Forum Sveta kompjutera

Nazad   Forum Sveta kompjutera > Ostale teme > Brbljaonica

Brbljaonica Manje ozbiljno ćaskanje na ostale (kompjuterske i geek) teme... (POSTOVI SE NE BROJE!)
(Pravila pisanja: kliknite ovde.)

Tema zaključana
 
Alatke vezane za temu Vrste prikaza
Stara 21.5.2010, 18:33   #1
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Lost - diskusija o seriji

Blizi se The End Izgubljenih, tako da cu u cast ove odlicne serije malo da je opisem i ujedno i preporucim. Vidim da su je mnogi vec preporucivali ali onako ofrlje.

LOST

Prvo da napomenem, serija se mora gledati od pocetka, ako zelite nesto da razumete.
Sve je pocelo padom aviona na misteriozno ostrvo. Prica se koncentrise na odredjenu grupu koja je prezivela pad aviona, kao i na ljude koji su obitavali na ostrvu odranije. Puno neobicnih pojava ima na ostrvu, cudni brojevi 4, 8, 15, 16, 23, i 42, polarni medvedi, crni dim, elektro-magnetne pojave...
Mnogo likova je proslo kroz seriju pa cu spomenuti samo najvaznije po engleskom alfabetu:
Ima i malih, neophodnih, spoiler-a, tako da ako ne zelite ista da znate pre gledanja serije nemojte da citate.

Richard Alpert (Nestor Carbonell)
Ricard Alpert
Isprva ce vam se ciniti kao najmisterioznija osoba na ostrvu, jer cete shvatiti da on uopste ne stari, sto cete, ako pogledate seriju, saznati i zasto.
Kate Austen (Evangeline Lilly) Kejt Ostin
Nakon ubistva oca pokusava da pobegne od sprovoditelja zakona, ali na kraju biva uhvacena. Igrom slucaja, ili ne, nasla se bas u avionu koji se srusio. Na ostrvu se zaljubljuje u dva suparnika, Jacka-a i Sawyer-a.
James "Sawyer" Ford (Josh Holloway) Dzejms Sojer Ford
On je varalica, stekne poverenje zena i na kraju im uzme sav novac. To radi zato sto je i njegova majka bila prevarena, pa je njegov otac resio da je ubija, i na kraju presudi sebi. Uzeo je isti nadimak kao i varalica iz njegovog detinjstva Sawyer. U avionu se nasao kada se vracao iz Sidneja, gde je ubio coveka za koga je sumnjao da je pravi Sawyer. Na ostrvu je neprijateljski nastrojen, prisvaja tudje stvari koje nadje razbacane, i daje drugima pogrdne nadimke, ali se na kraju sprijatelji sa vecinom njih.
Desmond David Hume (Henry Ian Cusick) Desmond Dejvid Hjum
Nije se nalazio u avionu, ali je jednim delom kriv za rusenje Oceanic 815 aviona, jer je dospeo u bunker kojem se nalazio racunar gde je bilo potrebno pritiskati odredjen niz brojeva svakih 108 minuta. Sto on nije ucinio kada je taj avion bio u blizini koji je bio privucen jakim elektro-magnetnim poljem. Na ostrvo je dospeo tako sto je odlucio da jedri oko sveta, i doziveo brodolom. U nekim trenucima moze da vidi proslost i buducnost.
Sayid Jarrah (Naveen Andrews) Sajid Dzara
Bivsi ispitivac Iracke republikanske garde. Na ostrvu pokazuje dosta talenata, naravno za mucenje kao i elektroniku. Ali nije zao, samo na prvi pogled tako zvuci.
Jin-Soo Kwon (Daniel Dae Kim) i Sun-Hwa Kwon (Yunjin Kim) Dzin i San
Muz i zena, ona je cerka korejskog biznismena, a on sin ubogog ribara, kao u spanskoj seriji. Da bi mu dozvolio da ozeni njegovu cerku, Sun-in otac, uslovljava Jin-a da izvrsava prljave poslove za njega. Dok je on zauzet obavljanjem poslica za oca, ona pocinje da ga vara, ali se na ostrvu ponovo zblizavaju.
Benjamin Linus (Michael Emerson) Bendzamin Lajnus
Vodja "drugih" (others, znam, glupavo ime ). Jako sposoban manipulator, jedina zelja mu je da ostane glavni na ostrvu. Da nije njega mnoge stvari bi glatko prosle.
John Locke (Terry O'Quinn) Dzon Lok
Paralizovan, nakon sto ga je otac gurnuo kroz prozor visespratnice, cudesno ozdravlja posto se nadje na ostrvu. Oduvek je zeleo da se nadje na takvom mestu, da "prezivljava" u divljini.
The Man in Black (Titus Welliver) Covek u crnom
Poznat jos i kao crni dim, moze da poprimi oblik bilo koga ko je umro, zelja mu je da ode sa ostrva, a sta treba da ucini da bi to ostvario pogledajte u seriji.
Hugo "Hurley" Reyes (Jorge Garcia) Hjugo Hrli Rejes
Bucmasti bogatas koji premiju na lotou osvojio zahvaljujuci misterioznim brojevima. Od tada ga prati nesreca. Ima sposobnost da razgovara sa mrtvima.
Jack Shephard (Matthew Fox) Dzek Separd
Neurohirurg, u avionu je bio zato sto je isao po telo svog preminulog oca. Na ostrvu isprva postaje vodja prezivelih. Po meni, jedan od losijih likova u seriji.
Jacob (Mark Pellegrino) Dzejkob
Zastitnik ostrva, procenjuje se da je star oko dve hiljade godina. On rukovodi "drugima". Obitava najcesce u statui, kasnije samo u onome sto je ostalo od nje, stopalu.
Celu listu likova pogledajte ovde, posto je jako dugacka:
http://en.wikipedia.org/wiki/Characters_of_Lost

http://abc.go.com/shows/lost
http://www.imdb.com/title/tt0411008/
http://en.wikipedia.org/wiki/Lost_%28TV_series%29

Hephaestus je offline  
Stara 21.5.2010, 21:05   #2
Srlandand
Veteran
 
Član od: 14.6.2006.
Lokacija: Be-Ge
Poruke: 809
Zahvalnice: 1.149
Zahvaljeno 520 puta na 234 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku Srlandand Slanje poruke preko Yahooa korisniku Srlandand
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Super je sto si se potrudio sve da napises, ali da niije pomalo- spojler?

Inace, kad pogledam, jbt, da li je ovo Lost, ili Heroes? xD
Srlandand je offline  
Stara 21.5.2010, 21:26   #3
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Zato sam masnim slovima napisao da ce u tekstu biti spoiler-a, i ko ne zeli da ih cita, ne mora.
Hephaestus je offline  
Stara 22.5.2010, 13:44   #4
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Sutra je finale Losta. Hvala bogu. Trajaće 2 - 2 i po sata. Hoćete da se kladimo da će jedva 30% stvari da objasne?
Pandemonium je offline  
Stara 22.5.2010, 13:45   #5
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Ako ti je tako bolno da gledas, zasto pratis seriju?
player1 je sada online  
Stara 22.5.2010, 14:26   #6
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
player1 kaže: Pregled poruke
Ako ti je tako bolno da gledas, zasto pratis seriju?
Prve dve sezone me navukle. Da ne sitničarim, bilo je zanimljivih momenata i posle, posebno sad u šestoj sezoni, ali nisu razjasnili:
Spoiler za :
-Polarne medvede
-One čuvene brojeve
-Katin aviončić
-Zašto je Mr Eko tako bitan


Ja ovo onako, na brzinu. Ima toga još kol'ko 'oćeš! Ako uspeju da objasne sve (a realno, nemaju vremena), prvi ću da odvajam od usta, da kupim kartu za LA, da odem pred JJ Abramsa i onda

Pandemonium je offline  
Stara 22.5.2010, 17:36   #7
player1
V.I.P. Test Play
 
Član od: 5.4.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 14.766
Zahvalnice: 5.408
Zahvaljeno 4.097 puta na 2.672 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Hmm... kad smo vec kod toga:

Spoiler za ne citaj ako ne pratis!:
Sta bi sa onom slinom decom sto su "ostali" otimali u 1. i 2. sezoni? Kao i jos neke putnike. Ne secam se da je igde nesto eksplicitno receno.
player1 je sada online  
Stara 22.5.2010, 17:54   #8
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Evo vam neka objasnjenja:
Spoiler za -:
Polarne medvede na ostrvo je donela DHARMA, da bi pokusala da ih prilagodi toplijoj klimi.
Brojevi se pojavljuju u valenzetti jednacini koja predvidja istrebljenje ljudske rase, tako da verovatno imaju veze sa Dzejkobovim bratom, koji ako bude otisao sa ostrva bice kraj sveta.
Katin avioncic je avioncic koji je pripadao decku u koga je ona bila zaljubljena u mladosti.
Nisam primetio da je Eko nesto previse bitan.
A deca koja su otimana su verovatno integrisana u "ostale" ili su mrtva. Posto su nad njima verovatno vrsena ispitivanja jer na ostrvu deca ne mogu biti rodjena, a da prezive.
Hephaestus je offline  
Stara 22.5.2010, 19:46   #9
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

To su spekulacije fanova. Nigde tih "odgovora" nema u seriji. U neku ruku, ono iz tvog spojlera je logičan sled dogadjaja, ali ono sto smo player1 i ja naveli su jedna od ključnih pitanja u seriji. I hoću odgovore, a ne da maštam, nije pošteno!

Spoiler za Eko:
Ne sećaš se Eka, u tome je poenta. Strepim da producenti računaju na to da su gledaoci pozaboravljali 60% serije. Istini na volju, ni ja se ne sećam zašto je Eko bitan, on mi je bio jedan od najupečatljivijih likova tamo. Sećam se da je visio po drugoj sezoni poprilično, pa mi se možda zbog toga čini da je bitan za značenje i smisao ostrva. Osim toga, ako je "My son!" Majkl mogao da se spektakularno rezurektuje, pošteno je što to očekujem i od ovog.
Pandemonium je offline  
Stara 22.5.2010, 20:01   #10
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
Sutra je finale Losta. Hvala bogu. Trajaće 2 - 2 i po sata. Hoćete da se kladimo da će jedva 30% stvari da objasne?
Sutra? Finale? WTF

Ja mislio tek sledece nedelje

Inace i ja nesto sumnjam da ce u 2 i po sata uspeti sve da objasne. Ima toliko nerazjasnjenih stvari jos. Mada su producenti tvrdili da ce sve biti obelodanjeno na kraju.
uros@3D je offline  
Stara 22.5.2010, 20:04   #11
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Pogledaj datume poslednjih epizoda.
Pandemonium je offline  
Stara 22.5.2010, 20:04   #12
caine
Deo inventara foruma
 
Član od: 24.2.2006.
Lokacija: Nis
Poruke: 3.038
Zahvalnice: 723
Zahvaljeno 946 puta na 594 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

To često tako deluje (mada ne kažem da će stvarno sve da objasne). U romanima Agate Kristi uvek se dođe do objašnjena u poslednjih desetak stranica (od 200 ili koliko već).
caine je offline  
Stara 22.5.2010, 20:16   #13
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Da, leći će sve kockice i sve će da dobije smisao u poslednjih desetak minuta.

Spoiler za Kako?:
Povezaće bele medvede, misteriozni niz brojeva i paralelni univerzum u jednoj rečenici.


Spoiler za Rečenica:
A onda je mrmot zavio čokoladu u foliju!
Pandemonium je offline  
Stara 23.5.2010, 0:43   #14
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Pa realno tako su i do sad otkrivali sve u jednoj glupoj recenici koja je sasvim obicna i logicna.

Kao napr u poslednjoj epizodi:

Spoiler za Situacija...:
Kad Ben pita Loka tj. Cudoviste zasto hoda kad moze da se pretvori u crni dim i ode gde hoce, Lok kaze da je to zato sto zeli da oseti malo tlo pod nogama. A fanovi se ubijaju tamo sastavljajuci neke slozene teorije o tome kad i kako se Cudoviste krece...
uros@3D je offline  
Stara 23.5.2010, 1:44   #15
Partybreaker
d-_-b
 
Avatar korisnika Partybreaker
 
Član od: 13.10.2007.
Lokacija: 127.0.0.1
Poruke: 5.317
Zahvalnice: 1.626
Zahvaljeno 2.307 puta na 1.520 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Sutra? Finale? WTF

Ja mislio tek sledece nedelje
Kod nas će da "pristigne" u ponedeljak, tako da je praktično sledeće nedelje. Doduše, ne od srede kako je inače bilo.

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Inace i ja nesto sumnjam da ce u 2 i po sata uspeti sve da objasne. Ima toliko nerazjasnjenih stvari jos. Mada su producenti tvrdili da ce sve biti obelodanjeno na kraju.
Slažem se. Mada, toliko stvari postoji za koje ne znam odgovor, da sam mnoge i zaboravio. Sva sreća pa gledam seriju ili razmenjujem utiske sa bar dvoje ljudi posle svake epizode, pa se međusobno dopunjujemo.

Za nerazjašnjene stvari postoji ovo na Lostpediji, ali verujem da to nisu sve nedoumice.

A sad jedan detalj u vezi sa brojevima (možda neki znaju):

Spoiler za ...:
Kao što znamo, brojevi su 4, 8, 15, 16, 23, 42. Saberite ih i dobijeni rezultat će vam biti poznat.
Partybreaker je offline  
Stara 23.5.2010, 2:51   #16
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
uros@3D kaže: Pregled poruke
Pa realno tako su i do sad otkrivali sve u jednoj glupoj recenici koja je sasvim obicna i logicna.

Kao napr u poslednjoj epizodi:

Spoiler za Situacija...:
Kad Ben pita Loka tj. Cudoviste zasto hoda kad moze da se pretvori u crni dim i ode gde hoce, Lok kaze da je to zato sto zeli da oseti malo tlo pod nogama. A fanovi se ubijaju tamo sastavljajuci neke slozene teorije o tome kad i kako se Cudoviste krece...
To je izvlačenje, ne odgovor. Ako takvi odgovori budu sutra (danas), dodje mi da uštedim pare, odem tamo i ritualno se dignem u vazduh u prisustvu producenata
Spoiler za :
Zayebavam se, naravno.
Pandemonium je offline  
Stara 23.5.2010, 3:06   #17
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Partybreaker kaže: Pregled poruke
Kod nas će da "pristigne" u ponedeljak, tako da je praktično sledeće nedelje. Doduše, ne od srede kako je inače bilo.



Slažem se. Mada, toliko stvari postoji za koje ne znam odgovor, da sam mnoge i zaboravio. Sva sreća pa gledam seriju ili razmenjujem utiske sa bar dvoje ljudi posle svake epizode, pa se međusobno dopunjujemo.

Za nerazjašnjene stvari postoji ovo na Lostpediji, ali verujem da to nisu sve nedoumice.

A sad jedan detalj u vezi sa brojevima (možda neki znaju):

Spoiler za ...:
Kao što znamo, brojevi su 4, 8, 15, 16, 23, 42. Saberite ih i dobijeni rezultat će vam biti poznat.
Lostpediju sam obavezno poceo da obilazim nakon svake epizode od 5-og serijala. Pomaze mi da ispratim sve

A i to sto kazes, neke stvari sam vec i zaboravio. To sa brojevima sam izvalio cim su prvi put pomenuli ono odbrojavanje. Doduse jos uvek nije razjasnjeno zasto su bas oni dobili te brojeve.

Nista, cekamo ponedeljak pa cemo da diskutujemo.

BTW, bilo bi lepo da otvorimo temu o seriji kad se zavrsi.
uros@3D je offline  
Stara 23.5.2010, 17:17   #18
Hephaestus
Veteran
 
Član od: 29.12.2008.
Poruke: 886
Zahvalnice: 261
Zahvaljeno 380 puta na 218 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Pandemonium kaže: Pregled poruke
To su spekulacije fanova. Nigde tih "odgovora" nema u seriji. U neku ruku, ono iz tvog spojlera je logičan sled dogadjaja, ali ono sto smo player1 i ja naveli su jedna od ključnih pitanja u seriji. I hoću odgovore, a ne da maštam, nije pošteno!

Spoiler za Eko:
Ne sećaš se Eka, u tome je poenta. Strepim da producenti računaju na to da su gledaoci pozaboravljali 60% serije. Istini na volju, ni ja se ne sećam zašto je Eko bitan, on mi je bio jedan od najupečatljivijih likova tamo. Sećam se da je visio po drugoj sezoni poprilično, pa mi se možda zbog toga čini da je bitan za značenje i smisao ostrva. Osim toga, ako je "My son!" Majkl mogao da se spektakularno rezurektuje, pošteno je što to očekujem i od ovog.
Spoiler za -:
Za medvede je receno sto posto, nalazili su se u hidri u onim kavezima.
Za Brojeve nisam siguran, ali mislim i da je to u jednom delu serije objasnjeno, jer inace ja ne bih znao za jednacinu jer obicno nemam obicaj da pretrazujem internet za objasnjenjima da ne bih sebi kvario dozivljaj kada gledam samu seriju.
Neko je spomenuo i paralelni univerzum, ja mislim da to ima veze sa onim Ajnstajnovim objasnjenjem putovanja kroz vreme. Kako kaze, ako neko otputuje u proslost ili buducnost, on ne putuje u buducnost ili proslost sadasnjosti u kojoj je bio, vec u neku drugu identicnu. Takodje se ne moze ni vratiti u sadasnjost iz koje je otisao vec u neku, takodje identicnu onoj iz koje je dosao. Valjda je onda moguce otici u proslost i ubiti sebe, a da se svemir ne urusi zbog paradoksa. Ovo sam spomenuo zbog toga sto su oni aktivirali nuklearnu napravu i potopili ostrvo, a to se zapravo promenilo u nekom drugom identicnom univerzumu.
I secam se ja Eko-a, kada cuti cetrdeset dana, vidi svog mrtvog brata, nosi onaj stap na kojem su ispisani odlomci iz biblije i na kraju ga dim istreska o zemlju, ali nisam primetio da je on nesto bitan.

Poslednja ispravka: Hephaestus (23.5.2010 u 20:54)
Hephaestus je offline  
Stara 23.5.2010, 22:57   #19
Pandemonium
Veteran
 
Član od: 10.4.2008.
Lokacija: SSV Belgrade
Poruke: 987
Zahvalnice: 366
Zahvaljeno 379 puta na 203 poruka
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

Citat:
Hephaestus kaže: Pregled poruke
Spoiler za -:
Za medvede je receno sto posto, nalazili su se u hidri u onim kavezima.
Za Brojeve nisam siguran, ali mislim i da je to u jednom delu serije objasnjeno, jer inace ja ne bih znao za jednacinu jer obicno nemam obicaj da pretrazujem internet za objasnjenjima da ne bih sebi kvario dozivljaj kada gledam samu seriju.
Neko je spomenuo i paralelni univerzum, ja mislim da to ima veze sa onim Ajnstajnovim objasnjenjem putovanja kroz vreme. Kako kaze, ako neko otputuje u proslost ili buducnost, on ne putuje u buducnost ili proslost sadasnjosti u kojoj je bio, vec u neku drugu identicnu. Takodje se ne moze ni vratiti u sadasnjost iz koje je otisao vec u neku, takodje identicnu onoj iz koje je dosao. Valjda je onda moguce otici u proslost i ubiti sebe, a da se svemir ne urusi zbog paradoksa. Ovo sam spomenuo zbog toga sto su oni aktivirali nuklearnu napravu i potopili ostrvo, a to se zapravo promenilo u nekom drugom identicnom univerzumu.
I secam se ja Eko-a, kada cuti cetrdeset dana, vidi svog mrtvog brata, nosi onaj stap na kojem su ispisani odlomci iz biblije i na kraju ga dim istreska o zemlju, ali nisam primetio da je on nesto bitan.
Spoiler za :
To za Ajnštajna, to je prilično interesantna priča.

Što se Ekoa tiče, šta da ti kažem, očigledno gledaš Lost pažljivije od mene.

Nego, sad mi pade na pamet - oni su na neki način objasnili i brojeve. U onom Džejkobovom svetioniku, svaki kandidat je imao svoju poziciju na točku. Valjda su pozicije bile predstavljene brojem, a kandidatima su zapali oni čuveni brojevi. Ipak, ti brojevi ordiniraju i u onom skloništu, ti brojevi su i Harlijeva kombinacija za loto itd. Ako im je to objašnjenje i ako im takva budu ostala objašnjenja, onda
Pandemonium je offline  
Stara 24.5.2010, 0:33   #20
uros@3D
Deo inventara foruma
 
Član od: 10.6.2006.
Lokacija: Beograd
Poruke: 5.632
Zahvalnice: 1.193
Zahvaljeno 1.918 puta na 966 poruka
Slanje poruke preko MSN-a korisniku uros@3D
Određen forumom Re: Preporuka serija(e)

To za brojeve se i ja bojim. Zelim neko kvalitetno objanjenje.

Ono za Anstajnovu teoriju nisam znao, ali je interesantno.

BTW Upucace nas moderatori zbog spama. xD
uros@3D je offline  
Tema zaključana

Bookmarks sajtovi

Tagovi
hurley, jack, kate, locke, lost, sawyer, sayid

Alatke vezane za temu
Vrste prikaza

Vaš status
Ne možete postavljati teme
Ne možete odgovarati na poruke
Ne možete slati priloge uz poruke
Ne možete prepravljati svoje poruke

BB kod: uključeno
Smajliji: uključeno
[IMG] kod: uključeno
HTML kod: isključeno


Slične teme
tema temu započeo forum Odgovora Poslednja poruka
NecroVisioN: Lost Company Uros12 Akcione igre 16 20.1.2011 12:12
Lost: The Video Game King James Avanturističke igre 49 1.9.2008 22:18
Lost Planet lucifer Akcione igre 55 30.1.2008 14:17
The Museum of Lost Wonder steve89 Zanimljive Web lokacije 0 7.11.2007 0:50


Sva vremena su po Griniču +2 h. Sada je 1:19.


Powered by vBulletin® verzija 3.8.7
Copyright ©2000–2024, vBulletin Solutions, Inc.
Hosted by Beograd.com