Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Konzole

Konzole Konzole i softver za njih...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 26.11.2020, 19:30   #21
code master
Starosedelac
 
Član od: 15.7.2016.
Poruke: 1.393
Zahvalnice: 104
Zahvaljeno 479 puta na 280 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Mnogi opisuju Demon's Souls Remake kao tešku i brutalnu igru. To me podseti na Ghosts 'n Goblins postoje sličnosti zar ne.
code master je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2022, 14:30   #22
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Konačno je došao red i da se ovo zaigra!

Iako je cinematic mod, cinematic mod i izgleda jezivo dobro, ipak je performance mod prava stvar.

Nisam uopšte gledao nikakve prelaze niti bilo šta osim par boseva što sam video u pojedinim klipovima, pa o samom izvođenju, tj. razlikama u odnosu na ostale FS igre ne znam ništa, ali me iskreno plaši što do sada nisam naišao ni na kakav checkpoint, niti sam video da me čekaju duše na mestu gde sam poginuo?Nije valjda da toga nema?
Svakako atmosfera jednog FS naslova je tu a igra izgleda
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2022, 14:45   #23
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Polako, tek si krenuo
Moraš da pređeš jednu sekciju da bi došao do glavnog huba.
Meni je jedna od omiljenih fromsoft igara, a ovaj rimejk sjajno radi posao. Haptic feedback kida! Performance mode naravno.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 2.12.2022, 15:08   #24
filpan
Deo inventara foruma
 
Član od: 5.2.2012.
Lokacija: Kumova slama, planeta Zemlja
Poruke: 3.456
Zahvalnice: 3.920
Zahvaljeno 2.108 puta na 1.167 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Kako vam zavidim. Sva sreca pa imam Elden ring, inace nema igre (cast izuzecima koje voljno iscekujem) koju bih vise igrao od From soft igara kojih jos nema na racunaru, dakle ova i Bloodborne. Nadam se da cu ih ugledati jednog dana.
filpan je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2022, 0:40   #25
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Završih igru posle nekih 55 sati, od kojih sam opet sigurno od 5 do 10 sati imao gde mi je igra bila uključena a da je nisam igrao.U suštini za mene ubedljivo najlakši FS naslov do sada.Toliko lak da je ostavio gorak ukus u ustima.Ne znam da li je ovo posledica rimejka ili je i original bio ovakav ali u drugoj polovini igre sam maltene sve boseve prelazio iz prve.Pretrčavao ih bukvalno.Rekao bih i lakše od Elden Ringa bez ičega što je ER imao da olakša stvari. Stvarno čudno. Morao sam da odem posle na Wiki da vidim da nisam izabrao neki lakši, kraći put, ali to je to.Težina ne može da se menja, tako da nisam mogao da uđem u neki baby mod.Koncept igre mi se i nije nešto svideo, u smislu nexusa i "svetova" koje obilazim, prolazeći kroz 5 archstone-ova iz nexusa.Svaki ima 4 checkpointa od kojih su u svakom 2. početak i kraj, sa po 3 bosa i prečicama ispred njih i sve to, u svakom od svetova, raspoređeno maltene na isti način.Gotovo sva težina igre se zasniva na putu koji svaki put mora da se pređe da bi se do bosa stiglo i taj deo je dosta teži od ostalih igara, čini mi se, ali samo zato što je tako raspoređeno sve.
Šta znam, zaista prelepa igra, ali ne bih mogao ni ispred DSII da je stavim, na lestvici FS igara.
Pošto je sledeći najavljen Armored Core, nastupa veliki post što se tiče souls igara, rekao bih.Već početkom sledeće godine ćemo videti šta će Team Ninja da uradi sa Wu Long i ako nekad izađe Black Myth, ali od FS dugo ničega verovatno neće biti što se ovakvog tipa igara tiče.
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 13.12.2022, 1:38   #26
Cracked But Whole
Starosedelac
 
Član od: 26.6.2016.
Lokacija: Beograd
Poruke: 1.636
Zahvalnice: 152
Zahvaljeno 568 puta na 345 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Boss dizajn jeste drastično drugačiji ovde, dosta gimmick boss fightova, što može biti zanimljivo kao neki predah od ove kasnije formule. Meni je bilo kul, jer me ubio u pojam svaki prenapucani boss u Elden ringu s milion pokreta i čuda, nemaš kad da ga drmneš.

E sad, ne znam koju si klasu igrao, al kao neki mage, mnogo je lakše preći Demon's Souls, olakšava veliki broj deonica i bosseva. Kapiram da je melee build drukčiji, to je meni u planu za sledeće igranje.
Cracked But Whole je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 16.12.2022, 20:53   #27
m1aden
Starosedelac
 
Član od: 2.12.2012.
Poruke: 1.543
Zahvalnice: 175
Zahvaljeno 417 puta na 270 poruka
Određen forumom Re: Demon's Souls

Poceo sam kao knight ali sam sve vreme nosio Imperial Spy outfit, dok nisam dobio gloom armor pa sam ga kombinovao sa ring of great strength.Nije mi ni trebalo ali sam lepse izgledao dok sam ih mlatio.Ne znam ima li kakve veze ali sam ja recimo cim mi se digla magla koja ostaje nakon Tower Knight bossa u Boletarii, zavrsio celu Boletariu jer mi je bila ubedljivo najlepsa deonica, pa sam tek onda resavao neke ostale.Kraj mi je bio totalno meh jer nekog bossa kao zavrsnicu nisam ni imao.Returnal, koji sam uzeo da igram odmah posle je vec druga prica...
m1aden je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Dark souls 3 BLACKICON Role-Play 869 6.8.2022 0:55
Dragon Age: Origins Sarmatian Role-Play 3473 10.11.2019 12:14
Beyond: Two Souls pacsle Konzole 0 23.11.2016 19:11
Divine souls Garinca MMORPG igre 3 16.7.2010 19:36


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 18:30.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com