Forum Sveta kompjutera  

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor

Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 1.11.2019, 11:26   #241
m1aden
Član

Član od: 2.12.2012.
Zahvalnice: 21
Zahvaljeno 58 puta na 35 poruka
Određen forumom Re: The Outer Worlds

Iako mi sf seting sada malo vise prija od fantazijskog, greedfall, sa svim svojim kriminalno postavljenim zidovima, meni mnogo intrresantniji i igriviji od ovog.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.11.2019, 1:26   #242
White Ripper
Deo inventara foruma

Član od: 21.5.2008.
Zahvalnice: 1.053
Zahvaljeno 1.066 puta na 696 poruka

Instalirao sam i ja The Outer Worlds.
Što se mene tiče solidna igra, da je sve već viđeno jeste, podsjeća svojim sterilnim elementima strašno na Fallout 3 i NV.
Ovo je jednostavno tip igre koje čovjek prosto ne zna kako da ocjeni, pa kao u SK, "lupiš" 80, koje obično znači da je nemoguće igru ni nahvaliti ni nagrditi, već više zavisi od trenutnog raspoloženja da li da se igra ili ne.
Meni lično prija uzevši u obzir činjenicu da Fallout igara nema evo već nekoliko godina tj. to što je Fallout 76 apsolutni promašaj.
Svakako nije loše, s vremena na vrijeme u skladu sa raspoloženjem, ali će vrlo brzo ostati da "ćuti" kod mene na disku kada izađe RDR2.
Kome nedostaje ovakav tip igara sa ovakvom mehanikom, sigurno će biti zainteresovan da je odigra, kome je preko glave ovakvih RPG naslova, neće mnogo propustiti ako je zanemari.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
mvasic (2.11.2019)
Stara 2.11.2019, 17:54   #243
SchizoidMan
Član

Član od: 16.3.2012.
Zahvalnice: 31
Zahvaljeno 69 puta na 37 poruka

Meni je trebalo ovakvih igara, tražim ih celu deceniju. Jedino da ima opciju za treće lice, bilo bi ama baš sve što želim.
Zajedno sa Greedfallom, za mene je ovo praznik, pošto sam uvek najviše uživao u 00s akcionim RPG naslovima, a koje su izumrle kada se pokazalo da su bile samo evolucijski korak za razvojne timove da se prebace na visokobudžetne, spektakl akcione krljačine... A opet, sa druge strane, bile prekomplikovane i preskupe za manje timove, makar do sada.
I eto sada dva naslova u tako malom vremenskom razmaku.
Praaaazniiiik.

Uz Disco Elysium, koji je opet drugačija zverka, no kakve je takođe falilo, ja presrećan.

A što se tiče forumskih starih kajli i spolovila što se ne dižu kao nekada, pa njima i takvima nije i ne bi valjao niti jedan "kultni klasik" iz ovog milenijuma da danas opet izađe. Gothic, originalni Witcher, VtM:B, Morrowind, KOTOR(2).. sve su to igre koje su imale ozbiljnih problema i mana i u ono doba.
SchizoidMan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku SchizoidMan na korisnoj poruci:
mvasic (3.11.2019), player1 (2.11.2019)
Stara 2.11.2019, 19:33   #244
Shonkas
Deo inventara foruma

Član od: 2.11.2005.
Zahvalnice: 1.012
Zahvaljeno 535 puta na 409 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Shonkas

Citat:
SchizoidMan kaže: Pregled poruke

A što se tiče forumskih starih kajli i spolovila što se ne dižu kao nekada, pa njima i takvima nije i ne bi valjao niti jedan "kultni klasik" iz ovog milenijuma da danas opet izađe. Gothic, originalni Witcher, VtM:B, Morrowind, KOTOR(2).. sve su to igre koje su imale ozbiljnih problema i mana i u ono doba.
Pa ova igra i npr sa tvoje liste VtM:B ne moze ni dan danas da se porede The Outer Worlds nije los! Ali mi lici na osobu u komi, toliko adrenalina sipa... Cim ti proda prve pozitivne fore, puls ti se toliko umiri - da se smoris vrlo brzo...
Shonkas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2019, 20:17   #245
Koreli A.
Novi član

Član od: 1.9.2019.
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci

Čitam komentare onih koji su završili ili igraju već neko vreme i već ide ono
" dobro je ali ..." . Baš kao što sam i mislio i pretpostavio . To mi je interesantno kao fenomen . nadam se da je ok da prekopiram neke komentare. Mislim da će biti interesantno kako se menja pogled na igru kako vreme prolazi , jako brzo . A mozda nisam u pravu .a počeće i klipovi sa naslovima tipa " Da li baš toliko dobro " .

- Just completed it, it's not as good as people say it is, hell, it's not even half as good as Obsidian's Fallout: New Vegas. Here's my tip: if you're not entertained in the first 2 hours of the game, then don't even bother, it won't get better.

-It annoys me that everyone in this game have circus hair colors, like why cant you just be normal NPC without being attention queen ?

-Killing a man feels like nothing, its all bcuz colorful visuals and ***** optimization that take away a lot from immersion... the game doesnt have emotions, i doesnt matter if you kill the entire city/rape/dismember you wont feel bad about it. ...
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.11.2019, 20:22   #246
Koreli A.
Novi član

Član od: 1.9.2019.
Zahvalnice: 9
Zahvaljeno 2 puta na jednoj poruci

Citat:
Koreli A. kaže: Pregled poruke
Mislim da kada pocnu ljudi 2. , 3. obrt igre shvatice veci broj igraca da su pristali na samobmanu ali vecina ce i dalje tvrditi da je ovo iznad proseka .
Bas me zanima da li ce biti tako , za sada ide u tom pravcu . Jer bitno je da prosecne igre ne prolaze kao remek dela , da ne padnu ocekvanja . Kopmpanije bi to volele , onda zavisi samo od entuzijazma nekog Kodzime da li dobijamo vise nego sto se mora .
Koreli A. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.11.2019, 11:27   #247
player1
V.I.P. Test Play

Član od: 5.4.2006.
Zahvalnice: 4.006
Zahvaljeno 3.916 puta na 2.540 poruka

Uvek volim kada momzi iz Digital Foundry-ja urade analizu grafike.

The Outer Worlds: Xbox One X/PS4 Pro vs PC + Best Settings Analysis!
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.11.2019, 21:22   #248
White Ripper
Deo inventara foruma

Član od: 21.5.2008.
Zahvalnice: 1.053
Zahvaljeno 1.066 puta na 696 poruka

Završio sam sinoć TOW.
Ipak na kraju mogu samo da se složim sa konstatacijama ostalih forumaša, naročito sa jednom koju sam ranije pročitao, a to je da TOW na početku proda sve trikove koje ima i to otprilike bude to.
Igrao sam side kvestove dok mi se u jednom momentu izigravanje kurira nije smrklo i odlučio da pređem glavni kvest i vidim šta je na kraju.

Priča je apsolutno šuplja, pri kraju postaje vrlo neizbalansirana, akcija poprilično jednolična i monotona.

Jedina svijetla tačka ove igre jesu dobro razgranati dijalozi, moguće kao u realnom svijetu mogućnost da " se izlane" i potrebno je i te kako voditi računa šta se i kako govori, ali i da se nekad prećuti. Mada ovo ostaje u zapećku kada se uzme u obzir jednostavno tanka priča.

Ipak na kraju, od mene 60/100, ipak već vidim recenziju Kuzmanovića i žal za Obsidianom, ili će možda ako mu se smrkne da uvali igranje i recenziju recimo Jovanoviću, mada pun pogodak bi bio Jan Čmelik.

Spoiler za w:
PS nadam se da mi neće biti ova poslednja rečenica uzeta za zlo od strane administracije SK i SK foruma.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
Koreli A. (8.11.2019), pentraksil (8.11.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno

Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Pirates Of The Caribbean At Worlds End sasha-SE Akcione igre 16 23.7.2017 1:01
AMD Unveils World's First Hardware-Based Virtualized GPU Solution voodoo_ Vesti 1 8.9.2015 6:35
The Worlds Hardest Game SV 84 Male igre 42 13.2.2011 15:07
Two Worlds voodoo_ Role-Play 157 6.10.2010 12:29
Kojem se RPG-u najviše nadate? Guardian Role-Play 310 13.10.2009 13:23

Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:02.