Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 20.11.2009, 11:22   #1
obbywan
Član
 
Član od: 2.2.2009.
Lokacija: Valjevo, pasaluk Beogradski
Poruke: 77
Zahvalnice: 4
Zahvaljeno 7 puta na 3 poruka
Određen forumom kupovina video kamere - dvoumljenje

Hoću da kupim neku kameru za čisto kućna snimanja i pomalo napolju kad izađem sa bebom u šetnju. Glupo mi je da snimam sve sa mojim Canon A75 zbog ograničenja u dužini trajanja snimka (samo 30 sec).
Gledao sam po Netu i našao dva modela koji su mi interesantni ali kako ništa od tehnike ne kupujem a da prethodno ne konsultujem ovaj forum, molim za pomoć.
Dvoumim se između Samsung VP-MX20C i Toshiba Camileo P10 FULL HD. Cena je na strani Toshibe (jeftinija je 5000 dinara) ali Samsung ima veću internu memoriju.
Ajde pomozite malo.
obbywan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2010, 22:05   #2
alex_odst
Novi član
 
Član od: 8.2.2010.
Poruke: 4
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: kupovina video kamere - dvoumljenje

I ja sam planirao da kupim tu Toshibu, pre svega zbog cene i snimanja u HD rezuluciji, ali mogu ti reci da sam posle par dana guglovanja i raznih review-a razumeo da je kamera zaista losa, ali zaista losa... Iz gro razloga, ali verujem da si i ti to skontao, ako nisi, idi na youtube i pogledaj par reviewa i pogledaj komentare ljudi za taj proizvod, i verujem da ces isto zakljuciti... :-)
alex_odst je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Kamere za video nadzor flamingos Ostale komponente 25 7.7.2012 19:40
Problem oko kamere za video nadzor leblebija Foto i audio/video 15 22.4.2011 17:18
Najbolji besplatni video konverteri i programi za spajanje/razdvajanje video fajlova Vlado78 Video/TV softver 13 10.9.2009 13:33
World’s First Intel Atom Platform with Hardware High-Definition Video Decoder Unveiled Picard Vesti 0 11.3.2009 1:47
USB streeming video sa kamere. Se7en_ Video/TV softver 3 14.3.2008 23:08


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:58.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com