Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 5.2.2018, 14:51   #1121
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Slažem se, ako već ne znate za šta da štekujete pare, onda Dark Souls.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2018, 15:32   #1122
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
pmale kaže: Pregled poruke
Cuvajte pare za DarkSouls
Prvo Skyrim pa onda Dark Souls
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 5.2.2018, 15:34   #1123
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Totalno različite igre, a imaš vremena za Skyrim do kraja maja i izlaska DS-a.
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 8.2.2018, 11:11   #1124
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Pazarih Rocket League juce. Odlican port igre i mogu vam reci da, iako je vec imam verzije za PC i PS4, smatram da mi je ovo jedna od boljih kupovina.

Ako Disc Jam dobije dobru ocenu, mozda i njega pazarim, ali ocekujem 7, max 8 na NintendoLife-u.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2018, 0:10   #1125
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Pazarih Rocket League juce. Odlican port igre i mogu vam reci da, iako je vec imam verzije za PC i PS4, smatram da mi je ovo jedna od boljih kupovina.

Ako Disc Jam dobije dobru ocenu, mozda i njega pazarim, ali ocekujem 7, max 8 na NintendoLife-u.
Kupio si digitalnu ili fizicku verziju igre? Ja nikako da se posvetim toj igri, Splatoon 2 me totalno upropastio
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2018, 11:09   #1126
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Digitalnu verziju, a dan kasnije (juce) vidim igra na popustu. To se zove sreca. :-/

Veliki broj multiplayer igara je na snizenju, pa ko je zainteresovan, neka baci pogled.

Ma ja bih igrao samo splatoon i nista vise, ali mi se jednom desilo da sam imao oko 15 uzastopnih poraza. Zahvatio me je PUBG sindrom posto ih uporedo igram, pa sam poceo previse da se stekam i taktiziram. Srecom, skontao sam sta radim, pa sam uspeo da se povratim u zivot. A, iskreno, nesto mi je bilo lakse da ciljam u prvom delu igre, ovde nikako da pronadjem pravi sensitivity.

Edit: Zaboravih da pomenem... Da li ste culi da od marta krece reward program za my.nintendo.com?
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 9.2.2018, 16:22   #1127
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
Digitalnu verziju, a dan kasnije (juce) vidim igra na popustu. To se zove sreca. :-/

Veliki broj multiplayer igara je na snizenju, pa ko je zainteresovan, neka baci pogled.

Ma ja bih igrao samo splatoon i nista vise, ali mi se jednom desilo da sam imao oko 15 uzastopnih poraza. Zahvatio me je PUBG sindrom posto ih uporedo igram, pa sam poceo previse da se stekam i taktiziram. Srecom, skontao sam sta radim, pa sam uspeo da se povratim u zivot. A, iskreno, nesto mi je bilo lakse da ciljam u prvom delu igre, ovde nikako da pronadjem pravi sensitivity.

Edit: Zaboravih da pomenem... Da li ste culi da od marta krece reward program za my.nintendo.com?
Iskren da budem nikad nisam imao toliko poraza za redom, mislim da mi je 7-8 najvise i to iskljucivo u s+ ranku. Imam utisak da igri treba jos jedan rank jer je izmedju s i s+ drasticna razlika, pod hitno treba izdvojiti tih par procenata nenormalno jakih igraca
Ja sam imao srece sa Rocket League kupio je na popustu
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2018, 16:52   #1128
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

E, ma ja bas slabo igram ranked, samo turf war. Sinoc sam nastavio da igram ranked i imao 10 uzastopnih pobeda i 1 poraz (Splat zones) pa skocio od B- do B+. Tower control sam igrao kad sam tek kupio igru, a rainmaker i onaj novi mod nisam ni igrao do sada. Cim prodje splatfest, krecem ranked malo aktivnije.

Turf war kad me krene maler, ne prekida... jednom sam imao 15 uzastopnih pobeda, pa me je uhvatio pubg sindrom, pa 5 uzastopnih poraza, jedna pobeda pa opet 10 poraza... Mislim da mi je od poslednjih 50, najbolji skor do sada bio 34-16 (opet, samo turf war). Ne mogu da skontam sta je problem, isprobavao sam sva ziva oruzija, taktike i slicno... i bas mi je kocka ceo turf war.

P.S. Koristis online app, naravno?

Edit: Jesi li probao League Battle?
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2018, 23:52   #1129
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Citat:
GraveDigger kaže: Pregled poruke
E, ma ja bas slabo igram ranked, samo turf war. Sinoc sam nastavio da igram ranked i imao 10 uzastopnih pobeda i 1 poraz (Splat zones) pa skocio od B- do B+. Tower control sam igrao kad sam tek kupio igru, a rainmaker i onaj novi mod nisam ni igrao do sada. Cim prodje splatfest, krecem ranked malo aktivnije.

Turf war kad me krene maler, ne prekida... jednom sam imao 15 uzastopnih pobeda, pa me je uhvatio pubg sindrom, pa 5 uzastopnih poraza, jedna pobeda pa opet 10 poraza... Mislim da mi je od poslednjih 50, najbolji skor do sada bio 34-16 (opet, samo turf war). Ne mogu da skontam sta je problem, isprobavao sam sva ziva oruzija, taktike i slicno... i bas mi je kocka ceo turf war.

P.S. Koristis online app, naravno?

Edit: Jesi li probao League Battle?
Joj pa tako sam ja prvih 200 sati samo turf igrao sve iz razloga sto mi je taj Splatoon gameplay bio potpuno nesto novo i nekako sam se plasio da se upustim u ranked borbe, e kad sam krenuo da igram ranked onda sam skapirao da je tu glavna akcija. Sad Turf igram iskljucivo kad budzim ability jer kad odes u s+ onda moras da vodis racina o stilu oblacenja, da se lepo skockas, poslazes po 3 ista abilitija i tako te fore
Online aps sam jedva instalirao i sad ga naravno koristim najvise zbog promene glavnog abilitija i zbog pracenja rasporeda modova.
League Batltle sam samo jednom igrao, pobedio 4 od 7 meceva i ako mi verujes u jednom smo igrali protiv najbolje evropske ekipe, a cini mi se da su top 10 u svetu. Ljudi nas odvalili da nismo mogli iz sigurne zone da izadjemo i ja kazem tom liku burazeru pa sta je ovo sunce ti j..., ovi su sigurno u top 100 igraca Splatoona 2. On posto vise igra Ligu kaze ma jok imas takvih koliko hoces, a kasnije mi salje sliku sa te aplikacije da smo igrali protiv clanovi Team Olive, a jedan je OSorin koji vazi za jednog od najboljih igraca
Kako ti ide friend code da te dodam u prijatelje pa cemo da odigramo koju partiju zajedno
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 11.2.2018, 17:45   #1130
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Summary: Rezultat splatfesta 28-22, uspeo da predjem u pozitivan skor. Pocetni splatfest power mi je bio oko 1875, pa sam skocio do 1934, pa pao do 1833, da bih na kraju zavrsio sa nesto iznad 1900 (poslednja bitka je bila 1894 protiv likova 1920 i pobedili smo, tako da je preko 1900 sigurno). Ciljao sam na 2000, ali ne vredi. Prosli put sam bio oko 2150 ili nesto vise... terao me maler sad tokom plasmana.

Nakon splatfesta, igrao ranked tower control 6-0 i presao iz B+ u A (preskocio A-)

P.S. Procitao sam na internetu da se dosta ljudi zali na matchmaking i losing streak u Turf War-u. Kazu, ako si konstantno na vrhu u svom timu, daje ti slabije igrace. Ne znam koliko je to tacno, ali moram priznati da se sve to i meni desava.


Friend code: SW-0156-3680-8910
Svi su dobrodosli da adduju.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 1:09   #1131
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Aj ako ima neko zainteresovan za igranje Splatoon 2 neka se javi u posebnoj temi o ovoj igri da vidimo kako da se povezemo. Mozda je najbolje preko Discorda ili preko neke druge mreze gde bi mogli da dogovaramo termine igranja.
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 1:56   #1132
koojot
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Lokacija: KG
Poruke: 189
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ja neman splatoon niti neku online igru za sada , ali sam se te dodao za prijatelja. U svakom slucaju evo i mog koda pa ko hoce nek me doda.
Sw-5034-8446-1813
koojot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 8:47   #1133
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Steta sto ta internet umetnicka imena ne koristite u igrama, lakse bi se prepoznavali. Ovako jedno ime ovde drugo u igrama ne mogu da vas pohvatam ko je ko
U svakom slucaju ima nas sve vise i vise
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 12:54   #1134
koojot
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Lokacija: KG
Poruke: 189
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ja uvek koristim kojot ili coyote, dal u igrama ili za nesto drugo online. Ajd pitam jos nesto vezano za temu. Kako kupujete preko e shopa? Ja koristim od banke inteze internet karticu, koje jos opcije postoje ili bolje receno koja je preferirana opcija kupovine.
koojot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 13:15   #1135
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Visa internet kartica banke Inteze i nista drugo nisam ni pokusavao da probam... Radi svuda samo za PSN ne. Preko eShopa sam do sada kupio 5 naslova i samo sam kod jedne transakcije imao problema, ali su je stornirali u roku od sat vremena.
E, sad, druga stvar je to sto rade dvojnu konverziju, kada prebacujes iz dinara u Evre i onda kupujes u UK Funtama. Inace, igre za americko trziste ispadnu daleko jeftinije, ali nisam siguran kako bi se to odrazilo na multiplayer i servere, pa nisam hteo da rizikujem.

P.S. Hehe, moje ime datira iz doba IRC-a i Prvih verzija Countera, pa sam se tako registrovao ovde 2007. i ubrzo nakon toga uozbiljio i poceo potpisivati imenom... osim u slucajevima kada se predstavljam kao Elvis ili Captain Caveman.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 13:34   #1136
koojot
Član
 
Član od: 10.12.2009.
Lokacija: KG
Poruke: 189
Zahvalnice: 8
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ok znaci nisam nista omanuo. Inac ja sam do sada kupovo samo na swedskom e sopu, jer sam za njega mogao da nabavim one kartice za dopunu ( neznam kao se zovu) pa nisam ni probao drugi e shop. Americki e shop nisam probao jer sam na par mesta procito da nemozes da izadjes is e shopa (odes na drugi )ako ne potrosis sve pare. Dok na drugim e shopovima ako imas neku sicu mozes da se odreknes iste i da predjes na drugi e shop.kolko je ovo tacno neznam jer nisam licno probao.
Ja kojot koristim jos od need for speeda 3 gde si mogo na tablici da napises svoje ime, i tako mi to ostalo.
koojot je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 12.2.2018, 15:19   #1137
Oblakoder
Član
 
Član od: 25.9.2017.
Poruke: 63
Zahvalnice: 10
Zahvaljeno 13 puta na 13 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Ja takodje preko Intesa kartice i za sad nema problema, 5 digitalnih igara kupljeno
Okacio sam Discord na Splatoon 2 temi ali evo i ovde pa ko hoce neka me doda da se organizujemo Oblakoder#9222. Mogli bi neku domacu ekupu da organizujemo.
Oblakoder je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Oblakoder na korisnoj poruci:
GraveDigger (12.2.2018)
Stara 9.3.2018, 9:43   #1138
vetar.
Starosedelac
 
Član od: 23.5.2008.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.644
Zahvalnice: 246
Zahvaljeno 225 puta na 185 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Juče je bio Nintendo Direct
https://nintendoeverything.com/march...-announcement/

Neke od najava uključuju Crash Bandicoot Trilogy, Okami HD, South Park, Smash Bros, Captain Toad, Splatoon DLC, Little Nightmares, Undertale..
vetar. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku vetar. na korisnoj poruci:
Oblakoder (9.3.2018)
Stara 17.3.2018, 14:50   #1139
Marezz
Veteran
 
Član od: 20.10.2008.
Lokacija: Banana drzava | OS: Funtoo GNU+Linux
Poruke: 869
Zahvalnice: 208
Zahvaljeno 97 puta na 79 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Da li mogu vlasnici Switch-a da daju par utisaka o konzoli? Kakvo je stanje sto se tice dostupnih igara? Jel ima zanimljivih online multiplayer naslova? Da li kod nas moze da se koristi njihov online service? Gde je kod nas najpovoljnije da se kupi Switch?
Marezz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.3.2018, 10:42   #1140
GraveDigger
Član
 
Član od: 18.8.2007.
Poruke: 116
Zahvalnice: 49
Zahvaljeno 22 puta na 18 poruka
Određen forumom Re: Nintendo Switch

Pozdrav Marezz,


Bez da konzolu previse izdizem u nebesa, mogu ti reci da mi je ovo najomiljenija konzola svih vremena (posedujem PS4, Wii, Wii U, a Xbox 360 sam izigrao do besvesti).

Biblioteka sadrzi pregrst odlicnih igara razlicitih zanrovskih tipova, a predvodjena je ekskluzivama poput The Legend Of Zelda: Breath Of the Wild i Super Mario Odyssey. Pored toga, tu je gomila drugih kvalitetnih naslova poput Mario and Rabbids kingdom, Xenoblade Chronicles 2, gomila indie naslova tipa stardew valley, Golf Story (ekskluziva), Enter the gungeon...

Sto se tice multipayer naslova, biblioteka je poprilicno dobra i na vrhu ti se trenutno nalaze igre poput: mog favorita, Splatoon 2 (inovativna timska pucacina sa gomilom modova), Mario Kart 8 Deluxe, Rocket League, ARMS, a prate ih nesto malo manje kvalitetne Brawlout, FIFA18, NBA2k18, Disc Jam (razocaravajuca), Portal Knights, Fast Rmx, Payday 2, itd. Najbolje bi bilo da pogledas sam celu listu. Ono sto je najbitnije, jesu igre koje tek dolaze i koje ce obezbediti poprilicno dugacak zivotni vek konzole: (zvanicno najavljeni multiplayer naslovi) Super Smash Bros., Morphies Law, Arena of Valor, Mario Tennis Aces i (ostali zvanicno najavljeni naslovi) Crash N'sane trillogy, South Park FBW, Donkey Kong Tropical Freeze Delux verzija...

Konzola je nenormalno dobrog dizajna i lepo lezi u ruci. Ono sto je meni najvaznije jeste da je prenosiva, a kvalitet slike u handheld modu je neverovatno dobar. Ja sam prezadovoljan, pa ne znam sta bih ti vise tu dodao.

Online servis dolazi u septembru ove godine i jos uvek malo znamo o njemu osim da ce mu cena na godisnjem nivou biti oko 20$(e), ali ce moci da se koristi.

Sto se kupovine tice, imas dosta ljudi kod kojih putem oglasa mozes kupiti konzolu. Ono sto ti moram preporuciti jeste da uz konzolu OBAVEZNO kupis i zastitno staklo za njega (oznaka 9H tempered glass). Opciono bih ti preporucio i neku torbicu, ukoliko bi putovao, pa nosio konzolu sa sobom.
GraveDigger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku GraveDigger na korisnoj poruci:
vetar. (21.3.2018)
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Nintendo Classic Mini - NES Coming on November 11th (30 NES games) vetar. Konzole 118 26.6.2017 18:38
Kvm switch digitus dc-oc-12 mica1709 Ostale komponente 3 22.8.2011 0:42
Nintendo 3DS dzoni.czv Konzole 4 3.7.2010 23:50
Konzolaške igre: da ili ne Beagle Tekstovi u SK 374 3.5.2010 0:49
Nove igre za Wii sa Nintendo konferencije renegade_of_funk Konzole 7 9.10.2008 21:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 10:23.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com