Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Kvarovi
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kvarovi Pomoć i informacije u vezi sa neobjašnjivim kvarovima
i nestabilnostima sistema

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.10.2007, 9:39   #1
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Mis i Zvucna Kartica

Ovako pocetkom oktobra sam u Imtelu kupio Microsoft Wireless Notebook Optical mouse i sve je radilo odlicno do pre par dana kada ga komp sve ocita i na onom predajniku koji stoji u kompu radi lampica najnormalnije i na misu sija sve ok al nece da radi,ja reko mozda poludela vista probam na jos 3 kompa i isto.Sta mislite sta moze biti?

Drugi problem
Kupio sam takodje zvucnu kraticu Sound Blaster Audigy 2ZS Notebook pocetkom oktobra i radila je odlicno (trebala mi je da neke veoma vazne kasete prebacim u mp3).Zvuk je bio odlican i pre nekih 7-8 dana sam nekako zakacio i necim udario onu stranu gde je ulaz za slusaliice (kada se stavi u laptop prva strana koja se vidi iz pravog ugla) i sada to je radilo ok jer je ostecena samo plastika puklo parcence.I sada kartica hoce da radi u svim modovima osim da radi sa internim zvucnicima.Mislio sam da je do Viste,reinstalirao i isto.


Jel zna neko kako da resim probleme?

Hvala unapred
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 10:25   #2
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

Verovatno ti je crko mis ako vec nece ni ostali kompjuteri da ga ocitaju. Odnesi ga i vrati u prodavnicu. Ako si ga uzeo u oktobru mora da imas jos garanciju na njega.
Interesantna stvar je ona zvucna karta. Moguce je da je nesto crklo dok si ga ti sutnuo...
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 14:03   #3
Evil_crack
Član
 
Član od: 16.3.2007.
Lokacija: Novi Sad
Poruke: 213
Zahvalnice: 28
Zahvaljeno 37 puta na 23 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Evil_crack
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

Sto se tice misa, ja imam wireless i imao sam slican problem. Baterija mi je bila prazna i mis se gasio i samim tim gubio frekvenciju na kojoj radi sa izvorom. Kod mene na misu ima sa donje strane taster koji drzis nekoliko sec da se "nadju" on i predajnik. Ako to ne pomogne, vracaj ga.
Sto se tice drugog problema, hmmm... cisto sumnjam da je zbog male plastike takav problem. Puklo je tu jos nesto Uostalom, ako i ne rade interni zvucnici, nije neki problem jer nemaju neku veliku svrhu. Jesi disableovao integrisanu zvucnu na ploci?
Citat:
pavlem kaže: Pregled poruke
Ovako pocetkom oktobra sam u Imtelu kupio Microsoft Wireless Notebook Optical mouse i sve je radilo odlicno do pre par dana kada ga komp sve ocita i na onom predajniku koji stoji u kompu radi lampica najnormalnije i na misu sija sve ok al nece da radi,ja reko mozda poludela vista probam na jos 3 kompa i isto.Sta mislite sta moze biti?

Drugi problem
Kupio sam takodje zvucnu kraticu Sound Blaster Audigy 2ZS Notebook pocetkom oktobra i radila je odlicno (trebala mi je da neke veoma vazne kasete prebacim u mp3).Zvuk je bio odlican i pre nekih 7-8 dana sam nekako zakacio i necim udario onu stranu gde je ulaz za slusaliice (kada se stavi u laptop prva strana koja se vidi iz pravog ugla) i sada to je radilo ok jer je ostecena samo plastika puklo parcence.I sada kartica hoce da radi u svim modovima osim da radi sa internim zvucnicima.Mislio sam da je do Viste,reinstalirao i isto.


Jel zna neko kako da resim probleme?

Hvala unapred
Evil_crack je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 20:29   #4
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

mis sam prvo menjao bateriju i isto,vracam ga sigurno ima jos 35meseci garancije.Sto se tice zvucne nisam sutnuo,laptop je stajao na stolu i tu sam necim zakacio to je samo napukla plastiku,postavicu slike kasnije.Disablovoao sam internu karticu al nikako mi ne ide u glavu zasto nece da rade interni kada svi ostali rade
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 22:00   #5
Sasa90
Veteran
 
Član od: 3.3.2007.
Lokacija: Subotica Reputacija:■■■■■□□□□
Poruke: 994
Zahvalnice: 161
Zahvaljeno 291 puta na 162 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Yahooa korisniku Sasa90 Slanje poruke preko Skypea korisniku Sasa90
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

Pokusaj da reinstaliras software. Mozda i nije do fizickog ostecenja kartice.
A za misa je najbolje da ga vratis ipak ako imas garanciju onda da se ne zezas tu sa rastavljanjem i gledanjem koji mu je vrag.
Sasa90 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.10.2007, 22:11   #6
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

pa reinstalirao sam ceo sistem,izmenjao sve drajvere i isto.Trenutno nemam kod sebe drugi laptop da probam.Sta mislite da izbrisem Vistu i ubacim xp?
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 0:48   #7
Shang Tsung
Veteran
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: Mirijevo, Beograd
Poruke: 1.108
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 95 puta na 71 poruka
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

Citat:
pavlem kaže: Pregled poruke
pa reinstalirao sam ceo sistem,izmenjao sve drajvere i isto.Trenutno nemam kod sebe drugi laptop da probam.Sta mislite da izbrisem Vistu i ubacim xp?
Prsla ti je zvucna. Sledeci put povedi malo vise racuna o tehnikalijama...
Shang Tsung je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.10.2007, 12:43   #8
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

evo ubacio sam i xp i isto,u svim modovima radi odlicno 2.1;5,1:4.1;7.1 radi odlicno,slusalice takodje mikrofon samo nece sa internim.Nista sutra cu je odneti drugu u servis pa da otvorimo da vidimo sta je
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.11.2007, 23:00   #9
pavlem
Član
 
Član od: 25.3.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Mis i Zvucna Kartica

kartica i laptop su mirovali jedno vreme i prepar dana sam ubacio xp i danas reko ajd da ubacim karticu i radi sa internim zvucnicima na XP a softverska podrska je extra mnogooo bolja nego na xp a tek sa externim ozvucenjem
Mis mi zamenili u imtelu bez problema posle 5 minuta sam dobio nov.
pavlem je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Wireless Kartica Za Vistu Axis Komunikacioni uređaji i umrežavanje 23 18.1.2008 20:07
Mrezna kartica megabook-a Melinion Prenosni računari 5 26.9.2007 19:30
Zvucna kartica TRUST SC-5250 5.1 Leonn ŠDK - Zvuk na računaru 1 21.6.2007 0:44
Zvucna Kartica i 5.1 Sistem The Godfather ŠDK - Zvuk na računaru 1 15.6.2007 21:04
tv kartica & quick time player zeks Kvarovi 1 5.10.2006 1:25


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 6:42.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com