta fali, ja ovo pisem na Linuxu sa masine koja kosta skoro 200.000 pa sta?

Vidis, ti apsolutno ne razumes nista sto se ovde pise.
Kakve gluposti..ko je rekao da ja Linux koristim da bih se razlikovao od drugih..to je glupost svoje vrste.
Linux se koristi iskljucivo zato sto je bolji, brzi, fleksibilniji, sigurniji i jeftiniji.

Molim te ako ti nije tesko navedi sta ti to toliko znacajno zaradjujes i cime se to bavis.

Pazi...kazes da ti je windows legalan, to je ok, ali ako ti je sve ostalo nelegalno i trsis se svojom zaradom na windowsu..to je opet lopovluk.

Vidis, ja nemam nista protiv da covek koristi sta god misli da mu radi posao bolje, medjutim ako to podrazumeva kradju onda nema sta vise da pricamo. Izvini, mislis da ti to pasuje, vrsi posao, izvoli pa ga plati posteno.
Nisam govorio o kompjuteru od 100.000!!! nego o masini koja je zakacena na njega ! inace mi comp vredi vise od tih 200.000

Zaradjujem na Corelu koji sam platio 280 eura i imam NOD32 koji sam platio 58,5 $ ostalo je free software ! Sto znaci da nema kradje!!!!

A koliko je Linux bezbedan pitaj Kevina Mitnick-a

Dosta mi je bre tih gluposti o bezbednosti Linux-a, pa vi se busate da svi sajtovi, banke i sl. rade na Linuxu, pa zasto se onda obaraju sajtovi, provaljuju banke.... ?
ATI` je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dual Boot između Windows XP i Vista RC1 sistema Kostarum Rex Persia Operativni sistemi 5 26.12.2008 22:05
windows Vista! Master Neo Operativni sistemi 316 5.11.2006 17:35
Windows Vista Sale2322 Operativni sistemi 117 20.5.2006 1:42
linux i windows kole racunic Slobodni softver 27 6.3.2006 16:44
windows Vista theme pack Master Neo Modovi 1 6.12.2005 20:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:24.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com