Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Test Play > Role-Play
Uputstvo Članstvo Kalendar Današnje poruke Pretraži

Role-Play FRP, RPG...

Odgovor
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 14.7.2009, 22:19   #2041
dach81
Novi član
 
Član od: 10.7.2009.
Poruke: 12
Zahvalnice: 15
Zahvaljeno 0 puta na 0 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Prvo, hvala na odgovoru na prethodni post!
Ali jos uvek mi ne rade modovi. Instaliram ih sa onim fallout mod installer-om( verzija 2411), al' nista! Da li ipak moram sam da cackam one "ArchiveInvalidation", i "binvalidateolderfiles" fajlove kao sto pise u nekim uputstvima, ili...
I stari save-ovi mi ne rade... To sam tek sad provalio, kad sam video na forumu da su ljudi imali problema sa tim posle pach-ovanja, pa sam pokusao da ucitam. Igra ih ne vidi, mada su tu, tamo gde i inace stoje, ali sada u posebnom folderu...
dach81 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 15.7.2009, 13:07   #2042
Marko Radonjic
Deo inventara foruma
 
Član od: 9.5.2008.
Lokacija: steam id: marcus
Poruke: 3.164
Zahvalnice: 963
Zahvaljeno 767 puta na 462 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Mothership Zeta dolazi 3. avgusta...

http://www.gamespot.com/news/6213363...dlines;title;2
Marko Radonjic je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 4:04   #2043
Gadoguz
Veteran
 
Član od: 8.9.2006.
Lokacija: South Park
Poruke: 1.172
Zahvalnice: 421
Zahvaljeno 117 puta na 111 poruka
Exclamation Fallout 3 crash!

Pozdrav, imam problem sa navedenom igrom, kada udjem Megaton(ili kako se vec zove) i u neki Salon u gradu uvek me izbaci uz error message

Napominjem da sam instalirao sve Patcheve i probao resenje sa FFdshow kodeksima....

Hvala unapred
Gadoguz je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 20.7.2009, 4:30   #2044
Snipe
Starosedelac
 
Član od: 2.6.2006.
Lokacija: Vojvodina
Poruke: 1.677
Zahvalnice: 663
Zahvaljeno 485 puta na 289 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3 crash!!!!!

Kakvu poruku dobijas, mogao si napisati taj error message ili okaciti screenshot.

Vidim da ti je komp prilicno overklokovan, mozda ti problem bas tu lezi mada sumnjam da bi onda doijao error na indenticnom mestu u igri.

P.S-Pitanje si mogao postaviti i u oficijelnoj F3 temi, ne bi mu nista smetalo.
Snipe je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku Snipe na korisnoj poruci:
Gadoguz (23.7.2009)
Stara 20.7.2009, 11:01   #2045
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3 crash!

Citat:
Gadoguz kaže: Pregled poruke
Pozdrav, imam problem sa navedenom igrom, kada udjem Megaton(ili kako se vec zove) i u neki Salon u gradu uvek me izbaci uz error message

Napominjem da sam instalirao sve Patcheve i probao resenje sa FFdshow kodeksima....

Hvala unapred
Iako si instalirao sve patcheve, igra ima vishe problema sa njima nego sa vanilo. Mene je stalno izbacivao. Pokushaj da fast travelujesh do par mesta pa onda opet pokushaj da udjesh. Mene je tako par puta zezalo. Ako ne morash da reinstalirash.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
Gadoguz (23.7.2009)
Stara 22.7.2009, 12:19   #2046
Wastelander
Starosedelac
 
Član od: 10.2.2007.
Poruke: 1.834
Zahvalnice: 232
Zahvaljeno 251 puta na 170 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Josh jedan problem s patchom 1.6, Reykjavik modifikacija puca na svakih 5 minuta
Wastelander je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2009, 16:01   #2047
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Pozdrav. Nekoliko pitanja u vezi napretka kroz igru :

Da li neko zna ima li u bilo kojem dijelu igre neka misija koja treba da se obavi u Fort Banninster-u (tvrđava koja je vjerovatno centar Talon Company Mercs bande)? Pitam zato jer mi se Commander Jabsco (vjerovatno vođa Tallon Company-a) činio prilično teškim za elimininaciju, pa sam pomislio da možda ima neka misija u kojoj treba da ga ubijem, pa, ako ima, da učitam neku predhodnu poziciju i ponovo idem u tu tvrđavu zbog ispunjenja te eventualne misije, i na taj način nešto i zaradim

Isto pitanje i za Evergreen Mills (baza Tallona-a, duboko u nakom kanjonu, sa kavezima sa robovima ispred i jednim Behemoth-om).

Također, voli li iko "dobrice" u Fallout 3 svijetu, mislim, toliko da želi sa njim da putuje? Dobro, osim Dogmeat-a, i eventualno tate, kojeg, opet, ne mogu voditi sa sobom u druge misije osim onih koje se tiču "pročišćavanja vode" - bar koliko sam dosada vidio. Igram kao totalni dobrica, pa me Jericho iz Megatona neće, a ni ona djevojka koja mi je pravila društvo u "Nacional Archives" dok smo tražili Deklaraciju nezavisnosti - ona kaže da samo želi da pije Ostali se dosad nisu ni nudili.

U Fallout-u 1 i 2 je postojala opasnost da ako previše hraniš i liječiš Dogmeat-a, on počinje da izbjegava borbu. Ima li takve opasnosti i ovdje?
Šta da se radi, moram da ga čuvam, on je jedini koji me voli
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 23.7.2009, 18:03   #2048
jozvan_Kg
V.I.P. Test Drive
 
Član od: 8.11.2005.
Lokacija: Arcship Bizymandias, Detritus Ring
Poruke: 1.995
Zahvalnice: 1.572
Zahvaljeno 822 puta na 457 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku jozvan_Kg
Određen forumom Re: Fallout 3

Колико сам ја провалио, за прву базу плаћеника није било никакве мисије, или можда нисам успео да наиђем да даваоца мисије. А ова друга база, Еvergreen Mills, је база Raidera, мислим да постоји нека мисија ослобађања затвореника/робова. Такође, продавац у дотичној бази има уникатно оружје, The Terrible Shotgun, jeдно од јачих у игри. Али мораш бити у добрим односима са Raider-сима да би ушао у ту базу (што је мало вероватно, ако играш као добрица), тако да понеси сто кила меткова, и доста стимпакова, и припреми се за дугачку борбу.
Spoiler za Ако хоћеш да ти буде лакше у бази, погледај :):
Такође, себи можеш доста олакшати борбу у Evergreen Mills-у, тако што ћеш се дошуњати до ивице базе, пошто је она у кланцу, и снајпером уништити генератор који напаја струјом ограду која чува Behemonta, сачекаш да бехи одради клање уместо тебе, лагано га скокаш, и онда приступиш сакупљању опреме. Продавац са том уникатном пумпарицом је у највећој згради, на самом крају. И он је једини у тој целој бази који хоће да прича са тобом, значи очистиш базу, продаш му опрему од његових ортака, попричаш, а онда метак у вугла, и покупиш пумпарицу. Само сачекај да те нападне, ако му случајно остане на леђима, може се десити да неуспеш да је покупиш, а ако те нападне, може се десити да покупиш 2 комада, једну из његови' 'ладних руку, а другу из његовог инвентара . Такође, та пушка се оправља са обичним пумпарицама, тако да нема зиме. Јбг, јесте труло, али ипак је то wasteland and survival of the f(w)ittest
jozvan_Kg je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku jozvan_Kg na korisnoj poruci:
ezenkiel (23.7.2009)
Stara 24.7.2009, 1:10   #2049
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Pozdrav. Nekoliko pitanja u vezi napretka kroz igru :

Da li neko zna ima li u bilo kojem dijelu igre neka misija koja treba da se obavi u Fort Banninster-u (tvrđava koja je vjerovatno centar Talon Company Mercs bande)? Pitam zato jer mi se Commander Jabsco (vjerovatno vođa Tallon Company-a) činio prilično teškim za elimininaciju, pa sam pomislio da možda ima neka misija u kojoj treba da ga ubijem, pa, ako ima, da učitam neku predhodnu poziciju i ponovo idem u tu tvrđavu zbog ispunjenja te eventualne misije, i na taj način nešto i zaradim

Isto pitanje i za Evergreen Mills (baza Tallona-a, duboko u nakom kanjonu, sa kavezima sa robovima ispred i jednim Behemoth-om).

Također, voli li iko "dobrice" u Fallout 3 svijetu, mislim, toliko da želi sa njim da putuje? Dobro, osim Dogmeat-a, i eventualno tate, kojeg, opet, ne mogu voditi sa sobom u druge misije osim onih koje se tiču "pročišćavanja vode" - bar koliko sam dosada vidio. Igram kao totalni dobrica, pa me Jericho iz Megatona neće, a ni ona djevojka koja mi je pravila društvo u "Nacional Archives" dok smo tražili Deklaraciju nezavisnosti - ona kaže da samo želi da pije Ostali se dosad nisu ni nudili.

U Fallout-u 1 i 2 je postojala opasnost da ako previše hraniš i liječiš Dogmeat-a, on počinje da izbjegava borbu. Ima li takve opasnosti i ovdje?
Šta da se radi, moram da ga čuvam, on je jedini koji me voli
Ja vodim onog zutog mutanta, sluzi mi ko prenosni kontejner, punim dok moze. A i pomaze mi dosta u pus-karanju, gatling laser ima a ne moze da pogine (a ostavljao sam ga bas u gadnim situacijama,reko sad je gotov). On je u nekom muzeju bese, dal istorije ili tu negde okolo. Imas i onu zemsku u Citadeli sa kojom si radio one misije protiv Enclave. Dao sam joj siskebab mac pa je lako uocim (nosi onaj rezervoar na ledjima) ali je nisam pozivao da podje opet sa mnom. Igram ko dobrica pa mozda nije kod svih isto. Ima i jedan ghoul u tenpenny tower-u kojeg sam kupio ali poginuo mi je zajedno sa tom devojkom dok smo trazili deklaraciju. I u Rivet cityju valjda ima pratilac ali se on otkljucava kad si zao. Ah samo da prodje i ovaj zadnji DLC pa idem nanovo, taman da odmorim mozak malo.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku sloba na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.7.2009)
Stara 24.7.2009, 8:02   #2050
Aleks
Član
 
Član od: 11.6.2006.
Lokacija: Kragujevac
Poruke: 257
Zahvalnice: 19
Zahvaljeno 29 puta na 27 poruka
Cool Re: Fallout 3

Ako si dobio Fawksa znaci da si pri kraju igre i on moze da pogine takodje ali ce prethodno primiti olova za omanju topionicu. Davanje maca onoj devojci iz BOS je glupo, ona je dobra sa svojim default oruzjem. Dobra je sa laserima i slabije sa melle pa kad vec oces melle borca daj joj supersledge. Taj ghoul kojeg si kupio je bio u 10 circle u Underworld-u u muzeju istorije jer je zbog price ghoulovima zabranjen ulaz u Tenpenny tower (ako si dobrica onda sigurno nisi odradio Tenpenny quest). Pratilac iz Rivert city-a je Butch ali da bi ga otkljucao moras da sabotiras water chip u vault 101.
Aleks je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledećih 2 korisnika se zahvaljuje korisniku Aleks na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.7.2009), sloba (24.7.2009)
Stara 24.7.2009, 11:49   #2051
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
Aleks kaže: Pregled poruke
Ako si dobio Fawksa znaci da si pri kraju igre i on moze da pogine takodje ali ce prethodno primiti olova za omanju topionicu. Davanje maca onoj devojci iz BOS je glupo, ona je dobra sa svojim default oruzjem. Dobra je sa laserima i slabije sa melle pa kad vec oces melle borca daj joj supersledge. Taj ghoul kojeg si kupio je bio u 10 circle u Underworld-u u muzeju istorije jer je zbog price ghoulovima zabranjen ulaz u Tenpenny tower (ako si dobrica onda sigurno nisi odradio Tenpenny quest). Pratilac iz Rivert city-a je Butch ali da bi ga otkljucao moras da sabotiras water chip u vault 101.
Svaka cast, ko dlakavo jaje. Elem, devojci sam dao mnogo sta, a ona sama izabrala bas taj plameni, valjda joj se svidjao. Inace sam pokupio seme za sva oruzja verzije 3 i ima toga, neka joj ostane ko pokloncic. Za ghoula si sigurno u pravu, znam da sam ga kupio samo ali gde bese ne secam se. Fawksa sam oslobodio iz Vaulta 87 i mutant je car sa svojim komentarima, narocito ako se zamislis u tisini a on iz cista mira i iz sveg glasa: "I'm alive!". Istreca me sve. Mislim da se onaj u Rivet cityju nalazi gore kod prodaje, a da je taj Butch dole u onoj kafanici i kao ima neku bandu sta li, ali zbog karme nisam mogao da ga "iniciram". Hvala u svakom slucaju.
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2009, 16:06   #2052
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
jozvan_Kg kaže: Pregled poruke
Колико сам ја провалио, за прву базу плаћеника није било никакве мисије, или можда нисам успео да наиђем да даваоца мисије. А ова друга база, Еvergreen Mills, је база Raidera, мислим да постоји нека мисија ослобађања затвореника/робова. Такође, продавац у дотичној бази има уникатно оружје, The Terrible Shotgun, jeдно од јачих у игри. Али мораш бити у добрим односима са Raider-сима да би ушао у ту базу (што је мало вероватно, ако играш као добрица), тако да понеси сто кила меткова, и доста стимпакова, и припреми се за дугачку борбу.
Hvala. Predhodno sam pobio sve na obje lokacije, osim tog trgovca iz Evergreen Mills-a - Dobro, i njega ću

Nacionalni muzej (onaj sa ghoulovima) nisam ni istraživao previše - bio sam u njemu taman toliko da izliječim onu ženu Ranger-a, koja me poslije poslala da oslobodim njene kolege blokirane na krovu nekog hotela, i da im dostavim municiju od mrtvog kolege... Znači, ima i tu dooosta toga.

U Citadelu još ne mogu da uđem ... dosad, jedine moje veze sa Brotherhood-om su što sam im pomogao da zaštite radio stanicu odakle emituje Three Dog, od napada mutanata, i što sam montirao antenu na drugoj lokaciji (u blizini tih muzeja i arhiva) koju također čuvaju članovi Bhood-a.

Nekako sam mislio da obavim što više tih misija sa strane, i eventualno dobijem još jednog sap(a/u)tnika, dok ne nastavim dalje sa ocem (on me trenutno čeka u Rivet City-ju).
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 24.7.2009, 17:41   #2053
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3

Obavezno dok si u Nacionalnom Muzeju odi da uzmesh Lincolns Repeater. Nalazi desno od ulaza u Underworld. Samo pazi ima puno Ghoulova, mada ako imash Ghoul mask nema nikakvih problema
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ezenkiel (24.7.2009)
Stara 25.7.2009, 2:58   #2054
sloba
Član
 
Član od: 5.12.2005.
Lokacija: Prokuplje
Poruke: 369
Zahvalnice: 521
Zahvaljeno 122 puta na 66 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Obavezno dok si u Nacionalnom Muzeju odi da uzmesh Lincolns Repeater. Nalazi desno od ulaza u Underworld. Samo pazi ima puno Ghoulova, mada ako imash Ghoul mask nema nikakvih problema
Uf ona istresa iz gaca, bas je dobra! A ja na tu ghoul masku nisam naisao...
sloba je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 11:23   #2055
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
sloba kaže: Pregled poruke
Uf ona istresa iz gaca, bas je dobra! A ja na tu ghoul masku nisam naisao...
Ghoul Mask ti je mnogo korisna stvar, pogotovu ako je nabavish odmah u startu. Dobijash je od onog Ghoula shto hoce da zivi u Tenpeni kuli. Ako mu pomognesh (ili da pustish ghoulove da pobiju sve unutra ili ubedish Tenpenija da ih pusti da zive kod njih) on ce ti dati tu masku. Stavish je i niko od ghoulova te ne dira. Posebno zahvalno uvodjenjem novog ghoula u Broken Steel DLC koji je duplo jaci i od Deathstalkera.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 22:06   #2056
ezenkiel
Veteran
 
Član od: 22.12.2005.
Lokacija: Podgorica
Poruke: 567
Zahvalnice: 1.573
Zahvaljeno 524 puta na 179 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Opet ja Dugo se nismo čuli

Završio sam Tenpenny Tower misiju - miroljubivo. Pregovorima sam uspio nagovoriti ljude da puste ghoul-ove u Tenpenny Tower, i ove da se usele, i svi su sretni blabla ... (osim onog bračnog para bogataša koji mi poručuju da čuvam leđa).... E, da, dobio sam i "Ghoul Mask."

Ali, sad imam jedan problem. U Tenpenny sam prevashodno pošao sa zadatkom da uzmem ključ od Alistera, da ga ubijem, i trebalo bi da odnesem ključ nazad u History Museum (misija koju sam dobio od onog ghoul-a iz History Museum-a, "Kill them with headshot" ili tako nešto - da pokupim 3 ključa od troje ljudi i ključeve odnesem ghoul-u).

Inače, pregovorima Alister nije htio da mi preda svoj ključ. Nakon useljenja ghoul-ova, vođa ghoul-ova je ubio Alistera, ali, sada nigdje nema Alisterovog ključa.

Gdje da ga nađem?
ezenkiel je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 22:58   #2057
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
ezenkiel kaže: Pregled poruke
Opet ja Dugo se nismo čuli

Završio sam Tenpenny Tower misiju - miroljubivo. Pregovorima sam uspio nagovoriti ljude da puste ghoul-ove u Tenpenny Tower, i ove da se usele, i svi su sretni blabla ... (osim onog bračnog para bogataša koji mi poručuju da čuvam leđa).... E, da, dobio sam i "Ghoul Mask."

Ali, sad imam jedan problem. U Tenpenny sam prevashodno pošao sa zadatkom da uzmem ključ od Alistera, da ga ubijem, i trebalo bi da odnesem ključ nazad u History Museum (misija koju sam dobio od onog ghoul-a iz History Museum-a, "Kill them with headshot" ili tako nešto - da pokupim 3 ključa od troje ljudi i ključeve odnesem ghoul-u).

Inače, pregovorima Alister nije htio da mi preda svoj ključ. Nakon useljenja ghoul-ova, vođa ghoul-ova je ubio Alistera, ali, sada nigdje nema Alisterovog ključa.

Gdje da ga nađem?

Tenpeni kao i svi ljudi u kuli su ubijeni i nabacani u podrum. E sada koliko ja znam svi su goli tj. nemaju odecu ni iteme na sebi. Nisam siguran da li mozesh da zavrshish q. Udji u podrum i vidi.

EDIT: Ne treba ti kljuc od njega, samo ti treba potvrda da si ga ubio. Ali poshto nije ubijen headshotom dobicesh manje para

Poslednja ispravka: pentraksil (25.7.2009 u 23:07)
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Sledeći korisnik se zahvaljuje korisniku pentraksil na korisnoj poruci:
ezenkiel (26.7.2009)
Stara 25.7.2009, 23:34   #2058
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
pentraksil kaže: Pregled poruke
Tenpeni kao i ...
Trebao si da stavis u spoiler. Mislimm da jos nije dosao to tog kontretnog delica.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 25.7.2009, 23:48   #2059
pentraksil
Deo inventara foruma
 
Član od: 14.4.2007.
Lokacija: Nis
Poruke: 12.362
Zahvalnice: 4.520
Zahvaljeno 3.828 puta na 2.386 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku pentraksil
Određen forumom Re: Fallout 3

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Trebao si da stavis u spoiler. Mislimm da jos nije dosao to tog kontretnog delica.

Ako mu je ghoul rekao da je ubio tenpenija, onda mu je rekao da ih je sve pobio.
pentraksil je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Stara 26.7.2009, 0:06   #2060
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.772
Zahvalnice: 5.415
Zahvaljeno 4.101 puta na 2.675 poruka
Određen forumom Re: Fallout 3

Spoiler za ne citaj ako nisi igrao:
Ne ne... to dolazi posle par dana il nedelja. Pre toga samo Tenipeni fali. Dok atmosftera u hoteli izglda idilicna.


I bude bas iznanadjenje kad prvi put igras (pravi šok). Zato je spoiler na kvadrat.
player1 je offline   Odgovor sa citatom ove poruke
Odgovor

Bookmarks sajtovi

Tagovi
bethesda, fallout, fallout 3, rpg, special


Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
Fallout MMO Belfegor Role-Play 7 27.1.2010 14:08
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel DeCoy Role-Play 7 28.11.2008 14:13
Fallout - endings Nemesis Role-Play 4 26.9.2007 17:37
Fallout original kulturni jelen O igrama uopšte 2 7.12.2006 4:13


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 23:56.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com