Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 23.10.2007, 18:31   #1
pelle6
Novi član
 
Član od: 23.10.2007.
Poruke: 12
Zahvalnice: 6
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Thumbs up Kako početnik može da popravi Windows

Имам велики проблем са Windows-сом и собом. Једног лепог дана сам инсталирао "иЗи оФице" и тада отприлике почињу моји проблеми.
После 10 дана сам пожелео да гареисталирам пошто се раширио као ђубрепо дворишту, међутим, не хтеде па ја инсталирао као помоћ програме Ashampoo WinOptimizer, Platinum 3,Registry Mechanic, CCleaner, Spybot-Search&Destroy и CCleaner па сам са својим скромним знањем енглеског и никаквим о рачунарима успео свашта.
Свашта је да ми инсталатер неради и деинсталатер, па да ми је јуче звизнуо плави екран итд.
Момци из техничке подршке windowsa су ок али не питаше ме шта све имам на рачунару сем њиховог оперативног програма и шта је све могло да закочи нормално функционисање истог. Они раде само са својим програмом и не знају ШтА раде ови други. Па сада мени помозиte ако можеte.

Наравно инсталација новог оперативног система је увек на крају јер би ја на грешкам својим да научим,а можда и нестигнем!?

Питање је да ли могу а ја имам воље да учим још ми је потребно да имам од кога јер данас има мало оних који су вољни да помогну ајош мање који желе друге да науче. Да не давим више да поставим конкретна питања. Видео сам на сајту Spybot-а да могу да пошаљем извештај о мом рачунару али не знам како да га овде унесем.
Успут на Spybot програму има у делу за опоравак пар рубрика које би волеода вам пренесем,погрешни деинсталациони податци и у њему 6 шест кључева регистра; Погрешан пут апликација,у њему 14 кључева Microsoft.WindowsSecurityCentar.AntiVirusOverride, 1кљеч; Startup
датотека не постоји, 9 кључева; WindowsSecurityCentar.AntiVirusDisableNotify,1кључ .
Програм AFG Free Edition је заробио у C:\WINOWS\ ,Trojan horse PSW.Generic4.JOW статус инфициран.
Па драги моји како почети са решавањем проблема. Продао би пола седалног дела ако успем да средим ово чудо.Sistem je : WindowsXP Home Edition servis pak 2
Мислим да ће бити многима корисно !?

Поздрав и хвала свима на сугестијама

Poslednja ispravka: pelle6 (23.10.2007 u 18:55)
pelle6 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Multi-Boot bojongo Operativni sistemi 32 18.12.2009 17:16
Kako programirati u C#, početnik sam i molim za pomoć Kostarum Rex Persia Programiranje 36 31.10.2009 11:33
Windows XP servisi (objašnjenja) veverica Operativni sistemi 40 4.11.2008 21:58
Windows (XP, Vista) VS Linux AxeZ Operativni sistemi 437 5.5.2007 14:35
windows xp embedded paterfamilias Operativni sistemi 0 11.10.2006 19:07


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 7:41.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com