Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 11.9.2016, 19:12   #3481
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Citat:
rebonja kaže: Pregled poruke
Može li neko da mi na PM pošalje program ili uputstvo kako da instaliram i ubacujem auta.

Hvala.

Narodna verzija.


Program se zove OpenIV i imaš sve detalje u njegovom readme fajlu. Auta poskidaš, uđeš u OpenIV, prekopiraš/modifikuješ arhive direktno ili preko mods foldera, spawnuješ ih trenerom ingame i udri.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2016, 20:37   #3482
rebonja
Novi član
 
Član od: 7.6.2010.
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Hvala, snašao sam se.

Muči me sad nešto drugo. Nikako da ubacim save game 100%. Nema u koji folder nisam ubacio i neće da ga očita u igri.

Appdata, mydocuments, socialclub...
rebonja je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.9.2016, 23:13   #3483
LoneWolf
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.1.2006.
Lokacija: Kafana
Poruke: 7.665
Zahvalnice: 1.612
Zahvaljeno 2.006 puta na 1.418 poruka
Slanje poruke preko Skypea korisniku LoneWolf
Određen forumom GTA V za PC

Neće ako nisu kompatibilne (iste) verzije igre. Ako je prelažen na originalu ili na drugoj narodnoj verziji, ne može ga očitati. Pogotovo ako je sadržao i neke online/modovane/nestandardne elemente tokom prelaska.
LoneWolf je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2016, 13:22   #3484
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Pozdrav ljudi, sta se radi!? Budzite GTA,a ? Boli vas uvo! Daj pomozite i meni da ga sredim!
Uzeo sam novu konfiguraciju pre 6 meseci i tek sada sam nasao vremena da probam GTA V. Skinuo sam graficke modove '' Pinnacle Of V '' i jos neke slicne... pratio sva uputstva, ali na kraju i dalje izgleda kao Vanila verzija. Dakle... prvo sam naisao na problem sa ReShade (loading effect error) ali to sam resio tako sto sam rename-ovao neke podatke u enblocal.ini kao sto je Josh Romito i rekao... Onda sam pokrenuo igru, nije prijavio nikakve greske, ucitao je i ENB (izasla su slova) ali kada udjem u igru i dalje izgleda kao Vanila verzija. Dakle kada pokrenem ENB sa Shift+F12(Scroll Lock ne reaguje) desi se samo to da mi se malo zaostre ivice, kao da se ukljuci dodatni Anti-A, a graficki ostane sve isto.Dakle igra izgleda isto, kao Vanila verzija sa nekim malo jacim Anti-A (iako mi je podeseno sve na najjace) Koliko sam shvatio... ReShade i ENB prave problem, nece da rade zajedno, jer izgleda koriste iste fajlove da se pokrenu. Probao sam mnogo rename opcija koje je predlozio Josh Romito ali je sve i dalje isto Inace, probao sam pojedinacno da ubacim neke modove, samo da bih video da li uopste mogu da rade modovi ili su nekako ''zakljucani'' kao opcija. Ubacio sam InsaneRain i neke slicne i ti modovi rade. Dakle imam izgleda samo problem sa ENB ili ReShade.
Uhhh... sta sve napisah! Nadam se da ste uspeli da skontate na sta sam mislio ... i poooomaaagajte ... gubim razum!
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2016, 14:21   #3485
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Probaj prvo da instaliraš samo ReShade,pokreni igru i uveri se da radi kako treba.Nakon toga instaliraj ENB.
ENB pravi suptilne promene ,bolje refleksije na vozilima i vodenim površinama,boju/jačinu sunca,oblaka,zvezda,noćne rasvete itd.

Prvo šta treba da instaliraš je VisualV 1.0.280.Mod koji se već godinu dana updejtuje redovno i menja dosta stvari kroz sami engine.

I onda preko njega instaliraš ENB&ReShade preset. Moja preporuka NaturalVision ✪ Photorealistic GTA V.

Probaj zadnju 1.4 verziju ili ovu 1.0.

Poslednja ispravka: Stenmark (18.9.2016 u 11:59) Razlog: link
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Stenmark na korisnoj poruci:
SUPER-MISH (18.9.2016)
Stara 17.9.2016, 14:52   #3486
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Juče je izašao (ili je trebalo da izađe) GTA Redux mod koji dodaje nove teksture, menja neke osnove u samom gameplayu, ima više ENB opcija, no kako vidim ljudi imaju problem da pristupe sajtu, ili je prevelika gužva ili neka mutna posla.
U krajnjem slučaju, ako mod zaista nudi sve što bi trebalo, možda bi to bilo dobro sačekati.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2016, 20:05   #3487
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Stenmark, hvala ti puno na brzom odgovoru. Probacu to sto si mi ti predlozio, nadam se da ce uspeti. Cudno mi je sto sam isti taj ENB, koristio u GTA IV, SkYRIM, FALLOUT 4 i sve normalno funkcionise, kao i svi ostali modovi a i sami znate koliko ih ima za te igre. Mogao bih da probam taj Natural Vision Protorealistic, jer je cak moguce da i ovaj Pinnacle Of V nije dobar, jer je ukinut zbog kopiranja fajlova iz drugih modova (Crystal Reality i Realism). pa sam ga ja negde nasao na internetu a ne na officijalnom sajtu jer vise ne postoji. Taj isti covek (Josh Romito) je nastavio da radi na novom projektu koji se zove GTA Redux, koji je spomenuo gore Cracked But Hole (dobar nick . pa je vise puta odlagan release date, ''navodno'' sajt je bio uhakovan, i evo konacno je izasao... ali nazalost kao sto je rekao Cracked But Whole , prevelika je guzva i sajt puca... tako da ce morati da se saceka duze vreme dok poskida ceo svet ili dok ga neko ne okaci negde. Ali ako je stvarno onakav kao sto je prikazan na prezentaciji, onda definitivno vredi cekati!
U svakom slucaju, ja do tada moram da igram GTA, ali nikako Vanila verziju, tako da cu probati da podesim kako god znam i umem neki Graphic Mod.
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 17.9.2016, 20:19   #3488
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.638
Zahvalnice: 153
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

E ja sam uspeo da skinem redux, neko je okačio na mega:
https://mega.nz/#!x5QWhQbL!CiGXsGd88...dd2u3XU9xyNVqs

Treba jedino da se registruješ (besplatno), no ako ti i dalje traži account samo refrešuj par puta, zna da ubaguje, inače ne treba premium ili nešto slično.

Zezao me je sa instalacijom al kad sam bacio fresh instal cele igre onda je šljakalo. Jedini problem je što naizgled treba da kopiraš neke fajlove koji nose punih 60gb u "mods" folder, ne znam čemu to, no ajd.

Redux nije loš, nisam još video šta sve nudi, ima svežijih tekstora i solidan ENB (desetak u ponudi ali ja sam probao samo redux original koji je najstabilniji po rečima autora).
Postoje pak dva problema - igra u nekim trenucima zakuca na 30 frejmova u sekundi i ne mrda, a ne vidim konkretan razlog. Inače se drži na 60
Takođe, ne mogu da pristupim grafičkim opcijama jer krešuje potpuno, svaki put, tako da ne znam koliko bih imao fpsa inače, bez vsynca koji je valjda po difoltu moda ili igre uključen.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Cracked But Whole na korisnoj poruci:
SUPER-MISH (18.9.2016)
Stara 17.9.2016, 21:55   #3489
Stenmark
Banned
 
Član od: 13.4.2014.
Lokacija: Gora Crna
Poruke: 2.033
Zahvalnice: 389
Zahvaljeno 1.009 puta na 514 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

GTA V Redux je pakovanje već izbačenih modova samo što je ovaj put lik tražio dozvolu.

----

Ipak nije tražio dozvolu,masu stvari pokradeno iz VisualV moda(link),ko zna iz kojih još.Svaka čast na njegovom trudu i vremenu da to sve upakuje u jedan release ali 95% stvari on nije napravio iako u trejleru kredituje sam sebe da jeste.Skinuti mod i promeniti par parametara nije pravljenje od 0.

Poslednja ispravka: Stenmark (18.9.2016 u 10:49)
Stenmark je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 18.9.2016, 18:46   #3490
SUPER-MISH
Član
 
Član od: 3.1.2013.
Lokacija: Beograd
Poruke: 46
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 6 puta na 5 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Samo da se zahvalim Stenmark -u. za savete!
Brate izgleda da sam namestio!!! Ne mogu da verujem da nisam prvo ubacio Visual IV, a sve sam pokusavao uzalud! (kakav propust!) Sada totalno drugacije izgleda GTA. Samo sto vise ni sam nisam siguran sta sam sve ubacio od modova i sta je zapravo pokrenuto . Tako da cim ugrabim priliku, uradicu novi instal igre, i sve iz pocetka kako si mi ti rekao, jer i onako necu da igram jos par dana dok mi ne stigne neki 4k TV. Trenutno sam sve ovo probavao na monitoru 1680x1050 i juce kada sam povezao na TV 55'' FullHD, igra izgleda TOTALNO drugacije. Ne samo zbog velicine. nego ne mogu da verujem da cim sam prebacio sa 1680 na 1920 da je bas tolika razlika!

Cracked But Whole , hvala ti za link. Skinuo sam ga i ja juce, i samo sam stigao da ga odpakujem i da pogledam sta ima. VIdim da ima 15 opcija, za koju se odluciti!? Sto se mene tice, ovako kako mi je sada podesen GTA, izgleda mi bas ok i za sada ne bih ja tu nista dirao! Igracu taj Redux za sada malo na youtubu , dok ga ne upoznam dobro pa onda...
Aj javi ti kakvi su utisci...
SUPER-MISH je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.9.2016, 16:32   #3491
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Jel mogu ljudi koji su isprobali da iznesu utiske sto se tice ovog Redux moda ? Kako radi? Koliki je uticaj na performanse? Jel moze da se koristi dok se igra Online?
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2016, 17:10   #3492
dex3108
V.I.P. Test Play
 
Član od: 1.6.2008.
Lokacija: Banja Luka
Poruke: 16.545
Zahvalnice: 300
Zahvaljeno 8.485 puta na 3.996 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

dex3108 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku dex3108 na korisnoj poruci:
goranmax (21.9.2016), NikolaDzoni (21.9.2016)
Stara 21.9.2016, 19:39   #3493
goranmax
Veteran
 
Član od: 4.4.2012.
Lokacija: Vranje
Poruke: 772
Zahvalnice: 1.413
Zahvaljeno 341 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

^

This way you can actually pinpoint the year since when Rockstar's games suck and gonna suck

Mnogo puta ukljucim V-cu nadajuci se da ce bar na trenutak da me zaintrigira, ali... posle 15 minuta osetim napad takve dosade da odmah iskljucujem. Misije su odavno zavrsene, Deathmatch MP u ovakovom okruzenju mi nema nekog preteranog smisla a pogled na lepu grafiku i detaljnost sveta ne moze da drzi duze od tih 15 min.

Nisu godine ili zamor u pitanju jer me IV-ka jos uvek okupira na najmanje nekoliko sati kad god je pokrenem.
goranmax je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku goranmax na korisnoj poruci:
Filip89x (21.9.2016)
Stara 21.9.2016, 19:46   #3494
s[C]ream Zombi[E]
Veteran
 
Član od: 17.11.2011.
Poruke: 1.010
Zahvalnice: 219
Zahvaljeno 212 puta na 204 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Meni se dopada: https://www.youtube.com/watch?v=k10RdQU6Jxo
Redux GTA 5.
s[C]ream Zombi[E] je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 21.9.2016, 20:18   #3495
NikolaDzoni
Član
 
Član od: 23.1.2012.
Lokacija: Beograd
Poruke: 327
Zahvalnice: 59
Zahvaljeno 58 puta na 43 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Citat:
goranmax kaže: Pregled poruke
^

This way you can actually pinpoint the year since when Rockstar's games suck and gonna suck

Mnogo puta ukljucim V-cu nadajuci se da ce bar na trenutak da me zaintrigira, ali... posle 15 minuta osetim napad takve dosade da odmah iskljucujem. Misije su odavno zavrsene, Deathmatch MP u ovakovom okruzenju mi nema nekog preteranog smisla a pogled na lepu grafiku i detaljnost sveta ne moze da drzi duze od tih 15 min.

Nisu godine ili zamor u pitanju jer me IV-ka jos uvek okupira na najmanje nekoliko sati kad god je pokrenem.
Glavni aduti gta v su prelepa grafika, zanimljiva prica i online koji je vise interesantan kao novina nego kao nesto sto dobro funkcionise. Mapa u igri je velika, ali se bukvalno samo igranjem misija upozna svaki njen cosak i jednostavno te ne tera na istrazivanje nakon prelazenja. Takodje ima veliki uticaj i to sto gameplay u gta v nije toliko napredovao (cak je i nazadovao po nekim stvarima) u odnosu na gtaIV (koji je doneo puno novina u odnosu na san andreas). Sto se tice Online, on je meni generalno interesantan, ali je matchmaking uzasno odradjen gde se desava da igra ne nadje dovoljno igraca za pokretanje misije iako je na hiljade igraca trenutno online.
Sto se tice sledeceg GTA naslova vrlo je moguce da sledeci nastavak nece skoro doci na red (ako uopste dodje). Rekao bih da je Rockstar odlucio da ide putem kao Blizzard sa WoW-om gde ce samo da unapredjuju Online dodavajuci povremeno besplatne dlc-eve i vece ekspanzije koje ce kostati kao cela nova igra.
NikolaDzoni je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 11:28   #3496
caesar991
Novi član
 
Član od: 11.1.2016.
Poruke: 22
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Kako da izvucem pesme iz igre,ima nekoliko dobrih koje ne mogu da nadjem
caesar991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.9.2016, 11:35   #3497
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Imaš sve pesme iz igre na YT, samo traži playlistu za radio koji te zanima.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2016, 23:14   #3498
caesar991
Novi član
 
Član od: 11.1.2016.
Poruke: 22
Zahvalnice: 1
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

Zanima me jedna pesma iz striptiz bars ali nikako ne mogu da je nadjem,najvesce je oustaju mad saphire igra
caesar991 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.10.2016, 23:44   #3499
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

https://www.youtube.com/playlist?lis...NMZehiIz9ZqJ1c

Amerie - 1 Thing
Britney Spears - Gimme More
Fergie feat. Ludacris - Glamorous
Kelly Rowland - Work (Freemasons Remix)
Mis-teeq - Scandalous
Pet Shop Boys - West End Girls
Lady Gaga - Applause
M.I.A. - Bad Girls
Mike Posner - Cooler Than Me
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 4.10.2016, 17:37   #3500
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: GTA V za PC

SoA meets GTA

GTA Online: Bikers


1.36 patch notes

https://support.rockstargames.com/hc...S4-Xbox-One-PC
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno



Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:26.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com