Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Akcione igre
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Akcione igre First-person-shooteri i slično...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 19.8.2019, 12:19   #61
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Kako me igra odibja od ekrana iz trenutka u trenutak....Tehnicki kod mene nema problema,nista ne secka,fps zakucan na 60 na maksimalnim podesavanjima u tom smislu radi skroz kako treba,ali mi je igra kao igra truba,smorna..Nemam neku preteranu zelju da me zalepi na ekran....Ono sto mi katastrofalno smeta,a to je mozda i moja greska i mozda i ja gresim u necemu....Gde joj je pauza ?Jel moguce da ja pritisnem esc,odem do toaleta i razmisljam hoce li me neko upucati ili ne ?Igram igru sat vremena,poginem namerno jer hocu da je pauziram,vrati me na apsolutni pocetak?Gde je tu veza,gde je save......Bas mi neke stvari nisu jasne......
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2019, 14:09   #62
Uros12
Deo inventara foruma
 
Član od: 2.1.2008.
Lokacija: Zvezdara
Poruke: 3.979
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 812 puta na 556 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Pre neki dan je izašao peč koji omogućava pauziranje u SP. Navodno radi dobro. Trebalo bi uskoro da izbace i peč sa više čekpointa.
Uros12 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 19.8.2019, 17:01   #63
SAJEVAC
Deo inventara foruma
 
Član od: 6.12.2008.
Lokacija: Sremska Mitrovica
Poruke: 6.505
Zahvalnice: 597
Zahvaljeno 561 puta na 516 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku SAJEVAC
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Koji je pec u pitanju.Ovo ovako nema smisla igrati.Ne mogu se ja vezati 3h za stolicu,to nisam radio ni sa puno kvalitetnijim naslovima.Edit:Jadno je sto tako fuserski odrade igru.....Prosto me strah da izadjem iz nje,pitam se hoce me vratiti na pocetak.....

Poslednja ispravka: SAJEVAC (19.8.2019 u 17:14)
SAJEVAC je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.8.2019, 0:02   #64
[]D.[].[]v[].[]D.
Veteran
 
Član od: 2.11.2007.
Lokacija: ™™™ Cp6uja ™™™ Rank: Master SK*
Poruke: 1.182
Zahvalnice: 99
Zahvaljeno 189 puta na 138 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku []D.[].[]v[].[]D. Slanje poruke preko Yahooa korisniku []D.[].[]v[].[]D.
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Citat:
SAJEVAC kaže: Pregled poruke
Koji je pec u pitanju.Ovo ovako nema smisla igrati.Ne mogu se ja vezati 3h za stolicu,to nisam radio ni sa puno kvalitetnijim naslovima.Edit:Jadno je sto tako fuserski odrade igru.....Prosto me strah da izadjem iz nje,pitam se hoce me vratiti na pocetak.....
Verzija sa patch-om 1.0.3 + 3 DLC-a.
[]D.[].[]v[].[]D. je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 1.9.2019, 17:06   #65
White Ripper
Deo inventara foruma
 
Član od: 21.5.2008.
Poruke: 4.916
Zahvalnice: 1.072
Zahvaljeno 1.096 puta na 715 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Odigrao sam ovaj konglomerat do kraja još prošle nedelje, samo zbog toga što je kratak i nije imalo šta drugo da se igra. Pa rekoh da bacim par komentara tj. utisaka.
Ovo je zastiđe i sramota izbaciti na tržište i prodavati po maltene punoj cijeni triple ej naslova.
Da krenemo od užasnih protagonistkinja koje toliko iritiraju svojim ponašanjem, doskočicama, plesovima po liftu i smijehu koji je oličje IQ-a broja cipela onih koji su radili voiceover, izazivaju strašan bijes i bol u stomaku da dobijate praktično neodoljivu želju da polupate tastaturu i miš o sto ili makar istučete kera.
Sledeće: priča. Znači sve se svodi na to kako je nestao BJ Blaskovicz, dođe se u Pariz, moraju da skupe tri neka ključa da uđu na lokaciju gdje je on. I da, to je sve. Ne postoji ništa preko što se tiče glavne misije. Vještački je produženo sistemom levelovanja tako da se mora ispuniti taj uslov za napredovanje dalje.
U igri je praktično nemoguće poginuti ali i to je jasno zašto. Iz razloga što je vrlo loše i nemarno osmišljeno sve, pa bi da ne postoje olakšice bilo nemoguće završiti do kraja ovu slijepinu koja se ne može ni nazvati igrom.
Treća stvar, kako god očistite koju zonu, protivnici se respawnuju munjevitom brzinom, što navodi na to da je pametnije protrčavati kroz nivoe nego li bjesomučno čistiti iznova i iznova.
Znači, samo ako nemate šta pametnije da igrate i ako vam se očajnički igra neki FPS (mada i u tom slučaju bolje instalirati nešto drugo), inače ovo nije vrijedno ni spominjati, bolje da ništa nisu izdavali nego što su ovako sebi reputaciju developera degradirali. Ovo je sramota samo takva, ne bi me čudilo da su porodice odrekle članova razvojnog tima machine games.

Od mene 55/100, i to samo zbog solidne grafike i zvuka, eventualno rijetkih momenata kad napucavanje biva malo iznad prosjeka. Inače katastrofa koja traje 4 i po sata.
White Ripper je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 7 korisnika se zahvaljuje korisniku White Ripper na korisnoj poruci:
altb (1.9.2019), Bascelik (3.9.2019), danijelki (7.9.2019), Leonida (1.9.2019), Markius (1.9.2019), perablenta (2.9.2019), player1 (1.9.2019)
Stara 2.9.2019, 19:52   #66
Exia
Deo inventara foruma
 
Član od: 18.6.2011.
Lokacija: off the grid
Poruke: 7.154
Zahvalnice: 496
Zahvaljeno 3.055 puta na 1.269 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Realno Betheda i ovi Svedjani su se jos sa New Colossus posrali na ceo serijal...moze se samo zamisliti na sta ce lici treci deo lol
Exia je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 3.9.2019, 14:40   #67
doctor
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.3.2008.
Lokacija: EHCPCGG
Poruke: 12.111
Zahvalnice: 4.319
Zahvaljeno 3.295 puta na 2.274 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

Ja ne znam kako od The New Ordera napraviše ovo... TNO je bio sjajan FPS.
doctor je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku doctor na korisnoj poruci:
Akumu (3.9.2019), Leonida (3.9.2019)
Stara 3.9.2019, 14:49   #68
Leonida
Deo inventara foruma
 
Član od: 31.7.2007.
Lokacija: filpan=oldSKULhardcoreALFA
Poruke: 3.977
Zahvalnice: 2.952
Zahvaljeno 2.018 puta na 1.040 poruka
Određen forumom Re: Wolfenstein: Youngblood

TNO mi je uz DOOM mozda i najbolji FPS koji sam odigrao u poslednjh desetak godina. Igru sam bez preterivanja presao najmanje nekih 10-11x, vec sam prestao da brojim. Mislim da vec pola sinematika iz igre recitujem bez problema... New Colossus mi je sa druge strane bio samo "OK". Nije mi se svidelo to sto si skoro polovinu igre ogranicen na 50-75hp (ne secam se tacno) i level dizajn koji je, makar po meni, bio par klasa ispod TNO. I sam kraj je bio antiklimatican... Ali ovo vogno od igre... Open world grinderaj, retardirani glavni likovi, prica koja ne postoji, protivnici koji imaju health bars i levele... Jadan Blaza sta je doziveo da vidi.

Sa ovoga:

...


Na ovo...

...
Leonida je sada online   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Leonida na korisnoj poruci:
Uros12 (3.9.2019)
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Wolfenstein (2009) donator99 Akcione igre 598 7.6.2013 15:13
Wolfenstein Enemy Territory - Open Source TheDushan Mrežne igre 2 1.6.2011 12:28
wolfenstein enemy teritory progreswarior Mrežne igre 1 17.9.2010 14:02
Gde, kako i sta sve treba da se instalira za igranje Wolfenstein Enemy Territory? touch_master Mrežne igre 2 18.4.2009 22:49
Zasto nece da se startuje Wolfenstein?? boljanici O igrama uopšte 4 2.5.2007 10:56


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 22:27.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com