Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Phone Zone > Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS

Provajderi mobilne telefonije - Telenor, Vip, MTS Ponuda mobilnih telefona, tarifni paketi, usluge, kvalitet, podrška, servis...

 
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.12.2018, 5:58   #1
C64freak
Banned
 
Član od: 3.5.2009.
Lokacija: Tunguzija x)
Poruke: 2.905
Zahvalnice: 1.239
Zahvaljeno 438 puta na 374 poruka
Određen forumom VIP Mobile dozvoljava servisne spam sms,ugrozavanje privatnosti?

Jel dobija neko slicne spam poruke na VIP mrezi? Bilo bi mi razumljivo da je u pitanju spam sa random brojeva medjutim u pitanju su servisne poruke koje nemogu da se blokiraju niti daju bilo kakvu informaciju sve sto moze da se uradi je delete.
Zanimljivo je da kad sam zvao VIP i ulozio zalbu oni pazite moronizam, posle provere zakljucuju da nisam pretplacen ni na jadan servis medjutim predpostavljaju da jesam tako da ne mogu da mi izadju u susret i blokiraju pomenuti spam,takodje tvrde da nisu u mogucnosti da kontrolisu dolazece sms poruke vec iskljucivo odlazece a sadrzaj spama je videce te i sami, link koji upucuje na random reklame od domacis do stranih i naravno spam koji otvara milijardu stranica...ono sto mi je problem je da je spam znao da se zovem Marko a pritom nigde mi to ne pise tipa email,samsung account itd

Sta mi je raditi, dali ima smisla slati zalbu ratelu za ovako nesto? Ovo je definitivno ugrozavanje privatnih informacija jer sms iskljucivo ide preko njihove mreze

C64freak je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
 

Bookmarks sajtovi

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza
Pregled sa stablom odgovora Pregled sa stablom odgovora

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Problemi sa monitorom Rocker Kvarovi 840 3.11.2023 13:42
Forum: predlozi & sugestije oluja Forum o forumu 5976 26.8.2013 20:11
Novo povećanje brzine ADSL-a, januar 2009. donator99 Internet usluge 190 4.1.2009 14:09


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:45.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com