Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Mrežne igre > MMORPG igre

MMORPG igre Massively multiplayer online role-playing games - WoW, Guild Wars, Eve Online, Age of Conan, Lineage, kao i mnoge druge...

Pregled rezultata glasanja: Koja je vasa main GW2 profesija?
Mesmer 12 6,09%
Engineer 19 9,64%
Thief 21 10,66%
Guardian 29 14,72%
Necromancer 25 12,69%
Ranger 27 13,71%
Warrior 41 20,81%
Elementalist 23 11,68%
Glasova: 197. U ovom glasanju ne možete da učestvujete

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 6.3.2013, 8:55   #6761
Voo Kanigia
Član
 
Član od: 23.7.2012.
Poruke: 106
Zahvalnice: 34
Zahvaljeno 74 puta na 36 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Cena transfera nije odredjena WvW ratingom vec populacijom servera. SFR server je tier 1 a transfer na ovaj server manje kosta negona Gunnars Hold koji je tier 6.

Sto se tice nasih guildova na serverima treba da znas da pored Gandare i Pikena i na Gunnars Hold serveru imas 3 Balkanska guilda (CORE, CREW i ACID). Na Gandari je takodje i Croatian Maniaks.
Voo Kanigia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 9:35   #6762
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Neko misljenje o najnovijem patchy - guild misijama?
Living story?
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 10:58   #6763
svracak
Novi član
 
Član od: 6.8.2012.
Poruke: 9
Zahvalnice: 40
Zahvaljeno jedanput na jednoj poruci
Određen forumom Re: Guild Wars 2

zahvaljujući CREW/CORE ekipi imao sam priliku da odigram guild bounty i nisam baš zadovoljan kako je to ispalo, zabavno je dok ga loviš ali sama tuča sa bosom dosadna (mada je, može biti, izazovnija ako ima manje igrača)
što se tiče Living Story-ja, nisam baš siguran šta je tu Living a gde mu je Story...šturo sa prevelikim vremenskim rupama između eventova, koji su pak previše prosti i značajno dosadniji od mnogih uobičajenih eventova u diessi i wayfareru.
svracak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 15:37   #6764
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
luka.nbg kaže: Pregled poruke
Zdravo svima!E ovako,samo bih hteo da vas pitam (ove koje igraju GW2) da li su serveri bogati igracima zato sto sam citao po nekim sajtovima da su ljudi napustili GW2 i da igraca ima sve manje i da je na nekim serverima prakticno ne moguce uraditi dinamic event, jer nema ko da ti pomogne...imam acc ali to je onaj pre-purchase, i sad imam pare (50e) i hocu da kupim GW2 ali ne zelim da se zeznem,pa bih molio one koje igraju da mi to malo opisu,kakvo je stanje na serverima ! inace igrao bih na Gandara severu ! poz hvala
ne bih ti preporucio da bacas pare na gw2,sve sto vredi je sminka koja je interesantna prvih mesec dana.Izuzetno losa igra,vecina f2p su me daleko duze drzale.Pvp je sveden na sobice kao u decijim igricama,tu je wvw open pvp koji smori posle mesec dana jer se pretvori u najobicnije grindanje.Ja vidim gw2 kao second life sa macevima,ako volis tako bezciljno da hodas po mapama onda je gw2 pravi zbor,cak dobijes zvezdu zato sto si bezikakve potrebe obisao sve.Navuce youtube ali je igrica jadna.Bas nista pozitivno ne mogu da kazem o igri sem te sminke,mogu da napisem 5str teksta koliko je jadna igra,ali mozda srede nekad nekim updateom.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 17:16   #6765
Pile_glodje_kost
Član
 
Član od: 31.12.2005.
Lokacija: [CORE]
Poruke: 484
Zahvalnice: 213
Zahvaljeno 201 puta na 110 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
svracak kaže: Pregled poruke
što se tiče Living Story-ja, nisam baš siguran šta je tu Living a gde mu je Story...šturo sa prevelikim vremenskim rupama između eventova, koji su pak previše prosti i značajno dosadniji od mnogih uobičajenih eventova u diessi i wayfareru.
da i meni je ovaj living story nekako supalj, vise mi deluje kao mrtav story.

Pitam se sta bi sa onim eventima iz BWE sto su bili finale beta vikenda - tipa zmaj leti iznad mape i pretvara igrace u corupted one i onda ti sto su corupted napadaju ove sto su normalni...gde su takvi eventi?

sto se tice guild misija - mlak osecaj. Tema na main forumu sa skoro 40 stranica kletvi govori sve Ideja super ali moraju malo jos da porade na njima.

Preview na TP - necu da komentarisem smesno je

Narandzasti macevi u WvW kada udari 25 umesto ranijih 5 igraca - super stvar, definitivno tera na razbijanje zergstyle igre.

Zagarantovan drop za veteran i champion mobove (ako se kvalifikujes sa dmg) mi i dalje deluje da ne radi. Pre par dana smo farmali veteran karke, x puta se desilo da nijedan od nas dvoje ne dobije nista.

Povecan drop rate rare itema iz dragon chestova - nije losa stvar, obidjes dnevno sve te evente,frostmaw itd ako te ne mrzi i eto barem 5 rare itema.
Samo treba moliti Boga da ne dobijete bounti u guild misiji u nekoj oblasti kada se spawnuje neki od zmajeva Fail od laga.

I dalje nema LFG systema
Pile_glodje_kost je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 17:29   #6766
DeCoy
Intel Inside
 
Avatar korisnika DeCoy
 
Član od: 1.11.2005.
Lokacija: From the murky depths I come...
Poruke: 28.371
Zahvalnice: 1.625
Zahvaljeno 10.998 puta na 7.042 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Citat:
Montoya kaže: Pregled poruke
ne bih ti preporucio da bacas pare na gw2,sve sto vredi je sminka koja je interesantna prvih mesec dana.Izuzetno losa igra,vecina f2p su me daleko duze drzale.Pvp je sveden na sobice kao u decijim igricama,tu je wvw open pvp koji smori posle mesec dana jer se pretvori u najobicnije grindanje.Ja vidim gw2 kao second life sa macevima,ako volis tako bezciljno da hodas po mapama onda je gw2 pravi zbor,cak dobijes zvezdu zato sto si bezikakve potrebe obisao sve.Navuce youtube ali je igrica jadna.Bas nista pozitivno ne mogu da kazem o igri sem te sminke,mogu da napisem 5str teksta koliko je jadna igra,ali mozda srede nekad nekim updateom.
Kiselo grožđe, a? Ja ne igram GW2 već više od dva meseca, jer mi se ne igra, ali nijednom nisam zažalio što sam dao 60 eura za nju.
DeCoy je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 18:14   #6767
Morava
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 53 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ne znam o kom to GW2 pricate jer ovaj koji ja igram je fenomenalan i svakim patchom postaje sve bolji.
Morava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 19:16   #6768
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ma nije me zao sto sam bacio 35e,ja kupio preko mmoga key,bacam mnogo vise i na gluplje stvari,a sa 4 full cap lika trebalo bi da mogu da povratim pare u slucaju da hocu da prodam acc.
Samo mi je previse iritantno sve u vezi ove igre da bih mogao da predjem preko toga.
Ali to je sve zbog toga sto je igrica tezak pve,ne radis pve zbog pvp,vec zbog sebe onako jer nemas sta da radis i obozavas da klikces na mobove.
Stvarno ne znam sta bih pozitivno mogao da kazem nista ne valja,aukcijska kuca,manje-vise sve iste role,bot sistem u wvw,gang sistem u wvw,prost build sistem,nebitan pvp...Pa ono sa dropovima,haha mogu da se pohvalim da sam znao svaciji drop jer si cool kad drop pustis u chat.
Onaj allods je neuporedivo bolja igra tj. bio pre onog prvog updatea kad svi otisli, prazna ne vredi nista.
Trenutno bih se pre vratio da teglim brod iz lisabona u kalkutu u uwo,mnogo zanimljivije nego da rusim vrata po 2800x u wvw.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 20:04   #6769
ljubo-exyu
Veteran
 
Član od: 15.8.2006.
Lokacija: http://guildwars.pr0gamers.net
Poruke: 532
Zahvalnice: 289
Zahvaljeno 144 puta na 88 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Igra ce biti "suplja" dokle god ne podignu PvP nivo kao u GW1, tj. dok to ne bude pravo sportsko nadmetanje. Guild A protiv guilda B i borba za champ rang. Dokle god PvP bude sistem celija (igranja svakog u svom dvoristu ogradjenom visokom ogradom tako da te ne interesuje sta se desava u susedstvu) nece bit pravog progresa. Ladder u kojem ce se znati ko je guild br.1 u svetu, a ko npr. 136. je kljuc uspeha. Sve ostalo se svodi na hvalisanje "bez podloge". Dobar PvE (kao ovaj sada) treba samo da bude uvod u pravu zabavu (GvG).
ljubo-exyu je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 6.3.2013, 20:37   #6770
Morava
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 53 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Cini mi se da su sa poslednjim patchom sve blizi tome da PvP stave na mesto koje mu i pripada. Besplatni turniri su dosta ucinili za PvP HoM je sada pun ljudi. Jos da ubace GvG leaderboard( + neku arena mapu) i to mu je to.
GW2 ima izuzetno dubok i interesantan skill/build sistem i PvP treba da bude kruna toga.
Morava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Morava na korisnoj poruci:
ljubo-exyu (6.3.2013)
Stara 7.3.2013, 9:52   #6771
Goldfinger
Veteran
 
Član od: 27.6.2008.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 1.098
Zahvalnice: 68
Zahvaljeno 273 puta na 155 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Meni je čudno to što ja i dalje smatram da je GW dobra igra ali kod mene od kad sam je napustio prije više mjesci ni jednom nisam dobio potrebu da opet krenem da igram jednostavno nije mi legla i to je to.Mislim prva dva mjeseca su bila sjajna ali posle lvl 80 nisam sebe više vidio u njoj naročito što me ta vrsta PVP koja je forsirana u igri nije privlačila i što sam je drugačije zamišljao.
Goldfinger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2013, 12:18   #6772
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nisam igrao zadnjih mesec-dva neznam kakav su to update stavili po cemu je pvp sad bolji.NJihov pristup mmo-u je totalno pogresan,kad naprave neke rezove u firmi verovatno mogu da se ocekuju promene.
U igrici gde za 2-3nedelje obrnes sve,stavili pvp kao usputnu opciju,pa to moze samo lud covek..Napravili 20mapa a igru zavrsis sa 3-4,a i to ne mora mozes da kraftujes cap ako im das pare.Jadno je da ti obicne pvp sobe,predstavis kao neke extra turnire i glavni pvp sadrzaj u velikoj mmo igrici.Haha jos napravili kao posebnu mapu da kvalitetno biras sobu,u drugim igricama sa takvim pvpom kliknes 2x i pojavi ti se spisak soba,nece da te smaraju sa glupostima.A bem ti ja takav pvp kad trebam da ga igram zbog daily.
Jedino sto vredi tj lici na pvp je wvw a i to su lose odradili.Toliki broj besmislenih mapa a wvw radis jednu te istu mapu iznova i iznova,aj da je pa neka mapa nego odvratno dosadna livada.Ne znam zasto u wvw nisu postavili botove kao neprijatelje,ustedeli bi na resursima,a potpuno je isti dozivljaj.Secam se u jednoj sugavoj igrici padne ti transformacija pretvoris se u neko veliko cudoviste juris likove po mapi kao boss,pa moraju da se skupe likovi da bi te ubili....zabavne stvari,ovde ko kreten uzmes neku transformaciju i setkas se po gradu kao budala najveca.Meni igra dosadila kad sam napravio prvi cap i sredio lika,ostala 3 sam sredio da bi sebe drzao u igri jer mi bilo neverovatno da moze igra da dosadi posle mesec dana igranja.Da sam odustao prvi put verovatno bi i dalje igru smatrao za dobrom.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2013, 14:23   #6773
altas
Veteran
 
Član od: 18.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 1.026
Zahvalnice: 222
Zahvaljeno 293 puta na 156 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nikad nista u zivotu bolje nisam video od Living Story-ja u MMO igrama. Jedino sto su propustili da integrisu web browser u samu igru kako bih procitao zid teksta, odnosno PR shit, sa njihovog sajta o cemu se zapravo radi u toj "zivoj prici". Trijumfalno najavljivani jan/feb patch doneo je igracima nesto do sada nevidjeno u svetu MMO igara - znakove pored puta. Living story - ides od jednog unistenog znaka do drugog i popravljas ih. Vau. I to trebas jedno 70-tak puta da odradis i dobijes achievement i titulu. Sad su ubacili i nove evente, dredgeve i flame legion koji izlaze iz portala i prave nevidjeni haos u pokolj u eventu koji traje par minuta. Udruzili su se i gone charrove i nornove iz svojih domova. Drugi deo story-ja, pompezno najavljivan i opisan u sve sesnaest na njihovom sajtu. A, toliko kratak, prazan i supalj. Ko sto rece Pile, vise lici na mrtvi story. Naravno, nekome ko obozava Teletabise dopasce se ovaj Living story. Ipak, nemamo svi iste ukuse.

Guild Misije su odlicne. Ali, stvarno odlicne, bez sarkazma. Problem je sto ne znam da li cu dobiti srcani ili mozdani udar, pad sa solitera, udar voza ili automobila na pesackom prelazu ili kvitujem igru pre nego odradim zadnju guild misiju, odnosno jumping puzzle. Ok, veliki smo guild, pa se nakupi influence poena, ali hajde malo da budemo kao ovi iz Blizzarda (rekose ovi iz *****eta), pa udarise lock na nedelju dana na dobijene merite ko Blizzard na raidove (poene koje dobijas po odradjenoj misiji). Tako, da ako zelim da radim guild jumping, koji se otkljucava kao zadnja misija, moram da cekam 9 nedelja ili vise dok ne skupimo merite. Hvala! Dobijes novi sadrzaj koji je tu, ali kao da ga nema! Bice ga, nije problem, ali sta za to vreme da ljudi rade sem farmanja influenca koji ce opet biti potreban i to mnogo za otkljucavanje upgreadova i misija? Aha, pa priznacemo da smo s*ebali loot 15. novembra (opet rekose ovi iz *****eta), ubacicemo zutace i po koji exotic, pa neka idu ljudi da ubijaju zmajeve i lootaju chestove!!! Isto kao kad bi Blizzard ili neki drugi dev rekao: - E, ubacili smo vam novi raid, ali da bi ste ga otkljucali potrebno je proci toliko i toliko vremena, idite radite stare raidove i stari sadrzaj (koji ste vec prosli 100 puta), nakupite poena, pa se vratite za toliko i toliko da radite ovaj novi!

A, to sto su s*ebali male guildove, svaka cast. Guild od 10-15 ljudi ni do Nove godine nece skupiti influence poene da otkljuca novi upgrade i misije. Ili sto rece neko ko ima zivot na Anet forumu: "For small, active, guilds (we go on each week, most are on on the weekend, two of us are on each day for the most part) with people who have a life like mine, it will take us 18 years at our current rate to unlock the puzzle mission (which is really the only one we’re interested in) or 9 years to unlock them if our influence gain doubles".
altas je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2013, 16:04   #6774
drow
Član
 
Član od: 23.6.2008.
Poruke: 364
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 54 puta na 40 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

ako vam se igra ne svidja sta koji k visite po forumu i kakite? decko je samo pitao dal ima dovoljno ljudi na serverima posto zeli da kupi, a igrao je betu...


p.s. htedoh da se raspisem.. medjutim shvatam koliko je ovo glupo xD.
drow je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku drow na korisnoj poruci:
Morava (7.3.2013)
Stara 7.3.2013, 16:28   #6775
r0nIn
Banned
 
Član od: 17.1.2007.
Poruke: 2.388
Zahvalnice: 1.520
Zahvaljeno 1.007 puta na 520 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nista nisu oni pompezno najavljvali, sve sto su obecali to smo i dobili. Living story jeste *****e, ali to bi trebalo da bude tek neki mali uvod u dogadjaje koji ce kasnije, po njihovim rijecima, imati velikih uticaja na svijet.
Medjutim, jedan do ciljeva ovog living story-a jeste to da se igraci malo "razdrmaju" da posjete mape koje su prazne, to i gild misije upravo rade jos bolje. I u tome su uspjeli. Sada su mape popunjenije i uvijek ima igraca.

Druga stvar, vezana za to cekanje, sto ce manjim gildama trebat dosta vremena da otkljucaju neke stvari: pa ti sto su pominjali 18. godina, jesu premali gild. Sta oni misle, da je to gild, od aktivna 3-4 igraca?! Nemojte da zezate ljudi. Igra je ionako previse kezual orijentisana, da nema fraktala ne bi postojao nikakav hard core sadrzaj u igri.

Jos jedan cilj ovih gild misija, jeste da se ljudi sto vise druze, da zajedno igraju, sto im je ponovo poslo za rukom. Evo na primjer, ne znam kada bi smo nesto zajedno odigrali sa CREW gildom da nije ovih misija. Upravo trazimo i treci gild sa kojim cemo zajedno preci tire 3 bouty misiije. To je smisao ovih misija, da se gildovi udruzuju i pomazu jedni drugima.

Zar treba i neki gild od 5-6 ljudi da odmah predje neki zadatak isto kao i gild koji se satire od igranja i ima 100 i vise clanova?! Mora da postoji razlika, da se ubaci sadrzaj koji ce zdovoljiti ozbiljne i posvecene igrace. Da ponovim, igra je previse kezual orijentisana i to je najveci problem. Sve je od pocetka dostupno svima, i najobicnija n00bara moze da predje skoro svaki dungeon u igri.

Ja ne znam na sta se vi zalite?! Ocete sve da vam je dostupono odmah, da za jedan dan predjete sve misije - da gild koji ne igra tokom nedelje, dodje za vikend i predje lagano neku od misija a da ne potrosi nimalo influence poena?! Hahaha...
r0nIn je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku r0nIn na korisnoj poruci:
Morava (7.3.2013)
Stara 7.3.2013, 18:05   #6776
Maladikt
Starosedelac
 
Član od: 21.8.2006.
Lokacija: In
Poruke: 3.207
Zahvalnice: 840
Zahvaljeno 973 puta na 624 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

IMO, dobar predlog koji sam video na youtube u vezi sa guild misijama je da je trebalo t1 da bude otključan odmah svima, ali da nagrade za njega budu ograničene ili nikakve. Da mogu ljudi da vide sadržaj, da se upoznaju sa misijama lagano, pa ko hoće i može da ide na više tiere gde će izazov biti znatno veći, ali će zato biti i bolje nagrađen. Svi hoćemo da vidimo novi sadržaj. Ja koji mrzim jumping puzzle želim da vidim kako izgleda ta guild misija.
Maladikt je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Maladikt na korisnoj poruci:
altas (7.3.2013)
Stara 7.3.2013, 18:58   #6777
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Nisam stigo da napisem neki kvalitetan tekst na oficijalnom forumu jer ocajan izgled ne inspirise da kucam nesto.
Ako se skine sminka sa ove igrice,dobija se najgori projekat u mmo istoriji.
Sve sto je bilo dobro u mmo igricama ovde je izbaceno.Napravljena je bezlicna sigurica,koja bi trebala svakom da odgovara.Kad bi Korporativni nacin zivota mogao da se primeni na igricu to bi izgledalo kao gw2.
Ako nekog res,res ga zato sto dobijas exp.Ako nekom pomazes,ne pomazes njemu vec radis zbog sebe.Potpuno isti utisak ostavljas i ako si najvece djubre i ako si najbolji covek.
Sama igra te svo vreme drzi u kutiji iz koje ne mozes da izadjes po pitanju svega.Princip iz aukcijske kuce je implementiran u svim delovima igre.U celoj igri ti samo jos jedan broj u nizu.
U wvw ti si "defender",niko i nista i duzan si da radis sta se od tebe trazi.Znalo se "veliki" igraci nikad ne napadaju low lvle ili dok neko grinda...ljudi prave living story svojim odlukama u igri...sve je to unisteno i zamenjeno kretenizmom.Kultura koja je stvarana u mmo zadnjih 10+ god,gw2 je unistio.
Nit postoji party,niti se neko nekom javlja...pravi zombi dozivljaj skupite se oko necega i svako gleda sebe.Umesto raznih titula ili epiteta za dostignuca dobijas zvezdu jer si dokazao da si zesci lowlife koji je imao strpljenja da sve mape odmota.
Ogroman mmo sa xx servera je generalno sveden na 40likova iz guilda.Filozofija u ovoj igri je zaista najgori projekat u mmo istoriji.
Necu da smaram vise o ovoj igri,u guildu ti 10% aktivno posle pola godine a ti hvalis igru.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2013, 19:22   #6778
Morava
Član
 
Član od: 3.10.2007.
Poruke: 131
Zahvalnice: 41
Zahvaljeno 53 puta na 29 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ne tice se samo GW2 vec generalno gledano vecina ljudi koji pljuju neku igru kao je ovakva ili onakva, kako je oni shvataju ali to nije to iz nekog njihovog razloga ne znaju sta pricaju.
Pitate se zasto, pogledajte novi daily achievement sistem u GW2. Kada su shvatili da mnogi ne znaju kako se zapravo igra GW2 uveli su sistem koji igraca istovremeno nagradjuje i tera da savlada osnovne osobine gameplaya. Achevementi su tipa : odradi dodge nekoliko puta, baci/skini conditione, interruptuj protivnika, skuplaja materijale, craftuj ....
Kada je uveden ovaj sistem bilo je primera da max level igraci pitaju na chatu kako da dodge-uju.
Naravno, nemam predstavu kako ko zna da igra ali zbog ovog uvek sa nevericom gledam na otvoreno negativne postove postove o igri i uvazavam one kojima igra ne lezi.
Morava je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 7.3.2013, 19:30   #6779
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.360
Zahvalnice: 4.519
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Guild Wars 2

@Montoya
Razumem da se tebi igra ne dopada, ali pretera ga....GW2 unistio MMO scenu, pa to nema veze sa vezom....cak i da je najveci raspad od igre to naprosto nije moguce. To je kao da kazes da je WarZ unistio MMO scenu....nigde veze. To sto ti tako shvatas igru to je tvoj problem, ja igrajuci uopste nisam stekao utisak koji ti ovde predstavljas kao da je sveto pismo i cinjenica. Jednostavno to je tvoje iskustvo, ti to tako dozivljavas ali to ne znaci da je u stvarnosti tako. Ja resujem zato sto zelim da pomognem, mizernih 100 xp nece ne znam ni ja koliko da mi pomogne tokom igranja da bih se ja ili bilo ko lomio da resa samo zbog XP-a. U WvW je vec stvar prezivljavanja i timski odgovorno ponasanje. Ako ti stizes utisak da su svi zombiji u igri onda pokusaj da organizujes nesto sa gildom, nece samo da ti padne sa neba niti da te ubacuje u party ako ti ne zelis da se potrudis malo, nije to nuklearna fizika. Ako ti cutis i ne kontaktiras, zasto bi se neko drugi trudio da ti udovolji? U partiju se ja uvek sit ispricam i ljudi odgovaraju na svako pitanje. U WoW-u vec duzi niz godina prozivljavam jos i veci zombi fest u partiju za dun ili PVP gde niko ne progovara i sve se radi mehanicki kao boza (od LFD pa do kraljica), pa ne prozivam WoW kao kataklizmu i unistitelja svetog carstva i kulture MMO igara. Valjda sme da se proba nesto drugacije, ne vole svi ljudi isto pa da samo tebi udovoljavaju, mene taj standard u MMO-u pocinje nenormalno da smara i hocu nesto drugo da isprobam i uzivam u igri. Jedno su cinjenice a sasvim drugo je ovo sto ti ovde pokusavas da dokazes.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
AngeR (7.3.2013), mvasic (7.3.2013)
Stara 7.3.2013, 21:18   #6780
Montoya
Član
 
Član od: 18.8.2011.
Poruke: 85
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 21 puta na 16 poruka
Određen forumom Re: Guild Wars 2

Ma nebitno,po meni je stvarno vrlo losa igra i niko ne bi trebao da sledi njihov primer.Nema sta ja da shvatam, igra je na kraju dana takva,totalno nebitno ako neko to ne vidi.
Igrao sam puno igra da mogu da procenim gameplay.Ali moguce da nisam shvatio slozenost gw2 gameplaya pa mi se zbog toga ne svidja.
Pa eto kakav je to achievement da uradis dodge nekoliko puta,to je za retarda achievement.Svaku glupost koju naprave peglaju nekakvim achievementima.Kao ovci ponude travu ako nesto da uradis.
Ako igras wow dugi niz godina iako je zombi fest ne sumnjam da ce ti i gw2 odgovarati,iz istog razloga neko igra 9dragons 10godina ulozio dosta u igru voli da se oseca kao faca na sigurnom.Ja ne osecam tako igre,igram dok je zanimljivo predjem na drugu kad smori,ne verujem da sam neku igrao duze od godinu dana ukupno.
Necu nikog da vredjam time sto pljujem po igri,pogresno je mesto, ova rasprava je za general discussion na glavnom forumu,uvek ima ovih sto secu vene za igricu koliko je sve extra.Neko je odusevljen novim patchevima,iskreno nisam stigao da ih vidim,ali verujem da je nesto bitno promenjen pvp.
Da ima normlan pvp preko svega bih presao sto sam napisao,ali nema,a za godinu dana ce biti na nivou npr. dragonike.Dragonica je igra koja lici da je za decu do 12god. ima pvp sobe(kao gw2) i guild ratove(guild pvp sa objectives,na svake 2nedelje kroz kvalifikacije prolaze guildovi i na kraju nedelje je finale 2 najbolja guilda)
Masa f2p naslova su daleko bolji prozivodi,ali ok toliko i vredi za grafiku i muziku 35e for life,postena cena.Opet i dobar posao prave vijetnamskim grinderima.
Montoya je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
guild wars 2, mmorpg

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Guild Wars Sale013 MMORPG igre 4095 7.6.2023 18:02
Guild Wars pitanja primeyuri Mrežne igre 288 27.11.2009 17:47
Guild Wars ! !Hand-of-blood! ! Tekstovi u SK 2 19.11.2007 14:09
Guild Wars - Internet konekcija?! eXtreme Role-Play 12 25.9.2006 8:24
neka pitanja o Guild Wars... barjaktar Mrežne igre 6 11.4.2006 18:06


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 4:03.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com