Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 25.4.2010, 23:26   #21
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Pa Mesec ima 6 puta manju gravitaciju od Zemlje, pa je stoga potrebno isto toliko manje snage da se letelica odvoji od površine. Uostalom, pošto su oba tela (i Mesec i letelica) pod uticajem Zemljine gravitacije, letelici nije potrebno mnogo da se udalji od Meseca da bi je uhvatila Zemljina gravitacija. Barem se meni tako čini.
Highlander je offline  
Stara 25.4.2010, 23:38   #22
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

^Tačno.
Mada, realno gledano, nikada nećemo znati šta je istinito a šta ne. Da li su stvarno sleteli, ili je snimljeno, ko bi ga znao.
Ja lično mislim da jesu. Nisam nešto proamerički orijentisan, niti proruski, i jedni i drugi su bili (i ostali) teška go8na. A to što je nama slađe rusko go8no od američke torte nije za ovaj forum.
Jednostavno, verujem da jesu zarad budućnosti i nauke, treba mi nešto da me motiviše, pored svih ovih gluposti koje nas okružuju.
Nadam se da će za našeg veka naći neki način na koji bi i običan smrtnik otišao u svemir, makar na kratko.
Zbog toga jedino vredi verovati u sve to.
jozvan_Kg je offline  
Stara 25.4.2010, 23:42   #23
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

hehe, koje su to price "vidi se reziserska stolica"

jeste, iscenirali su sletanje na mesec i niko se nije setio da pregleda taj snimak pre nego sto su ga pustili.


elem, ako potisak ne radi u svemiru, ne znam kako objasnjavate svemirske stanice, satelite ?

P.S.
utisak dana je ovaj lik koji actually veruje da su amerikanci sami gadjali pentagon i srusili bliznakinje.

riiiiiiiight...

kako vam nije jasno da svako moze da snimi dokumentarac i isprica u njemu sta hoce, lazira par dokumenata i cao zdravo!
zasto odmah sve uzimate zdravo za gotovo.
kazes setaju ljudi koji su tog dana navodno poginuli... pa gde su ? daj pokazi mi jednog, sto jedan nije izasao na televiziju i dao intervju ?
ako im i ne bi dali da se pojavljuju na televiziji, zasto jedan od njih nije snimio izjavu koja raskrinkava celu stvar i anonimno okacio na youtube ?
o cemu bre pricamo, naravno da su mrtvi i naravno da su teroristi, a ne vlada SAD, organizovali napad.
odrasti.
irreal je offline  
Stara 25.4.2010, 23:49   #24
=FI=Ghost
Veteran
 
Član od: 27.5.2008.
Lokacija: Negde u Nemačkoj
Poruke: 1.077
Zahvalnice: 639
Zahvaljeno 326 puta na 216 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citiram:

"Nil Armstrong se danas suočava sa mentalnom bolešću.Da li je to rezultat povezivanja njegovog imena sa najvećom prevarom u istoriji ili mu je jednostavno proradila savest."

Dajte molim vas, ovo kao da je pisalo malo dete.

"Počelo je pre dvadeset godina kada jednom od inženjera koji je radio na projektu savest više nije dozvoljavala da ćuti"

Ko je taj inženjer? Kako se zove knjiga?

"Samo logičko razmišljanje baca totalnu sumnju na ovaj njihov 'poduhvat'"

Meni se uopšte ne čini tako.

"Na slici koju je načinio Ruski špijunski satelit poznate Oblasti 51 može jasno da se vidi oblast koja je potpuno čista od bilo kakvog biljnog sveta.Na tom delu postoje krateri, koji izgledaju potpuno isto kao krateri na Mesecu.Još preciznije istraživanje pokazalo je da je jedan od tih kratera identičan sa kraterom snimljenim na Mesecu prilikom misije Apollo 12"

Ko je i kada obavio, i objavio to istraživanje?

"Tako je napravljeno hiljade perfektnih slika.Još jedan dokaz tvrdnji da je sve to napravila filmska ekipa."

Ovo je u najboljem slučaju sumnjivo, ali daleko od dokaza.


"Baz Oldrin, 'drugi čovek na mesecu' bio je upitan na jednom banketu kakav je osećaj hodati po Mesečevoj površini.Oldrin je nakon toga pogledao u svoja stopala i napustio prostoriju plačući nekontrolisano.To nije bio ni prvi ni poslednji put da je učinio tako nešto.Da li je to bila patnja i pokušaj da živi udaljen od velike laži."

Odakle je ovo izvučeno? Zašto se ne navodi izvor?

"Pit Konrad rekao je da će javno progovoriti o prevari letova na mesec kada bude 30-godišnjica njegovog navodnog leta na Mesec.To je trebalo da se desi 1999. godine.Ubijen je jednu nedelju pre navršetka 30 godina od njegovog leta i tako sprečen da progovori."

Pit Konrad umro je od povreda zadobijenih u padu sa motora.

"Kaže se da su samo dva čoveka šetala po Mesecu prilikom Apolo 12 misije.Astronaut koji se vidi na viziru naslikanog astronauta nema kameru, pa ko je onda načinio fotografiju."

Kamera se vrlo jasno vidi u odsjaju na viziru.

"Zašto su NASA-ini administratori dali ostavke dan pre prve Apollo misije?
Navodno Mesečevo kamenje doneto sa Meseca je basaltna stena pronađena negde na Zemlji, a NASA ju je veštački načinila radioaktivnom."

Kaže ko?

Nemam sada vremena da dalje čitam i komentarišem ali ovo što sam pročitao izgleda kao "Digitalni anđeo" u pisanom formatu. Gomila stvari koje treba da ubede čitaoce u nešto, a ništa od toga nije potkrepljeno dokazima..
=FI=Ghost je offline  
Stara 25.4.2010, 23:55   #25
Juraj
Starosedelac
 
Član od: 18.1.2008.
Lokacija: Susjedna država
Poruke: 1.466
Zahvalnice: 515
Zahvaljeno 279 puta na 197 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

=FI=Ghost
Da bar mogu dati zahvalnicu
Juraj je offline  
Stara 26.4.2010, 0:03   #26
Highlander
information junkie
 
Avatar korisnika Highlander
 
Član od: 3.11.2005.
Lokacija: MAX Highlands
Poruke: 2.160
Zahvalnice: 616
Zahvaljeno 686 puta na 401 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Highlander Slanje poruke preko Skypea korisniku Highlander
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Ma jel vi vidite kakav je ovo sajt? Naslovi kao što su "Darvinova teorija evolucije, laž koja traje", "Tajna ljudi zombija", "Zašto je Hitler ubijao astrologe", "Vreme kada su giganti vladali zemljom" dovoljno govore o ozbiljnosti. Treće Oko na steroidima.
Highlander je offline  
Stara 26.4.2010, 0:03   #27
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Vala, Ghost, stvarno treba zahvalnica za ovo. Realno gledano, svaki dan nas sve više guše u tim teorijama zavere, da mi je prosto muka.
Naša vlada radi za amere, ameri za pritajene ljude-reptile, ljudi-reptili dobijaju naređenja od Gargamela, kojega pak kontrolišu Štrumfeta i Veliki Štrumf, trujući ga psihodeličnim pečurkama u kojima žive, a sve njih kontroliše CIA...
jozvan_Kg je offline  
Stara 26.4.2010, 0:16   #28
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Pa hvala coveku dade mi materijal za citanje ...
Sedim besposlen pa da ubijem vreme ....
Pre sam citao trece oko i ta *****a naravno zabave radi pa evo neceg slicnog ...
M1L0SH je offline  
Stara 26.4.2010, 0:42   #29
bvitnik
Starosedelac
 
Član od: 27.12.2005.
Lokacija: Pančevo
Poruke: 1.303
Zahvalnice: 63
Zahvaljeno 438 puta na 328 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Moon hoax debata se već vodila na temi "Život na Marsu?". Eto još zanimljivog štiva za dokone. Na toj temi sam bio i lično aktivan a pored diskusije o sletanju na mesec, ima još štošta zanimljivo da se pročita iz raznih oblasti nauke.

Preporuka.
bvitnik je offline  
Stara 26.4.2010, 0:56   #30
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
. meni i dalje nije jasna prica da se u bezvazdusnom prostoru moze leteti raketom koja radi po principu potiska. Potiska o sta? Ajd, kao sa zemlje poleti jer velikom snagom biva izbacena letilica iz orbite pa po inerciji sleti na mesec... ali kako da poleti sa meseca nazad? Tamo nema atmosfere... raketa je vec odbacena u nasoj atmosferi, kako onda mala kapusla da poleti sa meseca i napusti mesecevu orbitu. O koju atmosferu da se odbija. Nije nikakav problem otici u orbitu (Gagarin i Lajka) vec je problem napustiti orbitu... ako jos i mogu da poverujem da se napusti zemljina orbita, nema teorije da raketom (koje nema) se odbace od meseca i slete na zemlju u jednom komadu... dakle cista glupost...
Osnove fizike genius: Treci Njutnov zakon (zakon akcije i reakcije). Potisak ne nastaje odbijanjem sagorelih gasova od atmosferu vec oslobadjanjem ogromne kolicine goriva koji "tera" raketu u suprotom smeru (ista stvar se dobija kao i kad stavis mentos u koka kolu, i ta flasa bi se kretala u vakuumu skoro podjednako kao i u uslovima gde postoji atmosfera). Mesanjem goriva sa oksidatororom i njegovim sagorevanjem se samo dobija na ekonomicnosti, jer sagorelo gorivo moze da se krece neuporedivo brze.
Beagle je offline  
Stara 26.4.2010, 1:04   #31
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
genius kaže: Pregled poruke
meni i dalje nije jasna prica da se u bezvazdusnom prostoru moze leteti raketom koja radi po principu potiska. Potiska o sta?
Da ti pojasnim ovako.
Treći njutnov zakon. Svaka akcija ima podjednaku reakciju koja deluje u istom pravu ali suprotnom smeru.

Za svaku česticu raketnog goriva koja izleti unazad sila koja deluje na tu česticu da ide nazad deluje i na motor da ide napred.

Kako je energija = masa X ubrzanje (tj brzina na kvadrat) a šestice raketnog goriva izlaze brzinom i više stotina puta većom od brzine zvuka ako se sećam sračunaj sam koiko veću masu može određena količina raketnog goriva da pomeri.

Kao što vidiš to nema nikakve veze da odupiranjem o nešto.

da elaboriram citatom iz igre Mass Effect 2 koji me uvek nasmeje do suza koliko je genijalan

Gunnery Chief: This, recruits, is a 20-kilo ferrous slug. Feel the weight. Every five seconds, the main gun of an Everest-class dreadnought accelerates one to 1.3 percent of light speed. It impacts with the force of a 38-kilotomb bomb. That is three times the yield of the city buster dropped on Hiroshima back on Earth. That means Sir Isaac Newton is the deadliest son-of-a-bitch in space. Now! Serviceman Burnside! What is Newton's First Law?
First Recruit: Sir! A object in motion stays in motion, sir!
Gunnery Chief: No credit for partial answers, maggot!
First Recruit: Sir! Unless acted on by an outside force, sir!
Gunnery Chief: Damn straight! I dare to assume you ignorant jackasses know that space is empty. Once you fire this husk of metal, it keeps going till it hits something. That can be a ship, or the planet behind that ship. It might go off into deep space and hit somebody else in ten thousand years. If you pull the trigger on this, you're ruining someone's day, somewhere and sometime. That is why you check your damn targets! That is why you wait for the computer to give you a damn firing solution! That is why, Serviceman Chung, we do not "eyeball it!" This is a weapon of mass destruction. You are not a cowboy shooting from the hip!
Second Recruit: Sir, yes sir!
Carnex je offline  
Stara 26.4.2010, 1:10   #32
Carnex
Veteran
 
Član od: 15.1.2006.
Poruke: 865
Zahvalnice: 29
Zahvaljeno 221 puta na 145 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

A da dodam jednu rupu koju naizgled svi previđaju.

Na čuveim fotografijama nema zvezda jer je osetljivost filma morala biti mala da film ne bi bio spržen u milisekundi a zvezde su slab izvor svetla. OK, razumem.

Ali ako je to moralo biti tako KAKO je onda kompjuter pratio zvezve da bi prema njima lansirao Eagle modul sa Lunarnog modula nazad u svemir?

Da napomenem, to je svanična verzija kako su odredili momenat uključivanja pogonskih raketa sa meseca. Mnogo mi je sumljiva ideja da je simulacija zvezdanog neba išla u glavnom kompjuteru celu misiju. Suviše rizična ideja...
Carnex je offline  
Stara 26.4.2010, 2:32   #33
jonathan
Deo inventara foruma
 
Član od: 26.11.2006.
Poruke: 5.187
Zahvalnice: 948
Zahvaljeno 1.398 puta na 678 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
Carnex kaže: Pregled poruke
A da dodam jednu rupu koju naizgled svi previđaju.

Na čuveim fotografijama nema zvezda jer je osetljivost filma morala biti mala da film ne bi bio spržen u milisekundi a zvezde su slab izvor svetla. OK, razumem.

Ali ako je to moralo biti tako KAKO je onda kompjuter pratio zvezve da bi prema njima lansirao Eagle modul sa Lunarnog modula nazad u svemir?

Da napomenem, to je svanična verzija kako su odredili momenat uključivanja pogonskih raketa sa meseca. Mnogo mi je sumljiva ideja da je simulacija zvezdanog neba išla u glavnom kompjuteru celu misiju. Suviše rizična ideja...

Zašto misliš da je objektiv aparaza i senzor uređaja koji prati zvezde, jedna te ista stvar ?

Ka odrugo, objasnim ti ukratko. Ako postavis isprfed objektiva nesto sto je jaceg izvora svetlosti nego neka svetlost iza, onda se ta svetlost u pozadini nece ni prietiti.

Primjerice. Ako slikas površinu u senki, onda moras podicoi exposur value. Tada bude super na poziciji gde senka, ali tamo gde svetlst bude "sprženo" kao na ovoj slici.:


Da bi ufatio svetlost koja se otpriliek nalazi i na drveču, spališ onu u pozadini. Ako se ok vidi svetlost koja je dominantna, ona svetlost koja je manjeg intenzoiteta nestaje u "mraku".

To poznaju svi koji se bave fotografijom.

Tako i na Nasinim fotografijam. Vidi se odsjaj svetlosti na pesku ali je dominantan i ne vidis zvezde na nebu.
jonathan je offline  
Stara 26.4.2010, 7:52   #34
GrubbY
Član
 
Član od: 21.1.2010.
Lokacija: Zemun
Poruke: 199
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 30 puta na 23 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

A u sta je onda stalo ono vozilo,sa kojim su se zovili po mesecu??? pa to vozilo je skoro iste velicine kao ta sonda iz koje su izasli astronauti!
GrubbY je offline  
Stara 26.4.2010, 9:02   #35
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.416
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Prva misija na Mesec nije isla sa vozilom. Tek u kasnijim misijama isto dolazi u igru.
player1 je offline  
Stara 26.4.2010, 10:08   #36
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Citat:
GrubbY kaže: Pregled poruke
A u sta je onda stalo ono vozilo,sa kojim su se zovili po mesecu??? pa to vozilo je skoro iste velicine kao ta sonda iz koje su izasli astronauti!
To vozilo je kompaktno i modularno, i u ono je bukvalno bilo zapakovano u lunarnom modulu. Astronauti su po sletanju morali da ga sastave kako bi mogli da ga upotrebljavaju. I player1 je u pravu, lunarni rover je koriscen u poslednje tri misije.
Beagle je offline  
Stara 26.4.2010, 11:04   #37
irreal
V.I.P. Programiranje
 
Član od: 9.1.2009.
Lokacija: Beograd, Banovo Brdo
Poruke: 1.157
Zahvalnice: 83
Zahvaljeno 448 puta na 303 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Napisao sam rad kojim se nadam da konkurisem za mesto stalnog dopisnika sajta www.conopljanews.net

Planeta Zemlja: lopta ili ravna ploča?

Druga najveća prevara u istoriji čovečanstva (iza lažnog sletanja na mesec)


Ako je zemlja zaista lopta, kako onda objašnjavate ravnice?!
Svi smo videli velika, ravna polja, dakle zemlja sigurno nije okrugla.

Džejms Guzman, kanadski moreplovac, je 1948. godine doplovio do ivice sveta, jedva je uspeo da izbegne beskonačnu provaliju u neverovatnom podvigu prilikom kojeg je takođe ubio dva zmaja.
Rekao je da će za 30 godina objaviti celu istinu - 29 godina kasnije je ubijen! Slučajnost? Kako da ne...

ostale dokaze ću sačuvati za kada dobijem posao na pomenutom sajtu.
irreal je offline  
Stara 26.4.2010, 11:11   #38
Beagle
Drug Član
 
Avatar korisnika Beagle
 
Član od: 12.7.2006.
Lokacija: SSH - Selendra Supreme HQ
Poruke: 7.147
Zahvalnice: 772
Zahvaljeno 2.267 puta na 1.686 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Jel ti zaista verujes u tu budalastinu?
Beagle je offline  
Stara 26.4.2010, 11:14   #39
M1L0SH
Veteran
 
Član od: 1.10.2009.
Lokacija: Zajecar
Poruke: 1.101
Zahvalnice: 144
Zahvaljeno 273 puta na 158 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

Samo josh da dodam da je sajt pun takvih neverovatnih fiks ideja, nebuloza i besmislica pa cak i kontradiktornosti koje je pisao verski fanatik i neobrazovan covek. Njegove fiks ideje zasnovane su na najludjim nagadjanjima, bajkama i namerno pogreshnom tumacenju cinjenica i cesto neznaju i nepoznavanju istorije, nauke itd. Naravno za takve likove sve shto mi znamo znamo jer vlada u senci to zeli da znamo a shto im je izgovor za svo njihovo neznananje i adut u svakoj raspravi .... Ovime bi mogo da impresionira moju neuku babu koja ima cetri razreda osnovne ali nemorate da budete Ajnshtajn da vidite da neke stvari tamo nemaju logike...
Dakle "dokazi" sa sajta su apsolutnmo nishtavni i nemogu uopshte da sluze kao materijal za debatu "da li je let na mesec odgljumljen" ... Cak i kada bi raspravljao o ovome ono shto je napisano na ovom sajtu ne dolazi u obzir ...
Mislim kako uvazavati mishljenje coveka koji Darvina naziva lazovom samo da bi ubedio ljude u kreacionizam ... A dalja rasprava bi morala da ukljuci citiranje pasusa iz biblije, male zelene, masone, iluminate, Maje itd. itd. .....
Krajnje neozbiljno .... Ozbiljni ljudi koji cene svoje slobodno vreme nedje ni ulaziti na takav sajt a kamoli diskutovati o njegovom sadrzaju ...

Upozorenje tekst odavde nadole zadrzi tako shokante informacije da ce pasti sa stolice nije za mladje od 200 godina .. .. ... . ili shta vec do ovde ste citali ovo na dole i nemorate ...

Evo samo primera. Jedna tema je toliko luda da mi je zapala za oko ...
Dakle hmmm ... Bila jednom jedna ... Pre 250.000 godina u orbiti planete zemlje nalazio se prirodni satelit manji od meseca koji je orbitirao i na manjoj udaljenosti od Meseca ... Naravno Mesec nije tada ni bio u suncevom sistemu a shto potvrdjuju legende i u usmeno predanje juzno Americkih indijanaca .... Jak dokaz nema shta .... Gravitacija tog tela je svu vodu koncetrisala oko ekvatora shto je nivo mora podiglo za 3 kilometara ...
Pa su na obroncima Anda tri kilometara u visinu primeceni tragovi morske vode ... Sad ide najludji deo ... Tu visoko u Andima na obalama mora zivela je rasa nepoznatih dzinova. Oni su bili visoki 3 do 5 metra i svo znanje o igradnji i poljoprivredni ljudi su od njih preuzeli. Naravno sve shto nam nije jasno kako je sagradjeno oni su sagradili od Juzne Amerike do Bliskog Istoka ... Savrsheno logicno a ?!?!?
Mitologije shirom sveta ih spominju od Skandinavije i Lokija, Kiklopa i Grcke pa do kozna cega zaboravio sam .... Uglavnom kad bajke koristish kao cvrst dokaz to tako ide ... Uglavnom taj Zemljin satelit za koji moderna nauka (koja mnooogo puta na sajtu nije upravu) nezna nishta se srushio na Zemlju spustio nivo mora razorio naprednu civilizaciju dzinova. Malobrojni preziveli su lutali zemljom i postali kanibali i zveri ... Dok ih Beovulf ili ko vec nije pobio a onda spevao legende o njima ... I to sa sve eksluzivnim slikama dzinovskih skeleta koji se naravno kriju od ociju javnostii ... Valjda ovakvi ljudi lakshe sebe ubede u ovo nego u postojanje dinosaursa koji se jelte ne spominju u bibliji ...

Nadam se da niste protracili i suvishe vremena citajuci ovo ...
Makar moze biti zabavno ako ikad uspete u Holivudu kao reziser eto vam teme za film ... Bicete originalni ... Ili mozda napishite knjigu po "istinitim dogadjajima" ....
Uglavnom zar da ozbiljno shvatim nekog ko ima ovako bujnu mashtu ...
Ireal dobio bi zahvalnicu nego nema ...
M1L0SH je offline  
Stara 26.4.2010, 11:20   #40
WhenDarknessFalls
Starosedelac
 
Član od: 15.11.2006.
Lokacija: Požarevac
Poruke: 1.874
Zahvalnice: 559
Zahvaljeno 794 puta na 489 poruka
Određen forumom Re: Lazno sletanje na mesec!

I sta "oni" imaju od te zavere da je Zemlja ravna? Najjace da je ubio 2 zmaja, i da mu treba 30 godina da kaze nesto
WhenDarknessFalls je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Avioni Dr Zoidberg Brbljaonica 3931 17.4.2022 21:11
Counter Strike FAQ, Serveri, Troubleshooting Sale013 Mrežne igre 93 24.4.2020 15:26
Pesma/e koja vas najviše dirne? Wolverine Opšta kultura 1131 5.9.2019 15:13
Instalacija Retail Snow Leoparda na Asus P5Q-E i slične ploče Mickie Operativni sistemi 60 12.8.2010 10:15
NTFS u FAT32! Branislav Gavric Operativni sistemi 29 28.12.2009 22:04


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 2:00.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com