Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Kompjuteri i film
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Kompjuteri i film Uticaj kompjutera na film i primena kompjutera na filmu

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 13.5.2012, 23:11   #4121
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Ја бих бацио кратак коментар генерално на филмове. Ко воли исте нек не чита :d

Spoiler za с:
Боље буљити у једну тачку сат и по, него гледати измишљотине


Част изузецима и нормалним филмовима. Гледао сам један филм рађен по истинитом догађају. У питању је један боксер који је осуђен за силовање, и невин био у затвору. Не сећам се тачно можда око 20 година. И на крају је ослобођен. Боксер је био црнац. Филм сам давно гледао, пре више од 10 година. Радња је била у ваљда 70 тим годинама. Можда касније можда раније. Филм ми се јако допао. Иако се данас мало сећам.

А филмови попут Харија Потера, Аватара и сличних су највећи шљам који постоји на планети. Не знам како неко може да гледа такве глупости и измиљшотине. Ја више волим реалне и истините приче. Али ово. Ужас. Покушавао сам да гледам један филм да га не именујем али одмах сам угасио после 5 минута. Није ни вредан помена.

И нисам промашио тему јер ми не треба назив тог филма. Обично ме мрзи да гледам филм који сам већ гледао. А таквих је јако мало, могу их пребројати на прст једне руке, што сам гледао у задње 2-3 године.

Verovatno mislis na Hurricane http://www.imdb.com/title/tt0174856/

A ti ga malo pretera da su izmisljotine sljam, pa mora da postoji neki balans, ne moze sve dokumentarci i istiniti dogadjaji da budu.

Ali se slazem za ovu listu, uvukli su se sve neki propaliteti u sam vrh. Mada morate da shvatite nesto, bioskop je danas mnogo popularniji nego sto je to bio ranije, mnogo vise reklama ima, mnogo vise ljudi ima priliku da ode do bioskopa, samim tim bezveze je uporedjivati zarade nekih legendi od pre 30 godina i zarade danasnjih filmova. Sve su to na listi neki noviji filmovi. Masovni mediji cine svoje, lakse se dolazi do informacija i lakse se sazna da je neki film uopste u bioskopu. Tako da ova zarada ne znaci da je film dobar. Recimo Avatar (jedan cist prosek od filma) vredi gledati samo zbog efekata i to u 3D, jer tako jedino i vredi. Ali nista originalno i fascinantno (osim efekata) tu nema. Generacija masovnih medija, nista vise.

Poslednja ispravka: pentraksil (13.5.2012 u 23:18)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2012, 23:19   #4122
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.416
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Мене дирну потресне и истините приче. Држе ми пажњу. А ти други филмови који су плод нечијег мозга не заслужују да куцам по тастатури. Пост би био подужи. Има још кандидата. Нажалост такви су и најгледанији.
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2012, 23:20   #4123
Auror
Starosedelac
 
Član od: 11.12.2005.
Poruke: 1.255
Zahvalnice: 487
Zahvaljeno 329 puta na 171 poruka
Cool Re: Dnevnik gledanja filmova II

Svako mjesto na ovoj listi koje zauzima Hari Poter je zasluzeno. Najvise zbog muzike i specijalnih efekata, ali i glumaca koje su izabrali. U dobroj se mjeri poklapaju sa nekom slikom koju sam ja imao u glavi dok sam citao knjige. Mislim da je JKR dobro odabrala.
Auror je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2012, 23:30   #4124
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Мене дирну потресне и истините приче. Држе ми пажњу. А ти други филмови који су плод нечијег мозга не заслужују да куцам по тастатури. Пост би био подужи. Има још кандидата. Нажалост такви су и најгледанији.
ja se samo nadam da trollujes sa ovakim komentarima...
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 9 korisnika se zahvaljuje korisniku Pumbaa na korisnoj poruci:
Auror (13.5.2012), boshkodj (20.5.2012), HSVstoned (14.5.2012), Ice-Man (14.5.2012), malo blesav (14.5.2012), Maverick (14.5.2012), pentraksil (14.5.2012), player1 (14.5.2012), Rockstar (13.5.2012)
Stara 13.5.2012, 23:48   #4125
Rockstar
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.5.2008.
Lokacija: Панчево
Poruke: 4.422
Zahvalnice: 746
Zahvaljeno 1.425 puta na 1.082 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Ни мени није јасно шта је Љуша хтео да каже Шта значи "што реалнији" филмови? Не волиш фантазије или СФ-генерално? Добро, свако има свој укус, Боже мој...
Rockstar je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2012, 23:51   #4126
Љуша
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.11.2011.
Poruke: 5.416
Zahvalnice: 644
Zahvaljeno 1.058 puta na 828 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
rockstar kaže: Pregled poruke
Не волиш фантазије или СФ-генерално? Добро, свако има свој укус, Боже мој...
Не да не волим него.................ма. Схватио си поенту
Љуша je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.5.2012, 23:57   #4127
GoranSTX
Ex Parrot
 
Avatar korisnika GoranSTX
 
Član od: 8.12.2005.
Lokacija: Srednja Zemlja - Loznica
Poruke: 3.915
Zahvalnice: 444
Zahvaljeno 1.932 puta na 1.212 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku GoranSTX
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da, shvatili smo, izneo si svoj stav, nekoliko puta, ukapirali smo, nema potrebe da se ponavljaš, jasno je, bez nedoumica i dvosmislenosti, kakvo je tvoje viđenje kinematografije... a sad, ako nije problem, da nastavimo dalje, ipak, a složićeš se samnom, tvoje mišljenje je samo to - tvoje mišljenje, a pravo da ga izneseš si iskoristio, sve preko toga je... suvišno...
GoranSTX je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 4 korisnika se zahvaljuje korisniku GoranSTX na korisnoj poruci:
HSVstoned (14.5.2012), Ice-Man (14.5.2012), Maverick (14.5.2012), Pumbaa (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 0:34   #4128
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Voleo bih bar ove nesrecne Transformerse da prestignu.
Ma da prestignu i Avatar. Najprecenjeniji film ikada.

Kad smo već kod loših i precenjenih filmova, danas sam pogledao Drag me to hell.
Spoiler za Synopsis (sarcasm included):
Plavuša radi u banci, odobrava neke kredite and stuff. Pritom zna da popravlja i štampače. Dolazi joj ciganka, pljuje po stolu, krade bombone, ostavlja veštačku vilicu okolo (zato što svi cigani to rade, zar ne? Tako bar pisac misli...) moli da joj produže hipoteku, ali da bi se plavuša dopala direktoru, kaže joj "no frakkin' way". Zato ova u stilu Vjerice Radete baca kletvu na nju i onda je demon Labija, pardon Lamija (nisam mogao da odolim), koji ponekad izgleda kao popularne predstave đavola, sa sve rogovima i kopitima, progoni sledeća tri dana da bi je odvukao u pakao. Kome će da se obrati za pomoć nego vidovnjaku, koji joj onda pomaže da zezne kletvu. Čitav horor u filmu se zasniva na jump-scare scenama, a može se primetiti i oralna fiksacija pisca i režisera, Sema Raimija, jer je otprilike svakom liku nešto uletelo ili izletelo iz usta. Vrhunac je bio kad je glavna glumica bez problema deepthroat-ovala **benu babinu ruku, do lakta.

Utisak: vodi se kao horor, ali nije baš strašan, samo strašno glup s vremena na vreme. Ceo film je jedan veliki WTF, samo nije onaj WTF kad se oduševite ili vas pozitivno iznenadi neki plot twist ili priča, već skroz suprotno. Neke scene su baš suvišne ili over the top (groblje na kraju, npr, brrr)...
Jedino što mi se svidelo u filmu je fora sa maramom, to je bilo kul.

Spoiler za Da li ste znali? (veći spojleri unutra):
- likovi su retardirani;
- glavna glumica ima malo širi raspon emocija od Kristen Stjuart;
- svaka prosečna američka šupa koja drži do sebe ima nakovanj koji visi na konopcu, spreman da spljeska tintaru demona koji džara džigericu glavnoj glumici;
- pri spljeskavanju tikve, prvo izlete oči i mozak prikazi, pravo u oči i usta najbližem liku (zašto Raimi mora da reciklira Evil Dead koji k?!)
- postoji scena 1 na 1, između babe i glavne glumice, u kojoj baba pokušava na smrt da isisa ovu drugu - kroz bradu;
- svaki zaposednuti ciganin dok visi u vazduhu igra Kaljinku;
- svaki zaposednuti jarac može da priča! Ne smem da zamislim šta bi sve bilo da je demon malo duže ostao u njemu. Leteći brbljivi jarac koji igra Kaljinku! To bi bilo epic!
- svaki vidovnjak nakon poštene borbe sa demonom, tj. letenja po sobi, ima kod sebe savršeno očuvanu belu kovertu koju će iskoristiti da *****e svog klijenta.

Poslednja ispravka: Highlander (14.5.2012 u 1:17)
Highlander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku Highlander na korisnoj poruci:
Aibo (14.5.2012), Doomche (21.5.2012), Ice-Man (14.5.2012), Nash Knight (14.5.2012), toxic (14.5.2012), Zoran_KS (22.5.2012)
Stara 14.5.2012, 1:20   #4129
Iris
détente
 
Avatar korisnika Iris
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: Here be dragons...
Poruke: 5.576
Zahvalnice: 1.530
Zahvaljeno 2.470 puta na 1.488 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Pumbaa kaže: Pregled poruke
ja mog 8 godisnjeg brata ne mogu da vodim na 'fight club' na primer, ali zato i te kako mogu na 'pirate sa kariba'
Bioskop ne mora da bude jedina varijanta. Možeš da mu pustiš gomilu dobrih filmova i u kući, one koji osim zabavne imaju i umetničku vrednost... A ako je bioskop pod moranje, postoje i Kinoteka, Domu omladine i Kulturni centar, koji često organizuju različite i veoma kvalitetne festivale filmova...
Iris je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2012, 1:28   #4130
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Upravo sam prvi put pogledao film Covek sa zemlje, i samo ovo imam da kazem za njega: Perfect. U svakom smislu savrsen film. Izuzetno originalan i uzbudljiv(intelektualno) film. 11/10. Bravo!

The man from Earth
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku altec.gs na korisnoj poruci:
Marko (25.5.2012), Oggy (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 2:50   #4131
Nash Knight
Banned
 
Član od: 23.10.2005.
Lokacija: Nish
Poruke: 2.503
Zahvalnice: 1.059
Zahvaljeno 821 puta na 447 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Nije problematika u tome dali su vredniji zabavni ili umetnički filmovi, problem je što filmovi sa liste sem nekoliko izuzetaka nisu ni zabavni. Nemam ništa protiv da povremeno odgledam neku opuštenu akciju i da se pritom opustim i zabavnim (Avenegersi su recimo uspeli u tome), ali većina modernih filmova iz ovog žanra su samo trosatni maratoni specijalnih efekata koji smaraju za medalju.
Nash Knight je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Nash Knight na korisnoj poruci:
Iris (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 3:53   #4132
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.363
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.830 puta na 2.387 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Da se vratimo na temu

Odgledao sam Carnage
Ne znam sta bih dodao osim tople preporuke. Odlicna gluma, odlican scenario i simpaticna situacija. Roditelji dva decaka koji su se potukli u parku raspravljaju ko je kriv za tucu....kuda ih ta rasprava vodi . Topla preporuka.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2012, 10:21   #4133
LoshMeeBre
Starosedelac
 
Član od: 18.2.2006.
Lokacija: Zemun
Poruke: 1.436
Zahvalnice: 1.209
Zahvaljeno 370 puta na 287 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Da se vratimo na temu

Odgledao sam Carnage
Ne znam sta bih dodao osim tople preporuke. Odlicna gluma, odlican scenario i simpaticna situacija. Roditelji dva decaka koji su se potukli u parku raspravljaju ko je kriv za tucu....kuda ih ta rasprava vodi . Topla preporuka.
Meni je bio mnogo kul i zabavan, ali ne bih ga preporucio nervoznim osobama, posto se film ipak desava u jednoj sobi u kojoj se 4 osobe svadjaju
LoshMeeBre je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2012, 10:43   #4134
ZoNi
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.10.2005.
Lokacija: ************
Poruke: 8.662
Zahvalnice: 2.262
Zahvaljeno 1.922 puta na 1.405 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Ја више волим реалне и истините приче.
A ja npr. baš volim "izmišljotine", dok filmove po istinitim događajima retko gledam (ako me taj događaj interesuje, radije ću pročitati originalnu, ne-romansiranu verziju, jer je retko koji "film po istinitim događajima" potpuno "istinit").

S druge strane, komedije, parodije i SF filmovi su ono što mi baš odgovara, jer ispunjavaju (imho) osnovnu funkciju filmova: zabavni su i opuštaju

***

@ altec.gs: slažem se! "The Man from Earth" je stvarno izvanredan film! Apsolutna preporuka i s moje strane
ZoNi je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku ZoNi na korisnoj poruci:
Maverick (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 11:41   #4135
Aibo
Deo inventara foruma
 
Avatar korisnika Aibo
 
Član od: 30.6.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 7.295
Zahvalnice: 993
Zahvaljeno 3.965 puta na 2.387 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Damien: Omen II (1978) i Omen III: The Final Conflict (1981)



Prvi je ipak nešto posebno. Gledajući ga, dizala mi se kosa na glavi od same dramatičnosti i težine situacije, a nastavci realno tome nisu prišli.
Drugi deo mi je još uvek sasvim OK i ima zaista dobru atmosferu, ali sve vreme teče vrlo linearno i predvidivo. Zna se ko će sledeći da nastrada i zašto, pa nam ostaje samo da vidimo kako će nešto konkretno da se desi.
Treći deo mi je čak izgubio i atmosferu, pa sam imao utisak da cede suvu drenovinu. Takođe je sve prilično linearno i predvidivo, sem samog kraja. Za oba bih mogao da kažem da se okvirno slažem sa opadajućim ocenama na IMDB-u.
Aibo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2012, 13:38   #4136
Ice-Man
Veteran
 
Član od: 8.2.2006.
Lokacija: Niš
Poruke: 1.076
Zahvalnice: 2.076
Zahvaljeno 574 puta na 229 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Ice-Man
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

The Man from Earth
Za svaki slucaj stavicu ovo u spoiler, mada mislim da nikom necu pokvariti dozivljaj ako procita, jer se u filmu ne radi o razbijanju neke misterije i ovo sto je u spoileru se vrlo brzo sazna.
Spoiler za I nije spoiler:
Film govori o besmrtnom coveku, starom otprilike 14 000 godina. Da bi tu tajnu o sebi sakrio, glavni lik se svakih 10 godina seli. Film prikazuje jedan od tih dana, samo ovog puta glavni lik je odlucio da podeli svoju tajnu sa svojim najskorijim prijateljima.

Radnja filma se odvija na vrlo ogranicenom prostoru, u dnevnoj sobi i jos po nekoj prostoriji i dvoristu kuce glavnog lika. Medjutim to ne sprecava film da bude uzbudljiv i da razmisljas i pitas se sta ce biti receno u sledecoj sceni. Mada nije da imas puno vremena da razmisljas o sledecoj sceni jer je i tempo filma veoma visok. Za kratko vreme likovi iznose ideje o kojima, priznajem, sam nisam razmisljao. Moja zamisao besmrtnog coveka je potpuno drukcija pre i posle filma. Sporedni likovi imaju uloge razlicitih perspektiva, pa je razgovor i diskusija o temi filma, sveoubhvatna? Naravno mnoge stvari nisu recene, i mnogo toga bi zeleo da znam ali sve je to tivijalno i u sustini ne bitno. Sve sto je bitno i jos ponesto je receno, a ko voli moze da pusti masti na volju i da uziva u "plodu svoga mozga", mislim da bi se film dopao cak i onom sto to ne voli.
Stavise bas me interesuje sta bi Љуша imao da kaze o ovom filmu. Tako da, Љуша, ako ti nije problem da izdvojis 80 minuta da pogledas, malo da razmislis i napises tvoje utiske, dobio bi zahvalnicu od mene (jer ustvari nista drugo ne mogu da ponudim)!
Ocena: 10/10
Ako film i ima mana, ja na prvo gledanje nisam uspeo da ih vidim.

Ako neko moze da preporuci nesto slicno, opet mogu samo zahvalnicu da ponudim.
Ice-Man je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Ice-Man na korisnoj poruci:
altec.gs (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 13:43   #4137
Pumbaa
Član
 
Član od: 17.3.2010.
Lokacija: Beograd
Poruke: 354
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 84 puta na 52 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Iris kaže: Pregled poruke
Bioskop ne mora da bude jedina varijanta. Možeš da mu pustiš gomilu dobrih filmova i u kući, one koji osim zabavne imaju i umetničku vrednost... A ako je bioskop pod moranje, postoje i Kinoteka, Domu omladine i Kulturni centar, koji često organizuju različite i veoma kvalitetne festivale filmova...
slazem se ja sa tobom da bioskop nije jedina varijanta...

ali nije to bila poenta mog posta... film kao sto su 'pirati I deo'(navodim njega posto sam ga gledao i mislim da je zabavan) pucaju na najsiru publiku - na njega ce da ode i neka klinka da vidi Orlanda, ja cu da odem da gledam Dzonija kako glumi, neko ce otici zbog efekata na vel platnu, neki klinja ce da ode da gleda pirate i akciju,... - naravno to ne znaci da ce se svima dopasti(obicno i ti blokbaster i trpe najzesce kritike kad useru motku), ali je logicno da ce najveci broj ljudi otici u bioskop bas zbog takvog filma - otud i enormna zarada.
Pumbaa je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 14.5.2012, 14:21   #4138
toxic
Deo inventara foruma
 
Član od: 16.6.2008.
Lokacija: Bananaland
Poruke: 4.295
Zahvalnice: 618
Zahvaljeno 875 puta na 758 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Malo opstanje uz Bolivud i Singama. (:

Singham



A humiliated gangster uses his influence and goon power to terrorize a newly transferred police officer..
. gadno se je presao.

Dve scene koje sve objasnjavaju:
Spoiler za 1:
1
Spoiler za 2:
2

Poslednja ispravka: toxic (14.5.2012 u 15:45)
toxic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 6 korisnika se zahvaljuje korisniku toxic na korisnoj poruci:
dacajak (15.5.2012), Doomche (21.5.2012), gorann (14.5.2012), HSVstoned (14.5.2012), Maverick (15.5.2012), player1 (14.5.2012)
Stara 14.5.2012, 15:23   #4139
altec.gs
Starosedelac
 
Član od: 4.12.2010.
Lokacija: Minas Tirith <> Minga
Poruke: 2.759
Zahvalnice: 201
Zahvaljeno 693 puta na 630 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Sad sam pogledao The Carnage i film je odlican. Umro sam od smeha

Poslednja ispravka: altec.gs (15.5.2012 u 0:07)
altec.gs je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.5.2012, 22:14   #4140
Flamel
Veteran
 
Član od: 22.11.2008.
Poruke: 677
Zahvalnice: 50
Zahvaljeno 310 puta na 115 poruka
Određen forumom Re: Dnevnik gledanja filmova II

Citat:
Љуша kaže: Pregled poruke
Не да не волим него.................ма. Схватио си поенту
...
Flamel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Flamel na korisnoj poruci:
HSVstoned (18.5.2012), pentraksil (18.5.2012)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
filmovi, preporuka, review


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Da li neko zna koji je ovo film? DJ_MY_SOUL Kompjuteri i film 2589 9.4.2024 13:29
Najbolji horror film ikad napravljen? FRIghTMaN Kompjuteri i film 734 6.11.2013 1:57
Problem tokom gledanja filmova, tacnije steka mi slika a zvuk ide normalno Dijenek Kvarovi 27 15.5.2010 13:19
Slabiji zvuk govora od ostatka zvukova (prilikom gledanja filmova)... polarnimeda Operativni sistemi 2 14.10.2008 13:12
Taj film... aerochivija Brbljaonica 15 20.7.2008 21:46


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 8:54.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com