Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Drive > Šta da kupim? > ŠDK - Foto i audio/video
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

ŠDK - Foto i audio/video Saveti u vezi sa kupovinom fotoaparata, Televizora, MP3 i DVD/DivX plejera...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 29.1.2006, 2:56   #1
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Question preporuka za diskman

e ljudi zelim da kupim diskman koji cita i mp3 pa ako moze neko da preporuci neki gotivan a da nije skup, i po mogucstvu gde ga mogu kupiti?!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 13:37   #2
Avenger
Član
 
Član od: 3.12.2005.
Poruke: 55
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 2 puta na 2 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Jesi siguran da zelis discman? Veliki su, (najcesce) trose puno struje, tako da baterije ne traju, jedino dobro bi bilo to sto menjas diskove.
Moj savet: razmisli o flash MP3 plejerima...
Avenger je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 14:03   #3
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Citat:
jagodanbg kaže:
e ljudi zelim da kupim diskman koji cita i mp3 pa ako moze neko da preporuci neki gotivan a da nije skup, i po mogucstvu gde ga mogu kupiti?!
Moj drug ima Denver DMP 375,prilicno je dobar.Ima odlican zvuk(koliko sam ja uspeo da primetim dok sam slusao) i mogucnost programiranja do 64 pesme.Cena mu je oko 35 evra.Mali problem je sto baterije kratko traju,ali su dovoljne kad odes negde na izlet(jedan dan),izdrzace ti.A mozes da poneses i punjac(samo ako imas gde da ga prikljucis ).On ga je kupio u NK,ne znam ima li ga BG,ali ako ga naces bice ti sigurno jeftiniji.

Poslednja ispravka: Dimo (29.1.2006 u 17:10)
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 14:56   #4
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Citat:
Avenger kaže:
Jesi siguran da zelis discman? Veliki su, (najcesce) trose puno struje, tako da baterije ne traju, jedino dobro bi bilo to sto menjas diskove.
Moj savet: razmisli o flash MP3 plejerima...
pa upravo to, imam vec brda muzike na diskovima, sto obicnim sto mp3, a imam i punjac za baterije tako da nista nije problem, jedino mozda velicina! a za te pare koliko kosta neki prosecan diskman nemoze se kupiti bas neki dobar mp3 player i sa dovoljnim kapacitetom! ne bih neki od 256MB kada muziku koju ja slusam jedna stvar zauzima 15MB, to je nekih 15-20 stvari i smorio bih se da slusam ceo dan samo tih 15 stvari!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 15:26   #5
Miloš
Veteran
 
Član od: 18.1.2006.
Lokacija: Beograd/Herceg-Novi
Poruke: 1.135
Zahvalnice: 2
Zahvaljeno 15 puta na 11 poruka
Slanje poruke preko ICQ-a korisniku Miloš Slanje poruke preko Skypea korisniku Miloš
Wink Re: preporuka za diskman

Ja imam Sony D-NE511 i prezadovoljan sam. Cita mp3, atrac3, atrac3plus i audio CD, fino izgleda i ima ogromnu autonomiju. Na kutiji pise 80 casova reprodukcije, nisam siguran koliko je tacno, ali ja ga slusam svaki dan po nekoliko sati, i stvarno retko menjam baterije (bilo da su alkalne, bilo da su punjive), zvuk je kvalitetan... Inace cita ID3 v1 tagove, i jedino sto meni smeta je sto nema pozadinsko osvetljenje (ali dobro, to bi uticalo na autonomiju). U kutiji dobijas gomilu papira, uputstva, CD, punjac i slusalice. I da, kosta oko 130 evra.
Miloš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 29.1.2006, 16:36   #6
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Citat:
Miloš kaže:
I da, kosta oko 130 evra.
u brate to mi je malo mnogo!
a jel znate neki sajt, nekog naseg domaceg distributera ili nesto tako da vidim sta ima u ponudi!
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 30.1.2006, 17:25   #7
Dimo
Starośeđelac
 
Avatar korisnika Dimo
 
Član od: 28.10.2005.
Lokacija: Nikšić
Poruke: 5.592
Zahvalnice: 410
Zahvaljeno 923 puta na 695 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Dimo Slanje poruke preko Skypea korisniku Dimo
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Citat:
jagodanbg kaže:
u brate to mi je malo mnogo!
a jel znate neki sajt, nekog naseg domaceg distributera ili nesto tako da vidim sta ima u ponudi!
Pokusaj da odes na Google i ukucas PC Centar,Imtel i sl. pa idi na njihove sajtove(ako ih imaju) i pogledaj imaju li diskmene u ponudi.Drugi nacin ti je da odes na sajtove Sony-a,Denvera... pa da pogledas cene cd-playera koji te zanimaju,ali niko ne moze da ti garantuje da ces ih naci u BG
Dimo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 18:03   #8
dodo
Član
 
Član od: 19.1.2006.
Poruke: 58
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 3 puta na 3 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Moja preporuka: Samsung iz YEPP' serije. Ja sam jedan vukao SVUDA sa sobom par godina dok nisam sa svojih mnogo kila aterirao njega. I to prso display, a i dalje moze da radi sa komandama na slepo. Elem, autonomija im je odlicna, citaju ID3 tagove (sve verzije), citaju MP3, WMA, audio i uz svaki dobijes "daljinac" ciji kvalitet varira od dobrog do neupotrebljivog, zavisi od modela.
dodo je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 21:38   #9
jagodanbg
Veteran
 
Član od: 10.12.2005.
Lokacija: Novi Beograd - Bezanijska kosa
Poruke: 765
Zahvalnice: 27
Zahvaljeno 27 puta na 17 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

Citat:
dodo kaže:
Moja preporuka: Samsung iz YEPP' serije. Ja sam jedan vukao SVUDA sa sobom par godina dok nisam sa svojih mnogo kila aterirao njega. I to prso display, a i dalje moze da radi sa komandama na slepo. Elem, autonomija im je odlicna, citaju ID3 tagove (sve verzije), citaju MP3, WMA, audio i uz svaki dobijes "daljinac" ciji kvalitet varira od dobrog do neupotrebljivog, zavisi od modela.
cena!???
jagodanbg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 10.2.2006, 22:45   #10
banderaš
Novi član
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Bgd
Poruke: 17
Zahvalnice: 0
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: preporuka za diskman

sta god radis, kad je multimedija u pitanju, moja preporuka ti je sony ili eventualno, panasonic. kad je diskman u pitanju definitivno sony, neces zaliti ni dinara potrosenog na njega vjruj mi. pogotovu neku noviju generaciju, moze se naci za nekih 80-ak jevreja, sto i nije tako strasno a kad pogledas na tvoj nacin, koji ces mp3 kupiti za te pare?
fenomenalan kvalitet zvuka, kompatibilnost, autonomija...
idi na site, ima i nas, pa u predstavnistvo i srecno!
banderaš je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Graficka ... preporuka (9600Pro ili 9600XT) Coboco ŠDK - Grafika 36 29.8.2006 15:06
preporuka za kameru 2 dusan sh2rinja ŠDK - Foto i audio/video 4 28.1.2006 18:09
Preporuka... (maticna ploca) mad_skillz ŠDK - Osnovne komponente 8 20.1.2006 21:38
Preporuka za kameru Iwan88 ŠDK - Foto i audio/video 14 20.12.2005 1:20
Preporuka za graficku Jim Bravura ŠDK - Grafika 35 7.12.2005 1:14


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 17:10.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com